Продам 1но кімнатну квартиру в місті Харків, ЖК Німецький Проект вул.Клочківська, 93 від забудовника Констракшн Груп
Важливо! Розглянемо продаж за Сертифікатом! (+ 1% від вартості об*єкту)
Зручне розташування, поряд вся інфраструктура.
Квартира знаходиться на 10-му поверсі 10-ти поверхового будинку.
Загальна площа – 54,8 м.кв., кухня – 22 м.кв. Формат - окрема передпокій, просторій с₴у, велика кухня - вітальня, окрема спальня та дві лоджії.
Квартира з якісним сучасним ремонтом, ремонт робили для себе у 2021 році. У квартирі встановлені розумні вимикачі xiaomi, розумний замок дверей, система фільтрації питної води, бризер для подачі свіжого та очищеного повітря.
Все, що є на фото - залишається!
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати українською, англійською та російською мовами.
Вартість квартири - 58 тис. дол. + агентські послуги
У продажу 3-кімнатна квартира з капітальним ремонтом ,522 мкр, вул. Академіка Павлова 319А.
Розташована на комфортному 4 поверсі 9ти поверхового будинку "полька" всередині будинку, не кутова, кімнати роздільні.
Квартира двостороння, зроблено капітальний ремонт: якісні вхідні двері, поміняна електрика, залиті підлоги, МПВ, сучасні батареї, ідеально вирівняні стіни.
Кухня, санвузол викладені якісною плиткою , чавунна ванна. 2 утеплені балкони,проведено світло, підлога з підігрівом.
Вбудована кухня ,вбудовані шафи-купе.
Чудова інфраструктура, біля будинку "Посад", "Агромол",магазини, фітнес-клуб, садки, школи (спортивна та підземна), ТРЦ, ринки, всі види транспорту, річка, паркова зона та зони відпочинку.
Можливий подаж за сертифікатом єВідновлення.
Продам 1кімнатну квартиру біля м. Салтівська,вул.Нескорених,12.
Квартира з незавершеним ремонтом.
Натяжні стелі, проводку і труби поміняно, встновлено пластикові вікна.
Кімната повністю відремонтована.
Кухня і ванна в стадії ремонта,що дає можливість для реалізації власних дизайнерських рішень та створення ідеального домашнього простору, відповідно до ваших уподобань та потреб.
Відмінна локація,поруч вся необхідна для комфортного життя інфраструктура.
✅Продаж 2 кімнатної квартири з ремонтом в новобудові ЖК "Рогатинський" поруч з центром міста Харкова і Центральним ринком. Зданий і доглянутий комплекс біля річки, з великим паркінгом і розвинутою інфраструктурою. У пішому доступі станція метро, 2 великих торгівельних центра, Сад Шевченко і багато іншого.
✅Зручний 2-ий поверх, відеонагляд, біля будинку дитячи майданчики, багато паркувальних місць.
✅Квартира з гарним плануванням площею 77кв.м., 2 окремих спальні, простора кухня-гостина плюс велика лоджія(8кв.м.). Класний продуманий ремонт, перевірені матеріали і приємні кольори. Замінені вікна і радіатори від забудовника, тепла підлога в санвузлі і на лоджії, встановлен кондиціонер і фільтра для питної води, є лічильник на тепло. Залишаються майже всі меблі і техніка. Приємна і гідна квартира не залишить Вас бйдужими після перегляду.
✅Великий бонус - в ціну входить кладова на 1-ому поверсі.
✅Перші власники від забудовника, документи у порядку і готові до продажу. Покази за домовленістю. Поспішайте, конкурентів на комплексі майже немає.
Продам 2-кімнатну квартиру в центрі міста, в новобудові ЖК "Німецький проект" на вулиці Клочківській. Квартира знаходиться на 9 поверсі 10-поверхового будинку. Загальна площа квартири – 55м2, житлова площа – 15м2, кухня-студія – 25м2. Квартира з дизайнерським ремонтом, все робилося для себе. В квартирі встановлено багато опцій (розумні вимикачі Xiaomi, електронний замок на вхідних дверях з відбитком пальця, система фільтрації питної води, фільтри для фільтрації технічної води, пральна машинка з функцією сушки, smart tv Xiaomi).
В квартирі все залишається. Заходь і кайфуй.
В будинку автономне опалення.
