Продаж квартир мкр. Липки Київ

666 оголошень по 208 квартирах
$ 875 тис.
5 303 $/м²

вулиця Мечникова, 11-А

Кловська
Комплекс Signature є неповторним за всіма критеріями. Технології будівництва, архітектурні рішення, зовнішній та внутрішній дизайн відповідають останньому слову найкращих світових традицій. Дизайн фасаду житлового комплексу Signature виділяється мякими, плавними лініями, що перетікають з одного рівня на інший. Ці природні та пластичні контури - найважливіша частина архітектурного ансамблю, виконана в параметричному стилі.Апартаменти Signature відрізняються ідеальним місцем розташування, а транспортна доступність дозволяє швидко дістатися ділового центру столиці, урядового кварталу, кращих брендових магазинів, парків, ресторанів, театрів та галерей в історичній частині міста. На відстані не більше 3 км розташовані: • Маріїнський парк • Києво-Печерська Лавра * Адміністрація Президента * Хрещатик та Майдан Незалежності * Олімпійський стадіон • Цум • БЦ Парус та Гулівер * найкращі ресторани та клуби Києва.
4 кімнати
без ремонту
165 / 100 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 11
2022 Рік будівництва
без комісії
$ 1.6 млн
7 928 $/м²

Лютеранська вулиця, 14в

Хрещатик
Видові апартаменти площею 195.5 м² з терасою 19 м² у преміальному ЖК "Linden Luxury Residences" на вул. Лютеранській, 14-В, у серці київських Липок — урядового кварталу. Розташовані на 11-му поверсі апартаменти без ремонту пропонують унікальну можливість для створення індивідуального простору класу люкс. Панорамний вид на центр Києва, гнучке планування та передові інженерні системи роблять цю нерухомість ідеальним вибором для вибагливих покупців, які прагнуть комфорту, приватності та інвестиційної привабливості. Планування та потенціал: Апартаменти включають 3 просторі спальні (з можливістю облаштування гардеробних), 3 санвузли (з потенціалом для майстер-ванної з ванною та душем), кухні- вітальні, пральню та гостьовий санвузол. Панорамне скління Reynaers (Бельгія) з подвійними склопакетами, заповненими аргоном, забезпечують максимум світла та простору. Відсутність несучих стін дозволяє реалізувати будь-який дизайн-проект — від сучасного мінімалізму до розкішної класики. Тераса та вид: Тераса площею 19 м² — ключова перевага для покупців, які цінують приватний відкритий простір. З 11-го поверху відкривається захоплюючий панорамний вид на історичний центр міста. Тераса ідеально підходить для лаунжу, BBQ чи озеленення, що додасть апартаментам ексклюзивності та функціональності. Інженерні рішення відповідають найвищим стандартам: Вентиляція та рекуперація повітря: Індивідуальна система вентиляції в кожній резиденції з центральною збалансованою системою та подвійним очищенням повітря для захисту від міських забруднень. Автономна котельня Veissmann гарантує незалежність від міських мереж. Очищення води та повітря: потрійна система фільтрації води Ecosoft видаляє залізо, марганець, органічні домішки, забезпечуючи питну якість і подовжуючи термін служби техніки. Подвійне очищення повітря інтегровано у вентиляцію. Додаткові системи: Електромережа з захистом від перепадів напруги, зарядки для електромобілів у паркінгу, сучасна пожежна система з димовідведенням, безшумна каналізація, вентильований фасад з утепленням мінеральною ватою (150 мм) та натуральним мармурованим вапняком. Ці апартаменти — рідкісна пропозиція для клієнтів, які прагнуть статусу, комфорту та унікального розташування. Планування та відео надішлю за запитом. Без комісії.
4 кімнати
без ремонту
195.5 / 95 / 40 м²
цегляна технологія
поверх 11 з 12
2023 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 2.5 млн
7 812 $/м²

вулиця Архітектора Городецького, 11-А

Майдан Незалежності
квартира VIP рівня у будинку на вул. Городецького 11 побудови 1897 р. за проектом архітектора В. Городецького. Історичне значення та статусні сусіди! Після повної реконструкції у 2016 р. Бетонні перекриття, товщина цегляних стін 90 см. Загальна площа 320 кв.м, житлова 174 кв.м, на одному рівні на 2 поверсі 7ми поверхового будинку з ліфтом. Дві квартири на поверсі. Висота стелі 3,6 м. Високоякісний авторський ремонт з використанням екологічно чистих матеріалів, натуральний паркет, натуральний оздоблювальний камінь, декоративна штукатурка, вишукане ліплення, люстри Arte di Murano. Квартира 2-х стороння. Простора вітальня 80 кв.м з двома балконами та з прекрасним видом на історичний центр Києва, кухня-їдальня 20 кв.м. з виходом на терасу, 3 спальні, кабінет або гостьова, 2 вбиральні кімнати, 4 ванні кімнати та комора. Тераса 38 кв.м. з маркізою, що висувається в тихий двір. Обладнана кухня, вбудовані шафи. Побутова техніка MIELE, підігрів підлоги, система вентиляції DAIKIN, система виявлення протікання та захисту від затоплення, система охоронної сигналізації, система зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження, незалежна система центрального опалення з лічильником споживання, два бойлери, домофон і т.д. Бомбосховище (метро Хрещатик) у 50 метрахВартість $2,5 млн
5 кімнат
з ремонтом
320 / 174 / 20 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 6
1895 Рік будівництва
$ 185 тис.
3 129 $/м²

