Продаж 3-кімнатних квартир мкр. Клепарів, Львів
26 оголошень по 11 квартирах
4.4 млн грн
68 613 грн/м²
Клепарівська вулиця, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3 кімнатної квартири в центрі міста, Львів, вул. Клепарівська 13.
Планування:
- 3 ізольовані кімнати
- суміжний санвузол
- квартира двохстороння, з одного боку вид на сквер та вул. Пстрака, з протилежного на вул. Вільна.
- не кутова
- опалення газове - двоконтурний котел
- висота стелі 2,55 м
- 1 балкон
- встановлені лічильники на електрику, газ та воду
- поверх 5/5
У квартирі був проведений капітальний ремонт - повністю замінені комунікації (електрика, водопровід), якісно перекритий дах. Чистова штукатурка, підлога - стяжка.
Залишаються будівельні матеріали - ламінат та керамограніт, розраховані на всю підлогу у квартирі. Ремонт робили для себе але у звязку з життєвими обставинами змушені продавати.
До Оперного театру, Краківського ринку - 10 хв пішки, до ТЦ Форум - 15 хв пішки. До залізничного вокзалу - 15 хв на авто. Поруч є школи та дитячі садочки, сквер для прогулянок. За 3 хв від будинку є зупинки громадського транспорту, дуже класна розвязка звідки можна добратися практично в усі райони міста.
Дуже гарний варіант для власного житла та суперовий під інвестицію.
Є відеоогляд!
Телефонуйте - радо відповім на ваші запитання, організую огляд.
3 кімнати
без ремонту
64.2 / 45 / 8 м²
цегляна
поверх 5 з 5
1971 Рік будівництва
6.5 млн грн
108 645 грн/м²
вулиця Якова Раппопорта, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири 60 м² у історичному центрі Львова, вул. Рапопорта
Пропонується стильна квартира площею 60 м² у будинку старого фонду з високими стелями. Функціональне планування, новий дизайнерський ремонт, повна комплектація меблями та побутовою технікою, встановлено джакузі — квартира повністю готова до проживання або здачі в оренду.
Локація — історичний центр із постійно високим попитом на житло: пішохідна доступність до центру, розвинена інфраструктура, туристичний та діловий трафік. Такі квартири мають високу ліквідність і стабільний приріст вартості — за останній рік ціни в подібних об’єктах зросли в середньому на ≈15%.
Працюємо точково й знаємо всі нюанси цієї локації. У нашій закритій базі є ще 4–5 аналогічних квартир у цьому ціновому сегменті, тож можемо запропонувати альтернативи.
Є відеоогляд квартири — надсилаємо в Telegram за запитом.
Телефонуйте, щоб отримати деталі, перегляд і підбір інших варіантів під ваш запит. Ціна 148000 дол
3 кімнати
з ремонтом
60 / 40 / 20 м²
цегляна
поверх 3 з 3
1880 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
11.5 млн грн
94 640 грн/м²
вулиця Василя Єрошенка, 14
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонуємо простору 3к квартиру в новобудові близько центру Львова!
Якісно збудована, сучасна новобудова, вул Єрошенка, близько ЖК «Велика Британія» і « Семицвіт»!
Концепція квартири - сучасний, функційний простір 121 м2, зонований на кухню, вітальню, 2 спальні, гардероб, санвузол!
Додаткова унікальність квартири - це тераса з кухні, площею 24 м2 і вигляд в сторону Високого Замку з неї, окрім того маємо балкон і лоджію!
В квартирі виконано стильний, авторський ремонт за проектом власниці квартири.
Дуже стильно і лаконічно!
Ніхто не жив в квартирі після ремонту!
Опалення - двоконтурний газовий котел, тепла підлога на кухні та санвузлі!
Інсталяції, сантехніка, плитка, освітлення, вся встановлена техніка - передові бренди на ринку!
Встановлена посудомийна машина, витяжка, кухня - Fenix Blum!
Ліжко спальні - Frankof!
Будинок малоквартирний, всього на один підʼїзд, має свій двір і паркування в ньому для власників квартир!
У вартість входить підвал до квартири площею 5,7 м2!
Піша доступність до центру, оперного театру, поруч вся необхідна інфраструктура - маркети, салони, спортивний зал, та інше!
Ця квартира варта уваги, ми сподіваємось ви чекали саме її!
3 кімнати
з ремонтом
121 / 37 / 28 м²
цегляна
поверх 6 з 6
2016 Рік будівництва
нове оголошення
11.5 млн грн
127 230 грн/м²
Батуринська вулиця, 2а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ квартири LUX класу
2 ізольовані кімнати+кухня-вітальня
вул. Батуринська 2А, ЖК Еко дім на Батуринській, ближній центр.
Дизайнерський ремонт.
Загальна площа 90 м², 6/8 поверх.
Індивідуальне опалення +підігрів підлоги.
Простора кухня-вітальня з усією необхідною побутовою технікою та меблями, з кухні є вихід на два балкони.
Дві ізольовані кімнати
Суміжний санвузол
Два просторі балкони [засклений+відкритий]
Пральна кімната
Встановлений стабілізатор на всю техніку, встановлений дорогоякісний відеодомофон з можливістю відеозапису та архівом.
Системи сигналізації: аква стоп, проти проникнення, проти чадного газу, протипожежна.
Розвинута інфраструктура: ТЦ Форум, СКА, сквер, кавʼярні, Краківський ринок, ресторани, нова пошта, Близенько, піша доступність до центру.
Закрита територія, підземний паркінг, в будинку є ліфт.
