1701-ЮЛ Продам 2 кімнатну квартиру на Салтівці
ТРК Україна 603 м/р
Владислава Зубенко 52
Поверх: 3/5
Площа: 48/32/6м2
Тип будинку: 5-ти поверхівка, панельний
Планування: двостороння, окремі кімнати
Капітальний ремонт, балкон засклений, санвузол сумісний, продаж з меблями та технікою.
Ціна: 37 200 у.о. торг реальному покупцю
(код обєкту 1701-ЮЛ)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
Доступно за програмою єВідновлення. Продається 1-кімнатна квартира, Салтівка, 605 мрн., Владислава Зубенка (Тимурівців) вул. 38ИЛИ40, м. Академіка Павлова. Загальна площа - 33 м²; 1 поверх 5-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, санвузол.
У квартирі: житловий стан, МПВ.
Додаткові бонуси: меблі, техніка.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту, супермаркет.
kn.ua/r/128234 ; ID объекта - RE-128234
Продам гостинку повний фарш Салтовка вулиця Владислава Зубенко.
Продаж гостинки на Салтівці по вулиці Владислава Зубенко 31г/5, загальна площа17м2, своя вбиральня та душова + мінікухня, видовий поверх 5/5, укомплектована меблями та технікою... вартість 12000$ й торг до продажу Вам... +380963568899.
Уся інформація про Ріелторську Компанію та ринок нерухомості у ТЕЛЕГРАМ:
https://t.me/VIPagent_official
Оренда житла https://t.me/vipagent_rent
Продаж житла https://t.me/vipagent_sale
Оренда приміщень https://t.me/vipagent_biz
Нерухомість Болгарії https://t.me/VIPagent_Bulgaria
Код обєкту: 6408
Продається затишна 2-кімнатна квартира на вулиці Академіка Павлова, розташована на 9-му поверсі 9-поверхового будинку в 520-му мікрорайоні.
Завдяки зручному розташуванню, всього за 5 хвилин пішки ви дістанетесь до станції метро "Студентська".
Поруч із будинком знаходяться зупинки трамвая, тролейбуса та автобуса, а також гаражний комплекс для зберігання авто.
Квартира в житловому стані, з ремонтом, проведеним на початку 2010-х років.
Вона світла та охайна, оснащена необхідною побутовою технікою: плитою, пральною машиною
та духовою шафою, що робить її готовою для комфортного проживання.
Район із розвиненою інфраструктурою: поруч знаходяться дві школи,
три дитячі садки, бювет з чистою питною водою, численні магазини, кіоски, ринок та супермаркети.
Поруч також знаходиться джерело чистої питної води.
Це ідеальне місце для комфортного життя в місті!
Затишна, не кутова броньовані двері
продаж з меблями та побутовою технікою
В піший доступності метро Студентська та Академіка Павлова
Є сквер, торговельні заклади, базар
супермаркети
Продам 1-кімнатну малогабаритну квартиру, 21 м², вул. Зубенка, 35Б. 5 поверх із 5, цегляний будинок готельного типу. Свій с/в.
Квартира після косметичного ремонту. Повністю укомплектована технікою та меблями: металопластикові вікна, бойлер, холодильник, пральна машина, телевізор, міні-кухня, диван, шафа.
Взимку дуже тепла, влітку — прохолодна. Підходить для комфортного проживання або здачі в оренду.
Тихий двір, є паркінг. Поруч супермаркети, магазини, зручна транспортна розв’язка, дитячі та спортивні майданчики.
Документи готові. Можливий продаж за державною програмою.
Продам 1-о комнатную квартиру Салтовка - метро Студентческая.
Продам 1-о комнатную квартиру (улица Владислава Зубенко 25А), общая площадь 34м2, этаж 6/9 этажность, косметика, всё остаётся, цена 15000$ и торг до продажи... отличная транспортная развязку, метро и транспорт рядом, хорошая инфраструктура... +380963568899.
Вся информация о Риэлторской Компании и рынке недвижимости в ТЕЛЕГРАМ
https://t.me/VIPagent_official
Аренда жилья https://t.me/vipagent_rent
Продажа жилья https://t.me/vipagent_sale
Аренда помещений https://t.me/vipagent_biz
Недвижимость Болгарии @VIPagent_Bulgaria
Квартиру готували під ремонт, кровля відремонтована. Лічильники на газ і електрику. Зубенко 72 А, поряд зупинка транспорту, розвинена інфраструктура
Розглянемо всі пропозиції. Можлива швидка угода. Торг
Квартира не кутова,затишна є
броньовані двері,продається з
меблями та побутовою технікою
Поруч з будинком супермаркети
розвинена інфраструктура,легко
дістатися до метро Академіка
Павлова та Студентська
Продам 2 кімнатну квартиру в гарному районі. Суміжно прохідні кімнати, кухня з лоджією.
Поряд магазин, транспорт. Гарні сусіди.
Розглядається сертифікат.
Продаж 2к квартири в 605 м/р на Салтівці по вул. Владислава Зубенка.
Сертифікат е- відновлення.
