Продаж квартир: проспект Георгія Гонгадзе, 14, Київ
3 оголошення по 1 квартирі
без комісії
$ 82 тис.
970 $/м²
проспект Георгія Гонгадзе, 14
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Хороший варіант для великої родини або інвестиції — простора квартира з рідкісним 4-кімнатним плануванням.
Характеристики:
• 84.5 м² (житлова 54.6 м²)
• 8/9 поверх
• Панельний будинок
• Централізоване опалення
• Вільне паркування біля будинку
Стан квартири:
• Радянський ремонт
• Частково мебльована
• Є техніка: пральна машина, бойлер, холодильник, газова плита
• Роздільне планування
• Газифікований будинок
• Великий трисекційний балкон
• Просторий тамбур на дві квартири
Переваги:
• Рідкісний формат повноцінної 4-кімнатної квартири
• Додаткова автономність завдяки газу
• Охайний під’їзд з новим ліфтом
Локація:
Поруч ТРЦ Retroville (10 хв пішки), школи та садки до 5 хв, зручне транспортне сполучення — до м. Мінська близько 20 хв на авто.
Ціна: 82 000 $ (без комісії)
Можливе придбання за державними програмами (Постанова №280, Постанова №719, сертифікат «єВідновлення», готівка). Допоможемо пройти весь процес — від підбору об’єкта до оформлення угоди.
СуперЕксперти нерухомості допоможуть вам придбати житло — звертайтеся. Ми поруч, щоб ви знайшли найкраще.
4 кімнати
з ремонтом
84.5 / 54.6 / 5.8 м²
панельна технологія
поверх 8 з 9
1975 Рік будівництва
Оголошення в радіусі 500 м
169 оголошень по 55 квартирахбез комісії
$ 123 тис.
2 606 $/м²
проспект Європейського Союзу, 49
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісіїї. Податки платимо.
Продається стильна 1-кімнатна квартира 47м2 з якісним сучасним ремонтом в ЖК Варшавський Плюс
Переваги квартири:
- сучасний дизайнерський ремонт;
- простора кухня з функціональним островом — ідеальне місце для приготування їжі та зустрічей із близькими;
- продумане планування (кульня-вітальня з зоною для відпочинку, окрема спальня виконана в теплих тонах з функціональним гардеробом, перегородка якого виготовлена з тонованого бронзового скла. Таким чином, при вимкненому світлі, ми практично не бачимо нічого всередині, а за рахунок відображення, створюється ефект більшої глибини кімнати. санвузол з ванною та душовою)
- якісні оздоблювальні матеріали, вбудовані меблі та техніка відомих брендів.
Квартира повністю готова до заселення — не потребує додаткових вкладень. Чудово підійде як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції.
Новий сучасний ЖК із закритими внутрішніми дворами без автомобілів з дитячими майданчиками та зонами відпочинку та цілодобовою охороною. Поруч із ЖК знаходиться ТРЦ Ретровіль. На території дитячі та спортивні майданчики, садок, школа, затишні кафе та ресторани, салони краси, спортзали та магазинчики. Все необхідне активного сучасного життя. Зручна транспортна розвязка. До метро Нивки, метро Оболонь 10-15 хв. ID: 96299
1 кімната
з ремонтом
47 / 14 / 20 м²
блочна технологія
поверх 16 з 25
2022 Рік будівництва
генератор
$ 115 тис.
2 347 $/м²
проспект Європейського Союзу, 53/46
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу 2к квартира у ЖК Варшавський плюс.
В квартирі виконаний якісний ремонт, фарбовані стіни, підлога- дубовий паркет, в санвузлі керамограніт.
Дві вмісті шафи.
Укомплектована кухня з побутовою технікою.
Продумане планування, окрема спальня, зона вітальні може бути відкритою чи стати окремою кімнатою завдяки перегородці.
Панорамні вікна з приємним видом
Сантехніка преміум-класу: Villeroy & Boch, Hansgrohe, Grohe
Вся техніка вбудована: Bosch, LG
В будинку встановлено резервне живлення (генератор).
Київ, Подільський район, пр-кт Європейського Союзу (Правди), 53/46
ЖК Варшавський +
2 кімнати
з ремонтом
49 / 30 / 6 м²
монолітно-каркасна
поверх 21 з 26
2022 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 325 тис.
