Продаж квартир Сабанський провулок, Одеса
33 оголошення по 10 квартирах
$ 230 тис.
1 456 $/м²
Сабанський провулок, 3
Парк ім. Т. Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу винятковий об’єкт нерухомості — простора резиденція у Сабанському провулку. Це місце, де історична велич Одеси зустрічається із сучасним комфортом, а кожен ваш вечір буде прикрашений заходом сонця над морським горизонтом. Квартира площею 158 м² розташована на 14-му поверсі, що відкриває перед вами безмежну панораму. Продумане зонування дозволило створити ідеальний баланс між загальними зонами та особистим простором:
Серце оселі — простора кухня-їдальня (24 м²), де так приємно збиратися всією родиною.
Затишок і приватність — світла вітальня та три окремі спальні, наповнені повітрям.
Функціональність — два санвузли та окрема гардеробна кімната для ідеального порядку.
Головний акцент — тераса:
Власна тераса стане вашим улюбленим місцем. Тут місто затихає, залишаючи вас наодинці із зеленню парку та безкраєю синявою Чорного моря. Це ідеальна декорація для вечерь на свіжому повітрі або ранкової медитації.
4 кімнати
з ремонтом
158 / 91.4 / 24 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 16
2011 Рік будівництва
$ 400 тис.
3 077 $/м²
Сабанський провулок, 3
Парк ім. Т. Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру в центрі міста Одеса. Чудове розташування, біля парку Шевченка і також до пляжу 10 хв пішки та і на Дерібасівську також.
Будинок преміум класу , закрита територія під цілодобовою охороною. До квартири є два паркомісця в паркінгу. Про саму квартиру можна багато розповідати, а краще бачити її на власні очі. Дуже якісний ремонт в класичному стилі. Все продумано для проживання та відпочинку. Для роботи е окремий кабинет. Простора вхідна зона , велика вітальня з кухнею, з якої вихід на великий балкон. А з балкона огляд на парк Шевченко, Сабанский провулок та Канатну. По битовий техніці є все. Ванна кімната простора, де є і вана і душова кабіна.
В квартирі дві гардеробні. Спальня та робочий кабинет.
Вона для непростої людини, для діловій, яка цінує затишок та комфорт.
2 кімнати
з ремонтом
130 / 50 / 45 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 16
2011 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 160 тис.
2 462 $/м²
Сабанський провулок, 3
Парк ім. Т. Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з якісним сучасним ремонтом, двостороння, з видом на море. Планування квартири дозволяє насолоджуватися морським краєвидом.
В квартирі є вода, газ, опалення. Встановлені лічильники.
Квартира обладнана меблями та побутовою технікою. Меблі та вбудована техніка залишаються новому власнику.
Продаж квартири. Можливість купівлі для нових щасливих власників.
Будинок розташований біля парку Шевченка. Територія закрита, охороняється, з цілодобовим відеоспостереженням. Є підземний паркінг.
До моря 15 хвилин пішки. Поблизу знаходиться Траса Здоровя, дельфінарій та багато закладів.
Квартира має вид на море. Встановлена сигналізація та броньовані двері.
1 кімната
з ремонтом
65 / 27 / 21 м²
цегляна технологія
поверх 12 з 16
2011 Рік будівництва
$ 360 тис.
2 978 $/м²
Сабанський провулок, 3
Парк ім. Т. Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має планування з величезною кухнею-вітальнею, спальнею, кабінетом, двома гардеробними, суміщеним санвузлом з ванною та душовою, а також двома балконами. В квартирі виконано дорогий дизайнерський ремонт у класичному стилі.
В квартирі є теплі підлоги, встановлена вся необхідна техніка, а також вбудована стереосистема з пультами в кожній кімнаті. Опалення, водопостачання та газ централізовані.
Квартира мебльована дизайнерськими меблями з натурального дерева. Встановлена техніка преміум-класу. Також є вбудована стереосистема з пультами в кожній кімнаті.
Продаж квартири. Можливе придбання сімейного паркомісця в підземному паркінгу за окрему плату.
Будинок клубного типу, малоквартирний, преміум-класу, розташований біля парку Шевченка. Комплекс має закриту територію з охороною та відеоспостереженням, а також дворівневий підземний паркінг.
Розташування в топ-локації біля парку Шевченка, з чудовою транспортною розвязкою, в центрі міста. Розвинена інфраструктура, близькість до моря.
Квартира має унікальне планування та виконаний дорогий дизайнерський ремонт. По периметру всієї квартири укладена паркетна доска, стіни оздоблені декоративною штукатуркою та шовковими шпалерами. Є дві гардеробні та два балкони. З вікон відкривається вид на парк, море та місто.
3 кімнати
з ремонтом
120.9 / 74.7 / 43.5 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 8
2011 Рік будівництва
$ 320 тис.
2 051 $/м²
Сабанський провулок
Парк ім. Т. Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора 3-кімнатна квартира з продуманим плануванням, що ідеально підходить для комфортного життя великої родини. Включає три окремі спальні, майстер-спальню з власним санвузлом, простору вітальню, кухню та діючий камін. Квартира має авторський проект ремонту, виконаний з дорогих матеріалів, що поєднує комфорт, простір та статусність.