вулиця Хрещатик, 29

Театральна
Фундоментальна сталінка у самому серці Києва! вул. Хрещатик, 29, поруч ст.М"Хрещатик", "Театральна" • гарний стан будинку, підїзди охайні, кодовий замок, консьєрж, парковка безкоштовна, поруч Бессарабський ринок, "Арена Сіті", Мандарин Плаза", Музей літератури, Медичний Університет, "Фора", дитсадок №171, гімназія №86, 117 • 2с-р, 5-й поверх, площа: 59,1\38,8\7,5 • Планування: двостороння квартира, 2 окремі кімнати • висота стель 3.2м •затишний, повністю закритий двір з доглянутою та озелененою територією •записуйтесь на перегляд Ціна: 184900 USD
2 кімнати
з ремонтом
59.1 / 38.8 / 7.5 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 8
1954 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 599 тис.
3 220 $/м²

Інститутська вулиця, 18-А

📍 Київ, вул. Інститутська, 18А 🔥⚡Повністю автономний будинок в самому серці Києва! 2010 рік 🏢 Переваги будинку • власна котельня (❗автономне опалення ❗) • завжди є світло ⚡️та вода • генератор ⚡️ • басейн та спортзал (тимчасово не працюють) • цілодобова охорона, відеоспостереження • контроль доступу • підземний паркінг • презентабельна вхідна група • професійна керуюча компанія • високий рівень приватності та безпеки • закритий, просторий двір ✨ Характеристики квартири • 2 поверх із 22 •вид у двір • Ліфт спускається у дворівневий підземний паркінг (укриття) • Висота стель — 3 м • Площа — 186 / 108 / 20 м² 🛋 Повністю мебльована 🏡 Ідеальний стан — заїхати і жити Планування: • кухня-вітальня • 3 спальні • 3 ванні кімнати (одна з пральною) • гардеробна 📄 Продаж не по довіреності. 🌿 Липки — престиж, тиша та безпека Зелена, безпечна частина Печерського району з обмеженою забудовою. Поруч Маріїнський парк, Верховна Рада, КМУ, Арсенальна, Хрещатик, бізнес-центри, ресторани, школи та садочки. 📞 Елітна нерухомість у Липках — завжди вигідна інвестиція.
4 кімнати
з ремонтом
186 / 108 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 22
2010 Рік будівництва
$ 380 тис.
2 452 $/м²

вулиця Дарвіна, 6

Палац спорту
Продається простора 5-кімнатна квартира в історичному центрі Києва. Квартира з якісним дорогим ремонтом у класичному стилі, виконаним із використанням натуральних . Під час ремонту повністю замінено всі інженерні комунікації: електропроводку, сантехніку та трубопроводи, що забезпечує комфортне проживання без додаткових вкладень. У квартирі: * простора кухня з вбудованими меблями та фасадами з натурального дерева; * підлога з натурального паркету; * двері з натурального дерева; * художнє багаторівневе освітлення зі стельовими точковими світильниками та натяжними стелями; * дорогі якісні меблі; * кондиціонери; * два балкони; * два повноцінні санвузли з ванною та душовою кабіною. Висота стель — 3,4 м, що додає відчуття простору, світла та особливої атмосфери. Будинок обладнаний ліфтом, встановлено кодовий замок та відеонагляд. Під’їзд доглянутий, чистий та охайний. Біля будинку є безкоштовне паркування. Локація — одна з найкращих у центрі Києва: тихе та затишне місце, водночас у пішій доступності Бессарабська площа, магазини, ресторани, кафе, станції метро та вся необхідна інфраструктура. Ідеальний варіант для комфортного проживання великої родини або як престижна інвестиція в нерухомість у самому серці столиці.
5 кімнат
з ремонтом
155 / 60 / 17.4 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 6
1917 Рік будівництва
без комісії
$ 320 тис.
4 324 $/м²

