Квартира частково з євроремонтом. Планування двостороннє. Санвузол суміжний. Підлога вкрита ламінатом. Встановлені металопластикові вікна. Є балкон і лоджія.
Квартира підключена до централізованого водопостачання, каналізації та опалення. Є газ.
Квартира мебльована. На кухні є меблі. Встановлено кондиціонер. Є Wi-Fi.
Квартира розташована в районі лікарні. Все необхідне: магазин, лікарня, мінімаркет, школа, садочок знаходяться в пішій доступності. Є асфальтована дорога.
Квартира досить тепла, не кутова.
Квартира має продумане планування з кімнатою, кухнею та ванною. Планування - вільне. Санвузол суміжний. У квартирі зроблено євроремонт. Є балкон та лоджія.
Квартира підключена до централізованого опалення, центрального водопроводу, електрики та центральної каналізації. Проведена мідна проводка, замінена вся сантехніка, труби і т.д.
Квартира розташована в центрі міста, все необхідне знаходиться в пішій доступності.
1 кімната
з ремонтом
40 / - / 5 м²
панельна
поверх 2 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
855 тис. грн
16 152 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2-кімнатна квартира , цегляний будинок ЖК "Добробут"
Квартира з роздільним плануванням, роздільним санвузлом та великою лоджією розміром 5,5м х 1,5м. Зроблено косметичний ремонт.
Опалення автономне газове. Водопостачання здійснюється з артезіанської свердловини з водою високої якості. Є центральна каналізація, вивіз відходів та асфальтована дорога.
Квартира мебльована.
Будинок житлового фонду 91-2000-х років. В наявності власна кладова в підвальному приміщенні.
Квартира розташована в мальовничому, безпечному і спокійному селищі Губник. Поблизу є річка і чисті озера з прекрасними місцями для відпочинку. Є регулярне автобусне сполучення з м. Ладижин, також автобуси для школярів, продуктові магазини, пошта.
Квартира світла, тепла і суха. Всі комунікації в повному порядку.
Квартира має окремі кімнати, кухню-студію, дві спальні. Ремонт виконаний за авторським проектом з використанням якісних матеріалів. Стіни оздоблені венеціанською штукатуркою. Санвузол суміжний.
Квартира підключена до централізованого опалення, центральної каналізації, електрики, газу та центрального водопроводу. Вся сантехніка, труби та проводка замінені.
Квартира готова до перегляду.
Квартира розташована в житловому будинку, збудованому в 80-90-х роках.
Все необхідне знаходиться в корковій доступності: школа, дитячий садок, ринок, автовокзал.
Квартира має балкон та лоджію.
Квартира типу "гостинка" з плануванням "малосімейка". Санвузол суміжний. Проведено косметичний ремонт.
Опалення централізоване. Є гаряча вода, встановлено електробойлер. Каналізація замінена на нову. Труби водопостачання пропіленові. Електропроводка замінена на нову. У період блокади світло не вимикають.
Квартира без меблів.
Цегляний будинок.