Продаж двокімнатних квартир мкр. Клепарів, Львів
31 оголошення по 16 квартирах
7.7 млн грн
111 027 грн/м²
Клепарівська вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж по переуступці !
Продається 2-кімнатна квартира (№28) на третьому поверсі в ЖК PRAUD select, що на вул.Клепарівській, 15.
Будинок збудований та введенний в експлуатацію.
Встановлений котел Vaillant, алюмінієві панорамні конструкції Aluprof, радіатори Kermi, в квартирі залиті стяжки в житлових кімнатах та заведені всі комунікації без розводки.
Унікальна локація PRAUD select дозволить Вам заощадити найцінніше - час, адже центр міста та уся необхідна інфраструктура знаходяться у пішій доступності.
Будинок та двір:
Родзинкою комплексу є власна відпочинкова зона на експлуатованому даху 3 та 4 секції з якої відкриватиметься фантастична панорама на Львівську Ратушу, Високий Замок та Оперний театр.
Інфраструктура:
Поруч із ЖК PRAUD select є все необхідне для комфортного життя:
1Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
2Площа Ринок
3Львівський національний університет ім. Івана Франка
4ТЦ Forum Lviv
5ТЦ Магнус
6Національний університет "Львівська Політехніка"
7Гімназія "Престиж"
8Стадіон СКА
9Краківський ринок
Планування:
Усі квартири спроектовано з неймовірним виглядом на старе місто та паркову зону
2 кімнати
без ремонту
69.03 / 26.44 / 22.93 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 3
2025 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
6.6 млн грн
85 713 грн/м²
вулиця Тараса Шевченка, 60 к.18
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2 кімнатної квартири з частковим ремонтом.
ЖК Семицвіт, Шевченківський район, ближній центр
Будинок 18, зданий ще у 2021 році, заселений.
Індивідуальне газове опалення, двоконтурний котел
на опалення та гарячу воду, встановлені батареї.
Газовий лічильник в квартирі, решта на коридорі.
Підземного паркінгу немає, є гостьова парковка.
Площа квартири 76,7 м2, зроблене перепланування.
Велика кухня вітальня площею 33,41 м2.
Зі сторони кухні виходить перший поверх квартири.
Вікна у внутрішній дворик.
А зі сторони кімнат - це 5-ий поверх.
Одна спальня 16,76 м2 з двома вікнами.
Відкривається вигляд на дворики комплексу.
Інша кімната площею 14,17 м2.
Санвузол спільний, площею 4,97 м2.
Гардеробна площею 2,60 м2.
Щодо ремонтних робіт, які зроблені в квартирі:
демонтаж та перепланування
грунтування та штукатурка стін
розведення електрики, підключення інтернету
розведення води та каналізації, монтаж фільтра
монтаж інсталяції та гігієнічного душу
монтаж котла та радіаторів опалення
траси кондиціонування та вентиляції
монтаж цементно-піщаної стяжки
Вартість квартири 148 000$
Зареєстроване право власності
окремо оплачуються: послуги нотаріуса, 2% податку, рієлторські послуги
по квартирі лише 100% оплата, підходить під державні програми
ЖК Семицвіт має всю необхідну інфраструктуру, на території комплексу є
багато комерційних приміщень, супермаркети, заклади харчування, спортзал,
різноманітні магазини, бізнес-центр, підземний та гостьовий паркінги, дитячі та
спортивні майданчики. Зручна транспортна розвʼязка, курсують трамваї та
маршрутки, машиною в центр 10 хв, піском 20-25 хвилин до Оперного.
Комплекс вже заселений, обжитий, комфортний для проживання.
Якщо зацікавила дана пропозиція - звертайтесь.
Ключі на руках, можемо домовитись про огляд.
2 кімнати
без ремонту
76.7 / 30.93 / 33.41 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 12
2021 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
8.3 млн грн
136 164 грн/м²
вул. Шевченка, 60
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-кім.квартиру,вул Шевченка 60 ЖК Семицвіт Інтегралбуд vul Shevchenka 60 ZHK Semytsvit Intehralbud
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 10-му поверсі, 16-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 61м.кв.,житлова - 30 м.кв., кухня - 15 м.кв.