вулиця Хрещатик, 23

Хрещатик
Ексклюзивна квартира в серці Києва — Хрещатик, 23 Пропонується до продажу простора та стильна 2-кімнатна квартира в одній із найпрестижніших локацій столиці — на Хрещатику. Будинок — монументальна «сталінка» 1953 року з високими стелями (3,5 м), що створюють відчуття простору та статусу. В будинку одне із найкращих укриттів Києва.(є санвузли,душеві кабіни,спальні місця,питтєва та технічна вона,доступ до Wi-Fi) Основні переваги: Загальна площа — 74 м² Поверх — 7 із 12 (є ліфт) Два балкони з приємними видами на Фонтан та на ЦУМ. Якісний сучасний ремонт Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою Планування: Простору 2-кімнатна квартира з окремою спальнею та великою кухнею-студією.(Є можливість перепланування ) Планування продумане до деталей для максимального комфорту. Просторий санвузол обладнаний ,і душовою кабіною, і ванною з гідромасажем. Додатково: Документи повністю готові до угоди Продаж без комісії для покупця Перегляди — за попередньою домовленістю.
2 кімнати
з ремонтом
74 / 40 / 20 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 10
1953 Рік будівництва
$ 141 тис.
2 527 $/м²

провулок Костя Гордієнка, 10

Кловська
У самому серці Києва, там, де місто звучить тихіше і водночас вагоміше, де кожен будинок має свою історію, а вулиці пам’ятають кроки державників і митців, — розташована ця квартира. Двокімнатна квартира зі сміжно-роздільним плануванням відкривається поступово — не одразу, а як добре продуманий сюжет. Простір тут відчувається логічно і природно: кімнати ніби перетікають одна в одну, але водночас зберігають приватність. Це житло, в якому легко уявити як неспішні ранки з кавою біля вікна, так і вечори в м’якому світлі ламп, коли місто за вікнами повільно стихає. Ремонт виконаний зі смаком — без зайвого пафосу, але з відчуттям стилю і турботи про деталі. Тут не потрібно нічого доробляти чи змінювати — достатньо просто зайти і почати жити. У кожному елементі відчувається баланс між сучасністю і повагою до характеру будинку.І головне — локація. Це не просто центр. Це той Київ, який обирають свідомо: поруч урядовий квартал, зелень старих парків, тиша дворів і водночас — уся інфраструктура великого міста на відстані кількох хвилин. Ціна цієї квартири — не лише про квадратні метри. Вона про спосіб життя, про статус і про рідкісну можливість бути частиною справжнього центру столиці. Це вартість не просто житла, а місця, яке з часом лише набуває цінності. Якщо хочеш, можу зробити ще один варіант — більш “агресивно-продаючий” або навпаки — короткий, але з таким же настроєм.
2 кімнати
з ремонтом
56 / 18 / 22 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 5
1962 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 2.1 млн
6 000 $/м²

