ID обєкта : 1Q51048
Продам 1 кімн. квартиру на пр. Аерокосмічний, 41/2, обжитий новобуд, забудовник Житлобуд 2, зданий у 2007 році. Поверх: 12/12, є техповерх. Площа: 53 кв м. Формат: кухня-студія, кімната, з/в, коридор, засклений балкон. Квартира з якісним гарним ремонтом, повністю укомплектована всією необхідною технікою та меблями. Чи не кутова, тепла, затишна. Порядні сусіди, є загальний тамбур на 2 квартири. У будинку вантажний та пасажирський ліфт, цілодобово знаходиться консьєрж. Комплекс розташований у Центральному районі Харкова, що забезпечує чудову транспортну доступність. У безпосередній близькості знаходяться станції метро «Спортивна» та «Проспект Гагаріна», зупинки громадського транспорту, магазини, кафе, супермаркет «Клас».
Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час.
Агенція нерухомості Estate Invest.
Квартира має якісний євроремонт. Вона утеплена зсередини, що робить її теплою у зимовий період. Вікна від забудовника були замінені. Спальня має площу 16 кв.м, вітальня - 23 кв.м, кухня - 15 кв.м, ванна кімната, поєднана з санвузлом, складає 7 кв.м. Також є гардеробна кімната площею 4 кв.м та утеплений балкон площею 6 кв.м. з встановленими металопластиковими вікнами.
Квартира має централізоване опалення. У ванній кімнаті, кухні та на балконі встановлена тепла підлога.
Квартира розташована в будинку від забудовника Житлобуд-2. У будинку є два ліфти: вантажний та пасажирський. На першому поверсі працює консєрж.
Будинок розташований у гарному та спокійному районі з дуже розвиненою інфраструктурою.
Вікна виходять у двір.
Квартира має формат кухні-студії, 2 спальні та гардеробну кімнату. Санвузол роздільний. Зроблено євроремонт. Встановлені деревяні вікна в стилі модерн та дубові двері.
Система опалення централізована.
Квартира продається з меблями. Є меблі на кухні.
У квартирі ніхто не прописаний. Продаж від власника.
Житловий фонд 2001-2010-х років. У будинку є ліфт та вантажний ліфт. Територія охороняється.
Квартира має балкон та лоджію. У квартирі є кондиціонер, ванна та гардероб.
Квартира має 3 окремі кімнати та великий зал. Зроблено якісний євроремонт. Є 2 санвузли, гардеробна кімната з сейфом, кладова в підїзді.
Квартира має власну котельню.
Розглядаємо сертифікат.
Квартира розташована в новобудові. Є паркомісце під навісом на території будинку. Дуже теплий будинок з охороною в підїзді.
Квартира розташована у зручному місці – поруч метро, центр міста, автовокзал, дві гілки метро.
Квартира має роздільне планування з окремими спальнями, окремою кухнею та суміжним санвузлом. Зроблено якісний євроремонт.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою.
Будинок бізнес-класу від Житлобуд-2. Дуже теплий будинок з відмінним розташуванням та чудовим видом на проспект Гагаріна. В будинку є консьєрж та відеоспостереження. У будинку є парковка.
Вся інфраструктура в пішій доступності. До центру міста 10 хвилин на авто.
Квартира обладнана охоронною сигналізацією та відеодомофоном.
Квартира має 3 окремі кімнати. Кухня-вітальня площею 45 кв.м. з великими вікнами. Є 2 повноцінні санвузли.
Квартира підключена до центральної каналізації, електрики та центрального водопроводу. Є швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi.
Квартира продається з меблями та технікою. Є кондиціонер, балкон, лоджія, гардероб, ванна, консьєрж, ліфт, гостьовий паркінг, меблі на кухні, паркувальне місце, охорона території та душова кабіна.
Квартира розташована у будинку, побудованому у 2001-2010-х роках. Будинок має консьєржа, ліфт, гостьовий паркінг, паркувальне місце та охорону території.
Квартира розташована в одному з найбільш затребуваних районів Харкова. У пішій доступності знаходяться знаменитий підвісний міст, велика транспортна розвязка (станції метро Левада, Спортивна, Метробудівників), безліч магазинів, супермаркетів, кафе, зон відпочинку та все необхідне для комфортного життя. Інфраструктура активно розвивається та цінується рік від року.
Квартира має чудову планування для сімї, для здачі в оренду або для тих, хто цінує простір. Технічний поверх зверху забезпечує додаткову шумоізоляцію та комфорт. Великі площі - рідкість на ринку.
Квартира має сучасний євроремонт з використанням якісних матеріалів. Вдале планування з окремими кімнатами та продуманими рішеннями.
Квартира обладнана елегантними італійськими меблями та побутовою технікою BOSCH.
ЖК розташований на вул. Гагаріна.
Простора, світла та затишна квартира з двома санвузлами для максимального комфорту. Великий панорамний балкон виходить на три кімнати.