Продаж квартири-студії з ремонтом в ЖК Акварелі-2 Вишневе вул. Марії Примаченко 24б.
Площа 30 м2.
Поверх 6/16 поверхового будинку.
Планування: велика кімната з кондиціонером, кухня , сумісний санвузол, засклена лоджія.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою.
Електрика - лічильник День-Ніч, лічильники на опалення, воду. ОСББ.
Парадне у відмінному стані, ліфт, поруч з будинком ВСЯ інфраструктура - Новус, дитячі садки, школи, магазини, відділення банків, салони, спортивні клуби, поліклініка,
Зручна транспортна розв’язка — легкий виїзд у будь-який напрямок міста.
Документам більше 3-х років , власники в Україні.
Розглядаємо держпрограми !
-Постанова №280
-Постанова №719
-Сертифікат «єВідновлення»
-Програма «Держмолодьжитло»
Телефонуйте — квартира готова до заселення!
Продаж 1-но кімнатної квартири 30 кв.м. на 5-му поверсі 5-ти поверхового будинку. Стан квартири під ремонт.
Цегляний будинок.Квартира з балконом.
Розвинена інфраструктура, поруч державна школа, дитячий садок, поліклініка, лікарня, парк, супермаркет, зупинка.
Всі перегляди за домовленістю .
Затишна квартира в ЖК комфорт-класу "Піонерський квартал"монолітно-каркасний будинок, утеплений мінеральною ватою та пінополістиролом,квартира готова для проживання, виконаний якісний ремонт,в квартирі індивідуальне опалення та тепла підлога, євробатареї,є лічильники на газ, воду та електроенергію,вмонтований трьохступінчастий фільтр для води на кухні,меблі в кімнатах та на кухні готові залишити,розвинена інфраструктура: школа, дитячий садочок, дитячі майданчики, супермаркети, кавярні, аптеки,зручна транспортна розвязка, поруч залізнична станція та зупинка громадського транспорту.
Продам свою стильну 1К квартиру з ремонтом в ЖК «Акварелі-2» у м. Вишневе
Ідеальний варіант для молодої сім’ї або під оренду.
Продумане планування, 3-метрові стелі, якісний новий ремонт і чудовий вид з вікон — квартира повністю готова до життя.
У квартирі:
Окрема спальня з панорамним склінням, двоспальним ліжком, місцем під шафу-купе і барним столиком;
Кухня-вітальня (14 м²) з ТВ-зоною та розкладним диваном (ще 2 спальні місця); Санвузол 5 м²;
Передпокій з гардеробом;
Меблі-лофт з ясеня та дуба.
Технічні переваги:
Стіни з червоної цегли + утеплення 150 мм мінвати;
Опалення — газова дахова котельня, з резерв. електрогенератором;
12 кВт на квартиру, 3 фази, мідна електропроводка, автоматика Schneider Electric, система «Відпустка»;
Багатотарифний електролічильник, лічильник тепла.
Безпека:
Відеоспостереження на території, у вестибюлі та на поверсі;
Є технічна можливість закрити поверх на ключ;
Каркасно-монолітний будинок з «ядром жорсткості»;
Міцний, монолітний підвал з двома виходами.
Інфраструктура:
На території: NOVUS 6000 м², паркінг закритий на 300 авто та гостьовий;
Понад 60 комерційних об’єктів ( кафе, салони, магазини, клініка);
Парк 1 га з водоспадом, спортивний та дитячий майданчики;
Поруч — школа, дитсадок, McDonald’s — 5 хв пішки.
Транспорт:
Електричка до центру Києва (м. Вокзальна) — 30 хв, інтервал 15–30 хв;
Є маршрутки в різні частини Києва;
Автомобілем до центру — ~25–35 хв.
Податки мінімальні — власність > 3 р.
Продаж від власника!
Простора та світла квартира з панорамними вікнами. Планування включає вітальню (32,9 кв.м.), спальню 1 (19,2 кв.м.), спальню 2 (11,9 кв.м.), санвузол 1 (3,6 кв.м.), санвузол 2 (4,05 кв.м.), коридор (8,35 кв.м.), лоджію (3,8 кв.м.). Висота стелі - 2,7 м. Квартира з під чистову обробку, виконано машинну штукатурку стін та лазерне вирівнювання підлоги. Розведено опалення, встановлені сучасні радіатори з терморегуляторами.
Квартира має індивідуальне опалення на секцію, лічильники на опалення, воду та електроенергію. У будинку встановлено автономний електрогенератор.
Продаж від власника без комісії та посередників. Право власності оформлене понад 3 роки. Ціна договірна.
