ЖК "Сенатор", здача в експлуатацію 2 квартал 2025р, індивідуальне опалення(двоконтурний газовий котел), квартира на дві сторони, панорамні вікна. Гардероб.
Продається 2 кімнатна Чешка по вул. Івасюка ( р-н Ентузіастів). Поверх 9/9 ( зверху є кладовка зроблена над квартирою , а потім горище)- дах перекривали смолою над квартирою в 2010 році. Загальна площа- 60 м2. ( перепланована). Зроблений якісний євроремонт,паркет, тепла підлога електрична ( кухня/ ванна/ коридор). Вся техніка та меблі залишаються. Топова локація, чудова транспортна розвʼязка.
До квартири приємним бонусом є кладовка. Розташована над квартирою, до якої є окремий захід. Поділена на 2 частини: одна з вікном- де зручно зберігати усі особисті речі, інша для консервації. Все зачинене на замок.
Квартира великогабаритна на 2 рівнях. Є часткові скоси на стелі. Стан під ремонт.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
Квартира ідеально підходить для комерційного бізнесу, офісів, декількох квартир під подобову або місячну оренду.
Вхід через підїзд. Всі вікна виходять у тихий затишний двір. З другого поверху є просторий балкон з панорамою на центр міста.
Квартира розташована в центрі міста, за 1 хвилину пішки від вул. Університетської та біля вул. Сковороди.
Квартира має місце під добудову двох кімнат.
Меблі та техніка:
Опис ЖК або будівлі: Є великий двір, цегляний гараж та сарай.
Квартира розташована в парковій зоні.
Квартира розташована в румунському особняку на 4 квартири. У кожного своя окрема вхідна група. Високий бельєтаж. Кімнати роздільні. Санвузол роздільний.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
Квартира розташована в одноповерховому румунському особняку.
Квартира зручно розташована до парку (5 хвилин пішки). Район вулиць Федьковича та Щербанюка.
Ширина зовнішніх стін становить 50 см.
Будинок є першим на гілці опалення. Взимку в квартирі тепло, влітку прохолодно.
Квартира продається зі всіма меблями, пральною машиною та іншими речами, що є на фото.
Гарна транспортна розвязка, до зупинки можна дійти за 5 хвилин. Є Автовокзал. Тихий спокійний район з адекватними миролюбними сусідами.
Квартира чеського планування з роздільним санвузлом. Виконано косметичний ремонт.
У квартирі залишаються частково меблі.
Квартира розташована в районі з гарно розвиненою інфраструктурою. Поряд знаходяться школа, садки, зупинка громадського транспорту, автовокзал, супермаркети, ринок, аптека.
Квартира має суміжне планування з прохідною кімнатою. Санвузол роздільний. Зроблений якісний євроремонт з заміною всіх комунікацій.
Квартира має власну котельню.
Перегляд квартири по домовленості.
Будинок має закритий двір. Вхід в квартиру з підїзду.
До квартири належить кладовка в підвалі та чердак над квартирою. Частково залишається меблі.
Квартира в новобудові, стан від забудовника. Планування зручне, є простора кухня.
Встановлено двоконтурний газовий котел, що забезпечує автономне опалення та гарячу воду. Також є тепла підлога.
Пропонується до продажу.
ЖК "Янтарний" має сучасну інфраструктуру.
Квартира розташована на тихій вулиці та має зручне розташування.
Квартира має євроремонт.
Квартира може бути куплена за програмою "єОселя".
Квартира розташована в сучасному новому будинку, який зданий в експлуатацію.
Квартира знаходиться поруч зі школою, дитячим садком, магазином та зупинкою. Гарна екологія завдяки близькості до парку Шиллера.
Квартира з сучасним якісним дизайнерським євроремонтом. Планування включає велику гардеробну кімнату, відкритий балкон.
У квартирі встановлено теплу підлогу, індивідуальне опалення (двоконтурний газовий котел), батареї та кондиціонер.
Квартира продається з меблями та технікою. Гардеробна кімната повністю укомплектована.
ЖК зданий в експлуатацію. На території комплексу є паркінг та дитячий майданчик. Ліфт працює.
Квартира не кутова, розташована на середньому поверсі. Це простора та світла квартира.
1 кімната
з ремонтом
44 / 21 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 9
3.15 млн грн
58 352 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
МІ Двокімнатна квартира з дизайнерським євроремонтом неподалік центру
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. У квартирі виконано авторський проект євроремонту.
Квартира обладнана індивідуальним електроопаленням. Будинок підключений до центрального водопроводу та каналізації.
Квартира може бути під Єоселю.
