У продажу 2 кімнатна квартира в новому елітному комплексі "Аполлон" у центрі Одеси.
Сучасний малоповерховий будинок від СК Гефест.
На даху встановлено газову котельню,
облаштовано підземний паркінг.
Енергозберігаючі склопакети зберігають тишу та допомагають повітрю циркулювати всередині апартаментів.
У квартирі виконано новий якісний ремонт.
Укомплектована всіма меблями та технікою.
Раціональне планування: кухню-вітальня, дві спальні та гардеробна.
Балкон з якого відкривається чудовий краєвид.
Прилегла територія гарно впорядкована - у дворі висаджені клумби та дерева, а завдяки цілодобовій охороні та консьєржу на вході, забезпечена безпека і мешканцям та їх майну.
Поруч із будинком розташовуються супермаркети, магазини, школа та дошкільні заклади, паркові
зони.
У пішій доступності проспект Шевченка та Французький бульвар, Музкомедія та морське
узбережжя.
зручна та розвинена транспортна розвязка
дозволить швидко дістатися будь-якого району
Одеси.
Ідеальна пропозиція як для життя так і для орендного бізнесу.
Телефонуйте!
Із задоволенням організую швидкий перегляд.
Предлагаем Вашему вниманию однокомнатную квартиру в комфортабельном доме во 2-м Куликовском переулке.
Это предложение не может оставить никого равнодушным!
Состояние жилья - после строителей- позволяет сделать ремонт и планирование по своему вкусу. Отдельного внимания заслуживает расположение дома и вид из окна! Это возможность любоваться восходом солнца над морем и пейзажами города.
Нельзя обойти стороной близость дома к вокзалу, Привозу, историческому центру города и моря.
Звоните, с удовольствием организуем осмотр!
Продаж квартири-студії з видом на море.
Елітний житловий комплекс "Аполлон" розташований у центрі Одеси.
Будова у сучасному стилі налічує лише 12 поверхів.
На даху встановлено газову котельню, облаштовано підземний паркінг.
Енергозберігаючі склопакети зберігають тишу.
У квартирі виконано новий якісний ремонт.
Укомплектована всіма меблями та технікою.
Є балкон з якого відкривається чудовий краєвид на місто та море.
Прилегла територія гарно впорядкована - у дворі висаджені клумби та дерева, а завдяки цілодобовій охороні та консьєржу забезпечено безпеку мешканцям.
Поруч з будинком розташовуються супермаркети, магазини, школа, паркова зона.
У пішій доступності проспект Шевченка, Французький бульвар та морське узбережжя.
Зручна розвинена транспортна розвязка дозволить швидко дістатися будь-якого району Одеси.
Ідеальна пропозиція як для життя, так і для здачі в оренду.
Телефонуйте! Із задоволенням організуємо Вам перегляд.
Светлая, уютная квартира в новом малоквартирном комплексе бизнес класса с паркингом.
Квартира с ремонтом.
Жилой комплекс Аполлон распложен в районе Куликова поля между ул. Семинарской и ул. Пироговской.
ЖК расположен в месте с удобной транспортной развязкой.
В 5 минутах ходьбы расположены ТРЦ «Fontan Sky» и кинотеатр «Cinema City»,
Пешая доступность к морю 20 минут
Центр города 30 минут.
Новий малоповерховий, автономний будинок з генератором.
Квартира тиха, знаходиться на комфотному поверсі.
Світла та затишна квартир, не фасадна. Виконано якісний ремонт, укомплектована меблями та технікою. Дуже гарно розпланована. Дві окремі кінати, у одній двоспальневе ліжко, у другій розкладний диван, простора кухня зонована. Вбудована техніка: холодильник, посудомийна машина,варильна поверхня, витяжка. Санвузол сумісний з душовою кабіною. У коморі пральна та сушильна машини. Кондиціонер. Лоджія з видом у паркову зону. Є всі ліилники.
Охорона будинку, підземний паркінг.
Близкість центру та моря. Поруч торгівельні центри, магазини, зупинки, салони, Нова пошта, відділення банків та все для комфотного життя.
Пропоную двокімнатну квартиру в новому малоповерховому автономному житловому будинку.
Будинок розташований на тихій вулиці.
Вільне планування. Високі стелі. Балкон і лоджія.
Вид із вікон на провулок.
Вхідні якісні броньовані двері. Грецькі алюмінієві профілі з 2-х камерними склопакетами. Стяжка підлоги. Введення всіх комунікацій.
У будинку передбачена індивідуальна газова котельня, безперебійна система водопостачання та очищення води.
Також на випадок аварійного відключення води в місті в комплексі передбачені резервуари води. Генератор
Встановлено сучасні безшумними ліфти фірми Otis.
У комплексі закладена система відеоспостереження з виведенням на пост охорони. Є підземний паркінг. Поруч школа.
Вокзал, Привоз, пляж «Отрада» з Канатною дорогою в пішій доступності.
поруч торгівельий центр, магазини, салони, ВУЗи, зупинки, до моря 20 хвилин пішки, до Аркадії 10 хв. їзди
вільне планування
Квартира від будівельників з вільним плануванням.
ЖК Аполлон преміального класу, розташований у центрі Одеси.
ЖК розташований біля Куликового Поля. До моря 20 хвилин пішки. Все у кроковій доступності.
