Продаж квартир Харків до 21000 доларів
3 565 оголошень по 1 710 квартирах
$ 17 тис.
500 $/м²
вулиця Бригади Хартія, 47в
Імені О.С. Масельського
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1-кімн. кв. по вул. Рибалка, 2 хв до метро Масельського. Чудове розташування, ринок, три супермаркети, безліч магазинів, транспорт, метро — усе це за 2 хвилини ходьби від будинку.
Квартира на 12 поверсі 12-поверхового будинку з високим повноцінним технічним поверхом та відремонтованим дахом. Планування — «чешка». Будинок газифікований, встановлена газова плита. Дуже чистий та охайний відремонтований під’їзд, доглянута прибудинкова територія.
Квартира, звісно, потребує ремонту в майбутньому. А зараз, за необхідності, там можна і жити, усі комунікації працюють, є дивани, шафи.
Продаж як за готівку, так і за всіма держпрограмами — ваучер, сертифікат.
1 кімната
без ремонту
34 / 17 / 7.5 м²
панельна технологія
поверх 12 з 12
1968 Рік будівництва
$ 8.3 тис.
553 $/м²
вулиця Мирослава Мисли, 26
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1-кімнатну квартиру-студію за ЖК «Дует», метро «Олексіївська» — 3 хвилини пішки. Чудове місцерозташування, поруч супермаркети, магазини, метро, транспорт, ринок.
Це невелика ізольована квартира-студія площею 15 м² зі своїм санвузлом та кухнею, розташована на 1-му поверсі будинку зі своєю окремою закритою територією. Навколо будинку велике спільне подвіря з альтанками, місцем для відпочинку та власною парковкою для авто.
Квартира з ремонтом, у готовому житловому стані, підходить також і для оренди.
1 кімната
з ремонтом
15 / 10 / 3 м²
поверх 1 з 1
без комісії
$ 14.9 тис.
823 $/м²
Ковалівська вулиця, 11в
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код обєкта #25654
Продаж 1-кімнатна (гостінку) квартиру, Ковалівська (Бестужева) вул. 11, Бестужівські Сади. Загальна площа – 18,1 м; 3 поверх 7-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня-вітальня, санвузол.
У квартирі: нові комунікації. Квартира у новому житловому комплексі сучасного формату ЖК «Бестужівські сади». Будинок заселений, переважно це молодіжний контингент. 2 ліфти працюють (вантажний та пасажирський). Обслуговує своя компанія, що управляє.
У квартирі зроблено; вся чорнова робота, внутрішнє оздоблення чернова і чистова штукатурка, розведення електрики, каналізація та водопроводу, стяжка.
ЖК «Бестужівські сади» - Житловий комплекс являє собою новобуд євро-класу в тихому і спокійному районі міста зі зручною транспортною розвязкою. Новий будинок розташовується всього в 10 хвилинах від станцій метро «Захисників України», «Академіка Барабашова» та «Київська». Також в пішої доступності знаходяться зупинки громадського транспорту. Розвинена інфраструктура забезпечить комфортне проживання в житловому комплексі - в 1-й хвилині від нього знаходяться аптеки, супермаркет, торгово-розважальний центр «Французький бульвар». Поруч уся необхідна інфраструктура: метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет. Тип двору: закритого типу.
1 кімната
без ремонту
18.1 / 15.1 / 3 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 7
2020 Рік будівництва
$ 18 тис.
404 $/м²
Колодязна вулиця, 23
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-кімнатну квартиру на Москалівці (вул. Колодязна)
Продається затишна 2-кімнатна квартира у зручному районі міста. Ідеальний варіант як для проживання, так і під оренду.
📍 Локація:
Москалівка, вул. Колодязна
Поруч зупинка транспорту
🏡 Характеристики:
Загальна площа: 44,5 м²
Кімнати: прохідні
Стан: житловий
🔧 Оснащення:
Встановлений котел
Новий бойлер
Душова кабіна (на кухні)
Окремий санвузол
Нові труби
Велика кладова
🚗 Додаткові переваги:
Власний дворик
Гараж
📅 Перегляди:
Покази у будь-який зручний для вас час!
