Продаж квартир Сміла (вторинний ринок)
92 оголошення по 86 квартирах
866 тис. грн
14 499 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького, 36
53-й мікрорайон, Сміла
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропоную на продаж 3 кімнатну квартиру загальною площею 60 кв м, яка розташована на 5 поверсі цегляного будинку з технічним поверхом.
Кімнати ізольовані, зручне та функціональне планування.
Стан квартири потребує ремонту — ідеальний варіант для тих, хто хоче створити інтер’єр "під себе".
В квартирі уже встановлені нові енергозберігаючі вікна, покладена плитка у ванній кімнаті. На всі комунікації встановлені лічильники.
Будинок розташований в тихому районі з розвиненою інфраструктуро: поруч школи, дитячі садочки, магазини, супермаркети, стадіон, зупинки транспорту, зручне сполучення з центром міста.
Надійний цегляний будинок, гарні сусіди, чистий під’їзд.
Чудовий варіант для проживання!
Телефонуйте - відповім на всі запитання та організую перегляд!
Ріелтор - Слободяник Марина
3 кімнати
без ремонту
59.7 / 36.6 / 8.3 м²
поверх 5 з 5
власник
1.5 млн грн
20 731 грн/м²
вулиця 40-річчя Перемоги, 16
53-й мікрорайон, Сміла
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 4-кімнатну квартиру, район Богдана
• Загальна площа — 71 м²
• Кухня — 7 м²
• 6/9 поверх
• 3 кімнати окремі + просторий прохідний зал
Квартира тепла, світла та дуже простора, зручно підходить для великої сім’ї.
Встановлені всі лічильники (газ, вода, світло), комунальні помірні, як для 4-кімнатної квартири.
Переваги: централізоване опалення
вода цілодобово
бойлер
металопластикові вікна
утеплена засклена лоджія
охайний під’їзд
тихі, добропорядні сусіди
Локація:
Зручний та обжитий район — школа, садочки, магазини, зупинки поруч.
Добре розвинена інфраструктура, все необхідне — в пішій доступності.
4 кімнати
з ремонтом
71 / - / 7.4 м²
поверх 6 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
1.1 млн грн
16 447 грн/м²
вулиця Кармелюка, 76
53-й мікрорайон, Сміла
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ріелтор - Слободяник Марина
Вашій увазі пропонується на продаж квартира в м. Сміла по вул. Кармелюка, 76. Квартира розташована на 9 поверсі, є технічний поверх та проведений капітальний ремонт даху.
Квартира загальною площею 65,8 кв м (житлова 37,3 кв м) має 3 роздільні кімнати та 2 балкони. Ванна кімната потребує капітального ремонту. Частково замінені вікна та балконні блоки. На всі комунікації встановлені лічильники.
В будинку встановлений лічильник на тепло, тому комунальні платежі за тепло в зимовий період не великі. Квартира дуже тепла.
Будинок на балансі ОСББ, під’їзди охайні та доглянуті , замінені вікна.
Двір досить просторий, є декілька дитячих майданчиків.
Безпосередньо в дворі розташований магазин, в сусідньому будинку супермаркет «Делікат», поруч школа, дитячий садочок, зупинка міського транспорту.
Запрошую на перегляд!
3 кімнати
без ремонту
65.8 / 37.3 / 7.5 м²
панельна
поверх 9 з 9
1.7 млн грн
25 449 грн/м²
вулиця 40-річчя Перемоги
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Вхідні двері нові. Замінено вікна та балконні блоки. Столярка, сантехніка та електрика були замінені.
Система опалення централізована. Встановлено лічильники на воду та світло.
Меблювання: Ні
Перегляди за домовленістю.
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і.
3 кімнати
з ремонтом
68 / - / 9 м²
панельна
поверх 7 з 9
346 тис. грн
14 932 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького, 50
53-й мікрорайон, Сміла
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира без ремонту. Кімната розташована через коридор від кухні.
Система опалення централізована. Комунікації: центральна каналізація, електрика, центральний водопровід.
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і.
Санвузол суміжний. Комфорт: ванна.
1 кімната
без ремонту
23.2 / - / 8.9 м²
цегляна
поверх 2 з 5
власник
1.8 млн грн
27 050 грн/м²
Продається трикімнатна квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Квартира світла, затишна, простора, з якісним євроремонтом. Кімнати виходять на дві сторони будинку. Є кладова та лоджія з ремонтом.
Система опалення - індивідуальне газове. Встановлені лічильники.
Частково залишаються меблі.
Можливий торг. Продаж за державними програмами обговорюється.
Поруч вся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, зупинка транспорту, відділення нової пошти, базар.
Квартира не кутова, утеплена.
