Код обєкта: 388924. АН "Атланта".
Пропонуємо вашій увазі простору кімнату 20 м2 у самому серці Одеси, що на вулиці Різдвяна, у престижному районі Слобідка.
Кімната, площею 20 м2 вразить вас своєю просторістю та затишком. Тут ви знайдете все необхідне для комфортного життя: виділена зона кухні в кімнаті обладнана меблями, встановлена витяжка, свій санвузол в конці коридору,
душова на двох, металопластикові вікна для збереження тепла, зручний ламінат на підлозі.
Вода в кімнату заведена, можна зробити смарт-квартиру.
Третій зручний поверх.
Поруч із будинком знаходиться зупинка громадського транспорту, що забезпечує відмінне сполучення з іншими районами міста. Вам буде легко дістатися до роботи, навчального закладу чи улюблених місць відпочинку.
Звяжіться з нами прямо зараз, щоб дізнатися більше про цю унікальну квартиру!
1-кімнатна квартира на Балтській дорозі / 7-а Пересипська.
Відмінний варіант за вигідною ціною! 3 поверх 5 поверхового міцного будинку. Загальна площа -34,3 м ². Вільне планування. Косметичний ремонт. Без балкона, електро опалення. Поруч супермаркети, ринок, школа, транспортна розвязка.
Ціна нижча за ринкову! Ідеально для проживання чи оренди.
Срочно продается 1 ком квартиру ,туалет и ванная совмещены,кухня и комната с окном.Квартира нуждается в ремонте,наружная железная лестница.Квартира свободная.
Черноморского Казачества / Ярморочная площадь, продам квартиру, расположенную на втором этаже старинного 2-этажного дома, 65/42/10 кв.м, три смежно-раздельных комнаты (17 кв.м + 12,5 кв.м + 12,5 кв.м), кухня, сан. узел, балкон-веранда, электрическое отопление, газ, окна в тихий двор, очень перспективная квартира под капитальный ремонт в удобном районе с великолепной транспортной развязкой и недалеко от моря на Пересыпи!
Продам 1 к.квартиру на Молдаванке. Состояние под ремонт, крыша ремонтировалась,комната раздельная с двумя окнами с видом во двор. Лестница наружная.Тихий район, рядом транспортная остановка, парк, супермаркеты, привоз.
Две комнаты в коммуне в историческом центре города! Две большие, просторные комнаты на Жуковского,
в коммунальной квартире в историческом центре города !
Кухня, санузел на двоих соседей! Есть возможность провести воду в одну из комнат.
Парадная с мраморной лестницей.
Свет есть всегда!
Есть своя кладовка ! Весь исторический центр в пешей доступности.
Звоните сейчас!
Продам 2-х комнатную квартиру на пл. Алексеевская. Общая площадь 35 кв.м. Квартира не угловая, на фасад два окна. Под капитальный ремонт. Свой отдельный вход. Облагороженный двор с хорошими соседями. Рядом имеется школы, детский сад, 2-парка, бювет, супермаркет.
Пропонується до продажу компактна ,світла квартира,розташована в районі Центрального Автовокзалу.
Міцний будинок, двоповерховий на шість квартир. Квартира розташована на другому поверсі. Зроблен якісний ремонт,грамотне планування . Є ще багато варіантів!
Компактна кімната з євроремонтом. жк Кекс.
Закритий житловий комплекс.
-Повна безпека
Домофони , закрита територія, що охороняється, камери відеоспостереження у подвір’ях та парадних.
-Ергономічність
У квартирах максимум простору для життя — без зайвих перегородок та коридорів.
-Зелене містечко
У житловому містечку багато дерев та газонів. У кожному подвір’ї — кухонні сади для мешканців та зелені лабіринти.
-Економічність
Завдяки SMART-плануванню ти не сплачуєш за опалення зайвих коридорів та глухих кутів.
Будинок будується. Будинок здається в другому кварталі 2026 року
повністю з ремонтом. Заходь і живи. Подається по переуступці.
Переуступку оплачує власник.
В продаже выделенная коммуна в Лузановке на ул. Лузановская на 4-ом этаже 5-ти этажного здания, две комнаты 14 кв.м. и 10 кв.м. расположенные рядом, из одной (10 кв.м.) сделали кухню, свой с/у с бойлером, есть место на общей кухне. Цена 15 000$
Срочная продажа!
Самостоятельная квартира з 15.000$
Одесса | Малиновский район | ул. Столбовая
1-комнатаная квартира
24 м.кв.
1 этаж
свой отдельный вход
хорошее жилое состояние
✨ Продается 1-комнатная квартира по супер цене! ✨
Идеальное предложение для тех, кто мечтает создать жильё своей мечты с нуля!
📍 Уютный район Одессы — 2-ая Застава.
Рядом — магазины, транспорт, школы и вся необходимая инфраструктура для комфортной жизни.
