Продається 2-ох кімнатна квартира в цегляному житловому будинку з вбудованими приміщеннями комерційного призначення, з утепленням, в самому ЦЕНТРІ міста Тульчин. Поруч з будинком є школа, дитячий садочок, ТЦ, супермаркети. Площі 2-ох кімнатних квартир варіюються від 56 до 80 м2 Ціна за квадратний метр від 500$ за м2 в залежності від виконаних робіт. Деталі за телефоном!

Двокімнатна квартира в новобудові у центрі міста

Продається 1-но кімнатна квартира в цегляному житловому будинку з вбудованими приміщеннями комерційного призначення, з утепленням, в самому ЦЕНТРІ міста Тульчин. Поруч з будинком є школа, дитячий садочок, ТЦ, супермаркети. Площі 1-но кімнатних квартир варіюються від 42 до 54 м2 Ціна за квадратний метр від 500$ за м2 в залежності від виконаних робіт. Деталі за телефоном!

Однокімнатна квартира в новобудові у центрі міста

Багатоквартирний цегляний житловий будинок з вбудованими приміщеннями комерційного призначення, з утепленням, в самому ЦЕНТРІ міста Тульчина. Поруч з будинком є школа, дитячий садочок, ТЦ, супермаркети. Площі 3-ох кімнатних квартир варіюються від 80 до 100 м2. Ціна за квадратний метр від 500$ за м2, в залежності від виконаних робіт. Деталі за телефоном!

Трикімнатна квартира в новобудові у центрі міста

География, Тульчин