Система опалення квартири - власна котельня. Всі необхідні лічильники встановлені.
Квартира продається з меблями.
Будинок розташований на 7 поверсі 7-поверхового будинку.
Розташована в одному з найпрестижніших районів Одеси, поруч із парком Шевченка та морем. Вся необхідна інфраструктура знаходиться поруч: магазини, ресторани, дитячі садки, школи.
Головна перлина квартири — велика тераса площею 25 м² з видом на море та власною мангальною зоною. Ідеальне місце для вечорів із родиною та друзями. Також у квартирі є діючий камін, що створює особливу атмосферу затишку.
4 кімнати
з ремонтом
156 / - / 40 м²
поверх 7 з 7
$ 230 тис.
1 456 $/м²
Сабанський провулок
Парк ім. Т. Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 4 окремі кімнати, житловою площею 92 м² та кухнею 25 м². Планування роздільне. Ремонт виконано за авторським проектом.
Система опалення - власна котельня. В квартирі встановлені лічильники.
У квартирі наявна вся необхідна побутова техніка, кухонні меблі та мякі меблі.
Можливість придбання паркомісця за привабливою ціною. Можливий перегляд по відео.
Квартира розташована в елітному будинку з закритою територією, цілодобовою охороною та підземним паркінгом. Є вантажний ліфт, консьєрж та відеоспостереження.
Квартира знаходиться біля парку Шевченка, звідки відкривається панорамний вид на парк, море та місто. Поруч розташовані зупинки громадського транспорту.
Квартира має панорамні вікна, лоджію та терасу з видом на парк та море. Встановлено кондиціонер.
4 кімнати
з ремонтом
158 / - / 25 м²
поверх 14 з 16
$ 150 тис.
2 113 $/м²
Сабанський провулок, 3
Парк ім. Т. Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має функціональне планування, що включає простору кухню-вітальню та дві спальні, одна з яких виконана у форматі другого світла. Також є дві гардеробні кімнати. Стан квартири - хороший житловий, повністю укомплектована меблями та технікою.
В квартирі є вода, газ та опалення. Деталі щодо лічильників не вказані.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, які залишаються новим власникам.
Квартира є чудовим варіантом як для власного проживання, так і для здачі в оренду. Умови купівлі або довгострокової оренди не вказані.
Будинок клубного формату. Деталі щодо інфраструктури ЖК, паркінгу, охорони чи консьєржа не вказані.
Розташована поруч з парком Шевченка, морем та історичним центром міста. Інформація про школи, дитсадки, магазини та зупинки громадського транспорту не надана.
З вікон квартири відкривається красивий вид на місто в бік вулиці Канатної. Квартира знаходиться в одному з найпрестижніших будинків біля парку Шевченка.
2 кімнати
з ремонтом
71 / - / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 16
2011 Рік будівництва
без комісії
$ 210 тис.
1 321 $/м²
Сабанський провулок, 3
Парк ім. Т. Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 4 роздільні спальні. Стан ремонту хороший.
Інформація про інженерні комунікації не надана.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою.
Співпрацюємо з ріелторами.
Відео ЖК Сабанский. Квартира розташована в ЖК Сабанский.
Поруч знаходиться парк та море.
Квартира має 4 спальні. Загальна площа 158.1 м.кв., житлова 91.4 м.кв., кухня 24.6 м.кв.
4 кімнати
з ремонтом
159 / - / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 16
2011 Рік будівництва
$ 230 тис.
1 456 $/м²
Сабанський провулок
Парк ім. Т. Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Планування квартири роздільне. Ремонт виконано за авторським проектом.
Система опалення квартири - власна котельня.
Квартира мебльована.
Житловий фонд 2011-2020-і. Є ліфт, вантажний ліфт, підземний паркінг, гостьовий паркінг. Територія охороняється. Є сигналізація та відеоспостереження.
Квартира розташована біля парку Шевченка.
Квартира має панорамне остеклення, балкон та лоджію. З вікон відкривається шикарний вид на парк, порт та море. Встановлено кондиціонер, душову кабіну. Є господарське приміщення та комора.
4 кімнати
з ремонтом
158 / - / 24 м²
поверх 14 з 16
без комісії
генератор
$ 350 тис.
2 322 $/м²
Сабанський провулок, 4а
Парк ім. Т. Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Трикімнатна квартира з кухнею, вітальнею, просторим холом, трьома спальнями, трьома санвузлами та гардеробною. Два балкони виходять на фасад і у двір. Є вид на море. Квартира укомплектована меблями та технікою. Будинок побудований з червоної цегли, висота стель - 3.2 метра.
Встановлено генератор, який забезпечує подачу електроенергії у всі квартири цілодобово при відключенні світла в місті.
Квартира укомплектована меблями та технікою.
Продаж без комісії для покупця.
Великий двір з двома виходами: в Сабанський провулок і на Маразліївську. У вартість входить місце в підземному паркінгу.
Є вид на море. Два балкони - на фасад і у двір.
3 кімнати
з ремонтом
150.7 / 78.1 / 16.8 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 6