Двостороння квартира розташована на 4 поверсі 5 поверхового цегляного будинку.
Площа 44/30/6 кв.м.
Планування: кухня, роздільний санвузол, дві кімнати, з яких одна - прохідна, засклений балкон.
Житловий стан. Новим господарям залишаються кухонні меблі, меблі в кімнатах - за домовленістю.
Безпечний район без критичної інфраструктури.
Поруч зупинки транспорту. У пішій доступності - магазини, ринок, аптеки, школи, дитячі садки.
Хазяїн у Харкові, швидке звільнення.
Ціна 26000 $.
Записуйтесь на перегляд. Покажемо у зручний для Вас час!
Продам двухкомнатную квартиру с раздельными комнатами по ул. Владислава Зубенко 44.
Квартира находится на пятом этаже пятиэтажного дома.
Квартира с косметическим ремонтом, односторонняя.
Балкон утеплен, , застеклён,выходит во двор.
В квартире поменяны трубы горячей и холодной воды.
Вся мебель и техника,которая на фото остаётся .
Очень хорошая транспортная развязка, автобус 204 в пяти минутах, пешая доступность ТРК Украина, базар , супермаркет,сфера услуг на любой вкус.
Квартира свободна, документы готовы к сделке,по любым программам.
Цена 23000 долларов.
Звоните ключи на руках, показы по договоренности.
1-кім. квартира зі своїм снвузлом та міні кухнею. Гарний житловий стан. МП вікно, капремонт у санвузлі та кухні. Перший високий поверх. Квартира тепла, у середині будинку. Залишаються сучасні кухонні меблі, холодильник, бойлер, шафа-купе. Свій уютний двір. Поряд з будинком магазин Посад.
✅ Доступно за програмою еВідновлення
✅ Продам 3 кімнатну квартиру 66 кв.м (чешка), розташовану на 5 поверсі 12 поверхового будинку по вул. Владислава Зубенка, 17 станція метро Академіка Павлова.
✅ Квартира у жилому стані, якісний паркет з декількох сортів дерева, 2 засклені балкони з шикарним видом, містка шафа-купе, МПО, броньовані двері, меблі на кухні, газова плита, суміщений санвузол з ванною та бойлером, кондиціонер, розкладний диван, компютерний стіл
✅ У пішій доступності розташовані - станції метро Академіка Павлова та Студентська, спортивно-оздоровчий комплекс, АТБ, ринок, джерело, школа, дитячий садок, футбольне поле, спортивні та дитячі майданчики
✅ Квартира вільна, ніхто не прописаний. Документи перевірені та готові до швидкої угоди, власник у місті та готовий співпрацювати за будь-якими державними програмами фінансування та еВідновлення.
✅ Телефонуйте, квартира вашої мрії чекає на вас!
У продажу міні квартира на Салтівці вулиця Вл. Зубенко. Площа 21,9 м кв. До метро Студентська 15 хвилин. Квартира з косметичним ремонтом. Залишаються меблі та техніка. Вільна.
№ обєкта 5079
Продам гостинку на Салтівці по вул.Владислава Зубенка.
Загальна площа-17 кв. м.
Розташована на 3 поверсі пяти поверхового будинку.
Будинок цегляний без пошкоджень. Квартира з гарним чистим ремонтом. Санвузол та кухня свої, стоять лічильники води, також лічильник тепла на домі.
Квартира продається з усією технікою та меблями. Підїзд чистий, доглянутий.
До метро Барабашова чи Студентська 3-4 зупинки на транспорті. В 3 хвилинах від будинку маркет Посад.
Не пропустіть свій шанс стати власником цієї квартири.
Телефонуйте та записуйтесь на перегляд.
Код обєкта #6592
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира покращеного планування у затишному районі Салтівки, на вулиці Зубенко. Це чудовий вибір для тих, хто цінує комфорт та практичність у житті.
Сертификат
Салтівські сади поруч.
Салтовка Студенческая Зубенко сертификат улучшенная планировка
Квартира оснащена центральним опаленням, що забезпечує тепло та затишок у холодну пору року. Вікна були повністю замінені на сучасні, що підвищує енергоефективність та забезпечує хорошу звукоізоляцію.
Однією з основних переваг цієї квартири є великий балкон-лоджія площею 6 квадратних метрів, що з’єднує кухню та одну з кімнат. Це чудове місце для відпочинку, де можна насолоджуватися краєвидом та свіжим повітрям.
Квартира розташована у добре розвиненому районі Салтівки. Поруч знаходяться всі необхідні обєкти інфраструктури: магазини, супермаркети, школи, дитячі садки, кафе та ресторани. Усе, що потрібно для комфортного життя, знаходиться у пішій доступності.
Зручна транспортна розвязка дозволяє легко дістатися до будь-якої точки міста. Поблизу розташовані зупинки громадського транспорту, що забезпечує швидкий та зручний доступ до метро та інших районів міста.
Для отримання детальної інформації та організації перегляду квартири, будь ласка, звертайтеся за телефоном або пишіть в особисті повідомлення.
Не пропустіть можливість придбати цю чудову квартиру .