Квартира розташована в сучасному новому житловому фонді, зданому в експлуатацію після 2021 року.
Квартира знаходиться біля історичного центру Чернівців. Поруч розташовані школа, дитячий садок, магазин, зупинка громадського транспорту. Чудова екологія завдяки близькості до парку Шиллера.
Квартира має двостороннє планування з роздільним санвузлом. Стан від забудовника, ремонт після будівельників.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Комунікації підключено.
Квартира не мебльована.
Будинок зданий в експлуатацію. ЖК Затишний Квартал має гостьовий паркінг, відеоспостереження та охорону території.
Квартира має балкон та панорамні вікна.
Квартира з високими стелями, великими вікнами та натуральним паркетом. Встановлені класичні двері. Санвузол роздільний.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Додатково є вивіз відходів, газ, електрика та центральна каналізація.
Квартира обладнана гардеробом, госп. приміщенням, коморою та ванною.
Квартира є вигідною інвестицією для стабільного доходу чи збереження капіталу.
Квартира розташована в царському будинку.
Будинок має асфальтовану дорогу.
Квартира простора, світла та затишна. Є балкон, лоджія та паркувальне місце.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний.
Підведені комунікації: вода та світло є. Очікують підключення газу влітку 2025 року. Можна робити ремонт. Система опалення - індивідуальне газове. Квартира має центральну каналізацію.
Переуступка.
Є можливість перепланування у 3-кімнатну квартиру. До квартири належить гараж та кладовка. Здача в експлуатацію очікується літом-восени 2025 року. Є асфальтована дорога та вивіз відходів.
Квартира має гарний новий євроремонт. Є можливість зробити вихід на терасу з кімнати. Санвузол суміжний.
Квартира продається з підвалом на площу квартири та 2 паркомісцями.
Будинок розташований у Київі.
2 кімнати
з ремонтом
52 / - / 8 м²
поверх 1 з 5
3.15 млн грн
41 464 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3-кімн чешка на вул. Південно-Кільцева (Верх, район Кварц)
Квартира чешка з гарним косметичним ремонтом. Планування роздільне, кімнати окремі. На підлозі паркет, столярка деревяна. Вікна частково металопластикові. Квартира не кутова.
Будинок цегляний, тому квартира дуже тепла. У квартирі централізоване опалення, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика, газ.
У квартирі залишаються всі меблі та побутова техніка.
Оформлення: 2%% (50/50).
Будинок цегляний.
Квартира розташована на другій лінії від дороги. Двір тихий, з хорошими порядними сусідами. Хороша транспортна розвязка та інфраструктура. Поряд знаходиться дитячий садочок, школа, зупинки транспорту, ринок, магазини.
У квартирі 2 балкони (засклена лоджія та відкритий балкон з кухні), 1 комора, яку можна використати в якості гардеробу. Є 2 окремі роздільні санвузли (туалет і ванна).
Квартира має суміжне прохідне планування. Встановлено індивідуальне газове опалення з власним котлом. Євроремонт. Санвузол суміжний.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Є центральний водопровід, каналізація, електрика, вивіз відходів та газ.
Квартира готова до заселення. Меблі залишаються за домовленістю.
Є можливість добудови за бажанням. Є гараж за домовленістю.
Квартира розташована в царському будинку з великим двором та місцем для авто.
Будинок розташований у зеленій, тихій парковій зоні в центрі міста.
Квартира простора та комфортна. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Виконано сучасний якісний євроремонт.
Квартира обладнана індивідуальним електроопаленням.
Квартира не мебльована.
Квартира розташована в новобудові клубного типу. Будинок зданий в експлуатацію, документи готові. Будинок максимально заселений.
Квартира знаходиться в спокійному районі, за 5 хвилин від центру.
З вікон відкривається гарний краєвид. Є паркомісця біля будинку. Квартира обладнана кондиціонером і душовою кабіною.
Квартира має багаторівневе планування. Раніше використовувалася як хостел. Стан ремонту - житловий, готова до подальшої модернізації.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення.
Квартира ідеально підходить для інвестицій.
Чудова локація забезпечує зручний доступ до всіх основних визначних памяток, кафе та магазинів.
Два рівні надають просторість і комфорт. Квартира має балкон або лоджію.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. У квартирі зроблено євроремонт.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення та теплу підлогу.
Квартира мебльована.
Можливе оформлення кредитування. Розгляну варіанти обміну. Продаж від власника.
Квартира розташована в новобудові, збудованій у 2019 році.
Поблизу розташовані дитячий садочок, школа. Зручне транспортне сполучення по місту. До центру міста 10 хвилин.