Квартира має великий балкон з чудовим краєвидом на місто.
Квартира в ідеальному стані з євроремонтом.
Квартира має центральний водопровід та власну котельню.
Квартира продається з меблями.
ЖК "Аполлон на Куликовському" - це поєднання естетичної та функціональної архітектури.
Комплекс розташований в 5 хвилинах від ТЦ "Среднефонтанський" та ЖД вокзалу. Пляж Отрада та історичний центр Одеси знаходяться в пішій доступності.
Квартира студійного типу, грамотно розпланована з виділеними зонами приготування їжі, відпочинку та спальні. Санвузол поєднаний та облицьований сучасною плиткою, обладнаний душовою кабіною. Зроблено звукоізоляцію.
Квартира повністю укомплектована. Усі меблі та техніка залишаються.
Малоповерховий новий будинок з підземним паркінгом.
Будинок розташований недалеко від центру міста та моря.
Квартира дуже світла та приємна. З квартири вихід на лоджію. Чудовий вид на місто та море.
Вільне планування квартири дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські рішення, є можливість розділити та зєднати кімнати, змінити місце кухні, санвузли тощо.
У будинку є індивідуальна газова котельня. З метою раціонального споживання тепла в комплексі та економії на комунальних платежах інвесторам надається можливість самостійно встановити індивідуальні теплові лічильники.
ЖК Аполлон на Куликівському - це статусна нерухомість елітного класу, поєднання естетичної та функціональної архітектури. Малоповерховий будинок з доглянутою прибудинковою територією. Високі стандарти будівництва, якість матеріалів, інноваційний підхід до планувань зроблять життя в новій квартирі комфортним та спокійним. Завдяки теплоізоляції взимку у вашому будинку буде затишно та тепло. Особлива увага у будівництві приділена деталям: підбору високоякісних матеріалів, ергономіці проекту та конструктивним рішенням. У будинку є система відеоспостереження з виведенням на пост охорони.
Будинок розташований в центральній частині міста, в 5-ти хвилинах від ТЦ «Середньофонтанський», залізничного вокзалу та пішої доступності до зупинки транспорту, що дозволить Вам легко пересуватися містом.
Квартира в стані від забудовників.
Автономне опалення. Всі підключення функціонують.
Можлива участь у програмі "єОселя". Ціна обєкта нижче ринку.
Квартира розташована в новому малоквартирному будинку, зданий 5 років тому. Є паркінг та консьєрж-сервіс.
Поруч розташовані залізничний вокзал, парк та центр міста.
ЖК Акрополь - малоповерховий будинок з паркінгом.
Квартира розташована в центрі міста, поруч з жд вокзалом, ринком Привоз, парком Шевченка та пляжем Отрада. Все в пішій доступності.
Квартира має гарний вид з вікон з красивою панорамою. Є перспектива зробити двокімнатну квартиру.
Виконано якісний ремонт. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою.
Чудова квартира як для життя, так і для здачі в оренду.
Будівля обладнана камерами відеоспостереження.
Квартира потребує ремонту. Дві суміжні кімнати, прохідна кухня.
Квартира продається з меблями та технікою.
Відмінна транспортна розвязка, поруч море, торговий центр.
Квартира має роздільне планування. Стан квартири від будівельників.
Будинок оснащений власною котельнею.
Квартира продається за переуступкою. Торг умесний.
ЖК Апполон - малоповерховий будинок бізнес-класу, зданий та заселений.
Квартира має два балкони та красивий вид на море і місто.
Квартира з роздільним плануванням має кухню-вітальню з лоджією, окрему спальню, гардеробну та сумісний санвузол з душовою кабіною. Виконано якісний євроремонт.
Квартира обладнана лічильниками. Система опалення - власна котельня. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід та асфальтована дорога.
Квартира повністю укомплектована усіма меблями та технікою. Є телевізор, Wi-Fi, кондиціонер.
Квартира розташована у новому автономному будинку з охороною та підземним паркінгом. Є генератор. У будинку є ліфт, вантажний ліфт, консьєрж, відеоспостереження, пожежна сигналізація, гостьовий паркінг.
З квартири відкривається гарний вид на місто.
Планування вільне. Ремонт після будівельників. Квартира має балкон.
Власна котельня. Центральна каналізація та водопровід.
ЖК Аполлон еліт-класу. Малоквартирний будинок, зданий та заселений. Є консьєрж, ліфт, пожежна сигналізація, підземний паркінг та автономний електрогенератор.
Асфальтована дорога, центральна каналізація, вивіз відходів.
Квартира з роздільним санвузлом. Є лоджія. Планування роздільне. За бажанням можливо перепланувати в 2-кімнатну квартиру з кухнею без вікна. Виконано лазерну стяжку підлоги. Ремонт після будівельників.
Установлено автономний електрогенератор. У будинку є власна котельня.
Квартира без меблів.
ЖК Аполлон від компанії Гефест. Новий будинок, зданий в експлуатацію. Є підземний паркінг, який використовується як укриття під час тривоги. Установлено броньовані вхідні двері "Саган". Висота стель - 3 метри. До будинку підведено електрику.
Будинок розташований у центрі міста, неподалік від Куликового поля, ТРЦ Середньофонтанський, Привозу, залізничного вокзалу та центру міста.
Квартира користується попитом як для життя, так і для орендного бізнесу.