2 257 $/м²
проспект Європейського Союзу, 49
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж видових дворівневих апартаментів з терасами ЖК Варшавський Плюс
Планування та простір:
Загальна площа — 180 м², включаючи тераси
Простір 1 поверху : кухня-вітальня відкритого типу та санвузол з сантехшафою
Простір 2-го поверху: три окремі спальні, включно з просторою майстер-спальнею з власним санвузлом та гардеробною кімнатою, загальний гардероб, технічна кімната, загальний санвузол з ванною.
Кабінет/релакс-зона з виходом на терасу.
Дві тераси 13 та 20 кв.м.
Особливості апартаментів:
Фантастичний вид на місто з панорамних вікон та тераси
Інтер’єр із використанням натуральних матеріалів — дерева та каменю, створення простору затишку та гармонії.
Якісні інженерні системи та сучасні технології для комфортного життя (система рекуперції, прихована система кондиціювання на 1 поверсі та 4 інверторних кондиціонера на 2 поверсі,3 бойлери, резервна система живлення, сигналізація та відеспостереження аякс, антипотоп, 100 кв м теплої підлоги, система фільтрації)
Кожна кімната укомплектована меблями, сан. вузли з вбудованою технікою та сантехнікою відомих брендів.
Локація та інфраструктура:
ЖК Варшавський Плюс- ЖК комфорт-класу, презентабельне парадне з охороною, власна будинкова котельня, резервна система живлення на будинок (при відключеннях електроенергії працює освітлення мзк, є вода, отоплення, працюють ліфти),закрита внутрішня територія із озелененням, майданчиками для дітей та дорослих.
Відмінно розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, ТЦ Retroville, ресторани і кафе, школи, дитячі садки, фітнес-клуби, салони краси, парк з озером та ліс для активного відпочинку , зручна транспортна розвязка.
Продаж без комісії, податки свої сплачуємо. ID: 92065
3 кімнати
з ремонтом
144 / 65 / 31 м²
блочна технологія
поверх 25 з 26
2022 Рік будівництва
без комісії
$ 77.5 тис.
1 685 $/м²
проспект Європейського Союзу, 49
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії ! Документам більше 3 років. Держ програми.Пропонується у продаж 1кім квартира. жк Варшавський плюс. проспект Європейського Союзу 49 Дуже гарне планування. простора кухня - вітальня 17.9м2 з виходом на простору лоджію( за рахунок якоі можливо збільшити кухню), окрема спальня 13.1м2 також з виходом на лоджію, просторий санвузол 4,3м2, коридор 6,0м2.
Стан квартири - після забудовника, без ремонту. Рівна цементна стяжка, штроба під електрику, система пожежної безпеки, металеві протипожежні двері, вікна Rehau з енергозберігаючими склопакетами. Є лічильники води, тепла та електроенергії.
Є власна автономна котельня. В будинку при відключенні світла завжди є подача води, тепла, працюють ліфти та є світло в зонах загального користування.
На території комплексу є гостьові парковки та багаторівневі паркінги для автомобілів. Прибудинкова територія закрита від автомобілів та посторонніх, що забезпечує безпечність та приватність для мешканців. Є цілодобова охорона, також присутні камери на прибудинковій території та в місцях загального користування. Облаштовані сучасні майданчики для ігор та занять спортом на свіжому повітрі, для дітей та дорослих різного віку. Озеленені прогулянкові алеї та місця для відпочинку з лавками в середині двору. Власна інфраструктура: кафе, кавярні, аптеки, магазини, салони краси та багато іншого.
Прекрасна інфраструктура та транспортна розвязка району:дитячі садочки, школи, ТРЦ Retroville - великий, торгово - розважальний комплекс.
Телефонуйте та домовляйтесь на перегляд.
ID: 94960
1 кімната
без ремонту
46 / 13 / 18 м²
блочна технологія
поверх 22 з 26
2022 Рік будівництва
$ 48 тис.
1 333 $/м²
проспект Георгія Гонгадзе, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1-кімнатної квартири на Виноградарі
Проспект Георгія Гонгадзе, 3 | 15/16 поверх
Пропонується до продажу світла та затишна 1-кімнатна квартира з функціональним роздільним плануванням у доглянутому будинку.
Переваги квартири:
• Простора житлова кімната – 16,5 м².
