Тихе й затишне місце для життя, де поруч є і природа, і якісна інфраструктура для здоров’я та життя.
З вікон відкривається неймовірний краєвид на ліси та гори, а поруч - міське озеро з набережною для щоденних прогулянок і відпочинку.
39 м.кв.
8-й поверх
Вікна на південний захід.
Велика кімната.
Стан акуратний: світлі стіни, меблі, холодильник, газова плита, пралка - все необхідне щоб купити і перший час жити. На балконі особливе місце де можна дивитись на захід сонця над озером, мріючи про щось красиве.
Планування продумане. Квартира світла й тепла, з індивідуальним газовим опаленням та підігрівом підлоги у ванній.
Будинок цегляний 2000-х років.
Район спокійний і дуже зручний для щоденного життя: магазини, Рукавичка та АТБ, аптеки, ринок, лікарня, зелені зони, санаторії та бювети з лікувальними водами - все в кроковій доступності, без поїздок і зайвої метушні.
Ідеальний варіант для тих, хто хоче більше тиші, природи та турботи про себе.
Квартира вільна- можна жити відразу
Моршин, вул. І.Франка
43 000$
Зв’яжіться зараз, щоб домовитись про перегляд!
Квартира з окремим входом і зробленим євроремонтом. Планування роздільне.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. У будівлі є центральна каналізація, електрика, газ і центральний водопровід.
Квартира продається без меблів, за винятком кухні, де меблі є. У санвузлі встановлена душова кабіна.
Квартира розташована в будинку з асфальтованою дорогою. До квартири належить гараж і дві кладовки.
Квартира чеського проекту з роздільним плануванням. Санвузол суміжний. Є велика лоджія.
Наявні всі комунікації: газ, електроенергія, вода. Встановлені лічильники. Система опалення індивідуальне газове.
Огляд квартири за попередньою домовленістю.
Чистий та охайний підїзд.