Закрита територія, наземний паркінг, а також є і підземний паркінг. Є укриття. Цей жк розташований у районі з добре розвиненою інфраструктурою – центр міста. Все потрібне під рукою. Найближчі станції метро – Держпром, Університет, Площа Конституції або Історичний музей, Центральний ринок. Поруч два супермаркети (по вул. Клочківській) – Рост та Клас. Квартира чудово підходить як для життя, так і під здачу її в оренду.
kn.ua/r/129081 ; ID объекта - RE-129081
Продається 2-кімнатна квартира, Центральний ринок, Рогатинська Левада вул. 6, м. ЖК Рогатинський. Загальна площа - 68 м²; 10 поверх 16-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, спальня, дитяча, санвузол, ванна кімната.
У квартирі: капітальний ремонт, МПВ, інтернет.
Додаткові бонуси: меблі, техніка, холодильник, пральна машина.
Переваги цього будинку: дитячий майданчик, зона відпочинку.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет, парк, парк Шевченка.
Доступно за програмою єВідновлення.
kn.ua/r/129845 ; ID объекта - RE-129845
. Продається 1-кімнатна квартира, Рогатинська Левада вул. 18, ЖК Рогатинський. Загальна площа - 46.5 м²; 10 поверх 16-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, спальня, гардероб, комора.
У квартирі: будівельний стан, МПВ.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет, парк Шевченка.
Доступно за програмою єВідновлення.
kn.ua/r/129935 ; ID объекта - RE-129935
Продаю 2-кімнатну квартиру в новобудові на Салтівці по вулиці Героїв Праці, у ЖК "Оазис", всього 10-15 хвилин до станції метро "Героїв Праці". Дім №4, вже зданий. Квартира розташована на 15 поверсі 16-поверхового будинку. Загальна площа - 61 м², житлова площа - 31 м², кухня - 10 м². Будівельний стан, горизонтальна розводка опалення, є можливість встановити індивідуальний лічильник на опалення. Комплекс має наземний паркінг. Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура: супермаркети "Караван", "Дафі" і "Епіцентр", зупинки громадського транспорту, метро. Комплекс розташований в мальовничому місці, оточений річкою і лісом. Квартира має чудовий вид на Журавлівку.
3D-тур этого объекта вы можете посмотреть на нашем сайте: kn.ua/r3d/118345 ; ID объекта - RE-118345
СЕРТИФИКАТ
Продам хорошую, тёплую 3-комнатную квартиру на Салтовке в 522 м/р. Удобная транспортная развязка, метро в 5 мин. ходьбы. Полька ( все три комнаты раздельные ) Квартира не торцевая , отличное жилое состояние , новая плитка в санузле , бойлер, кондиционер , застекленный балкон МПО, косметический ремонт. Санузел раздельный , заменены стояки , установлены счетчики на воду. Чистый подъезд.
Находится по адресу ул. Героев Труда 4 б. Этаж: 6, Этажность: 9, Общая площадь: 65 кв. м, Площадь кухни: 6 кв. м. Звоните прямо сейчас! Организуем показ квартиры в удобное для Вас время. ЄВІДНОВЛЕННЯ
Продам ідеальну квартиру з новим капітальним ремонтом, 3/16, загальна площа 48м2, велика кухня студія 15м2, новобудова ЖК Рогатинський, вул. Рогатинська 14, метро Центральний Ринок 5 хвилин пішки. Найвдаліше планування! Панорамні вікна!
Сучасний ЖК із зручним розташуванням.
Формат квартири: простора кухня-студія та кімната, у квартирі є величезна вбиральня, великий утеплений та засклений балкон. У квартирі залишається вбудована кухня, варильна поверхня, духова шафа, холодильник, пральна машинка.
Після ремонту ніхто не жив!
Встановлено лічильники тепла, мінімальні комунальні платежі!
Хороший район, фактично центр, міста, вся інфраструктура в пішій доступності, метро, найкращі супермаркети, Центральний ринок, залізничний вокзал, річка, зоопарк і площа, все поряд. НЕ галасливо!
Ключі на руках, перегляди у зручний для Вас час!
єОселя! єВідновлення!
ID обєкта : 2Q50860
У продажу 2 к. квартира на вул. Клочківська, 93, в ЖК бізнес класу Німецький проект.
Загальна площа: 89.2 м2. Поверх: 6/12.
Формат квартири: кухня-студія; спальна кімната; гардеробна кімната; санвузол; балкон.
