Продається світла та тепла 2-кімнатна квартира, яка знаходиться у Саксаганському районі, по вул. Тесленко (біля РАКСУ)
Квартира з косметичним ремонтом. Залишаються меблі та техніка: кондиціонер, холодильник, пральна машина, телевізор, духова шафа, колонка.
Переваги квартири:
- не кутова;
- третій поверх;
- замінена сантехніка;
- замінена електропроводка;
- металопластикові вікна;
- заскленний ЄВРОбалкон;
- лічильники на газ, воду, світло
- централізоване опалення з теплолічильником на будинок — економія взимку;
- кондиціонер;
Квартира без боргів, документи готові — можна одразу заходити та жити.
Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Кінотеатр, театр, Аптека, Лікарня, поліклініка, Дитячий садок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Відділення пошти, Ресторан, кафе, Школа, Магазин, кіоск, Зупинка транспорту
Двухкомнатная квартира по ул. Соборності (Косиора) неугловая, под ремонт. Рядом есть АТБ. Крыша отремонтирована, в хорошем состоянии, не течет. Долгов по комунальним платежам нет. Никто не прописан. Документы готовы к продаже, а квартира к вашим креативным идеям для ремонта :)
Трёхкомнатная квартира на Юбилейной (200-річчя Кривого Рогу) на седьмом этаже. Квартира угловая, утеплена, окна металопластиковые, так что зимой тепло :) . В квартире есть все счетчики: на воду и газ, на электричество счетчик "день ночь". Входная дверь железная. Есть две большие лоджии. Лоджия застеклена, утеплена. (Окна металопластиковые) Сделана перепланировка - увеличена комната за счёт лоджии. Соединили гостинную с лоджией и спальню с лоджией. Чистый подъезд, уютный двор.
Продаж 1к квартири (район Victory Plaza)
Ви маєте можливість придбати квартиру у престижному районі нашого міста.
Квартира знаходиться навпроти магазину Автостиль. Поруч багато потрібної інфраструктури: Victory Plaza, кінотеатр, Сільпо, зупинки громадського транспорту. Сама квартира знаходиться на пятому поверсі пятиповерхового будинку.
Квартира пропонується в житловому стані, але можно зробити ремонт на свій смак, що відкриває перед вами широкі можливості для реалізації ваших творчих ідей та створення унікального інтерєру. Виявіть свою фантазію і перетворите цю квартиру на вашу ідеальну оселю.
Загальна площа: 29.8 кв.м.
Житлова площа: 16.8 кв.м.
Кухня: 5.8. кв.м.
Санвузол суміжний.
Боргів немає.
Тихий двір.
Телефонуйте та приходьте на перегляд!
Продаж 3к квартири на БМВ
Запрошуємо вас придбати цю трикімнатну квартиру в затишному та затребуванному районі на Бульварі Маршала Василевського! Ця нерухомість стане вашим власним куточком затишку та комфорту.
Ця квартира розташова на комфортному шостому поверсі девятиповерхового будинку.
Загальна площа: 62.6 кв.м.
Житлова: 43.5 кв.м.
Кухня: 6.9 кв.м.
Сама квартира під ремонт під Ваш дизайнерский смак, але на перший час можна зайти і жити. Квартира двостороння: має лоджию і балкон, вікна дерево. Квартира сама простора та світла.
Санвузол роздільний.
У підїзді встановлено новий ліфт.
Без боргів.
В цьому районі є паркова зона для прогулянок із сімєю.
Поряд є вся потрібна інфраструктура (школа, магазини, АТБ, фітнес клуби, дитячі майданчики, зупинка громадського транспорту).
Якщо ви шукаєте квартиру в хорошому, тихому, затишному та чистому районі, то це те, що Вам потрібно!
Телефонуйте, приходьте та купуйте!
Продається 2-кімнатна по вулиці Промисловій в районі Дружби. Можна по сертифікату. Будинок біля школи. ОСББ. Дуже класний двір, охайний підїзд. Є особисте паркомісце біля будинку.
Квартира на середньому поверсі, не кутова. Кімнати окремі. Частково з ремонтом.
Свіжий сучасний ремонт в спальній кімнаті, де була замінена проводка, вирівняні стіни, підлога, натяжна стеля. Кухня, зал і коридор в нормальному жилому стані. Санвузол у кахлі. Меблі корпусні в кухні, залі та прихожка залишаються. Меблі в спальні та диван із зала забираються. Із техніки залишається бойлер, щодо холодильника і пральної машини обговорюємо окремо при продажу.