2 кімнати
без ремонту
44.5 / 25.8 / 8.1 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 2
$ 19 тис.
792 $/м²
проспект Героїв Харкова
Заводська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1 кімната
з ремонтом
24 / 17 / 4 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 3
1990 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
$ 10 тис.
526 $/м²
Авіахімічна вулиця, 7-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код 25891
Продаються дві квартири поряд один з одним в одному будинку. Павлове Поле.
Є можливість купити одну квартиру або відразу обидві з перспективою обєднання у велику простору квартиру. Відмінне рішення для великої родини, сучасного ремонту чи вигідної інвестиції.
Стан – від забудовника, під ремонт.
Вільне планування та можливість реалізувати будь-який дизайн-проект.
Зручне розташування, добрі перспективи для перепланування.
Ціна вказана за одну квартиру.
Подробиці по телефону
Є відеоогляд.
Єможливість допомогти з ремонтом.
1 кімната
без ремонту
19 / 15 / 2 м²
поверх 3 з 9
2023 Рік будівництва
$ 20 тис.
667 $/м²
вулиця Шевченка, 337
До вашої уваги охайна однокімнатна квартира з гарним розташуванням - вул. Шевченка 337, комфортний 4й поверх, гарний зелений двір із парковками та дитячими майданчиками. Поряд зупинки транспорту, річка та маркети.В квартирі зроблений косметичний ремонт, вікна - МПО, встановлений лічильник на воду із датчиком температури та бойлер. Чистий охайний підʼїзд. Готові розглянути є програми.
1 кімната
без ремонту
30 / 15 / 7 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 9
$ 11 тис.
647 $/м²
вулиця Ахієзерів, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам РЕАЛЬНУ гостинку з окремим входом у ЖК «Мрія»
р-н Французького бульвару, (вул. Халтуріна, 6) вул. Академіків Ахієзерів, 6
З меблями та технікою — 12 500 у. о.
Без меблів та техніки — 11 000 у. о.
- 1/3 поверх цегляного будинку
- Загальна площа — 17 м²
- Свіжий сучасний ремонт
- Санвузол роздільний
- Окремий вхід
- Закритий двір
- Низькі комунальні платежі
Чудовий варіант для життя або під оренду.
Зручне розташування, поруч транспорт, магазини та Французький бульвар.
1 кімната
з ремонтом
17 / 12 / 2 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 3
2016 Рік будівництва
Популярні запити
$ 18 тис.
562 $/м²
вулиця Миру, 82
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1 кімнатної квартири в цегляному будинку на середньому 3 поверсі.
Квартира з находится за адресом Вул.Миру 82.
Квартира знаходиться в пішій доступності від метро Індустріальна 10 хвилин.
Документи готові до швидкого продажу.
Оперативний показ.
1 кімната
без ремонту
32 / 17 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 5
$ 21 тис.
467 $/м²
Салтівське шосе, 110
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2648-КЮ Продам 2 кімнатну квартиру на Салтівці
8 хлібзавод
Салтівське Шосе 110
Салтовское Шоссе 110
Поверх: 5/5
Площа: 45/27/8м2
Тип будинку: панельний, 5-ти поверхівка
Планування: кімнати роздільні
розпочато капітальний ремонт, МПВ, заміна електрики, поміняна сантехніка, санвузол суміщений, встановлена інсталяція.
Ціна: 21 000 у.е. торг реальному покупцю
(код обєкту 2648-КЮ)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами звяжуться найближчим часом.
2 кімнати
без ремонту
45 / 27 / 8 м²
панельна технологія
поверх 5 з 5
$ 21 тис.
636 $/м²
вулиця Ньютона, 121а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1 кімнатну квартиру в гарній локації Комунальний ринок. В цегляному будинку на 3 му поверсі. Поруч вся інфраструктура. Квартира під Ваш ремонт, зроблено: нові вікна та двері, труби води та каналізації поміняні . Стояки нові. Лічильник новий . Квартира вільна . Чекаємо на покупця . Коллеги ! Прохання не дублювати цей обʼєкт! Співпрацюю! Мій ексклюзив!
