Продам однокімнатну квартиру в сучасному ЖК На Масанах, район Масани. Будинок введений в експлуатацію, оформлено право власності.
Квартира підходять під державну програму Є-Оселя!
Загальна площа 67 м2
Площа кухні 17,1 м2
Розташована на 2 поверсі 10 поверхового будинку.
Переваги квартири:
Автономне опалення - економія на комунальних платежах
Якісні склопакети - тиша та тепло у квартирі
Лічильники на воду, газ, електроенергію.
У квартирі частково виконані чорнові роботи, розведене опалення, штукатурка несучих стін та залита підлога.
Квартира має велику кухню, яку можна обладнати, як кухню-студію.
Також велика спальня кімната, яка легко розділяється на дві окремі просторі кімнати за необхідності!
Квартира легко переробляється з однокімнатної в двокімнатну або трикімнатну на розсуд власника!
Чудовий простір для втілення ваших дизайнерських проектів!
Переваги житлового комплексу:
Сучасні великі ліфти, чистий підїзд, домофон
Гарна прибудинкова територія з великою кількість освітлення, дитячий майданчик.
Розвинена інфраструктура- поруч супермаркети, магазини, кафе, школа та дитячі садки та інше.
Затишний, перспективний, молодіжний район міста.
Ця квартира - ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, комфорт та сучасні умови життя.
Світла та простора трикімнатна квартира у центрі Чернігова по вул. П‘ятницька 49.
9/9 цегла є технічний поверх.
87 загальна площа.
Три кімнати.
Комфортне проживання забезпечує місцерозташування, вдале планування та якісний ремонт.
У квартирі ремонт зроблений як для себе, використовувались дорогі та якісні матеріали.
Паркування, дитячий майданчик, акуратный та доглянутий двір.
Розвинена інфраструктура.
З повагою компанія: АН EXPRESS REALTY.
‼️Запрошуємо власників до вигідної співпраці!‼️
2-кімн квартира з автономним опаленням, в якій все продумано до дрібниць, ЗРОБЛЕНО ПО ХОЗЯЙСЬКІ:
термостат,
на радіаторах тепла регулятори температури в кожному приміщені,
Тепла підлога на кухні, балконі, коридорі.
Регулятори теплих полів окремо для кухні !!! окремо на балконі !!! окремо в коридорі !!!
Плита на кухні - і газ і світло. Що дуже зручно в наш час!
Високої якості сантехника
Гардеробна-кладова вже з поличками
Балкон обшитий деревом з панорамними вікнами та теплою підлогою.
Сигналізація
Кондиціонер
Фільтри на воду.
Підвал 12 м2 у плитці , з поличками
Про всі переваги цієї квартири довго можна писати.
Краще приходьте на перегляд і побачите це все на власні очі.
Загальна площа 62 м2
Кухня 11 м2
Кімнати 12,4м2 і 18,6 м2
Знаходиться в ЦЕНТРІ по вул.О. Мацієвського (Попудренко).
М. Чернігів
5 поверх цегляного, утепленого 8 поверхового будинку на один підїзд!
Закритий двір з альтанкою.
0935850741
0979539584 Тетяна
АН ГАРАНТ
ЗАВЖДИ ВІДКРИТІ У СПІЛКУВАННІ
Простора та світла квартира після будівельників.
Квартира без меблів.
Продається квартира.
Будинок розташований на огороженій території з охороною. Тихий двір із зручною інфраструктурою. Є паркувальне місце та підземний паркінг. У будинку працює ліфт.
Квартира розташована в затишному районі міста поблизу річки Десна та гарного парку.
Чудовий вид із вікна.
Квартира має вільне планування з великою кухнею (17,1 кв.м.), яку можна облаштувати як кухню-студію. Також є велика спальня, яку легко розділити на дві окремі кімнати. Квартира легко переробляється з однокімнатної в двокімнатну або трикімнатну. Частково виконані чорнові роботи: розведене опалення, штукатурка несучих стін та залита підлога.