Продаж 2к квартири у ЦМ р-ні на березі річки по вул.М.Ходіча, розташованої на зручному 2 поверсі 2-х поверхового цегляного будинку. Загальна площа-47кв.м, житлова-28кв.м, кухня-6кв.м, є балкон. Квартира двостороння, кутова, кімнати суміжні. Встановлено металопластикові вікна, французький балкон з видом на річку, замінені всі комунікації (труби, електропроводка), є лічильники на газ, воду та світло. Для нагріву води є газова колонка. Натяжна стеля по всій квартирі, підлога-лінолеум, санвузол суміжний, викладений кахелем. Меблі залишаються частково.
Є комора в підвалі у будинку поруч.
Гарне місце для проживання. Вся інфраструктура в кроковій доступності: дитячий садок, школа, супермаркет АТБ та інші магазини, кав’ярні, аптеки, лікарня, проспект Поштовий, площа Визволення, звідки можна поїхати в любий район міста.
Телефонуйте, приходьте на перегляд!
2 комнатная квартира по улице Армавирская (Джона Маккейна)
44 квартал
Квартира с раздельными комнатами
5 этаж, крыша в полном порядке.
Заменены окна металопластик, балкон заменён металопластик
Есть счетчики
Входная железная дверь
Документы готовы к продаже.
Продаж 1 к. кв. з ремонтом (Юбилейная)
Хочете затишне місце, тихий двір і щоб у кроковій доступності була вся потрібна для життя інфраструктура?
Немає часу та бажання займатися ремонтом, а хочеться купити, заселитися та жити?
Мінімальна кількість сусідів, та гарний середній поверх?
Тоді наш варіант точно для Вас)
Чудова однокімнатна квартира на зручному пятому поверсі девятиповерхового будинку з мінімальною кількістю сусідів. У перспективному та екологічно чистому районі нашого міста, на якому створено чудові умови для життя та є вся потрібна інфраструктура. Поряд садки, школи, гарна транспортна розвязка, ТЦ Проспект, новенький сучасний АТБ а також скоро відкриття McDonalds .
Продається тільки частково з меблями!!
Документи готові до продажу, квартира вільна та чекає з нетерпінням своїх нових власників)
Приходьте, дзвоніть і купуйте!
Продаж чудової 2к квартири на пр. Поштовому (Площадь Освобождения)
Шукаєте для себе чи своїх близьких комфортне житло?
Немає часу довго їздити, шукати, підбирати?
Потрібна квартира з ремонтом?
Тоді цей варіант точно для Вас!
Пропонуємо до Вашої уваги чудовий варіант 2-х кімнатної квартири, яка знаходиться в самому серці нашого міста на Проспекті Поштовому (поряд з Площою Визволення).
У радіусі 3-х хвилин вся необхідна для життя інфраструктура (магазини, садки та школи, зупинка громадського транспорту).
Будинок цегляний - тому взимку Вам буде дуже тепло.
Чистий та акуратний підїзд.
Загальна площа: 41.9 кв. м.
Житлова площа: 26.7 кв.м.
Кухня: 5.9 кв.м.
Щодо самої квартири, то у ній зроблено сучасний ремонт - вікна МПО, проводка поміняна, нова душова кабінка.
Сама квартира продається з усіма меблями та техїнікою що представлена на фото і чудово підходить як для життя, так і для здачі в оренду.
Прописаних немає.
Документи готові на продаж.
Телефонуйте та приходьте на перегляд і купуйте! Подібні пропозиції трапляються не так часто та можливо чекають саме на Вас!
Продаж 2 х кімнатної квартири
вул Гетьмансько.
-8й поверх, 9ти поверхового будинку, поруч вся інфраструктура (школа, дитячі садочки, супермаркети, зупинка транспорту .
Характеристики квартири:
- 2х кімнатна, не кутова.
- заг. 49 житл 29 кухня 7м2
- окремі кімнати
-металопластикові вікна
-кондиціонен, пральна машинка
-косметичний ремонт
-нова сантехніка
ремонт сан-вузол та ванна.
-броньовані вхідні двері
- лічильники : вода , світло, газ.
