Предлагаем красивую квартиру в генеральской сталинке на проспекте Шевченко угол Гагарина. В квартире сделан капитальный ремонт в классическом стиле. На полу в комнатах - паркет, в коридоре и кухне - плитка, Натуральные двери, декоративная штукатурка стен, два балкона, новая мебель, техника BOSCH, сигнализация, кухня из натурального дерева. Вся мебель натуральная. Квартира имеет двухстороннюю планировку, комнаты раздельные. Квартира не нуждается в дополнительных вложениях!
Простора трикімнатна квартира у Приморському районі на проспекті Шевченка навпроти обласної адміністрації . Розташована на четвертому поверсі пятиповерхового будинку . Сталінка , товсті стіни якісний дім закритий зелений двір.
Квартира з ремонтом меблями та технікою .Усе залишається включно з італійськими меблями. Ремонт виконано у класичному стилі.
Розплановано на три окремі кімнати ,кухню, санвузол. Є великий засклений балкон та простора засклена лоджія У кожній кімнаті розкладний диван.
Локація ідеальна, до моря лише 10 хвилин пішки, п’ять хвилин до залізничного вокзалу, а до центру міста зовсім близько.
ID 213-181-731
Продам трикімнатну квартиру в одному з найпопулярніших районів міста
- Прос. Шевченко кут Прос.Гагаріна
- Закритий великий двір
- будинок *сталінка*
- Четвертий поверх
- Закрита чиста парадна
- Загальна площа квартири 77 метрів
- Правильне планування, всі кімнати та кухня окремі
- Санвузол суміщений
- Два балкони (один у двір, другий на фасад)
- У квартиру зроблено капітальний ремонт, з повною заміною електрики та сантехніки
- Італійські меблі, фірмові дерев яні міжкімнатні двері, теплозберігаючі вікна
- Продається повністю з усіма меблями та технікою
Телефонуйте!
Квартира розташована в сталінці. Кімнати окремі, просторі, світлі. Виконаний добрий класичний ремонт.
У квартирі встановлені італійські меблі з натурального дерева та імпортна побутова техніка.
Квартира розташована в легендарній "шестерці". Чиста парадна з тамбуром, домофон. Закритий красивий двір-парк з алеями, зручними лавками, спортивними та дитячими майданчиками, клумбами. У дворі є три бомбосховища. Жителі ставлять машини всередині двору. Квартира під охороною.
Квартира розташована в місці з відмінною транспортною розвязкою та розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходяться море, траса здоровя, парк, сквери.
У квартирі є колона.