Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Ремонт у житловому стані.
У квартирі залишаються електроплита, бойлер та велика шафа. Інше вивозиться.
Квартира продається від власника. Квартира в іпотеці, вартість квартири дорівнює сумі погашення кредиту.
Тип будинку - житловий фонд 91-2000-і. У будинку є ліфт та кондиціонер.
Біля будинку розташовані супермаркети АТБ та Сільпо.
Всі вікна квартири виходять на внутрішній двір. Є ванна кімната.
Квартира з хорошим ремонтом.
У квартирі встановлені металопластикові вікна та балкон. На вікнах встановлені решітки.
Квартира повністю мебльована.
Будинок цегляний.
Поблизу розташовані зупинка громадського транспорту та магазини.
Квартира - малосімейка, гостинка з суміжним санвузлом. Встановлено косметичний ремонт.
Квартира має індивідуальне електроопалення. Підключено газ, центральний водопровід, електрику та центральну каналізацію.
Квартира мебльована. Є меблі на кухні.
Торг можливий.
Квартира розташована в житловому фонді 91-2000-і.
До будинку підїжджає асфальтована дорога. Є вивіз відходів.
Квартира має балкон та лоджію.
Квартира у житловому стані. Санвузол після капітального ремонту.
У квартирі встановлено лічильник на воду (МПО). Опалення централізоване.
Квартира мебльована.
Можлива купівля за програмою "Вкуплю будь-яку нерухомість у місті".
Квартира розташована у будинку з технічним поверхом. Балкон засклений.
Квартира потребує ремонту. Планування роздільне. Санвузол суміжний.
У квартирі є газ, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів. Опалення централізоване.
Квартира мебльована. Додатково є швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ.
Будинок цегляний, дуже теплий.
Розташування ідеальне для зони ХБК. Все в пішій доступності - ринок, транспорт, магазини, аптеки та банки.
Квартира в хорошому стані з косметичним ремонтом. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Підлога в квартирі викладена кахлем.
Квартира забезпечена централізованим опаленням, газом, центральним водопроводом, електрикою та центральною каналізацією. Вивіз відходів організований.
Квартира здається з меблями та технікою, включаючи меблі на кухні, душову кабіну, телевізор. Є Wi-Fi.
Квартира продається без комісії. Власник.
Квартира розташована в хрущовці з ОСББ.
Все необхідне в пешій доступності.
Квартира тепла. Вікна виходять на північ. Двір тихий, підїзд чистий. На вікнах встановлені грати.
Квартира не кутова, дуже тепла. Кімнати роздільні, розташовані на різні сторони. Санвузол роздільний.
Встановлено бойлер.
Квартира мебльована.
Квартира розташована в хрущовці.
Квартира в житловому стані з роздільним плануванням. Суміжний санвузол.
У квартирі встановлені лічильники на всі комунікації. Є централізоване опалення, центральна каналізація, газ, вивіз відходів, центральний водопровід.
Квартира продається з меблями та технікою, включаючи телевізор.
Будинок - хрущовка.
Квартира розташована в районі Сильпо.
Квартира має балкон та лоджію, засклені металопластом. Встановлені металопластикові вікна. У квартирі є гардероб та панорамні вікна. На кухні є меблі.
Квартира з косметичним ремонтом, плануванням-студією та суміжним санвузлом. Встановлено металопластикові вікна, нову електропроводку та сантехніку. Вхідні двері - металеві.
Квартира оснащена централізованим опаленням, газом, центральним водопроводом та центральною каналізацією.
Будинок - сталінка.
Квартира в житловому стані, з роздільним санвузлом. Є 2 кладовки: одна в кімнаті, інша поруч.
Централізоване опалення, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів. Поміняні труби на воду, стояк, отоплення. Плитка на коридорі, кухні та душі. Свіжий ремонт зроблено в душі.
Квартира мебльована. На кухні є меблі.
Продаж від власника. Необхідно внести доплату з боку продавця при обміні на однокімнатну квартиру або малосімейку в Херсоні. Можлива здачі в оренду.
Квартира розташована у 5-ти поверховому цегляному будинку. Є козирок над вікном та хороша сушилка для білизни.
Прекрасна транспортна розвязка. В шаховій доступності знаходяться Дніпровський ринок, ТРЦ Фабрика, дитяча лікарня, поліклініка Лучанського, річка Дніпро.
