Продається 1-кімнатна квартира по вул.Руставі, 13.
Квартиру в гарному стані. Квартира продається з меблями і технікою, які входять у вартість.
Квартира з ремонтом. Всі вікна в квартирі металопластикові, балкон зроблений, труби замінені. На гарячу та холодну воду встановлені лічильники.
Будинок розташований в районі з дуже гарною інфраструктурою. Поряд з будинком зупинки транспорту, 2 дитячих садочки, 28 і 32 школа, супермаркет, ринок, є місце для паркування авто.
Квартира ідеально підійде як для проживання молодої родини, так і для здачі в оренду.
Телефонуйте, домовимось про перегляд.
Пропонується до продажу квартира на першому поверсі з окремим власним входом, розташована в екологічно чистому районі міста.
Житло з якісним ремонтом, що дозволяє одразу заїхати і жити без додаткових витрат. Зручне планування, комфортний під’їзд, спокійне оточення та розвинена інфраструктура поруч.
Ідеальний варіант як для постійного проживання, так і для комерційного використання.
З приводу детальної інформації телефонуйте по номеру, або переходьте за посиланням.
ancrm.com.ua/v/linkbotcpn/559408-HP7CwUxrL2
(Якщо посилання неактивне, скопіюйте його та відкрийте у сторонньому браузері)
Продається простора однокімнатна квартира у новобудові на 8 поверсі.
Квартира під індивідуальне електроопалення.
ОСББ, закрита територія з цілодобовою охороною;
сучасний дитячий майданчик та зона відпочинку;
зручна парковка для мешканців.
Інфраструктура:парк, АТБ, Делікат, аптеки, дитячі лікарні, школи , садочки,
зручна транспортна розвязка.
Телефонуйте та домовляйтесь за перегляд.
Продається затишна 2-кімнатна квартира під ремонт — вже з частково виконаними капітальними роботами!
- зручне місцерозташування- на стику вул. Добровольського та Чигиринської;
- загальна площа -46 кв.м.. Будинок із червоної цегли- влітку прохолодно, взимку-тепло;
- квартира підготовлена до капітального ремонту — ідеальна база, щоб зробити все “під себе”!
* Вирівняні стіни
* Розширено двірні арки
* Встановлені двокамерні вікна. Віконні відкоси оброблені гіпсокартоном + шумоізоляція з пінополістиролу
* На кухні вирівняні та потягнуті стіни
* Пофарбовано частину поверхонь
* Стіни повністю підготовлені під поклейку шпалер (залишилося лише прогрунтувати та поклеїти шпалери за вашим смаком)
- проводка стара – є можливість замінити за власним проєктом;
- в наявності газова колонка-не виникне проблем з гарячою водою;
- встановлені лічильники;
- висока, нестандартна стеля - є можливість зробити «підвісну стелю»;
- шатрова криша-є технічний поверх;
- для нових власників куплена газова панель та витяжка;
- класним бонусом буде комора-сарайчик в дворі з власним льохом;
- будинок має свій «закритий» дуже зелений та затишний дворик. Є місце під парковку автомобіля та столик з лавочками для вечірнього або ранкового відпочинку з чашечкою ароматної кави, під спів пташок.
- класне місцерозташування будинку: магазини, базарчик, школи, д/садок, аптеки, банки, кафешки/піцерії/ресторанчики, зупинки громадського транспорту- ВСЕ в кроковому доступі
32000$
Ця квартира — чудовий варіант для тих, хто хоче уникнути “демонтажу” старого ремонту і зробити все зі смаком та якісно. Більша частина брудних робіт уже виконана!
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!
Квартира чекає на свого нового власника.
Продаж сучасної 2к квартири ("євродвушка") у новому цегляному будинку, по вул. Сержанта Волкова (р-н Дахнівка).
Новий цегляний будинок із зовнішнім утепленням стін, введений в експлуатацію у 2024 році. Поруч ліс, до Дніпра 300 метрів. У кроковій доступності магазин, дитсадок, школа
Квартира на зручному 1-му поверсі, із виходом вікон у затишний двір.
Загальна площа 42 кв.м., житлова - 26 кв.м. кухня -9 кв.м. Висота стелі 2.7 м.
Стан квартири - із оздобленням після будівельників: чорнова штукатурка стін, стяжка підлоги, розведена система сантехніки, електропроводка, встановлені якісні двохкамерні склопакети.
