Двостороння квартира з євроремонтом. Утеплений балкон засклений. Санвузол суміжний.
Система опалення індивідуальна електрична.
Квартира мебльована.
Пятиповерховий будинок.
Шикарний вид на лиман. Є гараж у 5 метрах від підїзду.
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт виконаний за авторським проектом.
Квартира має індивідуальне газове опалення, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. При відключенні світла та опалення є світло та опалення.
Квартира повністю мебльована та має меблі на кухні. Додатково є кондиціонер, ванна, балкон, лоджія, автономний електрогенератор, Wi-Fi.
Квартира розташована в будинку чеського типу.
Квартира світла. Газове опалення встановлено в кухні, коридорі та 2 кімнатах. Інвертор допоможе при блекауті.
2 кімнати
з ремонтом
53 / - / 9 м²
панельна
поверх 3 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
496 тис. грн
9 912 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3 кв с Агв в пгт Лиманское ( Одесской области)
Квартира має суміжне прохідне планування. Зроблений косметичний ремонт.
Квартира обладнана власним газовим опаленням. У будинку є центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
На кухні є меблі. У санвузлі встановлена душова кабіна.
Торг умесний.
Квартира розташована на 1 поверсі міцного теплого 2-поверхового будинку з ракушняка. Є закрита доглянута парадна та благоустроєна територія. До квартири належить власний палісадник, де можна добудувати вхід.
Поблизу розташований центральний ринок з якісною продукцією, адміністрація, магазини, кафе, бари, аптеки, банкомати, Нова пошта. Усе необхідне знаходиться в пішій доступності. У 5 хвилинах від будинку знаходиться кінцева зупинка маршруток.
Квартира має роздільне планування, окрему кухню, ванну кімнату, санвузол та балкон. Квартира в житловому стані.
Підключені центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід. Є можливість зробити індивідуальне газове опалення. В кожній кімнаті встановлено електроконвектор.
Квартира повністю мебльована, включаючи новий диван та шафу-купе. Також є холодильник, газова плита, пральна машинка, бойлер та меблі на кухні.
Цегляний будинок в хорошому стані з акуратним підїздом. Квартира має тамбур на двох сусідів. Є місце для паркування біля будинку.
Квартира розташована в центрі села Лиманське, де є все необхідне для життя: ринок, продуктові та будівельні магазини, банкомат, медичний центр, нова пошта, сільська рада, СТО, шиномонтаж, перукарня, манікюрний салон та кафе. До школи 15 хвилин пішки або можна дістатися шкільним автобусом.
Квартира дуже тепла, оскільки з трьох сторін живуть сусіди, які опалюють свої квартири. Вікна з кухні та балкона виходять у бік Лиману. Є пляж для купання та місця для риболовлі. На поверсі проживають привітні сусіди. Квартира тиха і спокійна.
2 кімнати
з ремонтом
54 / - / 8 м²
поверх 3 з 5
466 тис. грн
8 303 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Срочно продам 3 кв в Одесской области ( Лиманское)
Квартира має суміжне планування з прохідними кімнатами, роздільний санвузол з ванною та великий балкон з видом на адміністрацію та двір. Дві кімнати та зал мають нові металопластикові вікна та натяжні стелі. У квартирі зроблено косметичний ремонт.
Квартира підключена до центральної каналізації, електрики, центрального водопроводу, вивозу відходів та газу. Газ підведений до плити, є можливість газифікувати всю квартиру. Наразі опалення індивідуальне електро.
Квартира мебльована.
Торг доречний.
Будинок - хрущовка.
Квартира розташована в самому центрі селища біля адміністрації.
Квартира має великий балкон з видом на адміністрацію та двір з місцем для авто.
Квартира має двостороннє планування, вікна виходять на обидві сторони будинку. У квартирі зроблено косметичний ремонт.
Квартира має індивідуальне електро опалення, центральну каналізацію, електрику та вивіз відходів.
В квартирі залишається майже вся техніка та меблі, включаючи кухонні меблі.
Є можливість торгу. Квартиру можна придбати разом з гаражем на дві машини.
Квартира знаходиться в середині будинку житлового фонду 80-90-х років. Будинок утеплений.
Містечко тихе та затишне. Поруч магазини, кафе, лікарня, дитячий майданчик. Є місце для машини. Маршрутні таксі курсують до Одеси та Роздільної кожну годину.
Квартира сонячна. З вікна видно лиман. Є балкон, лоджія, кондиціонер, душова кабіна. Також є гостьовий паркінг.