Кімната приватизована. Встановлено металопластикове вікно. Душ, туалет та кухня розраховані на 5 господарів. Зимове опалення дуже хороше. Кімната велика та світла.
Квартира має хороше житлове стан. Планування роздільне, з окремим санвузлом.
У квартирі централізоване опалення.
Квартира мебльована, є меблі на кухні.
Квартира розташована біля ринку та зупинки громадського транспорту.
Квартира не кутова. Встановлені металопластикові вікна. Балкон засклений.
Квартира має роздільне планування. Зроблено косметичний ремонт.
Квартира має централізоване опалення, електрику, газ, центральний водопровід та центральну каналізацію.
Квартира продається з меблями та технікою. На кухні є меблі. Також є ванна, балкон, лоджія, кондиціонер та гардероб.
Квартира продається.
Квартира розташована в центрі міста в 5-поверховому цегляному будинку-хрущовці. Встановлені металопластикові вікна.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі.
Квартира має суміжний санвузол. Встановлено супутникове ТБ та телевізор.
Квартира має роздільне планування. У квартирі велика кімната та коридор, просторий засклений балкон. Санвузол суміжний, але достатньо просторий. Вікна у двір, на безпечну сторону. Вхідні двері подвійні, металеві. Ремонт квартири у житловому стані.
В квартирі замінені всі комунікації на металопласт. Є електрика, газ, центральна каналізація, центральний водопровід та вивіз відходів. Система опалення централізована.
Квартира мебльована.
Квартира знаходиться в хрущовці. Двір охайний та доглянутий.
Квартира розташована в дуже гарному районі міста з розвиненою інфраструктурою. Поблизу є зупинки транспорту, супермаркет, магазини, аптеки, салони краси, ринок, школа, дитячі садки. Транспортна розвязка забезпечує зручний доступ до будь-якої точки міста. Орієнтир - магазин "Зодчий".
Квартира суха. Зроблено нову стяжку та нові комунікації. Встановлені чотирикамерні склопакети. Санвузол суміжний. Квартира готова до остаточного косметичного ремонту.
Встановлені лічильники. Опалення централізоване.
Терміновий продаж.
Квартира з роздільним санвузлом. Планування роздільне. Висота стелі 2,7 м. Житловий стан, під ремонт.
Централізоване опалення. Працює ліфт.
Вбудована шафа.
Витрати на оформлення сплачує покупець.
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-х років. Матеріал стін: 3/б плити. Матеріал перекриття: з/б плити.
Є балкон площею 1 кв.м.
Квартира з роздільним плануванням. Суміжний санвузол. Стан ремонту житловий.
Централізоване опалення.
У квартирі залишаються всі меблі та техніка.
Пятиповерховий цегляний будинок-хрущовка.
Квартира після підтоплення. Планування малосімейки, гостинки з суміжним санвузлом.
У квартирі встановлено металеві двері та решітки на вікнах. Опалення централізоване. Є газ, центральний водопровід, електрика та центральна каналізація.
Можливий розумний торг.
Квартира розташована в гостьовому будинку.
До будинку прокладена асфальтована дорога.
Квартира з роздільним санвузлом під ремонт. У санвузлі кахельна плитка, замінені труби. У кімнаті встановлено металопластикове вікно.
У квартирі замінені труби.
Цегляний будинок, тепліший за панельний.
Квартира в житловому стані. Планування роздільне.
У квартирі є все необхідне: 2 дивани, бойлер, пральна машина, кухня, шафа. Також є телевізор.
Будинок - хрущовка. Санвузол роздільний. Система опалення централізована. Є панорамні вікна, гардероб та меблі на кухні.
Поблизу розташовані АТБ, зупинка громадського транспорту та інші магазини.
Квартира-студія розташована в цегляному будинку.
Квартира оснащена автономним опаленням.
Квартира повністю мебльована та укомплектована необхідною технікою для проживання.
Квартира розташована в районі РАГСу.
З квартири відкривається чудовий вид на місто.
Квартира без ремонту. Санвузол суміжний. Кухня площею 6 м2.
Є газ.
Без комісії. Продаж від власника.
Квартира розташована поблизу зупинок громадського транспорту, кафе, магазинів та лодочного причалу.
Є паркувальне місце та гостьовий паркінг.
1 кімната
без ремонту
32 / - / 6 м²
поверх 1 з 1
Сьогодні о 14:08
Знайдено 30 грудня 2024 р.
$ 13 000
394 $/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1 ком.кв Гагарина/Ушакова с мебелью и техникой.