Індивідуальне електричне опалення із льготним тарифом на електроенергію, встановлений двохтарифний електролічильник.
Ціна 29500 + усе оформлення за рахунок покупця. Без комісії АН.
Поку у наявності декілька 1-к та 2-к квартир за ціною 700 дол. за кв.м.
Продаж сучасної 1-к квартири і у новому цегляному будинку, по вул. Сержанта Волкова (р-н Дахнівка).
Новий цегляний будинок із зовнішнім утепленням стін, введений в експлуатацію у 2024 році. Поруч ліс, до Дніпра 300 метрів. У кроковій доступності магазин, дитсадок, школа
Квартира на зручному 1-му поверсі, із виходом вікон у затишний двір.
Загальна площа 33 кв.м., житлова - 17 кв.м. кухня -8кв.м. Висота стелі 2.8 м.
Стан квартири - із оздобленням після будівельників: чорнова штукатурка стін, стяжка підлоги, розведена система сантехніки, електропроводка, встановлені якісні двохкамерні склопакети.
Індивідуальне електричне опалення із льготним тарифом на електроенергію, встановлений двохтарифний електролічильник.
Ціна 23100 + усе оформлення за рахунок покупця. Без комісії АН.
Пропонується до продажу простора квартира, розташована в зручному та затребуваному районі.
Будинок цегляний, теплий і надійний, квартира знаходиться на комфортному другому поверсі. Є великий балкон, що додає зручності та простору.
Житло перебуває у скромному, але охайному житловому стані — можна заїжджати та проживати або поступово робити ремонт під власні потреби.
Поруч — зупинки громадського транспорту, магазини, школа, ринок.
Пропонується до продажу 1 кімнатна квартира.
Будинок цегляний.
Розташована на комфортному другому поверсі.
Просторий балкон.
Житло у простому, стані — можна одразу жити або робити ремонт.
Продається квартира в районі залізничного вокзалу.
Цегляний будинок, зручний другий поверх. Є великий балкон.
Квартира у скромному житловому стані, придатна для проживання або під ремонт.
До центру міста — дві зупинки громадського транспорту, або близько 20 хвилин пішки.
Продаж 1-кімнатної квартири, вул. Кооперативна (м. Черкаси)
4/5 поверх, цегляний будинок.
Площа — 31,1 м², кухня — 6,2 м².
Переваги:
• косметичний ремонт
• продається з меблями та технікою
• добротний ремонт санвузла
• засклений балкон
• тиха, затишна вулиця
• поруч магазини, школа, дитсадок, зупинка транспорту
Особливості:
• взимку дуже тепло
• недороге опалення
Ціна: 35 000 $
Квартира готова до проживання або здачі в оренду.
Телефонуйте для детальної інформації або перегляду.
Перший поверх цегляного будинку з вікнами у двір. Тепла квартира у жилому стані, зручна для проживання або оренди. Поруч школи, транспорт і магазини. Можливе добудування балкону чи облаштування окремого входу. Підійде під офіс, кабінет або невеликий бізнес. Встановлені лічильники на газ, холодну та гарячу воду, залишається вмонтована шафа купе. Тихі сусіди.
1 поверх 9 поверхового цегляного будинку
29,1 м кв загальної площі, кухня 5,6 м кв
Санвузол суміжний
Вікна у двір, ґрати на вікнах
Лінолеум на підлозі
Зручна інфраструктура й транспорт поруч
Запишіться на перегляд, щоб оцінити локацію та потенціал. Телефонуйте для деталей і погодження зручного часу.
З приводу детальної інформації телефонуйте по номеру, або переходьте за посиланням.
ancrm.com.ua/v/linkbotcpn/562240-nM04WbjTIZ
((Якщо посилання неактивне, скопіюйте його та відкрийте у сторонньому браузері))
Квартира повністю під ремонт, демонтаж вже виповнен. Площа загальна 35 м.кв, кухня 8 м.кв, велика кімната 17 м.кв, та простора прямокутна лоджія.
Квартира світла, тепла. В балкону видно р. Дніпро.
Гарна інфрастуктура, поряд магазини, аптеки, банки, кафе та ресторани, пляж Митницький, пляж Живчик, зупинки транспорту.
Розгядаємо пропозиції по ціні!
Комісія АН 2%
Продаж 2-кімнатної квартири на вул. Сагайдачного
Продається затишна 2-кімнатна квартира у панельному будинку, що розташований на 7-му поверсі 9-поверхівки.
