Продаж 1-кімнатної квартири, район Чернишевського, 42 м² | 2 поверх
Пропонується до продажу простора та затишна однокімнатна квартира площею 42 м² у тихому та зручному районі Чернишевського.
Переваги квартири:
• Автономне опалення
• Тепла підлога у ванній та кухні
• Сучасний ремонт у кімнаті, ванній та коридорі
• Велика кімната з ремонтом та виходом на лоджію (лоджія частково готова — можливість зробити на свій смак)
• Кухня з балконом (балкон засклений, металопластикові вікна), покладена плитка, оновлена електрика
• Замінені вся електропроводка та сантехніка
• Власний підвал до квартири, а також спільний підвал у будинку
Другий поверх – зручно та комфортно.
Тихі та привітні сусіди, чистий під’їзд.
Вигідне розташування: поруч магазини, зупинки транспорту, зручна інфраструктура.
Телефонуйте для детальної інформації або перегляду
Простір, світло, затишок — у комфортному районі Луцька
Продаж 4‑кімнатної квартира у цегляному будинку на бульварі Івана Газюка, в тихому, зеленому куточку ГПЗ
Простора, двостороння, гарно освітлена, з косметичним ремонтом і металопластиковими вікнами.
Район з широкими бульварними алеями, зупинками біля дому, школами, садочками, супермаркетами й аптеками поруч. Вдале поєднання спокою й доступності центру.
Це квартира, у якій хочеться жити з першого дня. Для тих, хто цінує світло в кімнатах, зручність планування, природний затишок і перевірену інфраструктуру.
Готові показати у зручний для вас час — запрошуємо на огляд.
АН « Абетка житла»
Новинка на ринку нерухомості! Простора 3-кімнатна квартира в самому серці Луцька!
Пропонуємо до продажу затишну 3-кімнатну квартиру у центрі міста — проспект Волі, 45. Це чудовий варіант як для комфортного проживання всією родиною, так і для вигідних інвестицій — під здачу в оренду.
Квартира розташована у цегляному 5-поверховому будинку на зручному для життя 3-му поверсі. Вона світла, простора та тепла є внутрішньою, не кутовою.
Загальна площа квартири -55,5 м², практичне планування: кімнати- 17,9 м², 10,2 м² та 12,4 м², компактна кухня — 5,2 м², роздільний санвузол, коридор — 5,2 м².
Встановлений лічильник на електроенергію, наявна колонка для гарячої води.
Доглянутий будинок, чистий під’їзд, встановлений домофон, дієве ОСББ.
Територія біля будинку упорядкована: бруківка, зелені насадження, дитячий майданчик.
У пішій доступності: школи, дитячі садочки, магазини, супермаркети, аптеки. Поруч зупинка громадського транспорту, а для власників авто передбачено місце для паркування.
Якщо ви давно мріяли про житло у центрі міста — ця квартира стане для вас чудовою знахідкою!
Зацікавила пропозиція? Телефонуйте вже сьогодні та домовляйтесь про перегляд!
Пропонуємо до продажу трикімнатну квартиру в центрі м .Луцьк
~вул.Кривий вал
Код квартири- #24391079
Основні характеристики:
•Площа 54.9м2
•Поверх 2/2
•Індивідуальне газове опалення
•Встановлені лічильники на газ та електрику
Можливий обмін або розтермінування
Квартира готова до ремонту, що дасть можливість новим власникам зробити усе на свій смак та створити дім своєї мрії.
Ідеальне місце розташування!
Поруч уся необхідна інфраструктура :магазини, пошта,банківські установи,садочок,школа , аптеки, музична школа та ін.
Телефонуйте 09******59 Артур
ПРОДАЖ просторої та світлої 1-кімнатної квартири, яка стане чудовим варіантом для тих, хто хоче зробити ремонт під себе !
📍 ЖК "Атлант"
🏠 Загальна площа: 55,1м²
🏢 Поверх: 8 із 12;
🔹 Велика кімната з хорошим природним освітленням - 19,4 м²;
🔹 Кухня - 22,3 м²;
🔹 Стеля - 2,8 м;
🔹 Зручне планування, що дозволяє раціонально використати простір;
🔹 Лоджія;
🔹 Будинок у районі з розвиненою інфраструктурою;
🔹 Поруч магазини, школи, садочки, зупинки громадського транспорту.
3-кімнатна квартира в одному з найкращих районів Луцька — Воїнів Афганців, 4
Якщо для вас на першому місці — локація, зручне планування та функціональність простору, ця квартира може стати саме вашим варіантом.
Район, який давно обирають для життя:
Поруч усе необхідне — садочки, школи, магазини, аптеки, зупинки. Затишний двір, зручна транспортна розв’язка.