Квартира обладнана автономним опаленням, що забезпечує економію на комунальних платежах. Встановлені якісні склопакети. Лічильники на воду, газ та електроенергію.
Квартира підходить під державну програму Є-Оселя. Будинок введений в експлуатацію, оформлено право власності.
ЖК На Масанах має сучасні великі ліфти, чистий підїзд та домофон. Гарна прибудинкова територія з великою кількістю освітлення, дитячий майданчик.
Розвинена інфраструктура: поруч супермаркети, магазини, кафе, школа, дитячі садки та інше. Затишний, перспективний, молодіжний район міста.
Квартира має чудовий простір для втілення дизайнерських проектів. Санвузол суміжний. Є балкон або лоджія.
Квартира після будівельників. Стіни штукатурені. Планування роздільне. Санвузол роздільний.
Квартира має автономне опалення. Систему опалення індивідуальне газове. Також підключені центральний водопровід, електрика та вивіз відходів.
Квартира розташована в житловому фонді від 2021 року. Будинок не кутовий.
Навколо прокладена асфальтована дорога.
Квартира має роздільне планування з величезною кухнею-студією та двома окремими кімнатами. Ремонт на фінішній прямій, зроблений з найкращих матеріалів. Стіни готові під фарбування або під шпалери, на підлозі - чистова стяжка. Розведена електрична проводка з перехідними вимикачами, прокладена та виведена вся сантехніка. На кухні тепла електро підлога, викладена плиткою робоча зона, змонтований вихід під кондиціонер. Ванна та санвузол також в плитці.
У квартирі встановлена індивідуальна газова система опалення. Підключені центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Квартира здається без меблів.
Додатково в подарунок йде детальний дизайн-проект.
Будинок цегляний, зданий більше трьох років тому. Багато мешканців вже зробили ремонт і живуть.
По інфраструктурі є все і навіть більше.
Вікна по квартирі замінені на Рехао. У ванній кімнаті є підігрів підлоги.
2 кімнати
без ремонту
81 / - / 31 м²
цегляна
поверх 8 з 11
2.94 млн грн
38 682 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
76 м2 под СЕРТИФИКАТ подходит Продам 3 ком. квартиру
Квартира має роздільне планування з чудовою плануванням. У ній зроблено євроремонт. Пол викладено плиткою та ламінатом.
Квартира повністю мебльована. Меблі виготовлені з натурального дерева. У квартирі є телевізор.
Квартира підходить під виплати за сертифікатом.
Квартира розташована в доглянутому будинку нового зразка з ОСББ. У будинку є ліфт.
Квартира має комфортне розташування біля Стрижня та лісу.
Квартира дуже тепла. У квартирі є великий підвал з ремонтом. Приємна атмосфера просторої квартири порадує Вас. Квартира має роздільний санвузол.
Квартира з роздільним плануванням. У квартирі виконано чорнову стяжку та штукатурку стін.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Проведено електрику.
Квартира не мебльована.
Можлива купівля під державні програми "Є-Відновлення" та "Є-Оселя".
ЖК "Лісовий" введений в експлуатацію. На території комплексу є дитячі майданчики та підземний паркінг.
ЖК розташований в р-ні Ялівщини.
Квартира має окремий санвузол, кухню площею 15,2 кв.м. Встановлені металопластикові вікна.
3 кімнати
без ремонту
99 / - / 15 м²
цегляна
поверх 4 з 9
2.94 млн грн
18 396 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
160кв.м Продам Видову Дворівневу квартиру 160 кв.м по вул.Чорновола
Квартира має роздільне планування з чорновим оздобленням стін та залитою підлогою. Вона готова до ремонту.
У квартирі встановлено автономне електро опалення з батареями, лічильники на все.
Це монолітний будинок з утепленням, обгородженою прибудинковою територією. У будинку є два ліфти, консьєрж, відеонагляд.
Квартира має панорамні вікна та власну терасу на даху площею 100 кв.м. з виходом з квартири.