• Кухня – 8 м² з виходом на засклений балкон.
• Просторий коридор із місткою коморою (кладовкою).
• Роздільний санвузол з ванною.
• Квартира в охайному житловому стані – можна одразу заселятися без додаткових вкладень.
• Продається з меблями та необхідною технікою.
У будинку централізоване опалення з верхньою подачею, тому квартира дуже тепла взимку. Центральне водопостачання. Встановлено два сучасні ліфти після реконструкції (пасажирський та вантажний). Чисте й доглянуте парадне, є відеоспостереження.
Локація:
Будинок розташований у зеленому районі Виноградар на проспекті Георгія Гонгадзе. Поруч є все необхідне для комфортного життя: супермаркети, магазини, ринок, школи, дитячі садки, аптеки, відділення банків, кафе, парки та зупинки громадського транспорту. Зручне сполучення з іншими районами Києва, а також перспективне відкриття станції метро зробить район ще більш привабливим.
Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
✅ Чистий продаж.
✅ Перегляди у зручний для вас час – ключі на руках.
1 кімната
без ремонту
36 / 16.5 / 8.2 м²
утеплена панель
поверх 15 з 16
1983 Рік будівництва
$ 83 тис.
1 186 $/м²
проспект Георгія Гонгадзе, 2/1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора світла квартира з вдалим плануванням і окремими спальнями.В квартирі частковий ремонт, залишаються меблі і техніка, газова плита, є можливість збільшити кухню, тепла зимою і прохолодна влітку за рахунок зеленого двору, поруч Ретровіль, Синє і Голубе озера, ліс, ліцеї, садочки, будується станція метро
3 кімнати
без ремонту
70 / 44 / 8.5 м²
утеплена панель
поверх 8 з 12
1978 Рік будівництва
$ 48 тис.
1 455 $/м²
проспект Європейського Союзу, 88-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Виноградар. Продам компактну, затишну 1-кімнатну квартиру для життя чи орендного бізнесу за адресою просп. Європейського Союзу (Правди), 88-Б, Подільського району.
Квартира загальною площею - 33 м2 знаходиться на 8 поверсі 9 поверхового панельного будинку в тихому та зеленому місці Виноградаря біля озера Блакитне.
Кімната житловою площею - 16 м2 з виходом на подвійний балкон, укомплектована вбудованою шафою - купе, розкладним диваном, вікна с подвійними склопакетами, нові вхідні міжкімнатні двері, на полу паркет.
Компактна кухня – 6,5 м2 укомплектована вбудованою кухонною стінкою, газовою плитою, витяжкою, двокамерним холодильником, можливо збільшити саму площину кухні за рахунок балкону, стіна у кахлі.
Ванна кімната з санвузлом роздільні, укомплектована повноцінною ванною та пральною машиною, с/в унітазом, стіни у кахлі.
Будинок знаходиться у тихому місці масиву, рядом дитсадочки та школа, аптеки та невеличкі магазини, через дорогу ТРЦ Retroville, ТЦ Novus, відмінна інфраструктура та чудова транспортна розвязка, до метро Мінська та Нивки 15-20 хвилин транспортом.
Документам більше 3-х років. Можливий торг від 47 999$ + комісія. 0936585344, 0676585344.
1 кімната
без ремонту
33 / 16 / 7 м²
панельна технологія
поверх 8 з 9
1975 Рік будівництва
$ 55 тис.
1 833 $/м²
проспект Європейського Союзу, 88
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1-кімнатної квартири | просп. Європейського Союзу, 88 | Біля ТРЦ RETROVILLE
Пропонується до продажу затишна та доглянута 1-кімнатна квартира площею 30 м², розташована на 6 поверсі.
Про квартиру:
Загальна площа — 30 м²
Якісний ремонт
Засклений балкон
Газифікований будинок
Повністю замінено електропроводку та сантехніку
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою
Можна заїхати та жити без додаткових вкладень
Локація та інфраструктура:
5 хвилин до ТРЦ RETROVILLE
Поруч супермаркети, магазини, аптеки, кафе та ресторани
У пішій доступності школи, дитячі садки, спортивні майданчики та ринок
Поруч лісопаркова зона для прогулянок і відпочинку
Зручна транспортна розвязка, швидке сполучення з центром міста
Будується станція метро, що суттєво підвищить комфорт проживання та інвестиційну привабливість району
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для вигідної здачі в оренду. Квартира не потребує додаткових вкладень — готова до заселення одразу після покупки.