1 кімната
без ремонту
33 / 18 / 7 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 5
1970 Рік будівництва
$ 18.7 тис.
468 $/м²
Роганська вулиця, 100б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1 кімнатної квартири покращеного планування біля метро Індустріальна . Косметичний ремонт, вікна пластикові балкон пластиковий квартира сімейна та дуже затишна, шафи купе та деякі меблі залишаються новому власнику. Поруч уся інфраструктура. Розглядаємо покупців за всіма державними програмами . Чекаємо на нового власника!
1 кімната
без ремонту
40 / 20 / 9 м²
панельна технологія
поверх 9 з 9
2000 Рік будівництва
Шукай квартиру по локації
$ 17.5 тис.
438 $/м²
провулок Щедрика, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Подам бюджетну квартиру у классному районі Одеська під Ваш ремонт. Кімнати окремі, теплий цегляний будинок, поруч вся інфраструктура
2 кімнати
без ремонту
40 / 28 / 7 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 2
$ 20 тис.
625 $/м²
вулиця Леся Сердюка, 48/2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3552-МС Продам 1 кімнатну квартиру на Північній Салтовці
Північна 2
Леся Сердюка 48/2
Поверх: 5/9
Площа: 32/17/7м²
Тип будинку: панельний, чеський проект
житловий стан, МПВ, балкон засклений, санвузол роздільний, продаж з меблями та технікою.
Ціна: 20 000 у.е.
(код обєкту МС-3552)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами звяжуться найближчим часом.
1 кімната
без ремонту
32 / 17 / 7 м²
панельна технологія
поверх 5 з 9
$ 6.5 тис.
406 $/м²
Глобинська вулиця, 20/3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1471-ОШ Продам гостинку на Старій Салтівці
Глобинська (Маршала Батицького) 20
Поверх: 7/9
Площа: 16/12/2м²
Тип будинку: цегляний
Планування: одностороння
Гарний житловий стан, МПВ, санвузол спільний на 2 кімнати, кухня - загальна на поверсі
Ціна: 6 500 у.о. торг реальному покупцю
(код обєкта 1471-ОШ)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
1 кімната
з ремонтом
16 / 12 / 2 м²
поверх 7 з 9
$ 20 тис.
526 $/м²
вулиця Шевченка, 337
Продається 1-кімнатна квартира, Жуковського, Шишківка, Шевченка вул. 337. Загальна площа - 38 м²; 2 поверх 9-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, санвузол, ванна кімната, лоджія.
У квартирі: житловий стан, МПВ.
Додаткові бонуси: меблі, техніка, холодильник, пральна машина.
Переваги цього будинку: будинок з газом, ліфт, з/б перекриття.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту.
3D-тур цього обєкту ви можете подивитись на нашому сайті: kn.ua/ua/r3d/134826 ; ID объекта - RE-134826
1 кімната
без ремонту
38 / 19 / 7 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 9
$ 19 тис.
475 $/м²
вулиця Борткевича, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові ЖК Гідропарк, Будинок 8Б СДАН (Адреса: вул.Борткевича, буд.15), оформлені документи права власності, підходить під програми "Є-оселя", "Є-відновлення", на 5 поверсі 9-поверхівки, загальна площа 40 , 05м2, житлова площа - 16м2, кухня - 13м. У квартирі горизонтальне розведення опалення з можливістю встановлення лічильника на опалення на квартиру, будинок з білої цегли, утеплений мінеральною ватою та пінопластом. Житловий комплекс розташований по вул. Шевченка, р-н Журавлівка, рівновіддалений від станцій метро Київська, Героїв Праці, Академіка Павлова. Поруч знаходиться Журавлівський гідропарк. У пішій доступності – продуктові магазини, банки, дитячий садок № 413. Поряд проходять маршрути: трамвая № 16, 26; маршрутних таксі №241, 272.