Квартира не кутова, тепла та світла.
Загальна площа: 52 м²
Стан: житловий — можна одразу заїжджати або зробити ремонт під себе
Планування зручне, кімнати окремі , є простора кухня та балкон.
Будинок доглянутий, у під’їзді чисто, працює ліфт.
Поруч магазини, школа, дитячий садок, зупинка громадського транспорту — усе необхідне для комфортного життя.
2 кімнатна квартира в р-ні Зеленої по вул. Самійла Кішки.
Продається 2-кімнатна квартира з прохідними кімнатами на 4-му поверсі 4-поверхового панельного будинку. Площа: 45кв.м- загальна, 29 кв.м – житлова, 6 кв.м – кухня Стан жилий, не зіпсований чужим ремонтом, у покупця є можливість реалізувати на свій смак всі дизайнерські задуми! Дах не тече. У квартирі вже встановлені металопластикові вікна. Помешкання оснащене електробойлером, тому завжди є гаряча вода, незалежно від централізованої подачі. Лічильники на все (електроенергія, вода, газ). Є меблі на кухні, кладовка з полицями. Квартира тепла і світла, не кутова.
Ціна: 32000 дол.
Одноразова комісія АН.
Є й інші пропозиції 1-3 кімнатних квартир.
Запрошуємо до співпраці власників нерухомості.
Допомога і повний супровід при купівлі-продажу, оренді нерухомості. Представлення Ваших інтересів щодо зданого житла у разі Вашого проживання у іншому місті
Телефонуйте: 0 5 0 - 9 4 - 5 4 - З 1 З-viber; 0 6 7- 9 З 6 - 8 5 - 9 5-viber; 0 6 З - 1 8 8 - 8 9 - 7 1
Більше варіантів для оренди:
https://www.instagram.com/kvartira.cherkassy/
https://invite.viber.com/?g2=AQBd9w%2BwUVRCHEwZ1MJfYHcRhXjjsLa4NKpdSDzTcxq5ZCc92B8cz0gXX74e6wf7"
https://t.me/neruchomist_che
http://luxehouse.at.ua ; [email protected]
Продається затишна 1-кімнатна квартиру у ПЗР по вул Сумгаїтській.
Зручне розташування - поруч знаходяться дитячі садки,школи,магазини,ринок Епіцентр.
Сантехніка замінена, на вікнах - склопакети.На все є лічильники.
Середній поверх,квартира-тепла. Хороші сусіди, тихий двір. Є паркомісце для автомобіля.
Продаж 2к квартири по вулиці Івана Мазепи,46
- розташована на комфортному 2поверсі 5ти поверхового будинку;
- не кутова: в середині будинку;
- квартира в акуратному житловому стані;
- є балкон;
- встановлені лічильники;
- гарно розвинена інфаструктура: все необхідне в кроковому доступі: магазини, школа, д/садок, аптеки, банки, кафешки/ресторани, базарчик, зупинки громадського транспорту.
Вільний продаж.
35000$.
Показ в зручний для вас час
Продажа 1-но комнатной квартиры, в кирпичном доме на ЮЗР, по ул. Ярославской,10
- 5/9/К,39/21/9.
- Большая квартира с нишей в комнате, с возможностью перепланировки в двухкомнатную квартиру.
- Выполнен ремонт: потянуты потолки, металлопластиковые окна, с/у облицован современным кафелем, тёплые полы, заменены трубы.
- Есть счётчики - газ,вода, электричество.
- Установлен счётчик тепла на дом.
- В квартире остается всё, что есть на фото.
- Отлично развита инфраструктура - магазины, школы, детсады, остановка общественного транспорта-все в пешей доступности.
- Ключи в АН. Показы в удобное для Вас время!
30000у.е. Торг реальному покупателю
Менеджер Наталья (063)142-54-33, (067)603-39-47
Продається однокімнатна квартира у дуже популярному районі міста, по вул.Різдвяна 4.
Дуже охайна, чиста та доглянута квартира.Надійні вхідні двері.
Мп вікна та решітки для Вашої безпеки. Замінені труби та стояк каналізаційної системи. У разі відсутності гарячої води є новий бойлер. У коридорі є ніша, яку можна облаштувати як гардеробну.Там вивід на пральну машинку та прокладена окрема лінія електропроводки під пральну машинку та бойлер.