вулиця Мечникова, 11-А

Кловська
SIGNATURE RESIDENCE Київ, вулиця Мечнікова 11А, Печерський район. 🏙 Пентхаус в Signature Вид на Гудвайн і двір 📍 11–12 поверхи | h = 3,20 м Загальна площа: 346,6 м² Житлова площа: 224,37 м² Відкрита тераса: 191,24 м² •Зимовий сад: 53,57 м² •Кількість спалень: 3 (є можливість облаштування 4-ї) •Санвузли: 4 💰 Ціна: 6 000 $ / м² 💵 вартість: 2 079 600 $ 💵 вартість : 240 000 $ за два паркомісця. Вид на діловий центр. Для абсолютного комфорту Ви розробляєте планування індивідуально згідно з вашим проектом, що дозволяє створити свій простір, організувавши його на свій смак. До цієї квартири пропонується дизайн-проект. Три унікальні за формою вежі, розташовані на багатофункціональному стилобаті стали частиною впізнаваного силуету Києва. Як розчерк художника на полотні надає авторство шедевру, комплекс Signature став одним із символів української столиці, його знаковим обєктом. Комплекс Signature є неповторним за всіма критеріями. Технології будівництва, архітектурні рішення, зовнішній та внутрішній дизайн відповідають останньому слову найкращих світових тенденцій. •Матеріали для будівництва ЖК Signature є класикою, перевіреною часом. У ЖК Signature 24-поверховий атріум, підлога оздоблена італійською мозаїчною крихтою калакатта Terrazzo, що бездоганно поєднується з латунними декоративними шторами в лобі. •Оздоблення лобі виконано двома видами вишуканого італійського мармуру «Bianco Statuario» і «Nero marquina», що відрізняються своїми бездоганними кольорами та фактурою. •У коридорах житлового комплексу викладено австрійський паркет Weitzer із натуральним моренням, дуби для якого компанія вирощує самостійно. •Знаковим прийомом у «Signature Garden» є екстенсивне озеленення: рівний та акуратний газон покриває дах стилобату, а з навісу над невеликим паркінгом стелиться кизильники. •Дитячі атракціони спроектовані таким чином, щоб дитина будь-якого віку безпечно та з інтересом та користю грала на вулиці. •Blue Lagoon Spa – новий вимір у світі краси та здоровя. •Blue Lagoon Spa займає нескромні 1350 м2 у стилобатній частині житлового комплексу. Спуститись сюди можна на швидкісному ліфті з будь-якої вежі комплексу. Спа центр у Signature поділений на декілька зручних зон, залежно від виду відпочинку: •25 метровий басейн дитячий басейн з підігрівом для малюків від 3 місяців до 7 років лазневий комплекс •масаж •басейн для флоатингу •фітнес зал з тренажерами •Technogym •зал для гри у сквош •fresh бар •сухі та вологі lounge зони Будинок і двір Інженерія •Високий рівень комфорту забезпечений найсучаснішим та найнадійнішим інженерним обладнанням систем життєзабезпечення. •Панорамне скління з підйомно-розсувною системою SCHUСO. Ексклюзивне постачання в Україну від виробника спеціально для проекту Signature. •Внутрішньостатевий чотиритрубний німецький конвектор KAMPMANN, здатний працювати у двох режимах – обігрів та охолодження. Зонування клімату в апартаментах. •Поквартирна припливно-витяжна вентиляція Vallox з рекуперацією тепла забезпечить індивідуальний і найбільш комфортний для життя мікроклімат. Очищення, охолодження або підігрів повітря в кожному приміщенні за вашим бажанням. •Під час виконання монолітних робіт використовувалися термовставки Schoeck - німецька розробка, яка дозволяє уникнути появи грибка. Турбота про ваше здоровя та здоровя вашої родини. • Власна котельня обладнана сучасними газовими низькотемпературними котлами Viessmann та газовими пальниками Weishaupt. Обладнання характеризується низькою емісією шкідливих викидів, максимальною енергоефективністю, автоматизацією та підвищеним ресурсом роботи на довгі роки. • Власний трансформатор, підключений до 3 ліній живлення. Резервне джерело – дизельгенератор резервного електропостачання. У ЖК Signature встановлена : Потужна 8-ми ступінчаста система очищення води, що забезпечує кожну квартиру та SPA комплекс водою високої якості, відповідно до всіх європейських стандартів. • В кожному крані в будинку вода є мякою, без хлору та інших шкідливих хімічних домішок з оптимальним кислотно-лужним балансом (рН). Додатково вся вода збагачується енергією природи завдяки австрійській технології ревіталізації та структурування води, а подається швейцарськими трубами з нержавіючої сталі Geberit. • Високошвидкісні безшумні ліфти SCHINDLER моделі S5500 та ескалатори моделі S9300, оснащені технологією PORT: скорочення часу поїздки, збільшення пасажиропотоку, повна безпека будинку та персоналізований доступ. Охорона комплексу побудована із застосуванням інтелектуальної системи безпеки Ajax Systems. Інфраструктура Розташування Апартаменти Signature відрізняються ідеальним місцем розташування, а саме в центрі ділового центру столиці, урядового кварталу, біля найкращих брендових магазинів, парків, ресторанів, театрів та галерей в історичній частині міста. На відстані не більше 3 км розташовані: • Маріїнський парк • Києво-Печерська Лавра • Адміністрація Президента • Хрещатик та Майдан Незалежності • Олімпійський стадіон • ЦУМ • Кращий МАГАЗИН продуктів в Києві GoodWine • БЦ Парус та Гулівер
4 кімнати
без ремонту
346.6 / 224.37 / 50 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 12
2022 Рік будівництва
без комісії
$ 119 тис.
3 129 $/м²

вулиця Хрещатик, 13

Майдан Незалежності
Ключі на руках Терміновий продаж 1к квартири Ліфт! Без перебільшень унікальна пропозиція. Центр міста Добротна сталінка 1951 року побудови Бетонні перекриття! Хороше планування квартири, є гардероб (за потреби можна за рахунок нього розширити площу кухні, окрема кухня). Стан квартири житловий як на фото Вид з вікон у тихий двір. Готова до продажу. Прописаних не має Один власник буде на угоді.
1 кімната
з ремонтом
38 / 22 / 7 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 6
1951 Рік будівництва
без комісії
$ 320 тис.
3 048 $/м²