Про квартиру:
Площа — 62 м²
Поверх — 9 із 9 (дах у хорошому стані)
Двостороння — свіже повітря і природне освітлення протягом дня
Раціональне планування — кімнати не прохідні, зручне розміщення зон
2 засклені лоджії
Частково мебльована
Централізоване опалення
Потребує легкого косметичного ремонту
Ключі на руках — організую перегляд у зручний для вас час.
Телефонуйте — з радістю відповім на всі запитання.
Квартира після забудовника. Є відкритий балкон.
Автономне опалення. Тепла підлога по всій квартирі.
Договір переуступки.
Будинок введено в експлуатацію. Наявні ліфти.
Район з розвиненою інфраструктурою. Поблизу розташовані Північний ринок, Глобус та супермаркет.
З вікон відкривається панорамний вид.
Квартира має три окремі кімнати та одну прохідну.
У будинку є ОСББ, ІТП та газовий лічильник.
Будинок цегляний.
Квартира розташована в зручному місці поблизу шкіл, дитячих садків, супермаркетів та зупинок громадського транспорту.
Квартира простора і підходить для сімї або для орендного бізнесу.
Квартира має роздільне планування з окремими кімнатами. Є балкон та лоджія. Ванна, туалет та кухня потребують повного ремонту. Решта квартири в житловому стані.
Будинок панельний, проте утеплений та встановлений власний тепловий пункт. Квартира знаходиться в середині, не є кутовою, є дуже теплою. Система опалення - тепловий насос.
Квартира продається з меблями.
Продаж без посередників.
Будинок панельний, утеплений та має власний тепловий пункт.
Будинок належить до житлового фонду 2001-2010-х років.
Квартира з роздільним плануванням. Кімнати та санвузол роздільні. Ремонт після будівельників.
У квартирі встановлено автономне опалення.
Продаж здійснюється за допомогою переуступки.
Будинок ЖК Егоїст зданий в експлуатацію.
Квартира з роздільним плануванням. У квартирі зроблений хороший євроремонт. Поміняні вікна та двері, засклені лоджія та балкон. Санвузол роздільний.
У квартирі встановлений бойлер на гарячу воду. Будинок має діюче ОСББ та індивідуальний тепловий пункт. Система опалення централізована.
У квартирі залишаються всі меблі та побутова техніка.
Квартира не кутова, тепла та сонячна. Це житло варте уваги як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
Будинок типу "Чешка". До квартири бонусом йде комірка між поверхами.
Квартира розташована в тихому та затишному місці. Поблизу знаходяться 21 та 26 школи, дитячий садок, супермаркет, парк, Варшавський ринок та зупинка громадського транспорту.
У квартирі є кладовка.
Без комісії для покупця. Квартира підходить як для особистого проживання, так і для здачі в оренду.
Будинок з діючим ОСББ, доглянутий підїзд і прибудинкова територія. Дах перекритий.
Зручне розташування, поруч уся необхідна інфраструктура.
Квартира без ремонту, що дає можливість облаштувати її на свій смак. Планування зручне: світлі кімнати, простора кухня та роздільний санвузол.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням, що забезпечує економію та комфорт.
Чудовий варіант для проживання чи інвестиції у самому серці міста.
Квартира розташована у цегляному будинку, який відрізняється гарною теплоізоляцією та шумоізоляцією.
Вигідна локація у центрі міста. Поруч розташований центральний ринок, магазини, школи, садочки та зупинки громадського транспорту.
Квартира з можливістю перепланування в двокімнатну. Є дизайн-проект. Виконано стяжку та штукатурку.
Квартира обладнана автономним опаленням. Система опалення індивідуальна газова.
Продаж.
ЖК "Карамель" зданий, створено ОСББ. На території є парковка, відеонагляд та закрита територія. Тип будинку - житловий фонд від 2021 року.
Квартира з косметичним ремонтом. Санвузол роздільний. Є металопластикові вікна та засклений балкон. Площа кухні 5,3 кв.м.
Опалення централізоване. Комунальні платежі незначні.
Квартира продається з побутовою технікою та частково мебльована.
Будинок цегляний.
Квартира розташована в одному з найкомфортніших районів Луцька, поблизу залізничного вокзалу. У пішій доступності знаходяться школи, дитячі садки, лікарня, аптеки, автовокзал, ринок, торгово-розважальні центри, безліч магазинів, кафе та ресторанів. Надзвичайно розвинена транспортна розвязка.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. У кімнаті, ванній та коридорі зроблено сучасний ремонт. Кухня з балконом, на якому встановлені металопластикові вікна. Балкон засклений. У кухні покладена плитка, оновлена електрика. Кімната велика з виходом на лоджію, яка частково готова. Є можливість зробити лоджію на свій смак.
У квартирі встановлено автономне опалення та теплу підлогу у ванній та кухні. Замінено всю електропроводку та сантехніку.
Квартира мебльована.
Квартира продається.
