Продаж квартир: вулиця Сонячна Набережна, 44, Дніпро
10 оголошень по 3 квартирах
1.3 млн грн
36 847 грн/м²
вулиця Сонячна Набережна, 44
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1 ком.кв. на ж/м.Солнечный.Квартира со свежим ремонтом,не угловая,тёплая,средний этаж.Рядом торговый центр Вавилон,АТБ,школа,садики,красивая набережная,хорошая транспортная развязка.
1 кімната
з ремонтом
36 / 18 / 9 м²
панельна
поверх 5 з 16
1.9 млн грн
34 591 грн/м²
вулиця Сонячна Набережна, 44
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Светлая, уютная 2-к квартира с раздельными комнатами и двумя лоджиями за доступную цену!
ул. М. Малиновского, 44
Этаж 2/16
Общая площадь 55 м2
В квартире есть газ, электроотопление
Прекрасное расположение, рядом река, набережная, до центра минут 10-15
Без комиссии для покупателя!
2 кімнати
з ремонтом
55 / 28.7 / 8.1 м²
панельна
поверх 2 з 16
1980 Рік будівництва
2.2 млн грн
36 847 грн/м²
вулиця Сонячна Набережна, 44
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Виконано євроремонт, але потребує косметичного оновлення. Загальна площа становить 60 м2, житлова - 38 м2, кухня - 12 м2. Квартира не кутова.
Система опалення централізована. Є центральний водопровід та центральна каналізація. Електрика підведена. Вивіз відходів здійснюється централізовано. Асфальтована дорога забезпечує зручний підїзд.
У квартирі залишаються меблі та техніка. На кухні є меблі.
Приймається ваучер/сертифікат. Можливий продаж за ціною 50 000 $.
Будинок розташований біля ТЦ Вавілон. Є ліфт та вантажний ліфт. Квартира не кутова.
Поруч знаходиться вся розвинена інфраструктура в пішій доступності, включаючи ТЦ Вавілон (5 хв) та центр міста (10 хв).
Квартира видова, розташована на 14 поверсі з видом на набережну. Є засклена та утеплена лоджія, а також балкон. Встановлено кондиціонер. Металопластикові вікна та двері. Є гардероб. Доступний швидкісний інтернет та Wi-Fi.
2 кімнати
з ремонтом
60 / - / 12 м²
панельна
поверх 14 з 16