3D-тур этого объекта вы можете посмотреть на нашем сайте: kn.ua/r3d/111748 ; ID объекта - RE-111748
1 кімната
без ремонту
40 / 16 / 13 м²
поверх 5 з 9
2023 Рік будівництва
$ 5.5 тис.
423 $/м²
Шевченківський провулок, 30
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Доступно за програмою єВідновлення. Продається 1-кімнатна квартира, Салтівка, Шевченківський пров. 30, м. Академіка Павлова, ЖК Воробйові Гори. Загальна площа - 13 м²; новобудова, цоколь поверх 6-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня-вітальня, санвузол.
У квартирі: капітальний ремонт, МПВ, нові комунікації.
Встановлено: лічильник на воду.
Додаткові бонуси: меблі, техніка.
Переваги цього будинку: паркінг, охорона.
Поруч уся необхідна інфраструктура: метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет, сквер, парк.
3D-тур этого объекта вы можете посмотреть на нашем сайте: kn.ua/r3d/127992 ; ID объекта - RE-127992
1 кімната
з ремонтом
13 / 10 / 2 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 6
2015 Рік будівництва
$ 11.5 тис.
556 $/м²
Авіахімічна вулиця, 7-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1-кімнатну квартиру в сданому будинку ЖК "Воробйові гори на Полях"-1. Одне з кращих планувань. Квартира с документами. Частковий ремонт, зроблені найдорожчі роботи: перепланування(відокремлена зона кухні та кімнати, збільшен санвузол), повносттю зроблена підлога, проводка, коммунікаціі, сантехніка (ванна, унитаз), бойлер(все функціонує). У квартирі частково зроблена штукатурка стін. Будинок теплий. Повністю заселен.
Ціна-11500.
1 кімната
без ремонту
20.7 / 13 / 5 м²
поверх 3 з 9
2023 Рік будівництва
$ 20 тис.
351 $/м²
Деповська вулиця, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код обєкта 23169
Продам квартиру, район Основа
Загальна площа — 57 м²
2 окремі кімнати
Індивідуальне опалення
Централізоване водопостачання та каналізація
Квартира у стані «заходь і живи» — меблі та техніка залишаються новим власникам.
Додаткові переваги:
Є місце для автомобіля
Сухий, хороший льох
Окремий сарай
Зручний варіант для сім’ї, хто цінує автономність та додаткові господарські приміщення.
2 кімнати
без ремонту
57 / 36 / 8 м²
поверх 1 з 1
$ 21 тис.
656 $/м²
вулиця Нескорених, 33
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Співпрацюю
Є-Відновлення
Продаж 1-кімнатної квартири на Салтівці
531 мікрорайон, вул. Скоринених, 33
Пропонується до продажу затишна 1-кімнатна квартира, розташована на 9-му поверсі 9-поверхового будинку. Хороший варіант для тих, хто шукає доступне житло в районі з розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням.
Квартира з косметичним ремонтом, у житловому стані — усе функціонує справно, простір доглянутий і комфортний для проживання. За бажанням, у майбутньому легко реалізувати власні дизайнерські ідеї та оновити інтер’єр під себе.
Загальна площа — 32 м², кухня — 8 м². Планування зручне та практичне, є балкон — додатковий простір для щоденного комфорту.
Локація дійсно вдала: поруч усе необхідне для життя — магазини, кафе, сервіси, транспорт та місця для відпочинку. Неподалік знаходиться Urban Park — сучасний і улюблений багатьма простір для прогулянок, спорту та відпочинку. У пішій доступності — Рост «Героїв Праці», ринок біля метро, а також ТРЦ Дафі.
До метро «Салтівська» — близько 20 хвилин пішки або приблизно 5 хвилин на транспорті. Зупинки громадського транспорту — поруч із будинком, що робить пересування містом максимально зручним.
Це квартира з хорошим потенціалом у популярному районі міста — вдалий варіант як для життя, так і під оренду
І головне це перевірені надійні документи, власник буде на угоді, Ваш спокій і впевненість при купівлі.
Купити з АН "Харків-Ріелтер" легко та надійно.
З повагою Наталія Моісеєва.