Квартира розташована в ЖК «Акварелі 2», будинок введений в експлуатацію. Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією з утепленням мінеральною ватою (15 см). У будинку є ліфт, ванна, балкон, лоджія, відеоспостереження, пожежна сигналізація, гостьовий паркінг, панорамні вікна та вантажний ліфт. Двір облаштований для комфортного життя: сучасні дитячі майданчики, ландшафтний дизайн із зеленими зонами, акуратні доріжки, квітники, зручні лавки для відпочинку. Поруч розташований багаторівневий охоронюваний паркінг, введений в експлуатацію.
ЖК «Акварелі 2» має розвинену інфраструктуру. У пішій доступності школи, дитсадки, поліклініка, аптеки, парк, стадіон, ТРЦ Cherry Mall, ТРЦ «Наше Небо», кінотеатр, Спорт-Лайф, салони краси, кафе, ресторани, супермаркети Novus, Фора, АТБ, Єва, ринок, поштові відділення, банки.
З однієї спальні відкривається вид на внутрішній двір з водоспадом. З вітальні та другої спальні відкривається панорамний вид на котеджну забудову, ЖК «Піонерський квартал», Вишневе, Софіївську Борщагівку та Київ.
Квартира дворівнева з вільним плануванням. На першому поверсі розташовані коридор, санвузол, кухня-студія та велика засклена лоджія. На другому поверсі є санвузол, коридор, велика засклена лоджія та дві окремі спальні кімнати (можна зробити перепланування). Квартира підготовлена під оздоблення, є чорнова стяжка, встановлені радіатори опалення.
Всі комунікації централізовані. Опалення від газової дахової котельні з резервним живленням від дизельного генератора. Встановлені лічильники на воду, тепло та електрику.
Квартира з правом власності.
Будинок 2018 року, зданий в експлуатацію та заселений. Стіни будинку з червоної керамічної цегли, утеплені мінватою. Вхід на поверх здійснюється через персональний електронний ключ. Закрита прибудинкова територія з фонтаном, тренажерами, волейбольним та дитячим майданчиком. Є наземний та підземний 3-рівневий паркінг.
Чудова транспортна розвязка в будь-якому напрямку Києва та передмістя. Інфраструктура вся поряд, все необхідне для комфортного проживання.
Квартира дуже шикарна, тепла і світла. З вікна відкривається чудовий вид. Є 2 санвузли.
Квартира має планування з кухнею-студією та спальнею. Виконано якісний дизайнерський ремонт.
У квартирі є підігрів підлоги.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою: холодильником, духовою шафою, варильною поверхнею, вбудованою кухнею, посудомийною машиною, мікрохвильовою піччю, пральною машиною, кондиціонером, плазмовим телевізором, 2 диванами, двоспальним ліжком, 2 шафами-купе.
Житловий комплекс європейського рівня. У дворі є парковка та дитячий майданчик.
Квартира розташована поруч зі школою, дитячим садком, магазинами, супермаркетом, спортивним залом. Зупинка транспорту знаходиться під будинком. Метро Теремки розташоване в 15-20 хвилинах.
Квартира має лоджію та видову затишну планування.
Квартира з панорамними вікнами та теплою підлогою. Кухня площею 16 кв.м.
Квартира повністю мебльована та оснащена технікою.
Квартира розташована в цегляному будинку.
Окреме планування. Санвузол суміжний. Квартира з ремонтом, тепла та світла.
Індивідуальне газове опалення з двоконтурним котлом і регулятором температури. Є якісні німецькі чавунні радіатори. Утеплений будинок та балкон, якісні металопластикові вікна, броньовані двері.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою. У кімнаті є двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, письмовий стіл, велика шафа-купе на всю стіну, ТБ-тумба, кондиціонер СН. На кухні є вбудована кухня, обідній стіл та стільці, холодильник, якісна газова поверхня. У санвузлі встановлені чавунна ванна, умивальник, унітаз, пральна машина, рукосушарка та дзеркало. У коридорі є вішалка для речей, тумба та дзеркало. На балконі є глибока шафа.
Новий якісний цегляний будинок з товстими стінами з червоної цегли. Високий перший поверх з цокольним поверхом під нами.
Будинок знаходиться в другій лінії від дороги, що забезпечує менший шум та загазованість. Зупинка маршруток розташована поряд. До метро Теремки 15 хвилин на авто, 1 км до Кільцевої дороги. У 5 хвилинах пішки знаходяться McDonalds, Сільпо, паркінг, медичні клініки, садки, школи, ліцей, музична школа, гуртки, тренажерний зал з басейном, Новус, AТБ, ТРЦ, магазини, ресторани, пошти тощо.
Квартира не потребує плати за ліфт, оскільки розташована на першому поверсі. Чавунна ванна довго тримає тепло. Початок і кінець опалювального сезону та температуру гарячої води регулюєте Ви.
Квартира у хорошому стані. Є кухня-їдальня. Новий кахель та сантехніка.
Є газова колонка, що дозволяє економити на гарячій воді та мати її цілодобово.
Квартира мебльована. Є вбудована кухня та вбудована кутова шафа-купе.