1 кімната
з ремонтом
30 / 18 / 6 м²
панельна технологія
поверх 6 з 9
1975 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
$ 155 тис.
2 037 $/м²
проспект Європейського Союзу, 53/46
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Київ, Європейського Союзу просп.(Правди просп., 53/46
Спецпроект 2021-2025 рр;
ЖК"Варшавський Плюс", 7 будинок
Квартира з функціональним плануванням, яка складається з кухні-вітальні з лоджією, двох окремих кімнат та двох санвузлів. Якісний сучасний ремонт. Вбудовані меблі, вбудована техніка Whirlpool,холодильник, посудомийна машина, духовка, плита, витяжка, бойлер на 80л. Мультиспліт-система Cooper & Hunter з Wi-Fi. Підігрів підлоги на кухні, лоджії, санвузлі. Електрофурнітура Schneidler, прохідні вимикачі. Система Розумний Дім. Власні служби, автономне опалення, система резервного живлення, охорона. Ціна: 155 000 USD
2 кімнати
з ремонтом
76.1 / 27.7 / 20.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 24 з 24
2024 Рік будівництва
генератор
$ 160 тис.
1 725 $/м²
проспект Європейського Союзу, 49
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру ЖК Варшавський Плюс Київ, Європейського Союзу пр-т
Продаж просторої 4-кімнатної квартири в ЖК «Варшавський+»
Загальна площа: 92,7 м²
Продумане планування:
• кухня-вітальня 26,9 м²;
• три окремі спальні: 10,1 м², 13,1 м² та 16,4 м²;
• два санвузли: один з ванною (5,5 м²), другий з просторою душовою зоною (3,7 м²);
• гардеробна 1,9 м²;
• коридор 9,6 м²;
• лоджія 5,5 м².
Квартира
Світла, панорамна квартира з якісним ремонтом, який виконували для власного проживання з використанням надійних матеріалів та продуманих рішень.
Завдяки орієнтації вікон на північний схід, схід та південний схід квартира наповнена природним світлом протягом дня. З вікон відкриваються чудові панорамні краєвиди на Вишгород, Оболонь та Троєщину, а щоранку можна зустрічати схід сонця просто з власної оселі.
Передбачено підготовку під встановлення кондиціонерів у всіх спальнях та кухні-вітальні. У квартирі встановлено якісну сантехніку, а сучасна відкрита душова зона з тропічним душем стане приємним доповненням до комфортного життя.
Будинок
Будинок обладнаний власним генератором, який забезпечує безперебійну роботу ліфтів, систем опалення, водопостачання та освітлення місць загального користування під час відключень електроенергії.
У підїзді працює охорона. Будинок має якісне утеплення, що дозволяє суттєво економити на опаленні. Власники практично не користувалися теплою підлогою на кухні, а взимку підтримували комфортну температуру при мінімальному опаленні.
ЖК «Варшавський+»
Сучасний житловий комплекс із продуманою інфраструктурою та комфортним середовищем для життя. Комплекс складається з 10 будинків, при цьому кожні 2-3 будинки мають власну закриту територію з озелененням, зонами відпочинку та дитячими майданчиками.
Для активного дозвілля мешканців облаштовані спортивні майданчики, скейт-парк та місця для прогулянок. На території комплексу є все необхідне для комфортного життя: магазини, кафе, аптеки, заклади сфери послуг та зручне транспортне сполучення.
4 кімнати
з ремонтом
92.7 / 39.6 / 26.9 м²
блочна технологія
поверх 19 з 26
2022 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
генератор
$ 120 тис.
2 548 $/м²
проспект Європейського Союзу, 51
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири в ЖК “Варшавський Плюс” | 47,1 м² | 19 поверх
Поверх: 19
Про квартиру:
Пропонується стильна та функціональна квартира в одному з найпопулярніших житлових комплексів Києва — ЖК “Варшавський Плюс”.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, якість та сучасні рішення.