В квартирі зроблений дизайнерський ремонт з використанням найкращих оздоблювальних матеріалів. Квартира повністю укомплектована всією необхідною технікою та меблями, що залишаються при продажу. Простора кухня студія з великою вмісткою шафою, островом для обідньої зоною, вихід на балкон. В квартирі багато освітлення, інноваційні сенсорні вимикачі і кожній кімнаті. По всій квартирі панорамні вікна. Балкон облаштований робочою зоною.
Світла спальна кімната з власною гардеробною. В кожній кімнаті кондиціонер. Санвузол з ванною. Гостьова зона з широкодюймовим телевізором.
Закрита територія комплексу. Розвинена інфраструктура. На території салони краси, магазини, кавʼярні. В двох хвилинах від дома супермаркет Клас, Рост, транспортна розвʼязка. Поряд сад Шевченка.
Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час.
Агенція нерухомості Estate Invest.
ID обєкта : 2Q50972
У продажу 2 кімн.кв. вул.Клочківська, 93,Німецький Проект.
Квартира загальною площею 68,3 квадратних метрів. Обладнана вентиляційною системою рекуперації повітря. Свіже фільтроване повітря у квартирі без необхідності відчиняти вікна. Обладнана системою Аквастоп (не затопіть сусідів), додаткові зони обігріву підлоги в санвузлі. Пральна та сушильна машина, посудомийка, індукційна піч, духова шафа, бойлер, ергономічні меблі.
Квартира підключена до системи сигналізації.
Кондиціонер, додаткова панель обігрівання на період, коли центральне опалення ще не запущено.
Також є у продажу в цьому будинку Паркінг за 15000 доларів як пріоритетного покупця.
Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час.
Агенція нерухомості Estate Invest.
ID обєкта : 1Q50802
Продам 1 кімн. квартиру на вул. Рогатинська Левада, 12, ЖК Рогатинська Левада. Поверх 7/16. Площа 49 кв. Формат: кухня вітальня, спальня, с/в, коридор, засклений та утеплений балкон з панорамним виглядом. Ідеальна квартира з новим дизайнерським, сучасним, якісним ремонтом все робили для себе з використанням високоякісних матеріалів. Змінено вікна, вхідні двері. Зроблено шумо та гідроізоляцію. Іспанська плитка. Встановлено лічильники води, опалення. Є фільтри на воду, сантехніка GROHE, VILLEROY&BOCH, бойлер, електричний сушка для рушників. Сучасний ЖК зі зручним розташуванням, поруч ст метро Центральний Ринок 5 хвилин пішки.
Гарний район, фактично центр міста, вся інфраструктура в пішій доступності, метро, найкращі супермаркети, Центральний ринок, залізничний вокзал, річка, зоопарк та площа, все поряд.
Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час.
Агенція нерухомості Estate Invest.
ID Обєкта : 2Q49853
Продам 2 кімн. квартиру на вул. Валентинівська, 15А, ЖК Континенталь. Поверх 8/17, вікна виходять на церкву. Площа 65,4 кв. м. Квартира у будівельному стані.
Зручне розташування, розвинена інфраструктура, метро 5 хв.
Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час.
Дивіться лише актуальні пропозиції на сайті Estate Invest.
ID Обєкта : 2Q47920
Продам 2 кімн. квартиру на вул. Клочківська, 93, ЖК Німецький проект. Поверх 10/12. Площа 52 кв. м. Квартира з сучасним ремонтом. Оригінальне планування, гарний вид із вікон. У будинку є підземний паркінг та гостьова закрита парковка. У пішій доступності супермаркети Клас і Рост, а також парк ім. Шевченка. Метро Університет — 12 хвилин пішки.
Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час.
Дивіться лише актуальні пропозиції на сайті Estate Invest.
ID обєкта : 1Q51113
Продам 1 кімн. квартиру на вул. Рогатинська Левада, 22, ЖК Рогатинський. Поверх 6/16. Площа 47 кв. м. Квартира у будівельному стані. Виконано чорнові роботи: зроблена штукатурка, розведена електрика, куплена інсталяція.
ЖК зі зручним розташуванням, поруч м. Центральний ринок. У пішій доступності вся інфраструктура: супермаркети, Центральний ринок, залізничний вокзал, річка, зоопарк та площа.
Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час.
Агенція нерухомості Estate Invest.