Квартира розташована у тихому та зручному районі. Будинок - житловий фонд 91-2000-і. До квартири належить власний підвал, а також спільний підвал у будинку.
Квартира простора та затишна. Є вихід на лоджію та балкон.
Квартира з роздільним плануванням. Стан від забудовника, що дає можливість зробити ремонт на свій смак. Є велика кухня, 2 санвузли з встановленими інсталяціями, лоджія та великий балкон-тераса, на якому зроблено пластиковий навіс. Зроблена розводка електрики.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням з встановленим двоконтурним котлом BOSCH. Є всі лічильники. Зроблено якісні вхідні двері та вікна.
Є можливість придбати гараж під квартирою за додаткову оплату.
ЖК "Над рікою" 2018 року забудови. Будинок цегляний, з дуже високим цоколем та зовнішнім утепленням стін. Чистий підїзд. Обгороджена та закрита прибудинкова територія з великою кількістю паркомісць та двома заїздами. Є діюче ОСББ. На території розташований дитячий майданчик.
Чудова транспортна розвязка. Гарний краєвид на р. Стир та парк.
Квартира має високий цоколь. Під квартирою розташований гараж.
Квартира планування "чешка" з роздільним санвузлом. Зроблений косметичний ремонт. У кімнатах паркет, встановлені металопластикові вікна. Лоджія засклена.
У квартирі замінені труби. Наявні всі лічильники. Будинок оснащений індивідуальним тепловим пунктом (ІТП).
Квартира мебльована.
Цегляний будинок. Є підвал та кладовка між поверхами.
Асфальтована дорога.
Простора трикімнатна квартира чеського проекту з окремими кімнатами, просторою кухнею та роздільним санвузлом. Квартира потребує оновлення ремонту, що дає простір для реалізації власних ідей та дизайну. Є гардеробне приміщення для зручної організації зберігання.
Квартира підключена до централізованої системи опалення, центрального водопроводу, електрики та центральної каналізації. Є газ.
Квартира пропонується до продажу.
На поверсі лише 2 квартири, що забезпечує тишу та мінімум сусідів. У будинку є укриття, обладнане туалетом і умивальником.
Квартира зручно розташована поблизу магазинів, дитячого садочка, школи та кафе.
Квартира світла, з вікнами на сонячну сторону. Є балкон з вмонтованою кладовою та лоджія з виходом на дах, ідеальне місце для літнього квітника або міні-саду. У користуванні є підвал.
Квартира з роздільним плануванням. Санвузол суміжний. Ремонт після будівельників.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Встановлені радіатори, у санвузлі є рушникосушка. Розведено електрику.
Без комісії для покупця.
ЖК Ферум з монолітно-каркасним будівництвом. Стіни утеплені з вулиці. Чистий підїзд з кодовим замком. Новобудова здана та заселена. У дворі є парковка та дитячий майданчик.
Квартира розташована поруч з ТРЦ Імідж, ТЦ АТБ, магазинами, школою, садочком та зупинкою громадського транспорту.
Квартира має великий балкон. Можливе перепланування.
🔸Продаж 2 кімнатної квартири
☘️Вулиця Чорновола (район Там Там)
☘️Поверх 1/9
Роздільні кімнати
Загальна площа 48,10м.кв
Площа кухні 7,10 м.кв
Квартира продається з меблями та технікою
для детальної інформації 095 107 17 13
родається 1 кім. великогабаритна квартира в ЖК "Атлант"
Вашій увазі пропонуємо затишну квартиру на одній з центральних площ Луцька - Київський майдан
Планування включає в себе:
- передпокій;
- простору кухню-столову з виходом на велику засклену лоджію з панорамними вікнами;
- окрему кімнату з вікном на південну сторону;
- ванну кімнату.
Всередині квартира знаходиться на стадії після будівельників (сирець), з розведеною електрикою та індивідуальним газовим опаленням.
Перевагою даного ЖК «Атлант» є його місцерозташування, адже купивши тут квартиру Ви з легкістю можете дістатись до супермаркету, магазинів, кафе та ресторанів. Поряд школа, дитячий садок, поліклініка, салони краси, заправка та зручна транспортна розвʼязка. А до центру Луцька всього 5хв.
В дворі житлового комплексу розміщена комфортна, гарно облаштована зона відпочинку, дитячий та спортивний майданчики, зона барбекю.
Квартира внутрішня, з суміжним прохідним плануванням. Санвузол роздільний. Стан житловий.
Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід, центральну каналізацію, газ та електрику. В дворі є вивіз відходів.
Квартира мебльована.
Квартира продається без варіантів обміну.
Квартира розташована в хрущовці. Будинок обслуговується ОСББ.
Поблизу є садки, школа, магазини, зупинка громадського транспорту. Чистий затишний двір з паркомісцями.
Квартира має балкон, лоджію та ванну кімнату.