Чернігів Продаж 3-х кімнатної квартири з індивідуальним лічильником тепла в районі 5 кутів. Цегляний будинок, 11-й поверх, із вікон- найдивовижний огляд міста! В квартирі зручне і сучасне планування, санвузол окремий, в ванній кімнаті встановлені ванна і душова кабіна ( на всі смаки), встановлений бойлер; кондиціонер. Вхідні Двері броньовані, міжкімнатні- із натуральної деревини. Вбудована велика шафа-гардеробна. Вся електрика - надійна з системами захисту від перевантажень (зубр…) можлива продаж по є- сертифікату. Гарна квартира в гарному місці! Запис на огляди за телефонами, торг на місці.
Квартира має чудове перепланування з обєднаними функціональними зонами кухні-їдальні та вітальні. Затишна спальня з бездоганним ремонтом. Є вихід на балкон зі спальні. Квартира має сучасний та стильний ремонт, зроблений з найкращих та якісних матеріалів. Кожна деталь ретельно продумана.
Квартира розташована в кроковій доступності від найкращих ресторанів, парків, театрів та музеїв міста.
Є погреб, який за потреби може служити як укриття.
Квартира має багаторівневе планування. Вона складається з двох кімнат площею 11,7 кв.м. та 23,9 кв.м., просторої кухні-студії площею 39,2 кв.м., двох санвузлів, коридору та двох лоджій. Квартира не кутова. Ремонт після будівельників.
Квартира підключена до всіх комунікацій. Встановлено автономне опалення з двоконтурним газовим котлом. У квартирі встановлені двокамерні металопластикові вікна та батареї.
Квартира пропонується для продажу.
Будинок введено в експлуатацію та підключено всі комунікації в 2022 році. Це цегляний будинок з ліфтом.
Будинок має чудову тиху локацію в центрі міста.
Квартира має балкон, лоджію та чудову локацію.
Квартира з роздільним плануванням має велику кухню-вітальню та окрему кімнату. Зроблено дизайнерський ремонт з використанням високоякісних матеріалів. Перепланування узаконено.
У квартирі встановлений двоконтурний газовий котел, що дозволяє включати опалення в будь-який час року. Є своя електрична підстанція, завдяки якій світло не вимикають.
У квартирі встановлена вся вбудована техніка Whirlpool (холодильник, посудомийна машина, мікрохвильова піч, духовка, варильна поверхня, витяжка), пральна машина Candy на 6 кг, інверторний кондиціонер TOSOT, телевізор 55 діагоналі. Вся вбудована меблі виготовлялася на замовлення з фурнітурою Blum: кухня, гардеробна, шафа на лоджію, журнальний стіл. Мякі меблі виробництва Konstanta. По всій квартирі встановлені стелі з теневим профілем, лед освітлення та керамогранітна плитка.
Документи готові до продажу. Розглянуть оформлення під всі види програм: Сертифікат, Єоселя, молодіжний кредит тощо.
Квартира розташована в новому будинку 2024 року побудови в ЖК Лісовий. ЖК Лісовий - це великий комплекс на 21 підїзд із закритою територією, паркінгом, великим дитячим майданчиком та власним бомбосховищем зі всіма зручностями.
Квартира розташована в районі Царського села, Голлівуду та Яловщини.
Квартира має балкон, лоджію та ліфт.
Эксклюзивное предложение!!!
Продам 1 комнатную квартиру с автономным отоплением в центральной части города по ул. Щорса, 18-б.
Сделан дизайнерский ремонт с использованием дорогих, качественных материалов.
Установлены два кондиционера, теплый пол, решетки на окнах, видеодомофон, сигнализация и так далее.
Большим плюсом данной квартиры - это высота потолков 3.20 метров, что дает большое пространство и делает особую атмосферу.
Двухконтурный газовый котел- дает преимущество, включать отопление в любое время года.
Закрытая территория, множество детских площадок, беседок, лавок для проведения досуга.