3 кімнати
з ремонтом
68 / - / 9 м²
поверх 8 з 9
власник
1.7 млн грн
36 832 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має суміжно-прохідне планування кімнат та суміщений санвузол. Стан ремонту свіжий та якісний, що дозволяє одразу заїхати та жити. Вікна виходять на тихий зелений двір.
В квартирі встановлено індивідуальне електричне опалення, електрика від залізниці забезпечує майже постійне світло. Є центральна каналізація та центральний водопровід. Також є газ.
Залишається вбудована кухня, шафа-купе та частково інші меблі. Встановлено кондиціонер та душова кабіна.
Продаж від власника. Ріелторам прохання не турбувати. Детальна інформація надається за запитом в особисті повідомлення.
До квартири додається сарай із погребом. Є місце під гараж або мангальну зону. Будівля має паркувальне місце.
Квартира розташована в районі Шевченка міста Сміла. Навколо будинку тихий зелений двір.
Квартира світла, суха, з новою електропроводкою. Вікна виходять у двір. Є господарське приміщення та комора. Встановлено швидкісний інтернет та Wi-Fi.
2 кімнати
з ремонтом
47 / - / 9 м²
цегляна
поверх 2 з 2
1.4 млн грн
20 385 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування санвузла. Ремонт житловий стан.
Є газ, центральне водопостачання, центральне водовідведення. Заведена нова багатожильна проводка. Індивідуальне електроопалення, світло не вимикають, будинок підключений від залізної станції.
Меблювання відсутнє.
Є сарайчик, місце під гараж.
Поряд продуктові магазини, ринок, аптеки, залізничний вокзал, автобусна зупинка, будівельний магазин. Всі магазини, що потрібні для життя.
Встановлені металопластикові вікна. Є Wi-Fi.
2 кімнати
з ремонтом
70 / - / 18 м²
поверх 1 з 1
Популярні запити
1.8 млн грн
22 290 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування кімнат (32.0 м2 та дві по 9.1 м2) та роздільний санвузол. Кухня площею 16.8 м2. Виконано євроремонт із внутрішнім утепленням стін. У вітальні облаштовано електрокамін.
Опалення індивідуальне, електричне. Ліфт працює постійно. В квартирі встановлені лічильники.
Меблі та техніка залишаються новим власникам. Серед техніки є холодильник, пральна машина.
Розглядається продаж за державними програмами: єОселя, єВідновлення, Постанови, сертифікат. Можливі окремі домовленості по витратам оформлення.
Будинок цегляний, 9-ти поверховий. Ліфт працює постійно.
Квартира має кладову площею 1.2 м2. Виконано якісний ремонт із внутрішнім утепленням стін. У вітальні облаштовано електрокамін.
3 кімнати
з ремонтом
82.5 / - / 16.8 м²
цегляна
поверх 4 з 9
476 тис. грн
14 412 грн/м²
вулиця Євгенія Саражі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Санвузол суміжний.
Є лічильники на світло та воду. Система опалення централізована.
Квартира мебльована.
Тип будинку - гостинка.
1 кімната
з ремонтом
33 / - / 11.5 м²
цегляна
поверх 9 з 9
1.1 млн грн
22 506 грн/м²
вулиця Незалежності
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має суміжно-прохідне планування. Санвузол роздільний. Квартира потребує ремонту.
Центральне опалення.
Квартира розташована в цегляній 5-поверхівці.
Квартира знаходиться в районі з гарною інфраструктурою. Поблизу розташовані магазини, аптеки, зупинка громадського транспорту.
Квартира тепла та суха.
3 кімнати
з ремонтом
50 / - / 5 м²
цегляна
поверх 5 з 5
власник
1.6 млн грн
32 244 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 2-кімнатна квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Квартира знаходиться в цегляному будинку 2001 року побудови і має євроремонт. Після ремонту були встановлені нові пластикові вікна, нова підлога, нова сантехніка та нова електропроводка.
У квартирі встановлені лічильники на газ, воду та електрику. Система опалення централізована. Є газ.
Квартира частково мебльована. Побутова техніка включає холодильник, нову газову плиту, бойлер та пральну машину. Також є меблі на кухні та гардероб.
Продаж квартири. Додаткова інформація за телефоном.
Будинок цегляний, 2001 року побудови, 9-й поверх з 10-ти. Функціонує ОСББ. Впорядкована територія з дитячим майданчиком та численними паркомісцями, гарне асфальтове покриття. Встановлене відеоспостереження на подвір’ї та в під’їздах.
В радіусі 100–300 м розташовані магазини, аптеки, пошта, дитячий садок та школи, автобусна зупинка. Поруч знаходяться ПФУ та ДПІ.
Квартира світла, тепла та затишна, орієнтована на південь. Має приємний вид з вікон. Лоджія суха та утеплена. Встановлені панорамні вікна.