Планування:
• Простора кухня-вітальня
• Окрема затишна спальня
Оснащення та ремонт:
• Ремонт виконаний з використанням преміальних матеріалів
• Повний комплект побутової техніки Electrolux
• Кухонна стільниця зі штучного каменю
• Сантехніка Grohe (прихований монтаж)
• Майстер-вимикач (керування всім освітленням однією кнопкою)
• Індивідуальні лічильники: тепло, вода, електроенергія
Автономність:
• Будинок оснащений генератором
• Під час відключень працюють ліфти
• Є вода та опалення
Локація:
• Розвинена інфраструктура
• Поруч ТРЦ Retroville
• Зони для прогулянок та відпочинку
Додатково:
• Квартира повністю готова до продажу та заселення
• Податки та збори включені у вартість
Код об’єкта: 667022
1 кімната
з ремонтом
47.1 / 25.1 / 22 м²
монолітно-каркасна
поверх 19 з 25
2022 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
$ 83 тис.
1 596 $/м²
проспект Європейського Союзу, 53/46
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Розглядаємо різноманітні форми оплати: безготівковий розрахунок, готівка, різноманітні державнні програми, є оселя.
Продам Простору 1-кімнатну квартиру (Євродвушка) у сучасному житловому комплексі ЖК "Варшавський Плюс", Виноградар, Подільський район, проспект Європейського Союзу 53/46.
Будинок 13.7 - 2022 року побудови, монолітно-каркасний, введений в експлуатацію та заселений.
Квартира розташована на Комфортному 3 поверсі 26 поверхівки.
Загальна площа квартири 52м2.
Хороше планування: простора кухня - вітальня 17,1м2 з виходом на простору лоджію, окрема спальня 16,5м2 також з виходом на лоджію, просторий санвузол 4,7м2, коридор.
Стан квартири - після забудовника, без ремонту. Рівна цементна стяжка, штроба під електрику, система пожежної безпеки, металеві протипожежні двері, вікна Rehau з енергозберігаючими склопакетами. Є лічильники води, тепла та електроенергії.
Є власна автономна котельня. В будинку при відключенні світла завжди є подача води, тепла, працюють ліфти та є світло в зонах загального користування.
На території комплексу є гостьові парковки та багаторівневі паркінги для автомобілів. Прибудинкова територія закрита від автомобілів та посторонніх, що забезпечує безпечність та приватність для мешканців. Є цілодобова охорона, також присутні камери на прибудинковій території та в місцях загального користування. Облаштовані сучасні майданчики для ігор та занять спортом на свіжому повітрі, для дітей та дорослих різного віку. Озеленені прогулянкові алеї та місця для відпочинку з лавками в середині двору. Власна інфраструктура: кафе, кавярні, аптеки, магазини, салони краси та багато іншого.
Прекрасна інфраструктура та транспортна розвязка району: поруч Є Все Для Комфортного Життя: дитячі садочки, школи, ТРЦ Retroville - великий, торгово - розважальний комплекс, де є абсолютно все: гіпермаркет Novus, фітнес центр з басейном, фут-корт, безліч магазинів одягу, техніки та інше.
Розглядаємо як безготівковий та і готівковий розрахунок.
За більш детальною інформацією - Телефонуйте та домовляйтесь на перегляд.
Комісію агентства оплачує покупець.
Оперативний показ. За потреби надішлю відеоогляд квартири.
ID: 10800
1 кімната
без ремонту
52 / 17 / 17 м²
блочна технологія
поверх 3 з 26
2022 Рік будівництва
без комісії
$ 85 тис.
1 417 $/м²
проспект Європейського Союзу, 80-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири за адресою проспект Європейського союзу 80Б.Квартира у житловому стані(капітальному ремонту 15 років),залишаються вся мебель та техніка.Розвинена інфарктуктура району ,будується метро,поряд ринок,супермаркети,трц Ретровіль.Без комісії для покупця.
3 кімнати
з ремонтом
60 / 35 / 6 м²
панельна технологія
поверх 5 з 9
1975 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
$ 80.5 тис.
1 548 $/м²
проспект Європейського Союзу, 49
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1к квартиру в ЖК Варшавський Плюс, Європейського Союзу 49!
Квартира після будівельників.
Поверх 20/24, площа 52кв.м.
Будинок 2022 року.
Можливий продаж по держпрограмам.