Простора житлова кімната.
Квартира дозволяє зайти і жити або ж здавати в оренду без зайвих труднощів.
Тихий затишний двір, поблизу супермаркети, школи, садочки, неподалік ринок, дитячий парк та річка Дніпро.
Перегляди по домовленості.
Продажа 1комн. квартиры, по ул. Рождественской, 42-идеально под аренду.
- Комфортный 7 этаж девятиэтажного кирпичного дома,
- Общая площадь-28 кв.м., жилая-14 кв.м., кухня-6.3 кв.м.
- В квартире выполнен косметический ремонт.
- Остается мебель и техника.
- Отлично развита инфраструктура-все в пешей доступности.
- Квартира ИДЕАЛЬНО подходит для инвестиции- после покупки сразу можно заселять квартирантов.
25000у.е
Менеджер Наталья (063)142-54-33, (067)603-39-47
Продаж гарненької 1-но кімнатної квартири в ПЗР
- комфортный 3 поверх дев’яти поверхового ЦЕГЛЯНОГО будинку;
- квартира в дуже гарному житловому стані-після ремонту: всі вікна ( в квартирі та на балконі) металопластикові, заміна столярки, с/в облицьований кафелем, заміна сантехніки та сантехнічних труб…;
- ГАЗОВА плита;
- встановлені лічильники;
- при продажу, частково, залишаються меблі;
- гарно розвинена інфраструктура- все необхідне-в кроковому доступі…
Квартира підійде як для власного проживання, так і для здачі в оренду
32000у.е.
Пропоную Вашій увазі простору 1к.кв по вул. Козацька 9 з нереальним видом на Дніпро!
- загальна площа 37,2м2
- простора кімната з нішею 19,2м2
- великий балкон
- кухня 8,2м2
- сан вузол суміщений
- лічильники на світло/воду
- замінені всі вікна на металопластикові
Покази по домовленості!
Пропонуємо до продажу 1-кімнатну квартиру в новому сучасному жк на Тараскова, 5.
Житловий комплекс розташований в Південно-Західному районі.. Будинок 10-ти поверховий, каркасно-монолітний. Зовнішні стіни з газоблоків товщиною 300 мм з утепленням мінераловатними плитами товщиною 100 мм, оздоблені декоративною штукатуркою. Лоджії засклені. Будинок під електроплити, система опалення з вертикальними стояками і горизонтальним поквартирним розведенням (передбачено місце для встановлення лічильника поквартирного обліку тепла).
Облаштований дитячий майданчик, озеленена прибудинкова територія. Автостоянка, розрахована для більше 60-ти автомобілів.
Готові співпрацювати по єОселі, Постановам 214, 280, 719, молодіжному кредитування та іншим безготівковим державним програмам.
Без додаткових податків з доходу та військогового збору.
Без комісії АН.
Розрахунок в національній валюті.
Телефонуйте, маємо додатково різні варіанти 2-кімнатних та 3-кімнатних квартир.
Готова квартира для проживання чи оренди
Квартира після повного оновлення. Підходить для життя або як дохідний актив. Не потребує додаткових витрат, легко здається на короткий і тривалий термін завдяки локації та продуманому простору.
- 7 поверх із 9, цегляний будинок
- Площа 24 кв м, кухня 8 кв м
- Два окремі місця для сну
- Після капремонту, якісні матеріали
- Нові меблі та побутова техніка
- Замінені електрика і сантехніка
- Сумісний санвузол, балкон
- Низькі комунальні платежі
Заплануйте перегляд сьогодні. Дізнайтеся деталі та оберіть житло чи інвестицію, що працює з першого дня.
Продаж квартири в колишньому гуртожитку! Розташований по вул.Пацаєва. Є кухня загального призначення якою не користуються квартири які в тамбурі. Частково замінена сантехніка. Меблі та техніка залишаються по домовленості! Покажемо в зручний для вас час!
Відомості про обєкт:
- Тип будинку: Цегляний.
- Поверхність: 9 з 9 + тех.поверх.
- Загальна площа: 42 м2.
- Опалення: Централізоване.
- Своя кухня та сан.вузол.
- Тамбур на 3 квартири.
- Роздільні кімнати.
- Інверторний кондиціонер.
- Встановлений бойлер.
Для узгодження дня огляду або додаткових запитань телефонуйте.
Покупець сплачує комісію 500$.
Агенство нерухомості "Вектор".