2 кімнати
з ремонтом
51 / - / 7.8 м²
цегляна
поверх 9 з 10
Шукай квартиру по локації
власник
1.1 млн грн
27 050 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має суміжно-прохідне планування санвузла. Ремонт виконано за євростандартом.
Система опалення централізована.
Квартира мебльована.
Будинок житлового фонду 80-90-х років.
Квартира має балкон та лоджію. Додатково встановлено Wi-Fi.
2 кімнати
з ремонтом
40 / - / 10 м²
цегляна
поверх 4 з 5
власник
2.3 млн грн
48 541 грн/м²
вулиця Незалежності, 44
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з капітальним ремонтом, зробленим у 2014 році. Сумісний санвузол.
Офіційно встановлено індивідуальне електроопалення з термодатчиком. Газова колонка замінена на польську Termet у 2022 році. Проведено інтернет.
У вартість квартири входять меблі, виготовлені на замовлення з дуба та сосни, кондиціонер Ballu, холодильник Samsung висотою 202 см., плита Indesit, зручний диван, який розкладається для сну.
Під будинком є утеплиний гараж з автономним підїздом, захищений деревами від сонця. Квартира завжди була під охороною ДСО.
Квартира розташована в центрі міста.
Квартира суха, тепла і комфортна. У 2014 році повністю замінена електрика, вирівняно стіни та стеля, встановлено нові склопакети, укріплено та зроблено балкон, встановлено нові броньовані двері, покладено якісний німецький ламінат та поклеєно шпалери.
3 кімнати
з ремонтом
48 / - / 7 м²
поверх 2 з 3
власник
1.5 млн грн
25 665 грн/м²
вулиця Тараса Шевченка, 39а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має гарне планування з великою лоджією.
Квартира мебльована.
Будинок належить до житлового фонду 1991-2000-х років.
Квартира розташована в районі Шевченка. Поблизу знаходяться залізничний вокзал, автостанція та розвязка.
2 кімнати
з ремонтом
59 / - / 9.9 м²
цегляна
поверх 6 з 6
власник
983 тис. грн
28 100 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Ремонт у житловому стані.
У квартирі є асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. Система опалення індивідуальна електро.
Квартира мебльована.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Є ліфт, балкон та лоджія.
У квартирі є кондиціонер.
1 кімната
з ремонтом
35 / - / 7 м²
цегляна
поверх 7 з 9
власник
1.8 млн грн
19 779 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається чотирикімнатна квартира з загальною площею житлових кімнат 75,3 м² та 92 м² з балконами. Квартира має вихід на три сторони горизонту завдяки панорамним вікнам. Стан квартири потребує косметичного ремонту.
Квартира має централізоване опалення, підведений газ. Встановлено бойлер на 80 літрів, замінено труби водопостачання.
Квартира продається з меблями.
Продаж без посередників, напряму від власника. Прохання до агентств і рієлторів — не турбувати.
Будинок 2001 року побудови, 10-поверховий, розташований на 8-му поверсі. Будинок підтримується в належному стані, діє ОСББ, встановлене відеоспостереження на подвір’ї та в під’їздах. Стан під’їздів і ліфтів — після ремонту. На поверсі — чотири квартири, у тамбурі — лише дві. Є гостьовий паркінг та паркувальне місце.
Розташована у спокійному районі, неподалік Сільпо. Впорядкована територія з дитячим майданчиком.
Квартира має 4 балкони: три великі засклені лоджії та один невеликий французький. Лоджії створюють додатковий теплоізоляційний ефект. Встановлено домофон. Є душова кабіна. Мультимедіа включає кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет, Wi-Fi.
4 кімнати
з ремонтом
92 / - / 10 м²
цегляна
поверх 8 з 10
власник
1.1 млн грн
28 219 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира світла та простора з великою і довгою лоджією. Житловий стан.
Централізоване опалення.
Квартира без меблів.
Реальному покупцеві - торг.
Тип будинку - житловий фонд 80-90-х років.
Квартира розташована в центрі міста, поруч є все необхідне: магазини, школа, базар, центральний пляж і стадіон.
1 кімната
з ремонтом
39.1 / - / 7.8 м²
цегляна
поверх 2 з 5
власник
2.1 млн грн
40 106 грн/м²
вулиця Родини Бобринських, 64
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира в хорошому житловому стані після косметичного ремонту. Планування включає прохідну кімнату, дві ізольовані кімнати, роздільний санвузол і кімнату з виходом на балкон. Під балконом є власний глибокий погріб.
Встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію. Опалення індивідуальне, офіційно оформлене.
За домовленістю залишається бойлер, частина меблів і мінімальний кухонний комплект.