Ольгинська вулиця, 2/1

Хрещатик
Продаж 3-кімнатної квартири площею 105 м² у царському будинку в історичному центрі Києва, поруч із Національним академічним драматичним театром імені Івана Франка. Купити квартиру в Києві, вул. Ольгинська, 2/1 Поверх: 1 з 4 Планування квартири складається з трьох окремих кімнат, кухні та двох санвузлів. Завдяки високим стелям у квартирі реалізовано другий рівень — антресоль, яка функціонально збільшує корисну площу. Її можна використовувати як кабінет, гардеробну, зону відпочинку або житлову зону. Інформація про будинок: Вул. Ольгинська, 2/1 — будинок із крилатими гуріями, кінець ХІХ століття. Історія: Станом на 1898 рік власником земельної ділянки був купець Леон Гольдштейн. Будинок, який використовувався як прибутковий, зведено наприкінці ХІХ століття, імовірно за проєктом архітектора Миколи Яскевича. Архітектура: Будинок на вулиці Ольгинській, 2/1 — чотириповерховий, цегляний, Г-подібний у плані, з вбудованими торговельними та службовими приміщеннями. Складається з двох різновеликих прямокутних секцій, кожна з яких первісно була розрахована на шість великих квартир, що згодом зазнали перепланування. Зрізане наріжжя будинку оформлено прямокутним еркером із балконом на рівні четвертого поверху, який раніше завершувався вежкою, що не збереглася до наших днів — її було демонтовано під час добудови поверху. У центрах бічних крил розташовані парадні сходи, які на фасадах підкреслені потрійними віконними прорізами. Фасади виконані в еклектичному стилі з неомавританськими елементами. Міжвіконні лопатки прикрашені на рівні другого й третього поверхів витягнутими напівколонками, на верхньому ярусі — пілястрами. Екзотичного характеру екстер’єру надають вікна з підково- та ромбоподібними перемичками, запозиченими зі східного мистецтва, а також скульптурні герми у вигляді крилатих гурій, розташовані під спареними напівколонками, і килимовий ліпний орнамент декоративних вставок. Рельєфною мавританською орнаментикою оздоблені вікна з напівциркульними арками. У декорі широко використано фігурну цегляну кладку, що імітує руст на першому поверсі та в міжвіконних лопатках, а також художній метал балконних і сходових огорож. У вікнах-вітринах з боку вулиці Архітектора Городецького збереглися первісні дерев’яні рами. Відомі мешканці: У різні роки в будинку на вулиці Ольгинській, 2/1 мешкали відомі актори, які працювали в розташованому поруч театрі імені Івана Франка. У 1923–1927 роках і з 1936 року тут проживав Дмитро Мілютенко (1899–1966) — актор, народний артист СРСР. У 1944–1966 роках — Гнат Юра (1888–1966), актор і режисер, народний артист СРСР. У 1930-х роках — Микола Яковченко (1900–1974), актор, народний артист УРСР.
3 кімнати
з ремонтом
105 / 60 / 13 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 4
1917 Рік будівництва
без комісії
$ 1.4 млн
7 068 $/м²

вулиця Мечникова, 11-А

Кловська
ПАНОРАМНА квартира в ЖК еліт класу Signature! - Башта 3 - 191 м2! Мечнікова 11а - Поверх 21/25 - Площа — 191 м², вільне планування, - Висота стель — 3,2 м - Цілодобова охорона, пропускна система, система розумний дім - Підземний паркінг на 240 машиномісць
1 кімната
без ремонту
191 / 1 / 50 м²
монолітно-каркасна
поверх 21 з 25
2022 Рік будівництва
без комісії
$ 127 тис.
2 428 $/м²

Інститутська вулиця, 27/6

Дворівнева квартира з 2 фасадними балконами на Липках Продаж ексклюзивного обєкта нерухомості в найпрестижнішому історичному районі Києва. Унікальне дворівневе рішення ідеально підійде як для VIP-апартаментів, так і для представницького офісу компанії, нотаріальної контори, закритого клубу або юридичного бюро. Розташування: Знаковий монументальний будинок 1913 року, на перехресті вулиць Інститутської та Шовковичної. Зручний і затребуваний 2-й поверх (також є ліфт). Висота стелі - 4 метри, що дозволило реалізувати другий рівень (антресоль). Конфігурація: Перший рівень включає зону open-space з капітальними колонами, окрему кімнату та великі фасадні вікна, що забезпечують чудове природне освітлення. На другий рівень ведуть стильні металеві сходи з огородженням. Балкони: 2 відкриті балкони з автентичною ковкою, з яких відкривається чудовий краєвид на архітектуру Липок. Ключові переваги: Величезний і рідкісний плюс для урядового кварталу - наявність місця для паркування автомобіля у закритому дворі. Престижне сусідство, тихий та безпечний район, розвинена інфраструктура Печерська. У пішій доступності станція метро «Хрещатик», "Арсенальна", Маріїнський парк, урядові установи. Будинок знаходиться до блокпосту 👌 Це справді унікальна пропозиція! Для отримання детальної інформації та запису на перегляд - телефонуйте або пишіть в будь-який месенджер.
2 кімнати
без ремонту
52.3 / 14.4 / 5.7 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 5
1913 Рік будівництва
$ 276 тис.
3 943 $/м²

Інститутська вулиця, 24/7

Майдан Незалежності
70 квадратів у найпрестижнішому місці урядового кварталу. По сусідству Верховна Рада України, кабінет Міністрів, Офіс Президента, НБУ, ОГП, МВС та інші державні та міжнародні організації. Офіс виконаний в національному етнічному стилі, наповнений раритетними меблями та доповнений оригінальними предметами мистецтва 17 століття. Приміщення офісу складається з приймальні, основного кабінету та додаткового кабінету на 2-4 робочі місця для співробітників, санвузла. Офіс має основний та додатковий вхід та вихід. Закріплено паркомісце.
2 кімнати
з ремонтом
70 / 20 / 10 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 5
1936 Рік будівництва
без комісії
$ 225 тис.
2 922 $/м²