ЖК Варшавський Плюс- ЖК комфорт-класу, презентабельне парадне з охороною, власна будинкова котельня, резервна система живлення на будинок (при відключеннях електроенергії працює освітлення мзк, є вода, отоплення, працюють ліфти), закрита внутрішня територія із озелененням, майданчиками для дітей та дорослих.
Відмінно розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, ТЦ Retroville, ресторани і кафе, школи, дитячі садки, фітнес-клуби, салони краси, парк з озером та ліс для активного відпочинку , зручна транспортна розвязка.
1 кімната
без ремонту
52 / 20 / 21 м²
блочна технологія
поверх 22 з 26
2022 Рік будівництва
$ 104 тис.
1 486 $/м²
проспект Василя Порика, 7-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж: 2-кімнатна квартира 70,4 м² пр-т Василя Порика 7А. Подільський район, Виноградар
Світла 2-кімнатна квартира на 15-му поверсі 16-ти поверхового будинку 2002 року побудови.
Дві великі засклені лоджії
Кондиціонер
Бойлер 80 л
Вбудована кухня з технікою
Холодильник, пральна машина, телевізор
Інтернет
просторі Шафи-купе
Відеодомофон
Великий тамбур на дві квартири
Консьєрж, пандус, пасажирський та вантажний ліфт.
Генератор, що забезпечує опалення та водопостачання у блекаутах.
Тихий зелений сквер Скрябіна. З дитячим та спортивним майданчиком).
Зупинка громадського транспорту за 2 хвилини ходьби.
У пішій доступності в 2- 5 хвилинах ходьби 3 дит. саду, 2 школи, художння школа Фінансовий ліцей,(з 5-11клас), Стоматологія, Клініка Viva, Сільпо, АТБ, Ринок, ТРЦ Ретровіль, Спорт клуб Джим, Атлетик. Аптеки, ПриватБанк. Вет.клініка, за 10 хвилин ліс з зоною відпочинку. Майбутнє метро: Проспект Правди – 21 хв.
2 кімнати
з ремонтом
70 / 48 / 14.1 м²
утеплена панель
поверх 15 з 16
2001 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 75 тис.
1 667 $/м²
проспект Європейського Союзу, 51
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК «Варшавський Плюс» в будинку з генератором.
Подільський район, массив Мостицький , проспект Європейського Союзу 51,
Площа: 45\15\20 м2
Функціональне планування з просторою спальнею 15м2 і кухнею в 20м2
Заведено електроенергію, рівна стяжка, Квартира готова для початку ремонту.
Поруч ТРЦ Ретровіль, школа, дитячий садок, двір з багатьма дитячими майданчиками, нова пошта, салони, кавʼярні.
Закрита територія для вашої безпеки та комфортного проживання.
1 кімната
без ремонту
45 / 15 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 21 з 25
2022 Рік будівництва
$ 52 тис.
1 012 $/м²
проспект Георгія Гонгадзе, 24
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2к квартири на Виноградарі, загальною площею 51.4 м2.
Адреса: просп. Георгія Гонгадзе 24
Дві окремі кімнати
Великий балкон
9 поверх, є ще технічний поверх
Стан як на фото.
2 кімнати
без ремонту
51.4 / 30.8 / 7.9 м²
утеплена панель
поверх 9 з 9
1979 Рік будівництва
$ 54.9 тис.
1 771 $/м²
проспект Європейського Союзу, 88-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Теплий будинок, квартира з якісним ремонтом, який робився для себе. Замінені всі комунікації, електропроводка, труби, встановлені нові радіатори, металопластикові вікна, кондиціонер, бойлер, стіни вирівняні, на підлозі ламінат, вбудована кухня та побутова техніка провідних виробників, санвузол облицьований кахлем, якісна сантехніка, балкон засклений, чистий, охайний під’їзд, тихий, зелений двір, всі обєкти інфраструктури в пішій доступності, поряд парк, ТРЦ Ретровіль, Варшавський. Поряд будується метро. Є повноцінний тех.поверх. Розглядаються держ. програми. Оперативний показ.
1 кімната
з ремонтом
31 / 17 / 7 м²
панельна технологія
поверх 9 з 9
1975 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
генератор
$ 90 тис.
2 250 $/м²
проспект Європейського Союзу, 49
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира тільки після ремонту, має роздільне планування, велика лоджія , з панорамними вікнами,
Система опалення - власна котельня. Є централізоване водопостачання, центральна каналізація, електрика. Встановлено лічильники. Є автономний електрогенератор.
