ул. Кондратюка (Коммунаровская), 24

Продаж 2 к. квартирина Ж/М Покровський! Квартир з най вдалішим розташуванням! Вул. Юрія Кондратюка, 24. Це в 2 хвилинах пішки до метро, а з іншого боку Макдональдс. Поруч чудово розвинута інфраструктура. Геть усе необхідне в кроковій доступності. Біля будинку затишний двір з дитячим майданчиком. Будинок 16 поверховий. Два ліфти (пасажирський і вантажний) які працюють. Квартира видова! Знаходиться на 16 поверху. Загальна площа квартири 52,6 м2. Площа кухні 10 м2. Однією з переваг цієї квартири є те, що в неї є аж 3 лоджії! В квартирі змінено електро проводку. Вікна метело пластикові. Обидві лоджії в кімнаті засклені м.п. Лоджія на кухні приєднана, тому і так велика кухні стала дуже просторою. В квартирі частково лишаються меблі (кухні і передпокій). Прописаних в квартирі немає. Документи готові. Квартира вільна одразу після угоди можна заїхати й жити в квартирі. Скоріш дзвоніть, та пішли дивитися!

Юрія Кондратюка вул. (Комунарівська), 24

Продам 2к квартиру, ж/м Парус, улица Юрия Кондратюка, 24. 16/16 52.6 м/2 Квартира не угловая, косметический ремонт, окна МПО, 2 балкона. Очень развита инфраструктура. Документы готовы к продаже.

Продам 2к квартиру ж/м Покровский, Красный камень

Реальная 3к квартира на Коммунаре. 9этаж 12этажного дома. Общая площадь 66.8м², большая кухня 10м². В квартире выполнен качественный ремонт. Полы с подогревом. Нестандартный большой балкон. Отличное месторасположение. Вся инфраструктура в шаговой доступности.

Кондратюка Юрия улица, 24, Покровский, Днепр, Днепропетровская 60000.0 USD

ЖК в городе Днепр