Продаж квартир мкр. Качанівка Харків
49 оголошень по 23 квартирах
1.7 млн грн
26 647 грн/м²
Макіївська вулиця, 17
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Видовая двухкомнатная квартира на Одесской с видом на супермаркет Рост.
Хороший теплый дом, закрытая охраняемая территория, место для парковки. Два лифта - грузовой и пассажирский, несколько удобных подъездов к дому.
Дешевые коммунальные платежи - на все стоят счетчики.
Есть кладовка с документами на этаже возле квартиры. Во дворе капитальный кирпичный гараж.
Детали по телефону
2 кімнати
без ремонту
65 / 36 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 16
2017 Рік будівництва
1.6 млн грн
34 374 грн/м²
Зернова вулиця, 6/6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏡 Продам затишну 2-кімнатну квартиру в районі Одеської, вул. Зернова 6/6 — чудовий варіант для життя або під інвестицію. Квартира розташована на 9 поверсі 9-поверхового будинку, загальна площа — 46,5 м², кухня — 7 м².
🌇 Останній поверх — це тиша над головою та більше світла у квартирі, що створює особливу атмосферу затишку.
✨ У квартирі виконано частковий косметичний ремонт: встановлені металопластикові вікна, надійні броньовані вхідні двері. В одній із кімнат — новий кондиціонер Cooper&Hunter, що забезпечить комфорт у будь-яку пору року.
🔥 Санвузол облаштований бойлером Atlantic на 80 літрів, встановлені лічильники на воду, замінено розводку труб на металопластик — усе зроблено для зручності та довговічності.
🍽️ Залишається вбудована кухня з якісною технікою: газова плита Kaiser (Німеччина) та витяжка Pyramida — можна одразу користуватися без додаткових витрат.
🚪 Під’їзд чистий, з домофоном та свіжим ремонтом. Є тамбур на 2 квартири з внутрішнім замком — додатковий рівень безпеки та зручності.
📍 Чудова локація: поруч супермаркети «АТБ», «Класс», «Рост», пошта, школа — все необхідне для комфортного життя у пішій доступності.
💼 Можливий продаж за сертифікатом «єВідновлення».
📞 Телефонуйте — із задоволенням покажемо квартиру у зручний для вас час!
АН "Харків-рієлтор" — найкращий помічник у сфері нерухомості!
2 кімнати
без ремонту
46.5 / 29 / 7 м²
панельна
поверх 9 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
1.8 млн грн
26 913 грн/м²
Зернова вулиця, 6/6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам простору 4-кімнатну квартиру, район Одеська, вулиця Зернова.
Квартира розташована на зручному 5 поверсі 9-поверхового будинку.
Загальна площа — 68,5 м². Функціональне планування, що ідеально підходить для великої родини або комфортного проживання кількох поколінь.
Стан квартири житловий, можна заїхати і жити.
Частково замінені вікна, балкон засклений. Квартира тепла та світла
Будинок знаходиться у районі з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розв’язкою. Зупинка громадського транспорту у двох хвилинах.
Поруч супермаркети, школи, дитячі садки, аптеки та інші об’єкти, необхідні для щоденного життя.
Ціна екв. 41500 у.о. Власник налаштован на продаж, готов до конструктивного діалогу.
Розглядаємо продаж за сертифікатом єВідновлення
Телефонуйте для отримання додаткової інформації та запису на перегляд!
Квартири такого формату в цьому районі з’являються рідко.
4 кімнати
без ремонту
68.5 / 47.5 / 7 м²
панельна
поверх 5 з 9
711 тис. грн
22 205 грн/м²
Азербайджанський провулок, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ексклюзивна пропозиція.
Продам 1 к. квартиру в затишному районі Качанівка
Адреса: Азербайджанський проїзд 5
Поверх: 2/2
Площа: 32 м2
Житловий охайний стан
Великі металопластикові вікна
Броньовані металеві вхідні двері
Нові радиатори опалення
Заміна стояків
Працює все
Газова плита, газова колонка автомат Vaillant Германія
Цілодобово гаряча вода без обмежень
Лічильники на електрику та газ
Квартира обладнана меблями – диван, крісла, шафа
Санвузол суміжний в керамічній плитці
Підлога ленолеум
Є техповерх
Висота стелі 3,30 м
Будинок з шлакоблоку, квартира дуже тепла
Дах шиферний, в ідеальному стані
Охайний закритий під’їзд
Підвал – найпростіше укриття
Мінімальні платежі
Гарні сусіди
Охайний двір, асфальт
Зупинка транспорту "Школа" 7 хв пішки
Ціна 16000
Сертифікат
Є відеоогляд
Власник в місті, ключі на руках
1 кімната
без ремонту
32 / 21 / 5 м²
цегляна
поверх 2 з 2
1.3 млн грн
25 536 грн/м²
Зернова вулиця, 6/6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2 кімнатну квартиру 52м на Одеській, вул Зернова 6/6 , на 4 поверсі 9 поверхового будинку, окремі кімнати, сумісний санвузол, металопластикові вікна та балконні блоки, є дві кладові в прихожій, керамічна плитка в санвузолі, на підлозі в коридорі та кухні, все інше під ремонт. Гарне місцерозташування , до зупинки Зернова 2 хвилини пішки, 4 супермаркети , 2 ринка поруч, заїзд, школы та дитячі садки. ТОРГ
2 кімнати
без ремонту
52 / 40 / 6.5 м²
панельна
поверх 4 з 9
2 млн грн
30 599 грн/м²
Зернова вулиця, 6/6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🔹 4-кімнатна квартира | район Одеська | вул. Зернова
💰 Ціна: 45 000 $
📄 Можливий продаж за сертифікатом «єВідновлення»
Продам 4-кімнатну квартиру в одному з найзручніших районів міста — Одеська, вул. Зернова.
