Вул. Микільсько-Слобідська 4Д
Будинок 2005 р
Дніпровський р-н
Площа 130 м2
Поверх 9
Поверховість 13
В квартирі було здійснено авторський, преміальний ремонт у 2013 р. Використовувались натуральні матеріали для виготовлення меблів, дверей, підлоги, та декоративного оздоблення: дерево, таке як дуб, ясень. Італійська цегла. Встановлено систему фільтрації та помʼякшення води, система іонізації крану. Є камін. Преміальні виробники техніки та сантехніки. Більшість позицій в меблях та декоративному оздобленні ексклюзив, який розроблявся індивідуально під замовлення.
Планування:
Кухня
Вітальня
Основна спальня
2 Дитячі
Гардеробна
2 санвузли
2 балкони
В квартирі дуже багато місць для зберігання. З вікон відкривається неймовірний краєвид на дніпро, Лавру, та Батьківщину мати.
Будинок з цегли, має закриту територію від сторонніх авто. Є консьєрж.
!!! Додатково у продажу є гараж 32 м2. Ціна обговорюється.
Ціна - 250 000 уе
ДнІпровський район , Нікольсько-Слобідська вул. 4д.
Будинок 2006 року, матеріал - цегла. ліфт, консєрж.
квартира має 3 спальні, три санвузли з ванними та дущовою кабіною.
Простора вітальня, кухня з столовою зоною.
Звгальна площа квартири - 212 м.
Кімната для робітниці, хоз.блок. Дві кладові на поверсі.
Якісний ремонт, необхідні меблі, побутова техніка, мраморний пол , паркет, веніціанська штукатурка. італьянскі меблі тurri, кухня cesar. техніка bosch, ванна і джакузі balteco. Можливість придбати підземний паркінг.
15 хвилин пішки до метро Лівобережна
Три спальні, вітальня, столова, кухня, домогосподарча кімната.