Квартира з євроремонтом в районі Площі. Героїв України 13, 2 поверх, 75м2, індивідуальне опалення. Перепланована з 3-кімнатної в 2-кімнатну + кухня-студія. Додаткова інформація за телефоном.

Героїв України, 13

Продам 3 кімнатну квартиру з гарним сучасним ремонтом . Район 1 школи та чорного АТБ . Перероблена з 4 кімнатної . Все зробленої з 0! Автономне опалення електро , яке узаконене через Кіровоград, що дає право отримувати на нього субсидію . Проводка вся нова, ідеально зроблена ! На кожному вікні є спеціальні безпечні замки . Сигналізація через сім-картку. Відео дзвінок , Домофон . Всі труби нові . Велика кухня-студія , окремо ще 2 кімнати , та гардеробна у спальні( мрія дівчат ) . Санвузол окремий. Ванна кімната 6 кв.м! У санвузлі та кухні з коридором тепла підлога.Гардеробна з вікном теж 6 кв.м. Є балкон і лоджія на 2 кімнати. Чеський проект . Всі комунікації продумані . Все робилось для себе! Квартира дуже тепла . Світла ! Опалення вмикаю пізніше за всіх , та вимикаю раніше за всіх! Дім ОСББ. Реальному покупцю торг !

владелец
3 кімнатна квартира з найсучаснішим ремонтом

Квартира в районі Площі. Героїв України 6, 2 поверх, 60м2, індивідуальне опалення. Перепланована з 3-кімнатної в 2-кімнатну + кухня-студія. Додаткова інформація по телефону

владелец
Трикімнатна квартира

ЖК в городе Светловодск

Популярные запросы