🏠 Характеристики квартиры:
Общая площадь — 22 кв.м
Этаж — 1
Отопление — АГВ (2-контурный котёл)
Квартира под ремонт, а значит, у вас есть отличная возможность воплотить любые идеи: продумать планировку, выбрать стиль интерьера и сделать всё именно так, как вам нравится.
💡 Это шанс купить квартиру по выгодной цене и превратить её в уютное пространство для жизни или сдачи в аренду!
2 кімнатна квартира на зручному 1 поверсі міцного будинку, кімнати суміжні 13,9+ 14,5, затишна кухня 7,2 кв. м, суміщений санвузол, АГВ, високі стелі - багато світла. потрібен капітальний ремонт. Чудове місцерозташування будинку, Новий ринок і вся інфраструктура поруч. Нотаріальна угода і відразу ключі, приступайте до ремонту на свій смак.Ніхто не прописаний, продаж без довіреності.
Представляємо вам унікальну пропозицію - окрема квартира в Пересипському районі за надзвичайно доступні гроші! Це ідеальний варіант для тих, хто мріє про власне затишне гніздечко в престижному районі міста. Ідеальне поєднання тихої вулиці і близькості до всієї міської інфраструктури робить це місце ідеальним для комфортного проживання.
Площа квартири всього 25 квадратних метрів, але завдяки грамотному плануванню і продуманому дизайну вона стане вашим затишним укриттям. Після капітального ремонту ви зможете насолоджуватися новим, сучасним інтерєром, де кожна деталь продумана до дрібниць.
Квартира обладнана всім необхідним для комфортного проживання: водопровід, електроплита, укріплення. Це ідеальне рішення як для постійного проживання, так і для здачі в оренду.
Не втрачайте свій шанс стати щасливим власником цього унікального житла! Телефонуйте нам прямо зараз і записуйтеся на перегляд - це ваш перший крок до нового життя в самому центрі Одеси!
Код 345499
Продаётся квартира в бывшем общежитии на Слободке.
Укомплектована мебелью и техникой.
Заходи и живи.
В комнату перепланировали в студию.
Все удобства свои.
Продам квартиру у новобудові, 200м до моря. Вікна панорама на море. 4 поверх. Дім ще будується. Гарна інвестиція . Ціна квадратного метра ще як у 2020 році. Стройка була зупинена , а зараз знову почали строїти . Чим ближче до здачі дому ціна буде підійматися. Я власник . Продажа по пере уступці.
Фото вышлю особисто
Більша частина вже виплатили залишається доплачувати частинами 35%
Реелтори велике прохання ,писати на вайбер 0503955551
Смарт-квартира с ремонтом в новом доме ЖК "Кекс"
Дом на этапе сдачи. Выдают ключи.
Квартира с ремонтом.
С/У оборудованный.
В доме есть лифт.
Возле дома паркоместа
Уютный зеленый двор без машин, оборудован зонами для отдыха и детскими площадками.
В инфраструктуре городка предусмотрено все необходимое для комфортного проживания: магазины, аптеки, кафе.
Переуступка
Квартира, в одеському дворику, на першому поверсі, загальною площею приблизно 24.2 кв. м, що складається з кухні, спальні та веранди входом площею приблизно 12 кв. м.
Поруч з усіма необхідними послугами, за декілька кроків від зупинки громадського транспорту.
Чудово підходить як інвестиція.
Квартира потребує капітального ремонту.
Є газ і газовий лічильник, вода та світло. Опалення відсутнє.
Квартира розташована недалеко від автовокзалу. Поблизу є зупинка 5-го трамвая.
Квартира має додаткову площу, рівноцінну площі квартири.
Квартира на землі під реконструкцію. Є можливість будуватися.
Квартира пропонується на продаж.
Квартира має свій палісадник. Є місце для паркування автомобіля.
Квартира розташована в перспективному районі поблизу центру міста.
Квартира після капітального ремонту. На першому поверсі розташовані кухня та санвузол. На другому поверсі - спальне місце.
Встановлено нову електропроводку, комунікації та бойлер.
У квартирі є ламінат на підлозі, фактурна штукатурка на стінах, металопластикове вікно та обладнаний санвузол.
Квартира - смарт-квартира.
Квартира розташована в зручному місці з чудовою транспортною розвязкою. Поблизу є сквер з фонтаном, школа, дитячий садок, супермаркети.
Квартира після капітального ремонту.
Квартира обладнана сучасними меблями і побутовою технікою.
Квартира ідеально підходить як для однієї людини, так і для пари.
Квартира розташована поряд з центром Одеси. Поруч знаходяться торгові центри, ресторани, парки, Привоз, зупинки громадського транспорту.
Квартира має прекрасний вид з вікон на мальовничі вулиці Одеси. Вона готова до заселення і чекає свого нового власника.