Житловий фонд від 2022 року. ЖК має закриту територію з охороною, гостьовий паркінг. Працює консьєрж, встановлено відеоспостереження та пожежну сигналізацію. Є вантажний ліфт.
Поруч з ЖК розташовані ТРЦ, салони краси, кафе, ресторани, школи та дитячі садки.
1 кімната
з ремонтом
40 / 14 / 13 м²
блочна технологія
поверх 17 з 26
2022 Рік будівництва
$ 78 тис.
1 660 $/м²
проспект Європейського Союзу, 49
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЖК «Варшавський Плюс», буд. 13.1. Право власності, документам більше 3-х рокі, без додаткових податків. вікна на Ретровіль. Якісні інженерні мережі та комунікації, видова, світла, простора квартира з функціональним плануванням, без оздоблення, готова до втілення будь-яких дизайнерських ідей та рішень, презентабельний під’їзд, нові ліфти, охорона, відеоспостереження, благоустрій прибудинкової території, у дворі дитячий майданчик, гостьовий паркінг, розвинена інфраструктура, поруч школа, дитячий садок, супермаркет, відмінна транспортна розвязка. Оперативний показ.
1 кімната
без ремонту
47 / 13 / 18 м²
блочна технологія
поверх 21 з 26
2022 Рік будівництва
без комісії
$ 75 тис.
1 369 $/м²
проспект Василя Порика, 9-Г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 1-кімнатна квартира, просп. Василя Порика 9-Г (Виноградар)
5 поверх із 16. Будинок 2004 року, керамзито-бетон. У під’їзді два ліфти. Перед квартирою є окремий тамбур у якому встановлені додаткові шафи для збереження речей.
Площа — 54,8 м². Квартира велика як для однокімнатної, зручне планування. Роздільний санвузол, велика ванна. Балкон з видом на школу.
Хороший ремонт, квартира світла та простора.
Є два кондиціонери, домашній кінотеатр.
Залишаються два розкладні дивани, шафа-стіна, у коридорі дві шафи-купе.
Також є посудомийна машина, плита з духовкою, витяжка, мікрохвильовка. Лічильники замінені.
Все як на фото.
Біля будинку є безкоштовна парковка під шлагбаумом для мешканців.
Район зручний для життя: поруч Сільпо, ТРЦ, школа, дитячий садок, сквер ім. Скрябіна, зупинки транспорту.
1 кімната
з ремонтом
54.8 / 22.1 / 12 м²
утеплена панель
поверх 5 з 16
2004 Рік будівництва
без комісії
$ 110 тис.
1 505 $/м²
проспект Василя Порика, 7-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Бажаєте відчувати радість життя у власній квартирі з прекрасним краєвидом на парк ім.Скрябіна. Кухня, в якій хочеться готувати та приймати гостей, а спальня надасть можливість відпочити в тиші та спокою (наскільки це можливо в наш складний час), але життя продовжується і ми гідні жити достойне життя в квартирі, яка зробить ваше життя щасливим, для цього в квартирі є все необхідне. Телефонуйте, квартира чекає своїх господарів!
2 кімнати
з ремонтом
73 / 36 / 15 м²
утеплена панель
поверх 8 з 16
2003 Рік будівництва
без комісії
$ 68 тис.
1 193 $/м²
проспект Василя Порика, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії! Двокімнатна квартира серії Т2, світла, тепла, суха, дві окремі кімнати, простора кухня з виходом на лоджію, в кімнатах на підлозі паркет, кухні та коридорі лінолеум, санвузол роздільний, бойлер, електроплита, вікна металопластикові, лоджія утеплена, не далеко від метро, що будується, поруч ринок, ТЦ Ретровіль, Сільпо, банки, ресторани, поліклініка, парк, дуже зручна транспортна розвязка у всі райони міста, у будинку два ліфти, консьєрж, один власник, документи готові, перегляди за домовленістю, прохання оголошення не дублювати!
2 кімнати
без ремонту
57 / 30 / 8 м²
утеплена панель
поверх 18 з 18
1989 Рік будівництва
ЛУНПродаж квартир Київська областьКиївПодільський районпроспект Георгія Гонгадзе
проспект Георгія Гонгадзе 14