Продам 2 кімнатну квартиру в Летичіві. Вул. Шірпала Леоніда 24. Води немає, туалет на дворі. Опалення двома грубками. І кімната- 9,4кв/м 2 кімната-16,3 кв/м Кухня-10,5 кв/м Коридор-7,3кв/м 2Коридор-4 кв/м Кладова-4,6кв/м Під квартирою є підвал. За всіма питаннями пишіть або дзвоніть. 06******92

владелец
Продам 2 кімнатну квартиру

Продається двокімнатна в зданому будинку. Простора кухня і кімнати, в квартирі панорамні вікна.Роздільний санвузол є гардеробна. В квартирі два балкони. Будинок знаходиться в центральній частині міста, поруч парк, магазини, супермаркети, школа, зручна транспортна розвязка. При здачі отримуєте: 1) Індивідуальне опалення двухонтурним газовим котлом; 2) Розводка електрики, мідна трижильна; 3) Лічильники на газ, воду і світло; 4) Якісні вхідні двері; 5) Якісні метало-пластикові вікна. Підпадає під програму пільгового кредитування Є-оселя!!!

Продається двокімнатна 64,1м2. в зданому будинку.

Знаходиться квартира в м.Летичів Хмельницької обл. за адресою,вул. Автопарківська буд.4а.кв 3.На першому поверсі в двохповерховому будинку,2-кімнатна.Також є два сараї,в одному з них погреб. Поруч річка. Привітні сосіди. За додатковою інформацією звоніть, 09******44.Альона.

владелец
Продам квартиру Летичів

География, Летичев