Продаж квартир Чернівці (вторинний ринок)
1 663 оголошення по 940 квартирах
5.8 млн грн
56 032 грн/м²
вулиця Героїв Майдану, 52
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3 кімн. " Старий Фонд", в хорошому стані( зроблений капітальний ремонт ( 5 років) - заміна сантехніки, електрики, реставрація столярки), кімнати суміжно роздільні. Індивідуальне опалення( двоконтурний газовий котел), рідний паркет, є комірка та 2 відкритих балкона. Над квартирою є велике горище. Закритий двір.
Поруч парк, ринок Центральний, навчальні заклади, училище мистецтв і відреставрований парк-сквер.
3 кімнати
з ремонтом
103 / 64 / 13 м²
цегляна
поверх 3 з 3
5.5 млн грн
70 861 грн/м²
Буковинська вулиця, 62-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 2-кімн. квартира у новобудові ЖК «Компас» від БК «Водограй». Вул. Буковинська. Унікальний обʼєкт тим, що це єдина квартира з двома відкритими балконами на цілий комплекс.
Будинок зданий в експлуатацію, підключені всі комунікації, документи в наявності, квартира готова до продажу.
Площа – 70/77.7кв.м.
Закритий комплекс з фойє, відеонаглядом, підземними паркінгами, озелененням, зручними та правильними підʼїздами і багато ін.
Квартира знаходиться на 3-ому поверсі, має індивідуальне газове опалення (котел, підігрів підлоги та батареї), стяжка, штукатурка та електророзводка. Ліфт.
Ціна – 124000у.о.
Деталі за тел. 050-036-8008
#Центральне_Агентство_Нерухомості
2 кімнати
без ремонту
77.7 / 28.8 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 5
2024 Рік будівництва
2.9 млн грн
50 349 грн/м²
вулиця Квітки-Основʼяненка, 14
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 2-кімнатна квартира в малоквартирному будинку . Тиха локація в центральній частині міста (вул. Квітки-Основ’яненка) — без шуму трафіку,з доглянутий зеленою зоною на території будинку.
Переваги :
- Індивідуальне газове опалення
- Двоконтурний котел
- Хороший житловий стан
- Велика кухня
- Світлі та просторі кімнати
- Висока стеля 3м
- Комірка
- Металопластикові вікна
- Роздільний санвузол
- Укомплектована для проживання або здачі в оренду
Сучасний район, який дуже швидко розвивається з хорошою інфраструктурою. Поряд дитячі садочки, школи магазини, зупинки громадського транспорту, ринок і ще багато всього.
Для показу та додатковою інформацією телефонуйте.
2 кімнати
з ремонтом
57.3 / 36 / 10 м²
поверх 1 з 3
16 млн грн
132 087 грн/м²
вулиця Миколи Лисенка, 10
Простора квартира в австрійському будинку на вул. М. Лисенка! одна з найпрестижніших вулиць міста. Поруч зелень, кав’ярні, історичні будівлі, драмтеатр, палаци культури, транспорт, 1хв і театральна площа. Простора кухня має обідню зону та вихід на балкон , що виходить у тихий зелений двір. Дві кімнати ізольовані, одна з них має балкон, інша -великий гардероб та кабінет і вітальня з діючим каміном, який створює атмосферу тепла та затишку.
Авторський проект, виконаний з душею. Натуральний паркет, італійська плитка, дорога сантехніка, вбудовані меблі на замовлення.
санвузол-з ванною та душем, індивідуальне опалення( газовий котел), комора, підвал.
Фасадний вхід в підїзд з кодовим замком та широкі бетоні сходи.
3 кімнати
з ремонтом
121 / 65 / 14 м²
цегляна
поверх 3 з 4
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3.6 млн грн
40 892 грн/м²
вулиця Ольги Кобилянської, 24
Центр міста, вул. Кобилянська( р-н Собору), вікна з кімнат на вул. Кобилянську, вхід з під"їзду, високі стелі. Є горище над квартирою є можливість зробити другий рівень. Є кладова-холодильник, кладова.
3 кімнати
без ремонту
89 / 59 / 11 м²
цегляна
поверх 2 з 2
6.2 млн грн
38 139 грн/м²
вулиця Героїв Майдану, 150
Скопіювати посилання
Поскаржитися
продається квартира в 2-х рівнях, забудовник ПМК-76, будинок заселений, ліфт працює.
1 поверх- велика гостина, кухня, ванна кімната, кімната
2 поверх - ванна кімната, 2 кімнати.
3 кімнати
без ремонту
163 / 92 / 15 м²
цегляна
поверх 7 з 8
2013 Рік будівництва
7.1 млн грн
48 395 грн/м²
Рівненська вулиця, Будинок 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається простора 5 -т кімнатна дворівнева квартира по вул. Рівненська - ідеальний варіант для великої родини, або тих, хто цінує простір та комфорт.
Площа: 146,8 м2
Поверх: 9 - 10 пентхаус
Що Вас приємно здивує :
- Дві великі тераси для ранкової кави та вечірних хаходів сонця.
- 5 окремих кімнат + 2 санвузли
- Тепла підлога по всій квартирі на 9 та 10 поверсі
- Індивідуальне газове опалення
- Якісні вхідні двері та металопластикові вікна
- Окрема кладова, що відноситься до квартири.
Додатково :
- Ліфт працює
- Паркінг та укриття
Введення в експлутацію - 2027 рік.
Телефонуйте та записуйтесь на перегляд.
5 кімнат
без ремонту
146.8 / 95 / 14.5 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 10
2025 Рік будівництва
3.8 млн грн
41 602 грн/м²
вулиця Чорновола, Будинок 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3 кімнати
без ремонту
90.7 / 48.5 / 20.2 м²
поверх 9 з 10
4.3 млн грн
62 203 грн/м²
Проектна вулиця, 3-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-кімнатну новобудову в приватному секторі неподалік від Кварцу!
Двохстороння квартира площею 68,9 мКв ідеального планування:
- Простора кухня-студія із панорамним краєвидом;
- Роздільний санвузол;
- Дві окремі кімнати;
- Відкритий балкон
Комплектація квартири максимальна від забудовника і включає розведення сантехніки та теплої підлоги по всій квартирі!
Малоповерхова забудова, де присутні ліфти та преміум-якість!
Вартість - включно із нотаріальними переоформленням
Не зволікайте, телефонуйте, поки дана квартира ще є в продажу! 0504366001
2 кімнати
без ремонту
68.9 / 30 / 20 м²
цегляна
поверх 5 з 6
2024 Рік будівництва
3.4 млн грн
38 494 грн/м²
вулиця Володимира Великого, 91а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2-кімнатна новобудова по вул. Герцена (район ЖК Компас)