Мрієте про життя біля мальовничої Оболонської набережної? Ця квартира - ваш шанс! Розташована на 10-му поверсі 10-поверхового будинку, вона пропонує чудовий вид з вікон та комфортне планування.
Особливості:
Повний ремонт: квартира готова до заселення, не потребує додаткових вкладень.
Меблі та техніка: залишаються в квартирі, включаючи витяжку, варильну поверхню, духовку та посудомийну машину.
Місце для зберігання: 3 великі шафи-купе допоможуть вам організувати простір.
Комфорт: бойлер на 30 літрів у ванній кімнаті забезпечить вас гарячою водою.
Тиша та спокій: над квартирою розташований технічний поверх, що гарантує відсутність шуму від сусідів зверху.
Чудовий вид: насолоджуйтесь панорамними краєвидами з вікон вашої нової квартири.
Не втрачайте можливість стати власником цієї чудової квартири! Телефонуйте прямо зараз, щоб домовитися про перегляд!
Квартира має продумане планування, вітальня прохідна, всі інші кімнати роздільні. Санвузол роздільний. У квартирі зроблено косметичний ремонт. На підлозі якісний ламінат. Встановлені металопластикові вікна.
Будинок цегляний, дуже теплий, опалення централізоване. Дуже низькі комунальні.
У квартирі є вбудована кухня, духова шафа, витяжка, варильна поверхня, двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, бойлер.
Права власності понад 3 роки. Квартира готова до продажу.
Будинок 1995 року. Є тамбур на 2 квартири, відеоспостереження на поверсі. Охайне парадне, добрі сусіди. Вікна виходять у двір.
Квартира розташована в затишному районі міста, в найкращій локації Оболоні. Дніпровська набережна знаходиться в 3 хвилинах пішки. Поблизу розташовані вся інфраструктура, поліклініка, дитячий садочок, супермаркети АТБ, Сільпо. Зручна транспортна розвязка, до метро Мінська пішки 12-15 хвилин.