Есть подвал и бомбоубежище.
Отличный вариант под сдачу в аренду с пассивным доходом 15 000 грн.
Рассмотрим оформление под Сертификат или Єоселю.
Звоните, с удовольствием организуем показ и ответим на все Ваши вопросы.
1 кімната
з ремонтом
49 / 14 / 14 м²
цегляна
поверх 1 з 3
2015 Рік будівництва
2.94 млн грн
42 924 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Голлівуд, Епіцентр. 2 кімнатна квартира з індивідуальним опаленням.
Квартира має роздільне планування. Санвузол роздільний. Євроремонт.
Встановлено індивідуальне газове опалення, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року. Будинок має зовнішнє утеплення.
Квартира частково мебльована. Є меблі на кухні.
Квартира готова до продажу.
Квартира розташована у сучасному цегляному будинку 2013 року. Висота стелі - 2,65 м. Є ліфт.
Будинок розташований у зручному районі біля Епіцентру. Гарна транспортна розвязка та інфраструктура.
Квартира затишна та світла. Площа кімнат: 15,8 кв.м. та 16,3 кв.м. Велика кухня площею 17,7 кв.м. Є панорамні вікна, затишний балкон.
Квартира має просторе планування з кімнатами площею 22 кв.м., 16,6 кв.м. та 11,3 кв.м. Простора кухня площею 15 кв.м. та коридор площею 21,8 кв.м. Ванна кімната площею 4,7 кв.м. та роздільний санвузол площею 2,4 кв.м. Квартира здатна вмістити велику родину. Встановлені вхідні двері. Проведено штукатурку та стяжку.
Квартира обладнана автономним газовим опаленням з двоконтурним котлом. Встановлені лічильники води, газу та електрики. Проведено розведення електрики.
Квартира продається без меблів та техніки.
ЖК Лісовий - це новий сучасний цегляний будинок із зовнішнім утепленням стін. Встановлені двокамерні металопластикові вікна та засклені лоджії.
ЖК Лісовий розташований поруч з лісопарком Ялівщина, ТРЦ Голлівуд та зупинкою громадського транспорту.
Квартира має просторі кімнати, два санвузли, два балкони та міцні соснові сходи.
Квартира мебльована.
Поряд розташовані школа та садочок. До центрального ринку можна дійти за 5 хвилин. Вікна квартири виходять у двір.
2-кімнатна в новобудові з ремонтом і технікою | Курсанта Єськова, 26
2-кімнатна в новобудові по вул. Курсанта Єськова, 26
9 поверх (9/10)
У цю квартиру хочеться повертатись. Тут тепло, затишно й усе вже готово для життя — просто занось валізи та насолоджуйся!
Ідеально підходить для пари, сім’ї або людей, які цінують спокій, природу і комфорт міського життя.
9 поверх — затишок без шуму з вулиці й чудовий краєвид з вікон.
Два балкони з виглядом на зелену зону.
Один балкон — ідеальний для відпочинку, другий — для господарських потреб.
Тепло взимку, прохолода влітку.
Фасад утеплений, тому квартира добре зберігає тепло.
ПЛОЩА та ПЛАНУВАННЯ
Все продумано до дрібниць.
Затишна 2-кімнатна квартира з роздільними кімнатами, де кожен знайде свій куточок спокою.
Світлі стіни та м’яке оздоблення створюють відчуття простору й легкості.
СВІЖИЙ та СВІТЛИЙ РЕМОНТ
Без турбот і зайвих витрат.
Сучасні матеріали, приємні відтінки, акуратність у кожній деталі.
Ремонт виконано зі смаком і любов’ю — заходь і живи.
УКОМПЛЕКТОВАНА ВСІМ НЕОБХІДНИМ
Нічого докуповувати не треба.
Меблі: все, що потрібно для комфортного життя — від шафи до обіднього столу.
Техніка: холодильник, пральна машина, посудомийна машина, мікрохвильовка, телевізор.