Документи в порядку, один власник, боргів немає. Можливий торг. Продаж не терміновий.
В 5-7 хвилинах пішки розташована школа №14, до центру міста близько 1 км. Поруч є зупинка громадського транспорту та магазини в 100-150 м від будинку.
3 кімнати
з ремонтом
51.6 / - / 5.6 м²
цегляна
поверх 1 з 5
2.6 млн грн
50 898 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора та доглянута 2-кімнатна квартира з роздільним плануванням, розташована на 3 поверсі 5-поверхового будинку. Квартира має євроремонт, виконаний з використанням якісних і натуральних матеріалів. Підлога в кімнатах вкрита ламінатом з деревяної дошки, а на кухні — іспанська плитка. Міжкімнатні двері деревяні, виготовлені за індивідуальними ескізами. Душова кабіна виконана з гартованого скла за індивідуальним дизайном. Квартира дуже тепла, світла та затишна.
Система опалення централізована. В квартирі є газ, вода, електрика. Встановлені лічильники на газ та воду, з переплатою, що є приємним бонусом для нового власника.
Квартира повністю мебльована та укомплектована необхідною побутовою технікою: холодильник, плита, мікрохвильова піч, пральна машина, телевізор. Кухня виготовлена на замовлення з натурального дерева. Також встановлені металеві ковані карнизи.
Продаж квартири. Ціна: 60 000 $. Можливий продаж за програмою "єОселя" або "єВідновлення".
Будинок житлового фонду 1980-1990-х років. Передбачено гостьовий паркінг. Квартира розташована на 3 поверсі 5-поверхового будинку.
Квартира розташована в районі Машбуд міста Сміла. Поруч є школа, дитсадок, зупинки громадського транспорту, супермаркети та паркова зона.
Квартира має індивідуальний дизайн душової кабіни з гартованого скла. Встановлено підігрів підлоги. Є балкон та лоджія. Санвузол роздільний. Квартира дуже тепла, світла та затишна.
2 кімнати
з ремонтом
51 / - / 7 м²
поверх 3 з 5
власник
2 млн грн
25 449 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має великий коридор, всі кімнати роздільні, роздільний санвузол, кладовку, велику лоджію з власним погребом та балкон. Планування роздільне. Зроблено косметичний ремонт.
Квартира підключена до центрального водопроводу, каналізації, електромережі та газопостачання. Система опалення централізована. Здійснюється вивіз відходів.
Квартира продається без меблів.
Будинок цегляний, житловий фонд 80-90-х років.
Квартиру можна перелаштувати під офіс чи магазин.
4 кімнати
з ремонтом
80 / - / 9 м²
цегляна
поверх 1 з 9
власник
1.1 млн грн
37 308 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт житловий стан.
Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід, центральну каналізацію, електрику та газ. Гаряча вода забезпечується бойлером.
Меблі відсутні.
Тип будинку: Хрущовка. На вікнах встановлені ґрати.
Поряд розташована мережа магазинів, аптеки, АТБ, Файномаркет, Делікат, перукарні, школа та дитячий садок. Асфальтована дорога.
Квартира придатна для житла. Є Wi-Fi.
1 кімната
з ремонтом
29 / - / 8 м²
цегляна
поверх 1 з 3
власник
3 млн грн
44 146 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора та світла квартира з зручним плануванням. Планування роздільне. Кухня площею 10,2 м². Квартира продається після будівельників, без меблювання.
Підключені всі комунікації: водопровід, каналізація, електрика. Система опалення - індивідуальне електричне. Виконана електропроводка. Встановлені лічильники.
Меблювання: Ні.
Документи готові до продажу.
Будинок цегляний, утеплений, з декоративним фасадом. Зданий в експлуатацію в 2018 році. Закрита доглянута територія з гаражами, паркомісцями, дитячим майданчиком та альтанкою. Асфальтований під’їзд. Створено ОСББ.
Одна з найкращих локацій у Смілі: поруч набережна, річка, стадіон, центральний ринок, школи, дитсадок, магазини та зупинки транспорту.
Із спалень — лоджія та балкон, засклені металопластиковими вікнами. Квартира має швидкісний інтернет.
3 кімнати
без ремонту
68.6 / - / 10.2 м²
цегляна
поверх 3 з 4
1.2 млн грн
19 563 грн/м²
вулиця Тараса Шевченка, 29
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Приміщення вільного планування в житловому стані.
Центральне водопостачання та водовідведення, електроопалення. Є можливість підключення газу.
Меблі відсутні.
Можливе перепланування в квартиру.
Цегляний будинок.
Є асфальтована дорога.
Встановлені металопластикові вікна, є санвузол.
2 кімнати
з ремонтом
61.5 / - / 8 м²
цегляна
поверх 1 з 5