ID обєкта : 1Q51115
Продам 1 кімн. квартиру на вул. Рогатинська Левада, 22, ЖК Рогатинський. Поверх 7/16. Площа 47 кв. м. Квартира у будівельному стані. Виконано чорнові роботи: зроблена штукатуркає
ЖК зі зручним розташуванням, поруч м. Центральний ринок. У пішій доступності вся інфраструктура: супермаркети, Центральний ринок, залізничний вокзал, річка, зоопарк та площа.
Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час.
Агенція нерухомості Estate Invest.
ID Обєкта : 1Q48175
Продам 1 кімн. квартиру у новому будинку на пров. Білобровський, 5. Поверх 2/4. Площа 31 кв. м. У квартирі зроблено ремонт. Поряд метро, супермаркети, ринок, центр міста.
Ідеально підійде молодій парі або купити та здавати в оренду.
Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час.
Дивіться лише актуальні пропозиції на сайті Estate Invest.
ID обєкта : 1Q51114
Продам 1 кімн. квартиру на вул. Рогатинська Левада, 22, ЖК Рогатинський. Поверх 7/16. Площа 50 кв. м. Квартира у будівельному стані. Виконано чорнові роботи: зроблена штукатурка.
ЖК зі зручним розташуванням, поруч м. Центральний ринок. У пішій доступності вся інфраструктура: супермаркети, Центральний ринок, залізничний вокзал, річка, зоопарк та площа.
Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час.
Агенція нерухомості Estate Invest.
Продам 2 кімнатну квартиру в місті Харків, вул.Академіка Барабашова, 38
Важливо! Розглянемо продаж за Сертифікатом.
Зручне розташування, поряд вся інфраструктура.
Квартира знаходиться на 11-му поверсі 12-ти поверхового будинку.
Загальна площа – 46 м.кв., кухня – 7 м.кв.
Квартира з косметичним ремонтом, продаж з технікою та меблями за домовленістю сторін.
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати українською, англійською та російською мовами.
Не додзвонилися чи не в мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі.
Вартість квартири – 30,01 тис. дол. + агентські послуги
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-176-801-RE.
Продам 1 кімнатну квартиру в місті Харків, ЖК Рогатинський вул.Рогатинська Левада, 22 від забудовника Житлобуд-1
Зручне розташування, поряд вся інфраструктура.
Квартира знаходиться на 16-му поверсі 16-ти поверхового будинку.
Загальна площа – 39 м.кв., кухня – 10 м.кв.
Квартира у будівельному стані. Встановлено лічильники на опалення та електрику. Будинок зданий 2021 року.
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати українською, англійською та російською мовами.
Не додзвонилися чи не в мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі.
Вартість квартири - 27,51 тис. дол. + агентські послуги
Продам 1 кімнатну квартиру у місті Харків вул. Валентинівська, 15а ЖК Континенталь від забудовника Construction Group International
Зручне розташування, поряд вся інфраструктура.
Квартира знаходиться на 11-му поверсі 17-ти поверхового будинку. Секція 4.
Загальна площа – 65 м.кв. Кухня – 20 м.кв. Стелі 3 метри.
Квартира в будівельному стані, продаж по переуступці. Будинок знаходиться на етапі введення в експлуатацію. Ведеться завершальний етап будівництва – благоустрій прилеглої території. Залізобетонний каркас, стіни з керамоблоку, утеплені мінеральною ватою, вільне планування. Розвинена інфраструктура та зручна транспортна розвязка. У районі 800 м розташовані Журавлівський гідропарк, "Караван", "Дафі" та "Епіцентр". Метро Студентська в пішій доступності – 2 хвилини (200 м).
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати українською, англійською та російською мовами.
Не додзвонилися чи не в мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі.
Вартість квартири – 50,5 тис. дол. + агентські послуги
Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-794-333-RE.
Продам 3 кімнатну квартиру в місті Харків, вул.Барабашова, 46
Зручне розташування, поряд вся інфраструктура.
Квартира знаходиться на 3-му поверсі 12-ти поверхового будинку.
Загальна площа – 65 м.кв., кухня – 7 м.кв.
Квартира з якісним сучасним ремонтом, продаж з технікою та меблями за домовленістю сторін.
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати українською, англійською та російською мовами.
Не додзвонилися чи не в мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі.
Вартість квартири - 52,01 тис. дол. + агентські послуги
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-041-433-RE.