Квартира має роздільне планування. Є дві окремі кімнати, кухня, 2 санвузли (душова та ванна кімната) і балкон. Виконано якісний євроремонт.
У квартирі встановлено лічильники на все. Є двоконтурний газовий котел, автономне опалення.
Квартира повністю мебльована. У залі є якісні шкіряні меблі. Спальня обладнана великим двоспальним ліжком з додатковим місцем для зберігання, двома гардеробами. Кухня виконана з натурального пробкового дерева, є скляний стіл. Встановлено кондиціонери в кожній кімнаті та на кухні. У квартирі залишаються вся техніка та навіть посуд.
Продаж.
Квартира розташована в царському будинку. Будинок цегляний, теплий взимку і комфортний влітку. Двір закритий, з відеонаглядом та дитячим майданчиком. Є власна закрита парковка та гараж.
Квартира знаходиться в центрі міста. За 1 хвилину можна дійти до Тройцької церкви, за 3 хвилини - до ТЦ Пасаж.
У залі є різні сценарії освітлення. Спальня має вихід на балкон. Кухня обладнана сучасним кахлем та декорованим каменем. У квартирі встановлена пожежна сигналізація.
Квартира з капітальним ремонтом із заміною всіх комунікацій. Є два санвузли з ванною та душем. У спальні є двоспальне ліжко, два окремі шафи-гардероби та вікно в підлогу, що виходить на балкон.
Квартира обладнана автономним газовим опаленням. На всі комунікації встановлені лічильники.
У квартирі є кондиціонери в кожній кімнаті та на кухні.
Можливий продаж як за готівковий, так і безготівковий розрахунок. Розглянемо програму "єОселя" та постанови.
Квартира розташована в царському будинку, цегляному будинку, який теплий взимку та прохолодний влітку. ЖК має закритий двір з парковкою та гаражем, який готовий до продажу за домовленістю.
Квартира розташована в самому центрі міста. Поблизу знаходяться церква Троицька, ЦУМ, пасаж, McDonalds, кафе, ресторани, школи, дитячий садок, дитячі майданчики.