- боргів немає
- документи готові до продажу
Дзвоніть і ми з задоволенням організуємо показ в зручний для Вас час, бо саме цей варіант вартий Вашої уваги )
Окремі кімнати
продам 1-ю квартиру на Солнечном. Квартира под ремонт. Рядом "тысячка" конечная маршруток", Ашан", скоростной, две школы, два садика,АТБ, торговый центр и т.д. Место хорошее. ц 9000 Торг. Татьяна
продам 2х комнатную квартиру по Блюхера ,за магазином 1001 мелочь. 5/9, не угловая, не проходная. Незавершенный ремонт. По всей квартире новые радиаторы, пластиковые окна и трубы, выровняные полы, новая медная проводка. Остается 5 мешков шпаклевки, профили, 44 м2 ламината на всю квартиру, медная арматура под кондиционер. Полы в санузле с подогревом, штробы под установку кондиционера. Санузел совмещен, кухня- студия. Место хорошее, вторая линия от дороги, шума нет. Напротив парк, сзади лицей и садик, через дорогу больница №4 . Множество торговых точек и предприятий сферы обслуживания.Ресторан Солли в парке, церковь. До АТБ на Косиора и Автовокзале 10 минут пешком или 1 остановка на маршрутке или трамвае. Торгуемся. Татьяна.
Продаж 3х кімнатної квартири мікрорайон Гірницький 7 поверх.
Незавершений ремонт.
. Чудова локація будинку, поруч базар швидкісний трамвай,, сквер, зупинки транспорту, велика кількість магазинів.
Встановленні якісні меблі виготовлені під замовлення на кухні.
Характеристика:
- заг. пл. 66 житл. 39 кухня 10м2
-3х кімнатна квартира, не кутова, всі кімнати окремі, 5/9.
- теплі поли на кухні
- вікна м/пл, 2 лоджі
- батареї біометал, труби на опалення поліпропілен
- труби поліпропілен.
- квартира в житловому стані.
- кухня підлога кафель, на кухні робоча поверхня - кафель, стеля натяжна.
- вбудовані меблі на кухні робили під замовлення, вбудована якісна техніка
- лічильники світло, вода, тепловий на будинок
- боргів немає.
- документи готові до продажу
На всі додаткові питання з задоволенням відповімо по телефону і організуємо показ в зручний для Вас час )
Додатково можемо надати відеоогляд.
Окремі кімнати.
Не кутова.
Продается 2х к.квартира по ул.Джамбула,район "Первомайки"
Дом расположен в 7 минутах до остановки транспорта.
Месторасположение дома хорошее для тех,кто не любит городской суеты.
Тихий двор. Есть хоз.постройки .
Состояние квартиры жилое
требуется ремонт.
Чудова 2к квартира на 17му кварталі.
Пропонуємо затишну 2к квартиру площею 46 кв.м, що знаходиться на четвертому поверсі теплого цегляного будинку по вул. Самотічна. Будинок розташовано у тихому зеленому районі нашого міста, де створено чудові умови для життя: парк, дитячі заклади, лікарня, супермаркети та зупинки громадського транспорту. Приємним бонусом будуть вільні місця для паркування вашого авто.
В квартирі виконано заміну комунікацій та сантехніки; встановлено нові МП вікна, міжкімнатні та вхідні двері. Меблі кухні та кондиціонер залишаються новим власникам.
Прекрасні сусіди та затишний дворік, є все для комфортного життя.
Чекаємо майбутніх власників на перегляд.
Продається 2-кімнатна квартира покращеного планування в затишному спальному районі – мікрорайон Сонячний.
Розташована на 1-му поверсі 9-поверхового будинку.
Загальна площа – 53,8 м ²
Житлова – 29,4 м ²
Кухня – 7,7 м ²
Квартира з балконом та лоджією, підготовлена під ремонт. Встановлено пластикові вікна, балкони засклені деревом. У квартирі є містка комора та просторий коридор.
Інфраструктура:
— У кроковій доступності 2 школи та 2 дитячі садки
— Поруч торгові центри, лікарня, зупинки громадського транспорту
– До зупинки маршрутки – 2 хвилини пішки
— Зручна транспортна розв’язка в будь-якому напрямку, поряд проходить швидкісний трамвай
Будинок доглянутий, чистий під’їзд, упорядкований двір із чотирма дитячими майданчиками.
Чудовий варіант для комфортного сімейного життя. Телефонуйте — покажемо у зручний для вас час.
Шукаєте простору та світлу квартиру в розвиненому районі? У нас є чудова пропозиція для вас.