Окремо ванна та туалет, підігрів підлоги, кухня та спальня вікна на захід, вітальня схід (центр), панорамні вікна, французькі балкони, індивідуальне опалення, повністю обмебльована, з дизайнерським ремонтом та всією необхідною побутовою технікою
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати Українською, Англійською та рос мовами.
Не додзвонилися чи немає мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі.
Вартість квартири 187 тисяч доларів , Агентські послуги 3.5 %
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-043-722-RE.
2 кімнати
з ремонтом
61 / 30 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 16
2019 Рік будівництва
13.1 млн грн
147 222 грн/м²
Батуринська вулиця, 2а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії Простора та сучасна 2-кімнатна квартира на Батуринській, 2а — готова до життя без додаткових вкладень. Продумане планування, якісний ремонт і повна комплектація технікою забезпечують комфорт з перших днів.
Адреса: вул. Батуринська, 2а
️ Площа: 89 м²
️ Поверх: 6 з 8
️ Планування: 2 кімнати, кухня-студія, гардероб
️ Стан: ремонт, меблі, вся техніка Gorenje
️ Опалення: двофункційний котел
Переваги:
– Встановлено сигналізацію
– Три смарт-ТВ JVC
– Підігрів підлоги (коридор, ванна, зони з плиткою)
– Стильний обідній стіл Ashley
– Три великі шафи для зберігання
– Вбудована пралка-сушка Gorenje, кондиціонер
Підійде:
Для сім’ї чи пари, які шукають комфортне житло з сучасним ремонтом, технікою та продуманим плануванням у затишному районі.
Вартість: 295 000 $
Код #11486
Телефонуйте — організуємо перегляд у зручний для вас час!
2 кімнати
з ремонтом
89 / 40 / 20 м²
поверх 6 з 8
2020 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
8.2 млн грн
128 703 грн/м²
вул. Шевченка, 60
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-кім.квартиру,вул.Шевченка Т., 60,ЖК Семицвіт,ZHK Simitsvit,проект від Интергал-Буд
Дану квартиру можна розглянути під іпотеку Є-Оселя"
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 11-му поверсі, 16-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 64м.кв.,житлова - 29 м.кв., кухня - 35 м.кв.
Будинок бізнес класу,10хв до оперного театру.З вікон відкривається прекрасний вид на місто!11 поверх.Цегляний будинок з якісних матеріалів,утеплений.В будинку встановлені безшумні ліфти.Квартира з правильним плануванням.В квартирі зроблений сучасний ремонт!КОНДИЦІОНЕР,ПОСУДОМИЙНА маш.,уся побутова техніка!В квартирі панорамні вікна з підвищеною шумоізоляцією,балкон-лоджія засклена(з кухні).Зроблено підігрів підлоги,уся сантехніка німецька.Дуже світла квартира!Опалення: Індивідуальне газове.Право власності
Не додзвонилися чи не має мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі.
Вартість квартири 185,5 тис дол , Агентські послуги 3.5 %
Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-722-033-RE.
2 кімнати
з ремонтом
64 / 29 / 35 м²
поверх 11 з 16
2017 Рік будівництва
5.3 млн грн
75 809 грн/м²
Джерельна вулиця, 25
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кім квартири з ремонтом по вул. Джерельній. Форум
Австрійський будинок у історичній частині міста. У квартирі зроблений капітальний ремонт, замінені всі комунікації, зроблено індивідуальне опалення, встановлений двоконтурний котел. Вхід по балкону у коридор. Кімнати прохідні, роздільний санвузол. Лишаються всі меблі і побутова техніка. Реставровані автентичні двері, паркет і пічка, яку переробили у камін.
Хороша інфраструктура, поруч є все необхідне.
Паркомісце у дворі.
Телефонуйте за детальною інформацією.