Двоконтурний газовий котел з програматором — ви самі керуєте комфортом і економите.
Блок безперебійного живлення — спокій навіть під час відключень.
ЗРУЧНА ІНФРАСТРУКТУРА
Все поруч:
магазини, кафе, зупинки громадського транспорту — 5 хвилин пішки.
Поруч Стрілецька набережна — ідеальне місце для ранкових пробіжок чи вечірніх прогулянок.
Урочище Ялівщина — справжній природний оазис для пікніків, прогулянок із дітьми або часу наодинці з природою.
ПАРКУВАННЯ БЕЗ СТРЕСУ
Завжди є вільне місце біля будинку — ніяких пошуків після роботи.
Ця квартира — для тих, хто мріє жити у затишку, гармонії та поряд із природою, не виїжджаючи з міста.
Телефонуйте вже зараз — така можливість з’являється не щодня!
Продаж 2-кімнатної квартири з автономним опаленням біля ЖД вокзалу
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира на вул. Жабинського, з чудовим розташуванням — район залізничного вокзалу, поряд вся необхідна інфраструктура.
Квартира знаходиться на 1 поверсі 10-поверхового цегляного будинку, стан після забудовника — ідеальний варіант для втілення власного дизайн-проєкту!
Основні переваги:
- Загальна площа — 84 м²
- Велика кухня — 21 м²
- Автономне опалення — комфорт і економія у будь-яку пору року
- Нова електропроводка
- Тепла підлога — забезпечує додатковий затишок
Дуже зручне планування — квартира світла, простора, ідеально підійде для сім’ї.
Запрошуємо до перегляду!
Продам 1-ну квартиру з сучасним ремонтом, меблями в престижному ЖК Шевченківський по вулиці Шевченко 114 а а загальною площею 54м2 на зручному 5 -му поверсі, з індивідуальним опаленням.
Достоінства квартири:
- видова, світла, має чудовий вид із вікна на парк, університет
- по плануванню як 2-на (окрема спальня та кухня - вітальня 28м2)
-тепла підлога
- гарний сучасний ремонт
- в квартирі ніхто не проживав
- дизайнерський ремонт, гарна інфраструктура, паркінг
Продам чудову дворівневу квартиру по вулиці Стрілецькій. Панорамні вікна обох поверхів виходять на Стрілецьку набережну. Будинок введений в експлуатацію в 2017 році, що дозволяє приймати участь у таких державних програмах, як Є-оселя та Є-відновлення. Загальна площа квартири становить 97 м/кВ, з яких житлової площі - 42.4 м/кВ. Вільне планування обох рівнів дозволяє розгулятися фантазії та бажанням нових власників! Встановлено двуконторний газовий котел, лічильник на світло, воду та газ. На вікнах встановлені ролети. Поряд лісопаркова зона, річка. Розвинута інфраструктура розбить цей район дуже привабливим для потенційних покупців!
Придбавши дану нерухомість, ви зробите гарну інвестицію у майбутнє щасливе життя у власній квартирі!
Ціна продажу 69000$. Від реальних покупців готові почути зустрічні пропозиції!
Телефонуйте, з радістю організуємо показ.
Вікторія 093-661-47-71
Продам велику 3-х кімнатну квартиру з переплануванням, має 2 санвузла та простору вітальню. ЖК Олександрівський 10 поверх.
В квартирі залита стяжка підлоги, зроблена штукатурка стін, повністю розведена електрика, усі необхідні виводи для сантехніки підготовлені та виконані, індивідуальне опалення, вивід під кондиціонери.
У ванній кімнаті вже є бойлер та фільтр для води.
В квартирі замінено вхідні двері на броньовані та вікна REHAU.
Всі чорнові роботи зроблено!
Розвинена інфраструктура поруч, магазини, кіоски, ТЦ Епіцентр, дитячі садочки, школи, парк.
Документи готові до угоди!!!
Для більш детальної інформації звертайтесь за номером 0631765747 Ксенія