Адреса: район Східний-3
Поверх: 6 з 14
Загальна площа: 71,8 м²
Житлова площа: 41 м²
Кухня: 8,3 м²
Санвузол: роздільний
Встановлено лічильники на світло та воду
Переваги:
Простора квартира із зручним плануванням
Чистий під’їзд та затишний двір
Замінено всі вікна, балкон засклений
Частково виконано косметичний ремонт
Продається без меблів та техніки, що дає можливість оформити інтер’єр на свій смак
Інфраструктура:
Район з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розв’язкою
У кроковій доступності:
Зупинка громадського транспорту та швидкісний трамвай
Школа та дитячий садок
Торгові центри
Облаштований парк «Щастя» – чудове місце для прогулянок та відпочинку
Телефонуйте та записуйтесь на перегляд.
Продам ПЕРШОКЛАСНУ 1-кімнатну квартиру
На ринок нерухомості рідко, але виходять такі варіанти житла. Кожен момент, повязаний із цією квартирою, має класні параметри.
Будинок, в якому ця 1-кімнатна квартира, знаходиться в одній з найкласніших локацій в місті - Ярослава Мудрого 40, в районі 95-96 кварталу, вулиці Єсеніна (Джафара Дудаєва), проспекту Гагаріна (Університетський). Смак цього міста за кілька кроків: МакДональдз, FUN PARK, Мануфактура, СушиПіцаМафія, Чашка Хінкальня, GASTRO-CAFFE та багато іншого.
Сам будинок у ОСББ, завдяки чому доглянуті підїзди, підвал. Відремонтовано та утеплено дах, зроблено освітлення.
У просторій (35,3м2) та світлій квартирі гідний капітальний ремонт.
- в веливій кухні (8,1 м2)вбудовані меблі та техніка;
- відмінні вхідні та міжкімнатні двері
- в кімнаті дворівневі натяжні стелі;
- шумоізоляція від сусідів;
- балкон з чудовим ремонтом;
- стіни та підлога вирівняні. Підлога в кахлі та ламінаті;
- сучасні вікна;
- мідна проводка;
- поміняні батареї;
- ванна кімната з душовою кабіною;
- всі лічильники: світло, газ та вода;
- меблі та техніка в повному порядку;
- вїхати і жити можна відразу після угоди.
Як швидко Ви станете власником цієї КЛАСНОЇ квартири та переїдете, залежить тільки від Вас. Ми чекаємо на Ваш дзвінок.
Продається 1-кімнатна квартира у центрі міста — вул. Кобилянського
Шукаєте готову до проживання квартиру в самому серці Кривого Рогу? Зверніть увагу на цей варіант — світла, тепла та затишна оселя з видом на Victory Plaza.
Локація: вул. Кобилянського, 199
Площа:
• Загальна – 30,2 м²
• Житлова – 17,1 м²
• Кухня – 6,7 м²
Поверх: 5/5
Не кутова – тепла
Переваги квартири:
– Вікна виходять на сонячну сторону
– Новий дах (перекритий повністю)
– Укріплений балкон
– Квартира доглянута, в хорошому стані
– Заходь та живи
Інфраструктура поруч:
Victory Plaza, супермаркети, зупинки транспорту, школи, садочки, аптеки – усе в пішій доступності.
Квартира ідеально підійде як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
Звертайтесь за деталями – з радістю покажемо у зручний для вас час.
Продам 3х кімнатну квартиру в районі Дзержинки, підготовлену під ремонт.
Будинок розташований по пр.Миру в районі Дзержинки.
Поряд вся транспортна розвязка, великий парк з годинником, лікарня, всілякі магазини, супермаркети та кафетерії.
Квартира розташована на восьмому поверсі,звідки відкривається чудовий краєвид на наше місто.
В помешканні повністю замінена система опалення, розводка труб та нові радіатори.
Прибрали старі дверні пройоми та підготували стіни під новий ремонт.
В зимовий період квартира дуже тепла, а за опалення виходить дешевше ніж кругом по місту.
Подвійна лоджия де вже встановлені нові металопластикові рами.
Документи в порядку. Готові до продажу.
Ціна обговорюється.
Продам 2 кімнатну квартиру по вулиці Пришвіна 4 .
Квартира розташована на зручному третьому поверсі всередині будинку, двостороннє планування кімнат .
Одна кімната прохідна . Замінені вікна, лічильники:газ, вода , тепла на будинок.
Квартира в гарному житловому стані .
Інфраструктура району розвинена, все необхідне для комфортного проживання мешканців району поряд.
Вся додаткова інформація по телефону.
Працюємо з державними програмами.
Торг в межах розумного.
Інфраструктура району розвинена.
Доглянутий двір та будинок.