Виноградний провулок, 1/11

Квартира в самому центрі міста, з приємним краєвидом. В квартирі виконаний високоякісний ремонт з коштовних матеріалів, квартира повністю мебльована для проживання повноцінної сім’ї з 1-2 дітками, або спокійного життя пари, по зональності вітальня з виїздом на кухню, дитяча, доросла кімната з виходом на великий засклений балкон з видом на паркову зону. По техніці є все необхідне, бойлер, посудомийна машина, телевізор з величезною діагоналлю,фільтр води, вся проводка та сантехніка в ідеальному стані.
3 кімнати
з ремонтом
77 / 47 / 6.5 м²
цегляна технологія
поверх 10 з 11
1967 Рік будівництва
без комісії
$ 295 тис.
4 214 $/м²

вулиця Архітектора Городецького, 4

Майдан Незалежності
🔝 АКТУАЛЬНО! ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ! МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ! 3кім=70м²! Городецького, 4! ✔ Продаж квартири в самісінькому центрі Києва. ✔ Кухня вітальня з виходом на балкон, дві спальні. ✔ Це одна з найпрестижніших і найзручніших локацій міста, де все необхідне знаходиться буквально за кілька хвилин пішки: ресторани, кавярні, магазини, бізнес-центри та культурні локації. Для мешканців передбачена охоронювана парковка у дворі.
3 кімнати
з ремонтом
70 / 30 / 30 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 4
1897 Рік будівництва
$ 190 тис.
3 016 $/м²

Інститутська вулиця, 24/7

Майдан Незалежності
Квартира на Липках, печерський район, під ремонт або під офіс Телефонуйте
2 кімнати
з ремонтом
63 / 18 / 14 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 5
1936 Рік будівництва
$ 365 тис.
3 042 $/м²

вулиця Хрещатик, 21

Хрещатик
✅ АКТУАЛЬНО! ВИД НА ХРЕЩАТИК! РЕМОНТ! 3кімн=120м²! Хрещатик, 21! ✔ Пропозиція ВИДОВИХ апартаментів з ремонтом на Хрещатику. ✔ В квартирі виконано якісний авторський ремонт преміального класу, з повною заміною комунікацій. ✔ Ремонт з використанням ексклюзивних матеріалів. Паркетна дошка африканське дерево, міжкімнатні двері із цільного дерева, виробництво Італія. Італіська штукатурка, іспанська керамічна плитка. ✔ Меблі на замовлення, виробництво Італія, побутова техніка Bosch. Встановлено кондиціонери Hitachi, резервний проточний нагрівач Bosch. Зонований електричний нагрів підлоги. Броньовані двері, відеодомофон з прихованим відеоспостереженням. ✔ Функціональне двостороннє планування простора кухня столова, велика вітальня, дві спальні, великий сан.вузол, дві лоджії. ✔ Н=3,5 м, будинок з ліфтом, є свій закритий двір з домофоном та магнітним замком. ✔ Метро "Хрещатик", "Майдан Незалежності", "Театральна" піша доступність. ✔ Поряд Оперний театр, театр ім. І. Франка, театр ім.Л.Українки, Володимирська гірка, поряд історичні, туристичні, та архітектурні пам`ятки Києва. КЛЮЧІ НА РУКАХ, перегляди по домовленності. ТОРГ РЕАЛЬНОМУ КЛІЄНТУ!
3 кімнати
з ремонтом
120 / 69 / 20 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 7
1954 Рік будівництва
$ 200 тис.
4 348 $/м²

вулиця Заньковецької, 10

Хрещатик
🔝 АКТУАЛЬНО! ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ! РЕМОНТ! 1кім=46м²! М.Заньковецької, 10! ✔ Продаж квартири з гарним краєвидом, в найкращій локації Києва, поряд Майдан Незалежності та Театр ім.І.Франка. ✔ Добротний цегляний будинок, з/б перекриття, ЛІФТ. ✔ Простора кухня вітальня, окрема спальня, з виходом на балкон. ✔ Вид з вікон на вул.Заньковецької та сквер. ✔ Квартира в гарному житловому стані, повністю мебльована та укомплектована необхідною побутовою технікою. ✔ Ідеальний варіант як для проживання та і під орендний бізнес. ✔ Поряд все необхідне для комфортного проживання, ресторани, кавярні, магазини, зони відпочинку, площа ім.І.Франка, Консерваторія, вул.Банкова, Інститутська, Лютеранська, Урядовий квартал.
1 кімната
з ремонтом
46 / 18 / 20 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 6
1953 Рік будівництва
$ 130 тис.
2 386 $/м²

