Продаж квартир: вулиця Відпочинку, 10, Київ
6 оголошень по 2 квартирах
без комісії
$ 85 тис.
1 667 $/м²
вулиця Відпочинку, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж просторої квартири у зеленому районі Києва поруч із метро Святошин, вулиця Відпочинку,10.
Квартира розташована на 3 поверсі 12-поверхового монолітно-каркасного будинку по вул. Відпочинку, 10. Загальна площа — 51 м².
Головною перевагою квартири є її функціональне планування. Завдяки грамотному зонуванню житлового простору велика кімната розділена на окрему спальну та гостьову зони, що робить квартиру значно комфортнішою за стандартну однокімнатну.
Квартира в хорошому житловому стані, продається з меблями та побутовою технікою. Встановлено кондиціонер, посудомийну машину, бойлер на 80 літрів, пральну машину, холодильник та телевізор.
Простора кухня має вихід на велику лоджію, яку можна використовувати як додаткову зону відпочинку або місце для зберігання речей. Висота стелі — 2,65 м.
Будинок монолітно-каркасний, обладнаний двома ліфтами, працює консьєрж. Централізоване опалення. Доглянута прибудинкова територія.
Будинок розташований у тихому та зеленому районі. Поруч парк, місця для прогулянок та відпочинку, школи, дитячі садки, супермаркети, медичні заклади та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
До станції метро Святошин — близько 10 хвилин пішки.
Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для інвестиції під орендний бізнес.
Запрошуємо на перегляд.
1 кімната
з ремонтом
51 / 34 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 12
2002 Рік будівництва
генератор
$ 74 тис.
1 451 $/м²
вулиця Відпочинку, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Метро Святошин | Святошинський район
Квартира дуже затишна, функціональна та повністю готова до проживання. Завдяки грамотному переплануванню облаштовано окрему спальню та дитячу кімнату, що робить її чудовим варіантом для сімї або для комфортного життя з додатковим простором.
Переваги квартири:
- панорамні вікна з видом на ліс
- у будинку встановлений генератор, завдяки чому світло та опалення завжди є
- 4 вбудовані шафи для зберігання
- 2 окремі спальні + простора вітальна
Будинок: 12 поверховий будинок з двома ліфтами, консьєржем та підвищеним рівнем безпеки - кодові замки на дверях та додаткові двері на поверсі.
Інфраструктура та локація: поруч знаходяться парки, зони для прогулянок, магазини, аптеки, банк, кафе, ресторони, лікарня, дитячі садочки, школа, салони. Зупинка транспорту - 7 хвилин пішки, метро "Святошин" близько 10 хвилин пішки.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду. Телефонуйте і домовляйтеся про перегляд.
2 кімнати
з ремонтом
51 / 34 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 12
2002 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$