2 кімнати
з ремонтом
70 / 34 / 11.2 м²
цегляна
поверх 2 з 3
1900 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
4.2 млн грн
78 785 грн/м²
вулиця Миколи Леонтовича, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 2-кімнатна квартира в центрі міста!
📍 Вул. Леонтовича, 2 поверх з 3
📐 Площа: 53 м²
💰 Ціна: 94000 у.о.
✨ Переваги:
• Квартира з якісним ремонтом
• Збережені автентичні двері та пічки
• Індивідуальне опалення
• Вікна виходять у тихий двір
• Прохідні кімнати, з парадного входу в коридор
Розташування — в самому серці міста, зручно як для проживання, так і для інвестування!
📞 АН Golden City – Надія
📲 097 176 55 73
2 кімнати
з ремонтом
53 / 36 / 9 м²
цегляна
поверх 2 з 3
1909 Рік будівництва
12.3 млн грн
115 468 грн/м²
вулиця Тараса Шевченка, 32-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
Адреса — місто Львів, вулиця Хорватська,11.
Кількість кімнат — двокімнатна квартира.
Поверх — 2 з 6.
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Загальна площа — 106.9 м², житлова — 25.4 м², кухня — 51.9 м².
Опалення — індивідуальне , встановлений газовий котел.
Лоджія - одна.
Санвузли — два.
Будинок вводиться в експлуатацію в 4 кварталі 2026 року.
Продаж по переуступці прав.
Особливості даної квартири — це те, що квартира двостороння, знаходиться в будинку преміум класу. На поверсі всього 3 квартири. Безшумний ліфт Європейських виробників з покращеним оздобленням. Консєрж і відеонагляд зовнішня і внутрішня сторона. Місця загального користування оздоблені високоякісними, сучасними матеріалами. Дворівневі парко місця, артезіанська вода, та бомбосховище з туалетом.
Поруч з будинком: парк. школа, дитячий садок, ринок, відділення нової пошти аптеки, зупинка громадського транспорту.
Також надаємо послуги з виконання ремонтних робіт. Детальніше за номером в цьому оголошенні.
2 кімнати
без ремонту
106.9 / 25.4 / 51.9 м²
цегляна
поверх 2 з 6
2026 Рік будівництва
Популярні запити
1.9 млн грн
51 872 грн/м²
Клепарівська вулиця, 12
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 1- кімн.квартира, де живе справжній львівський шарм!
Квартира в самому центрі міста ( 800м до Оперного театру), в автентичному австрійському будинку, розташована на мансардному поверсі
2 кімнати
без ремонту
36.8 / 25 / 11 м²
цегляна
поверх 4 з 4
1896 Рік будівництва
7.1 млн грн
55 958 грн/м²
вулиця Тараса Шевченка, 60/5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається унікальна 2-кімнатна квартира з власним підвалом у ЖК “Семицвіт”!
Ідеальний варіант для комфортного проживання, інвестиції або здачі в оренду.
📍 Локація — ближній центр Львова
Усього 15 хв пішки до Оперного театру та стільки ж — до Залізничного вокзалу. Поруч парк, школи, садки, ринок, кафе, бізнес-центр, Сільпо та безліч потрібних сервісів у кількох хвилинах ходу.
Основні характеристики квартири:
• Загальна площа: 127,9 м²
• Житлова площа: 30 м²
• Спальня 1: 16,4 м²
• Спальня 2: 14,1 м²
• Кухня-студія: 35,5 м²
• Власний підвал: 40,5 м² — ідеально для майстерні, спортзалу, зберігання чи додаткового простору
• Висота стель: 2,8 м
Стан та переваги:
• Частково виконаний ремонт:
✔ якісна штукатурка стін
✔ розведена електрика
✔ встановлені радіатори
✔ розведене індивідуальне опалення
✔ двофункційний газовий котел
• Кімнати роздільні, планування зручне та функціональне
• Будинок заселений, є право власності
• Лічильники на всі комунікації
• Є гостьовий паркінг
2 кімнати
без ремонту
127 / 50 / 35 м²
монолітно-каркасна
поверх 1 з 12
2019 Рік будівництва
2.7 млн грн
59 200 грн/м²
вулиця Василя Єрошенка, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2 кімнатної квартири в цегляному будинку по вул. Єрошенка .