Вартість квартири - 260.000$
Є відеоогляд
МОЖЛИВА ОРЕНДА З ВИКУПОМ
МОЖНА ПО ПЕРЕРАХУНКУ
3 кімнати
з ремонтом
90 / 46.6 / 30 м²
поверх 6 з 8
2020 Рік будівництва
нове оголошення
без комісії
4 млн грн
61 743 грн/м²
Клепарівська вулиця, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу простора та дуже світла квартира у цегляному будинку по вул Клепарівська 13, Шевченківський район. Без комісії для покупця.
Код обєкту #29005837
- Загальна площа: 64,2 м²; кухня: 8,7 м²
- Поверх: 5/5
- Опалення: індивідуальне газове (встановлений котел)
— 3 окремі кімнати
— тепла підлога
— балкон
Квартира вже підготовлена до фінального етапу ремонту — виконані всі основні чорнові роботи.
— замінені всі комунікації
— розведена електрика
— виконана стяжка та чистова штукатурка
— проведено капітальний ремонт даху
— спокійний та доглянутий будинок
Ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити ремонт під себе без зайвих витрат на демонтаж.
Інфраструктура:
Будинок розташований у ближньому центрі міста, поруч із Краківським ринком, парками та навчальними закладами, що робить його зручним для життя.
Поблизу є магазини, школи, дитячі садки та зупинки громадського транспорту, що забезпечує швидке сполучення з різними частинами міста.
Для огляду та деталей телефонуйте.
3 кімнати
без ремонту
64.2 / 45.4 / 8.7 м²
цегляна
поверх 5 з 5
1971 Рік будівництва
5.3 млн грн
69 538 грн/м²
вулиця Миколи Леонтовича, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
! 1580$/м.кв. в центрі міста. Середній 2-й поверх. 700 м. до Оперного театру.
Продаж квартири в центрі міста.
700 м. до Оперного театру.
Польський збережений будинок.
Бетонні сходи.
Чистий охайний підїзд.
Середній 2-й поверх.
Парадний вхід в коридор.
Площа 76/54.6/8.6 м.кв.
Висота стель 3.25м.
Хороший житловий стан.
Вікна на дві сторони будинку.
Збережена деяка автентика ( рідні міжкімнатні та вхідні двері з латунними ручками, вікна у двох кімнатах та пічки.
Квартира суха та тепла.
Є можливість розділити на дві 1-кімнатні.
Є 2 входи. Обидва парадні ( з підїзду в коридор). Можливість підвести потрібні комунікації.
Бонусом до квартири належить сухий підвал 18.8 м.кв. з вікном у двір (H=2.6 м). Адекватні сусіди.
Ціна 120 тис.у.о.
3 кімнати
без ремонту
76 / 54.6 / 8.6 м²
цегляна
поверх 2 з 3
1894 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
ціна знижена
4.6 млн грн
65 971 грн/м²
Золота вулиця, 23
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Комфортна трикімнатна квартира у пішій доступності до центру
До продажу пропонується трикімнатна квартира у ближньому центрі Львова.
Зручне розташування — пішки до центру міста та Оперного театру близько 15 хвилин.
Квартира простора та світла, з трьома ізольованими кімнатами.
Планування доповнюють два балкони, що збільшують корисний простір та додають світла і можливостей для зберігання або зони відпочинку.
Встановлено індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел) — опалення та гаряча вода автономно.
Замінені всі вікна та радіатори, що позитивно впливає на тепло та енергоефективність житла.
Функціональне планування, доглянутий стан, квартира підходить як для власного проживання, так і для інвестиції.
код 391580
3 кімнати
з ремонтом
70.1 / 44.8 / 6 м²
цегляна
поверх 5 з 5
1984 Рік будівництва
без комісії
7.4 млн грн
92 483 грн/м²
вул. Клепарівська, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ ВІД ЗАБУДОВНИКА!
Продається 3-кімнатна квартира (№5) на другому поверсі в ЖК PRAUD select, що на вул.Клепарівській, 15 А.
Площа - 79.8 кв.м., безвідсоткове розтермінування до ІI кварталу 2027 року, перший внесок 50% від загальної вартості квартири.
Будинок збудований та введений в експлуатацію.
Встановлений котел Vaillant, алюмінієві панорамні конструкції Aluprof, радіатори Kermi, в квартирі залиті стяжки в житлових кімнатах та заведені всі комунікації без розводки.
Унікальна локація PRAUD select дозволить Вам заощадити найцінніше - час, адже центр міста та уся необхідна інфраструктура знаходяться у пішій доступності.
Будинок та двір:
Родзинкою комплексу є власна відпочинкова зона на експлуатованому даху 3 та 4 секції з якої відкриватиметься фантастична панорама на Львівську Ратушу, Високий Замок та Оперний театр.
Інфраструктура:
Поруч із ЖК PRAUD select є все необхідне для комфортного життя:
1Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
2Площа Ринок
3Львівський національний університет ім. Івана Франка
4ТЦ Forum Lviv
5ТЦ Магнус
6Національний університет "Львівська Політехніка"
7Гімназія "Престиж"
8Стадіон СКА
9Краківський ринок
Планування:
Усі квартири спроектовано з неймовірним виглядом на старе місто та паркову зону
3 кімнати
без ремонту
79.8 / 36 / 24 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 3
Популярні запити
5.8 млн грн
55 049 грн/м²
вулиця Михайла Яцкова, 20б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж трикімнатної квартири у зданій та заселеній новобудові по вул.Яцкова
Загальна площа -105 кв.м Поверх 5/9
Квартира без ремонту ( залита стяжка, поштукатурені стіни, розведена електрика)