Круглоуніверситетська вулиця, 2/1

Хрещатик
Дизайнерська квартира в історичному серці Києва! Пропонується до продажу вишукана 2-кімнатна квартира загальною площею 54,48 м², розташована на 4-му поверсі 5-поверхового будинку в Печерському районі за адресою: вулиця Круглоуніверситетська, 2/1. Оселя знаходиться в самому серці столиці — на престижних та історичних Липках. У квартирі виконано дорогий, капітальний та високоякісний ремонт із використанням преміальних матеріалів, що підкреслює особливий статус цього житла. Простір має грамотне та ергономічне планування, яке створює атмосферу затишку та свободи. Продаж здійснюється у повній комплектації: усі ексклюзивні меблі та сучасна побутова техніка від провідних брендів залишаються новому власнику. Це ідеальна пропозиція як для поціновувачів безкомпромісного комфорту в історичному центрі Києва, так і для високоліквідної інвестиції під елітну оренду. Обєкт розташований в автентичному дореволюційному будинку, який має високу архітектурну цінність, відрізняється товстими капітальними стінами, високими стелями та унікальним плануванням. Будівля перебуває у чудовому технічному стані, вхідна група охайна, а серед мешканців — виключно статусна та доброзичлива публіка. Великою перевагою для центру міста є наявність тихого, затишного та зеленого внутрішнього двору, повністю ізольованого від галасу центральних магістралей, де панує спокійна та приватна атмосфера. Локація є однією з найдорожчих та найбезпечніших у столиці. Тут гармонійно поєднуються ділове життя мегаполіса та спокій історичних кварталів. Інфраструктура навколо є еталонною: у пішій доступності розташовані легендарний Бессарабський ринок, елітні торговельні центри «Mandarin Plaza» та ТРЦ «Gulliver», знаменита вулиця Хрещатик, престижні ліцеї та гімназії, а також найкращі столичні ресторани, бутики та кавярні. Для прогулянок на свіжому повітрі поруч є мальовничий парк ім. Тараса Шевченка, Маріїнський парк, сквер ім. Богомольця, Софійська площа та Золоті Ворота. Транспортна розвязка бездоганна — усього за 7 хвилин спокійної пішої ходи можна дістатися одразу трьох ключових станцій метро: «Хрещатик», «Театральна» та «Палац спорту». Ціна 130 000 або найкраща пропозиція. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!
2 кімнати
з ремонтом
54.48 / 35.3 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 5
1937 Рік будівництва
без комісії
$ 688 тис.
3 496 $/м²

Крутий узвіз, 7

Театральна
Без комісії Продаж ВИДОВОЇ квартири 196.8 кв.м. НОВОБУДОВА в самому Центрі міста Київ вул.Крутий узвіз 7, поруч Бессарабка Хрещатик ТЦ Гулівер, БЦ ARENA CITY, чотири станції метро Хрещатик, м.Театральна, м.Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Квартира загальною площею 196.8 кв.метрів з ПАНОРАМНИМИ ВІКНАМИ, займає весь 9-й поверх/10, вантажний ліфт ThyssenKrupp. Квартира під ремонт де ви можете здійснити всі свої дизайнерські задуми, складається з окремої кімнати(спальні) з відкритим балконом, великої кімнати вільного планування з панорамними вікнами, кухні та двох санвузлів - дивіться відео. Відеотур: youtube.com/watch?v=Wi4zwsNqgqk Цілодобова охорона, СКД (система контролю доступу, вхід по карткам), відеоспостереження, НОВОБУДОВА 2008-го року, БОМБОСХОВИЩЕ, підземний паркінг, надається 1 паркомісце на поверх, є додаткові паркомісця на відкритому паркінгу. Найближчі станції метро: Палац Спорту, Площа Українських Героїв, Театральна, Хрещатик. Система опалення: автономна, газовий котел RINNAI та бойлер. Над даною квартирою продається квартира на останньому поверсі 180.6 кв.м. (пентхаус), який можна також докупити та обʼєднати в дворівневі апартементи. Вартість 688800 у.о. без оплати комісійних виплат для покупця (станом на 11 липня 2026 - квартира актуальна) No fees SALE APARTMENT with the GREAT VIEW 196.8 sq.m. NEW BUILDING city Center Krutyi descent 7, near Bessarabka Khreshchatyk Gulliver Shopping Center, trade and entertainment center in the very heart of Kyiv ARENA CITY Business Center, four metro stations: Khreshchatyk, Teatralna metro station, Palace of Sports and Ukrainian Heroes Square. Total apartment area is 196.8 sq.m. PANORAMIC WINDOWS, occupy the entire 9th floor/10, freight elevator ThyssenKrupp. Apartment for renovation where you can realize all your design ideas, consists of a separate room (bedroom) with an open balcony, a large open-plan room with panoramic windows, a kitchen and two bathrooms - watch the video. Video tour: youtube.com/watch?v=Wi4zwsNqgqk 24-hour security guarding, ACS (access control system, possibility to enter the building only with your card), video surveillance, NEW BUILDING built in 2008, BOMB SHELTER, underground parking, premises will be provided by 1 parking space , additional parking spaces in the open parking lot. The nearest metro stations: Palace of Sports, Ukrainian Heroes Square, Teatralna, Khreshchatyk. Heating system: autonomous, RINNAI gas boilers on each floor and boiler. Above this apartment is an apartment for sale on the top floor of 180.6 sq.m. (penthouse), which can also be purchased and combined into two-level apartments. Cost 688800 USD without payment of commission payments for the buyer (as of July 11, 2026 - the apartment is relevant)
3 кімнати
без ремонту
196.8 / 150 / 25 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 10
2008 Рік будівництва
$ 189 тис.
2 487 $/м²

