Жила квартира, всі питання по телефону. Жила квартира, всі питання по телефону!!!!

владелец
Квартира в Липовій Долині

Продам велику трьох кімнатну квартиру в мальовничому місті, центр села. Поряд сосновий ліс, річка, найкраще місце для проживання, є всі необхідні постройки для тримання худоби, а також є погріб, лоджа і балкон. Вся інфраструктура: садок, школа, магазини, аптеки, клуб, бари, центральна траса Суми - Київ. Всі подробиці по телефону.

владелец
Продам квартиру в мальовничому місці, центр села, поряд річка і ліс

Продам велику трьох кімнатну квартиру в мальовничому місті, центр села. Поряд сосновий ліс, річка Сула, найкраще місце для проживання, є всі необхідні постройки для тримання худоби, а також є погріб, лоджа і балкон. Вся інфраструктура: садок, школа, магазини, аптеки, клуб, бари, центральна траса Суми - Київ. Сумська область, с. Вільшана, Роменський район. Всі подробиці по телефону.

владелец
Продам квартиру в мальовничому місці, центр села, поряд річка і ліс
Задайте цену для поиска
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Продам 2х кімнатну квартиру в селі Вільшана, вулиця Шевченка, розташована на 1 поверсі 2-во поверхового будинку Загальна площа квартири 43,1 м² Висота приміщення 2,57 м Житлова площа 24,5 м² (1-а кімната 16,3 м² , 2-а кімната 8,2 м² Матеріал зовнішніх стін цегла Є балкон, просторий підвал, збудований дровник який можна переробити в гараж. Поблизу є школа, дитячий садок, лікарня, аптека, магазини, за 50 метрів від квартири сосновий ліс. Меблі відсутні Потрібен ремонт Ціна договірна Документи на квартиру в наявності Прохання до ріелторів НЕ ТУРБУВАТИ. З приводу додаткової інформації та перегляду квартири звертайтесь за номером телефону

владелец