📐 Загальна площа: 65,3 м²
🛋 Житлова: 45 м²
🍽 Кухня: 7 м²
🏢 Поверх: 1 з 9
Про квартиру:
✅ житловий стан — можна заходити та жити
✅ металопластикові вікна по всій квартирі
📍 дуже зручне розташування
Поруч є все необхідне для комфортного життя:
супермаркети та магазини
школи, дитячі садки
зупинки громадського транспорту
поліклініка, аптеки
ринок та сервісні заклади
🏡 Чудовий варіант для великої родини або під орендний бізнес.
📞 Телефонуйте — із задоволенням організую перегляд та відповім на всі запитання!
4 кімнати
з ремонтом
65.3 / 45 / 7 м²
панельна
поверх 1 з 9
можливий продаж по єОселя
1.6 млн грн
35 840 грн/м²
Джерельна вулиця, 11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж однокімнатної квартири з кухнею-студією та спальнею з видом на родник. Знаходиться за адресою: Яни Червоної (джерельна) б. 11а. Виконані чернові роботи. Встановленні лічильники на опалення, воду та електроенергію. Виконаний вивід під кондиціонер, сигналізацію, повністю зроблена електрична розводка. Плитка у ванній кімнаті покаладена. Виконана інсталяція під навісний унітаз. Є лед підсвідка порогу душевої зони - ефект зависання в повітрі. Склопакети замінені на двокамерні Рехау. Замінена система опалювання від забудовника, збільшена потужність радіаторів. В проводку закладені прохідні вимикачі. Замінені двері вхідні від забудовника. Установлені тамбурні двері, які відділяють загальний коридор поверху, що додає площу під зберігання.
Будинок здан та отримано право власності. Розглядаємо державні програми - Є-Відновлення та Є-Оселя. Перегляд можливий у будь-який зручний час!
Є відеоогляд!
1 кімната
без ремонту
44 / 16.8 / 17.3 м²
цегляна
поверх 7 з 17
755 тис. грн
23 582 грн/м²
вулиця Олександра Орлова, 24
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В квартирі зроблено ремонт установлено сантехніка та душева кабіна, всі мережі підключені
1 кімната
без ремонту
32 / 18.5 / 6 м²
цегляна
поверх 4 з 4
Популярні запити
1.1 млн грн
23 671 грн/м²
вулиця Олександра Орлова, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2 кімнатну квартиру в районі Одеської.Затишний район.Вся інфраструктура поруч.Супермаркет Рост,магазини,поліклініка,відділення банків,зупинка транспорту,дитячі секції та інше.Квартира знаходиться на 5 поверсі.Подача опалення верхня,тому це найтепліша квартира у підїзді.Планування квартири на одну сторону,але кімнати окремі.Кухня по середині,санвузол сумісний.В цю квартиру можна заїхати і жити перший час.Ключі на руках,про перегляд домовимось.
2 кімнати
без ремонту
45 / 30 / 6 м²
панельна
поверх 5 з 5
9.3 млн грн
62 175 грн/м²
Джерельна вулиця, 11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЭЛИТНАЯ 4-КОМНАТНАЯ КВАРТИРА 150 м² НА САЛТОВКЕ
Предлагаю к продаже просторную и полностью укомплектованную квартиру премиум-класса, созданную для комфортной и статусной жизни.
Адрес: Салтовка, ул. Джерельная, 11А
Современный дом 2018 года постройки
12 этаж из 17
О КВАРТИРЕ
• Общая площадь — 150 м²
• Функциональная планировка:
три изолированные спальни, просторная гостиная, кухня 15 м²
• Два санузла
• Авторский дизайнерский ремонт
• Тёплый пол в прихожей, санузлах и рабочей зоне кухни
• Высокий уровень шумо- и теплоизоляции
В интерьере использованы исключительно материалы и мебель премиального качества от известных производителей.
Состояние квартиры — полностью готова к проживанию, без дополнительных вложений.
МЕБЕЛЬ И ТЕХНИКА
• Вся встроенная и корпусная мебель
• Два телевизора
• Посудомоечная машина
• Стиральная машина
• Встроенный холодильник и морозильная камера
• Четыре кондиционера
• Скоростной интернет, Wi-Fi
ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ПРЕИМУЩЕСТВА
• Кладовая комната на этаже с отдельным входом
• Индивидуальный гараж на одно авто
ГК «Дружба», ул. Бучмы
Размеры гаража: 6 × 2,9 × 2,6 м
Автоматические роллетные ворота
Подведено электричество, есть погреб
ИНФРАСТРУКТУРА
В пешей доступности до 500 метров расположены ТРЦ, супермаркеты, школы, детские сады, клиники, аптеки, рынок, остановки общественного транспорта и зоны отдыха.
ДЛЯ КОГО ЭТОТ ОБЪЕКТ
Квартира идеально подойдёт для семьи, ценящей пространство и качество, а также для покупателей, которым важны готовность объекта, высокий уровень комфорта и ликвидность.
Показы — по предварительной договорённости.