1 кімната
з ремонтом
32 / 16 / 8 м²
панельна технологія
поверх 9 з 9
$ 20 тис.
645 $/м²
Старошишківська вулиця, 2
Співпрацюю 🤝
Є-Відновлення 🏡
● Продається 1-кімнатна квартира в спальному районі Шишківка, вул. Старошишківська, буд. 2 📍
● Квартира розташована на 1-му поверсі 5-поверхового будинку.
Будинок із керамзитобетону — теплий і надійний 🧱
Виконано капітальний ремонт — можна одразу заїжджати та жити без додаткових витрат ✨
● У квартирі є все необхідне для комфортного проживання:
• кухня з меблями та зручною обідньою зоною 🍽
• 2 телевізори 📺
• пральна машина 🧺
• суміщений санвузол із сучасною плиткою 🚿
• затишна спальня з двоспальним ліжком 🛏
• комод та містка шафа для зберігання речей 👚
● Переваги розташування:
• спальний та зручний район 🌿
• транспортна розв’язка — лише 2 хвилини пішки 🚶 ♀️
• до метро Салтівська — 15 хвилин громадським транспортом або 5 хвилин автомобілем 🚇
• до метро Київська — 25 хвилин громадським транспортом або 10 хвилин автомобілем 🚗
• поруч вся необхідна інфраструктура: магазини, аптеки, зупинки транспорту 🏪
• прямо перед будинком — безкоштовний бювет із питною водою 💧
● Квартира — готове рішення:
ідеально як для власного проживання, так і під орендний бізнес 💰
● Телефонуйте для перегляду 📞
1 кімната
з ремонтом
31 / 17.4 / 6 м²
панельна технологія
поверх 1 з 5
$ 20.5 тис.
683 $/м²
Аерокосмічний проспект, 254
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам теплу, гарну 1-кімн кв. на Одеській, пр-кт Аерокосмічний, 254, в жилому стані, не кутова, 2/5, площадь 30 /17/ 6, балкон засклений, санвузол суміщений, є лічильники на газ та світло, є інтернет, в квартирі залишається вся мебля і техніка, на кухні газова колонка, подвійні вхідні двері, вікна виходять на задній двір, будинок стоїть боком до основної траси, тому двір затишний, є стоянка для машин, до перехрестя Одеської, супермаркетів Клас, Sun Mall, аптек, ринку та транспортної розвязки 5-10 хвилин пішки, все зручно і поруч. Документи готові на продаж. Можна Сертифікат ! Ціна 20900 у.о. Василина
1 кімната
без ремонту
30 / 17 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 5
$ 15 тис.
288 $/м²
Киргизька вулиця, 3а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Є-відновлення
Співпрацюю
✅ Продам гостинку з ремонтом — вул. Манюшка, 3А, район Одеська
Пропонується до продажу затишна квартира площею 18 м² у цегляному будинку готельного типу з блочною системою — блок на 2 кімнати. Розташована на 6 поверсі 9-поверхового будинку з ліфтом.
✅ Переваги та інфраструктура:
– У пішій доступності — магазин “Клас”, ринок, аптеки, зупинки транспорту
– За 15 хвилин громадським транспортом — METRO, “Рост”, кар’єр, станція метро “Палац спорту”
– Тиха та доглянута територія, порядні сусіди, на поверсі зразкова чистота
✅ Стан та оснащення:
– Нова електропроводка, труби, на кухні є варильний газ
– Кімната з ремонтом — сучасне оздоблення, комфортна атмосфера
– Металопластикові вікна (МПО)
– Сучасний санвузол з душем та ванною, кухня і коридор — з ремонтом
– Два балкони на поверсі (спільного користування)
– Будинок цегляний, теплий, з ліфтом
Вдалий варіант для першого житла, студентів або під оренду — повністю готова до заселення.
✅ Документи готові до угоди.
Запрошуємо на перегляд — квартира, яку варто побачити особисто!
Продаж з АН “Харків-Ріелтер” — надійно, зручно та без зайвого клопоту.
З повагою, Наталія Моісеєва
1 кімната
з ремонтом
52 / 18 / 23 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 9