Усі документи в порядку, заборгованостей немає.
Тип будинку - хрущовка.
Планування квартири роздільне, з окремими кімнатами. Є простора кухня-вітальня, спальня, дитяча кімната та обладнане місце під робочий кабінет. Санвузол роздільний. Ремонт виконаний за авторським проектом з використанням якісних матеріалів, таких як натуральне дерево, підлога 33 класу, техніка Bosch та сантехніка Villeroy & Boch.
Квартира має централізоване опалення, центральну каналізацію, електрику та центральний водопровід. У будинку встановлений генератор, який забезпечує водою та теплом під час відключень. Комунальні платежі низькі завдяки додатковому утепленню фасадів. Рахунки за опалення складають близько 1500 грн, а за світло - близько 2000 грн при постійному проживанні родини.
У квартирі є меблі на кухні. У кожній кімнаті встановлені кондиціонери та тепла підлога, поділена на зони. Інтернет з оптоволокна та безперебійники залишаються новим власникам.
ЖК Акварелі 2 - комплекс з власною інфраструктурою та доглянутою територією. Будинок має укриття, паркінг та генератор. Поверх закритий, доступ здійснюється тільки по ключу. Ліфт спускає прямо до укриття, і шлях займає менше двох хвилин. Квартира застрахована від військових ризиків на 2 млн грн. Система AJAX та камери у ліфтах і по периметру будинку працюють цілодобово. Є гостьовий паркінг, паркувальне місце, охорона території та вантажний ліфт.
Квартира має неймовірну панораму з вікон на правий берег. Завдяки утепленню та якісним вікнам температура взимку не опускається нижче +21°С.
Дворівнева квартира з роздільним плануванням. Санвузол має 2 і більше кімнат. Ремонт під чистове оздоблення, виготовлені стяжка та штукатурка.
Індивідуальне газове опалення, центральна каналізація, електрика, центральний водопровід.
Право власності з 2017 року. Без комісії.
Будинок заселений. Тихий доглянутий двір із дитячим майданчиком та ліфтом.
Поруч супермаркет, школа, садок, зупинка транспорту.
Квартира має площу 50 кв.м. житлової площі та 12+3 кв.м. кухні.
Квартира перепланована під орендний бізнес. У ній розташовані чотири окремі квартири-студії.
У будинку є генератор.
У кожній студії є окремий вхід, свій санвузол, вбудована кухня, повністю укомплектована меблями та технікою.
Квартира здається в оренду з проживаючим орендарем. Вартість оренди - 8500 грн. Є можливість отримувати щомісячний пасивний дохід, користуючись послугами професіонала, що керує бізнесом. Розглядаються державні програми - єВідновлення, Постанови, УБД.
ЖК Акварелі 2 - будинок комфорт класу з відмінною інфраструктурою. Будинок заселений у 2020 році. У комплексі є все необхідне для життя. В будинку є ліфт та вантажний ліфт.
Комплекс має чудове транспортне сполучення: маршрутки до метро Теремки, ВДНГ, Академмістечко, Житомирська. Біля будинку розташовані супермаркети Новус та АТБ, кафе, пошта, аптеки.
У кожній студії встановлені панорамні вікна. У будинку є відеоспостереження.
Квартира не кутова, одна кімната прохідна, яку можна легко перепланувати на дві окремі. Є засклений балкон. Стан потребує ремонту. Санвузол суміжний.
Квартира має автономне опалення та гарячу воду завдяки газовому двоконтурному котлу. Є центральна каналізація, газ, центральний водопровід.
Квартира мебльована, є меблі на кухні. Для мультимедіа є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Ціна становить 37 500 $. Можливий розрахунок за державними програмами та безготівковий розрахунок. Оформлення по 1%% для кожної сторони. Комісія АН 5%%.
Тип будинку - хрущівка. В парадному зроблено ремонт. Є гостьовий паркінг.
Затишне подвіря з дитячим майданчиком. Поблизу розташовані супермаркет NOVUS, школи, садочки, зручний транспорт. До Києва всього 10 хвилин на авто або маршрутці.
Квартира має житловий стан. Для комфорту є кондиціонер, балкон, лоджія та ванна.
Квартира має дві окремі кімнати: 10,7 кв.м. з виходом на засклений балкон та 15,2 кв.м. Також є кухня площею 9 кв.м., просторий коридор та суміжний санвузол. Висота стель становить 2,7 м. Підлога покрита ламінатом та кахельною плиткою, стіни обклеєні шпалерами. Встановлені металопластикові вікна, подвійні вхідні двері.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
Квартира частково мебльована. Все, що є на фото, залишається.
Документам більше трьох років. Береться застава. Вартість оформлення мінімальна. Без комісії.
Квартира розташована в цегляному будинку, побудованому в 2015 році.
Квартира тепла та доглянута.