Бічна вул Шевченка.
Загальна площа квартири- 45 м. кв. Є зашклений балкон.
Кімнати - суміжно- ізольовані.
Квартира утеплена ззовні-зроблено (фасад) рік тому.
Дах перекритий 2 роки тому.
Сонячна сторона.
Стан ремонту квартири - середній.
Тихий , зелений внутрішній дворик.
Ближній центр.
До Оперного 10 хвилин пішки.
В квартирі залишаються меблі і побутова техніка
Гарний варіант як для власного проживання , так і для здачі в оренду.
За детальнішою інформацією- телефонуйте!
2 кімнати
з ремонтом
45 / 29.2 / 6 м²
цегляна
поверх 5 з 5
1966 Рік будівництва
7.5 млн грн
98 192 грн/м²
вул. Шевченка, 60
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається дворівнева квартира з роздільним плануванням. Ремонт - євроремонт. На першому рівні розташовані гардероб, санвузол та велика кухня-вітальня з панорамними вікнами. На другому рівні - дві ізольовані кімнати, одна з яких має гардероб, та санвузол. Частково мебльована, ремонт робили для себе.
Система опалення індивідуальна газова. В квартирі є виводи на кондиціонери. Встановлені лічильники.
Вмонтована кухня. Частково мебльована. Мультимедіа: швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.
Ціна 168 тис $ без комісії для покупця. Ключі на руках. Покази у зручний час. Пропозиція від ріелтора.
Житловий комплекс Семицвіт розташований в центрі міста. В комплексі є все для комфортного проживання: садочки, Сільпо. В будинку відеонагляд, консьєрж, вантажний ліфт, пожежна сигналізація. Є госп. приміщення, комора, гардероб.
Поруч з комплексом розташовані 3 школи. Прекрасний вид на весь Львів. Поруч парк. До Оперного театру 10 хвилин пішки.
Квартира дворівнева з панорамними вікнами. Є відеоспостереження, ванна, душова кабіна.
2 кімнати
з ремонтом
76 / - / 33 м²
цегляна
поверх 11 з 12
6.7 млн грн
87 667 грн/м²
вул. Шевченка, 60
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та площу 76,7 м2. Зроблено перепланування, в результаті чого утворилася велика кухня-вітальня площею 33,41 м2. Одна спальня має площу 16,76 м2 з двома вікнами, а інша кімната - 14,17 м2. Санвузол спільний площею 4,97 м2. Також є гардеробна площею 2,60 м2. Ремонтні роботи включають демонтаж, перепланування, ґрунтування та штукатурку стін, розведення електрики та інтернету, розведення води та каналізації з монтажем фільтра, монтаж інсталяції та гігієнічного душу, монтаж котла та радіаторів опалення, траси кондиціонування та вентиляції, а також монтаж цементно-піщаної стяжки. Ремонт виконано під чистову обробку.
Квартира має індивідуальне газове опалення з двоконтурним котлом для опалення та гарячої води, встановлені батареї. Встановлено газовий лічильник в квартирі, решта лічильників знаходяться на коридорі. Є підключення до швидкісного інтернету.
Меблювання відсутнє. В квартирі встановлено кондиціонер.
Вартість квартири становить 150 000$. Зареєстроване право власності. Окремо оплачуються послуги нотаріуса, 2%% податку та рієлторські послуги. Можлива лише 100%% оплата. Квартира підходить під державні програми.
Житловий фонд будинку від 2021 року, будинок заселений. ЖК Семицвіт має всю необхідну інфраструктуру на своїй території, включаючи комерційні приміщення, супермаркети, заклади харчування, спортзал, різноманітні магазини та бізнес-центр. Передбачено підземний та гостьовий паркінги, дитячі та спортивні майданчики. Комплекс заселений, обжитий та комфортний для проживання. Наявне відеоспостереження, консьєрж та охорона території.