Продаж квартир Хотинська вулиця, Львів
3 оголошення по 2 квартирах
3.2 млн грн
63 147 грн/м²
Хотинська вулиця, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кім квартири вул Хотинська р-н.Храм Святих Ольги і Єлизавети.
Будинок австрійської забудови. 51.4/38/9.5м.кв. 1п./5ц. два фасадних вікна , ж/б перекриття ,середній житловий стан. парадний вхід в коридор ,кімнати ізольовані. Вигоди окремо ,балкон з кухні в подвіря.Половина будинку, не нежитловий фонд, тому бде не складно, перевести квартиру в комерцію
ідеально підходить під бізнес. ( СТОМАТОЛОГІЯ, ОФІС,) І Т.П.
Прохідне та проїздне місце . ціна 75000$ торг
2 кімнати
з ремонтом
51.4 / 38 / 9.5 м²
цегляна
поверх 1 з 4
4.8 млн грн
60 593 грн/м²
Хотинська вулиця, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування, що складається з 2 спалень, кухні, великого гардеробу та заскленої лоджії-балкону, яку можна обєднати. Висота стелі - 2,7 м. Ремонт після будівельників.
Опалення будинкове, є власна котельня. Панорамні вікна виходять на північно-східну сторону, що робить квартиру дуже світлою.
Будинок зданий, є право власності. Можливий продаж квартири за програмою єОселя, власник сплачує сам свої податки. Огляд по домовленості.
ЖК Новий Форт - новобудова від надійного забудовника РІЕЛ. Будинок зданий у 2021 році. Парадний вхід з вулиці Промислова.
Зручне розташування, до центру міста 15 хвилин. Поруч є вся необхідна інфраструктура для комфортного проживання.
2 кімнати
з ремонтом
79 / - / 16 м²
поверх 3 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн