Продам 2 комнатную квартиру в ПГТ Таирова ул. 40 лет Победы. Квартира в хорошем жилом состоянии. Квартира небольшая общей площадью 34,3 кв.м. Балкон застекленный. Свое отопление газовый котел. Чистая парадная. Фотографии реальные.
Все подробности по телефону.
У продажу 2-х кімнатна квартира в перспективному районі Савіньон.
До моря 10 хв.
Загальна площа 66м²
Кімнати окремі та просторі.
Роздільний санвузол.
Широкий передпокій.
Стан квартири із незавершеним ремонтом.
Вид у двір.
Будинок газифікований, встановлено газовий котел.
Двір закритого типу з охороною.
Оперативний показ!
Відмінний варіант для комфортного життя в екологічно чистому районі.
Будинок побудований з червоної цегли, малоквартирний. З індивідуальним двоконтурним котлом. Квартира перепланована на одну кімнату та велику кухню-їдальню. Є лоджія. Виконаний якісний ремонт, який робили для себе. Продається з меблями.
Великий зелений гарний двір. Розвинута інфраструктура району, навпроти магазину "Таврія", гостьовий паркінг. Облаштована, доглянута територія з дитячим майданчиком, спортмайданчиком. Територія під цілодобовою охороною.
Рекомендую цей цікавий варіант Вам, телефонуйте нам.
356573
Продам просторную, светлую 2-ком.кв. в новом малоэтажном современном ЖК «Парк Совиньон» на ул. Трамвайной. Материал постройки - красный кирпич. 4/6 эт., 73/38/14 кв.м. Квартира в состоянии от строителей. Две раздельные комнаты по 18 кв.м., два санузла, лоджия. В квартире установлен двухконтурный котел. В доме лифт, закрытая охраняемая территория. Дом заселен, вид из окон во двор. Большой зеленый ухоженный красивый двор, с зоной отдыха, беседками. Тихий район рядом с морем, круглый год свежий морской воздух. Во дворе есть места для парковки вашего автомобиля, в том числе и на придомовой территории. Цена 65 тыс. у.е.
Ваша уютная квартира у моря в Совиньоне-3! ЖК Зеленый гай.
Ищете комфортное жильё в тихом районе Одессы?
Предлагаем 2-комнатную квартиру с качественным ремонтом в жилом комплексе «Зелёный гай» — идеальное сочетание уюта, безопасности и близости к морю.
Планировка и особенности квартиры:
– Общая площадь: 60 м2
– Просторная кухня: 10 м2
– Две светлые спальни
– Индивидуальное газовое отопление
– Качественный ремонт: натяжные потолки, ламинат, кондиционер
– Высота потолков: 3 м
– Развитая инфраструктура: рядом школы, детские сады, супермаркеты, аптеки
– Удобная транспортная развязка: 100 м до остановки трамвая и маршруток
– Пешая доступность к пляжу
Преимущества ЖК «Зелёный Гай»:
– Закрытая охраняемая территория с видеонаблюдением
– Детская площадка и зона отдыха
– Наземный паркинг
В продаже 1-но комнатная квартира с качественным ремонтом который делали для себя.
Встроенная бытовая техника остается новым владельцам.
Отопление индивидуальное - газовый котел. Стоит фильтр обратного осмоса на воду. Квартира очень теплая, окна выходят на город.
Территория закрытая, есть парковка, детская площадка, хорошие соседи.
ЖК АКАДЕМГОРОДОК-СОВИНЬОН .
Малоквартирный дом с изящной архитектурой.
В доме 8 секций и 5 этажей.
Наша квартира 65 метров с двумя раздельными комнатами и кухней гостиной.
Состояние квартиры от строителей выполнены чистовые работы, разведены все коммуникации.
Установлена индивидуальная система отопления.
Из окон открывается красивый вид двора.
Территория комплекса закрытого типа, охраняется, есть детские площадки и парковочные места для авто.
В шаговой доступности вся необходимая инфраструктура, торговый центр и супермаркет, а также школы, детский сад, магазины, кафе, аптеки и прочее.
Звоните!
Квартира у стані від забудовників. Вільне планування, цегляні стіни, балкон.
Встановлено газовий котел. Автономне опалення.
Благоулаштована прибудинкова територія з фонтаном, ставком і зеленими зонами відпочинку.
У пішій доступності магазини, зупинки транспорту та морське узбережжя.
Квартира у стані від забудовників з вільним плануванням та цегляними стінами. Є балкон.
Встановлено газовий котел для автономного опалення.
ЖК "Парк Совиньон" - комфортне житло біля моря. Благоулаштована прибудинкова територія з фонтаном, ставком і зеленими зонами відпочинку.
У пішій доступності розташовані магазини, зупинки транспорту та морське узбережжя.
Квартира у стані від забудовників. Вільне планування та цегляні стіни дозволяють реалізувати індивідуальні дизайнерські рішення. Є балкон.
Встановлено газовий котел. Автономне опалення забезпечить комфорт у будь-яку пору року.
ЖК «Парк Совиньон» - комфортне житло біля моря. Благоулаштована прибудинкова територія з фонтаном, ставком і зеленими зонами відпочинку.
У пішій доступності знаходяться магазини, зупинки транспорту та морське узбережжя.
Квартира має стильний дизайн, виконаний за індивідуальним проектом у спокійних тонах. Кожна деталь продумана до дрібниць, а акцент зроблено на якості, естетиці та гармонії.
У квартирі встановлено двоконтурний котел. На кухні є фільтр для води та подрібнювач харчових відходів. Санвузол обладнаний ванною та теплою підлогою.
У квартирі залишаються всі меблі та техніка. Меблі виготовлені на замовлення з фасадами, які відкриваються легким дотиком. Є вбудовані шафи та продумана система зберігання.
Будинок цегляний, теплий і надійний. Він розташований у доглянутому закритому комплексі з фонтаном, зеленими клумбами та охороною. На території підтримується чистота, порядок та затишок.
Квартира про затишок, стиль і комфорт. В інтерєрі відчувається смак і увага до деталей. Функціональна спальня з мяким підсвічуванням біля узголівя створена для максимального комфорту.
Квартира має чорнове оздоблення: встановлені радіатори, розведено опалення, змонтовано двоконтурний газовий котел, оштукатурені стіни. Це дозволяє майбутнім власникам реалізувати обробку на свій смак, не переплачуючи за чужий ремонт. З кухні та однієї з кімнат є вихід на просторий загальний балкон.
Будинок вже введений в експлуатацію, побудований з цегли, що забезпечує відмінну тепло- та шумоізоляцію. Територія комплексу закрита, доглянута, з безліччю зелених насаджень, доріжок для прогулянок і зон відпочинку.
Район тихий та безпечний. У пішій доступності знаходиться море - ідеальне місце для прогулянок, ранкових пробіжок та сімейного відпочинку.
Квартира має дорогий якісний ремонт, виконаний за авторським дизайн-проектом. Вікна виходять у двір.
Квартира обладнана двоконтурним котлом для опалення.
Будинок цегляний. ЖК Парк Совіньйон має затишний зелений двір з дитячим та спортивним майданчиками, зонами відпочинку, ставками та альтанками. Територія закрита. Безкоштовне паркувальне місце у дворі. Також є гостьова парковка, що охороняється.
Облаштована паркова зона рясніє клумбами, деревами та іншими різноманітними рослинами, оснащена прогулянковими стежками, лавками для відпочинку та фонтанами.
У квартирі зроблено якісний ремонт.
Квартира має індивідуальне опалення, яке залежить від світла.
У квартирі залишається вбудована побутова техніка.
ЖК Зелений Гай має закриту територію, парковку.
Квартира дуже тепла та затишна. Хороші сусіди.
Квартира з ремонтом, простора і чиста. Є застелений балкон.
Квартира укомплектована технікою та меблями.
ЖК з закритою територією.
Поруч розвинена інфраструктура, необхідна для життя сімї, і море.
Простора двокімнатна квартира потребує косметичного ремонту.
Опалення здійснюється двоконтурним котлом. Встановлена газова плита.
Будинок 2018 року побудови. ЖК має закриту зелену територію, що забезпечує спокій та затишок.
Поблизу розташовані магазин, супермаркет Таврія, зупинка громадського транспорту. До моря 10 хвилин, до центру Одеси - 30 хвилин.
Панорамні вікна з видом у доглянутий зелений двір.
Квартира в стані від забудовників з вільним плануванням. Стіни цегляні. Є балкон.
Встановлено газовий котел, що забезпечує автономне опалення.
ЖК «Парк Совиньон» має благоулаштовану прибудинкову територію з фонтаном, ставком та зеленими зонами відпочинку.
У пішій доступності магазини, зупинки транспорту та морське узбережжя.
Квартира від будівельників, стяжка підлоги та штукатурка стін готові під ваш ремонт. Зручне планування з гардеробною (3,2 кв.м.). З кухні є вихід на балкон.
Автономне газове опалення, встановлені металопластикові вікна та радіатори.
Усі документи готові до термінового продажу.
Будинок з червоної цегли, один з найкращих забудовників району. Територія комплексу з охороною та парковкою.
Спокійний, зелений район, ідеальний варіант для життя біля моря без міської метушні. У пішій доступності зупинка транспорту, магазини та необхідна інфраструктура для життя.
З вікон відкривається приємний вид.
Квартира має велику світлу кімнату з виходом на балкон, кухню площею 13 кв. м. та санвузол. Виконано сучасний ремонт.
Будинок збудований з червоної цегли. Будинок давно зданий та заселений. У будинку встановлені ліфти. Територія закрита та упорядкована, з зоною відпочинку.
Море в пішій доступності. Поруч зупинка громадського транспорту (трамвай, маршрутка), супермаркет, магазини, аптека.
Квартира повністю укомплектована меблями та сучасною технікою.
ЖК "Академмістечко Совіньйон" - комплекс із повною безпекою та затишком. На території є зелений двір із дитячим майданчиком.
Поблизу знаходяться магазини, аптека та розважальні заклади для дітей. Море в кроковій доступності.
Квартира має відмінне планування.
Опалення забезпечується 2-х контурним котлом.
Можливе ростермінування на рік з першим внеском 30%%. Без додаткових оплат.
ЖК Парк Совіньйон введений в експлуатацію в 2024 році. На території комплексу є затишний зелений двір з дитячим майданчиком, спортивним майданчиком, фонтаном, зонами відпочинку, ставками та альтанками. Цілодобова охорона. Безкоштовне місце для паркування у дворі, а також є гостьова парковка, що охороняється.
Квартира має відмінне планування, двосторонню та балкон.
Опалення забезпечується 2-х контурним котлом.
Можливе ростермінування на рік з першим внеском 30%%. Без додаткових оплат. Введення в експлуатацію в 2024 році.
ЖК Парк Совіньйон має затишний зелений двір з дитячим майданчиком, спортивним майданчиком, фонтаном, зонами відпочинку, ставками та альтанками. ЖК обладнаний цілодобовою охороною. Наявні безкоштовні місця для паркування у дворі та охоронювана гостьова парковка.
Квартира має просторе планування. В квартирі виконаний якісний ремонт.
Квартира обладнана індивідуальним опаленням.
У квартирі залишаються всі меблі та техніка.
Вільне паркування для авто. Квартира двостороння.
Квартира розташована в тихому районі поруч із Совіньоном. Поруч море.