Лютеранська вулиця, 11-Б

Хрещатик
Квартира на Лютеранська 11б Продаж 3 кімнатну квартиру, 76м2 на вул. Лютеранська.Квартира після косметичного ремонту та чекає на нових господарів. Будинок у дворі. Своє паркомісце у дворі.Капитальній ремонт делали 15 лет назад.Поруч вся необхідна інфраструктура Для комфортного життя, ЦУМ, ТРЦ.Gulliver, Бесарабський ринок, NOVUS, ФОРА, АТБ, Поруч станції метро: М. ХРЕЩАТИК; М. МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ; М. ТЕАТРАЛЬНА Квартира має функціональне планування та великий потенціал для створення стильного авторського простору. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію в одну з найстатусніших локацій Києва.
3 кімнати
з ремонтом
76 / 45 / 10 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 5
1910 Рік будівництва
без комісії
$ 119 тис.
1 831 $/м²

провулок Костя Гордієнка, 1-А

Кловська
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ 2-кімнатна квартира в самому центрі Києва! Печерськ, Липки — пров. Костя Гордієнка 1а Високий 1 поверх (бельєтаж) у 11-поверховому цегляному будинку. Квартира світла, тепла та має зручне і продумане планування. Переваги: СВІТЛО 24/7 !!! Дві великі роздільні кімнати: 21 м² та 16 м² Обидві мають вихід на засклений балкон Окрема кухня 8 м² Всі вікна виходять на південний схід - що гарантує Вам мяке пробудження! Простора гардеробна при вході Підходить для використання як офіс! Локація — Печерські Липки: Один із найбезпечніших районів Києва: урядові будівлі, посольства, Поруч провідні навчальні заклади: Ліцей міжнародних відносин №51, Кловський ліцей №77 Дитяча і доросла поліклініки Криті тенісні корти та фехтувальний зал за 200 метрів, Фітнес центр Маріїнський парк, алея сакур, зелена та тиха місцевість У пішій доступності три станції метро: Кловська, Арсенальна, Хрещатик Квартира чудово підходить як для проживання, так і для офісного використання. Запрошуємо на перегляд! 2-room apartment in the heart of Kyiv! Pechersk, Lypky — 1a Kostia Hordiienka Lane Located on the elevated 1st floor (mezzanine) of a 11-storey brick building. Bright, warm, and well-planned apartment. Features: ELECTRICITY -24/7 !!! Two large separate rooms: 21 m² and 16 m² Both rooms have access to a glazed balcony Separate 8 m² kitchen All windows face southeast Spacious walk-in wardrobe at the entrance Suitable for office use Location — Pecherski Lypky: One of the safest and most prestigious areas: embassies, government buildings Nearby top schools: Lyceum of International Relations No. 51, Klov Lyceum No. 77 Children’s and adults’ medical clinics Indoor tennis courts and fencing hall within 200 meters Mariinsky Park, sakura alley, lots of greenery Three metro stations within walking distance: Klovska, Arsenalna, Khreshchatyk Perfect for both living and office purposes. We invite you to a viewing!
2 кімнати
з ремонтом
65 / 37 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 11
1978 Рік будівництва
без комісії
$ 237 тис.
3 537 $/м²

Шовковична вулиця, 21

Продаж 2-к квартири з ремонтом у самому серці Печерська — вул. Шовковична, 21. Без комісії. ❗️Ексклюзивна пропозиція в урядовому кварталі з власним укриттям (окреме фото та відео тур відправляю в особисті) Пропонується стильна 2-кімнатна квартира з новим капітальним ремонтом, розташована в одному з найпрестижніших районів Києва — Липки. Основне: • Площа — 67 м² • Поверх — високий 1 із 6 • Висота стелі — 3,2 м • Будинок — цегляна «сталінка» з ж/б перекриттями Квартира після повного капітального ремонту: — замінені всі комунікації — якісно розведена електрика — встановлено відеоспостереження, домофон, інтернет — ніхто не проживав після ремонту Функціональне планування, вікна виходять на 3 сторони, що дає багато світла та простору. Окрема перевага — власне облаштоване бомбосховище з ремонтом. Документи: • 1 власник • більше 3 років у власності • без зареєстрованих осіб • угода швидка та прозора Комісія — 0%. Працюю як представник власника. Про будинок: Номенклатурна «сталінка» 1935 року, побудована для працівників Ради народних комісарів. Архітектура поєднує елементи конструктивізму та неокласицизму. Закритий двір із зеленню, є паркомісця та укриття. Локація: Урядовий квартал Липки — поруч Маріїнський парк, Кловський палац, метро Хрещатик та Арсенальна. Тиха, безпечна та статусна частина міста. Квартира, яка поєднує історію, якість і комфорт для життя або інвестиції.
2 кімнати
з ремонтом
67 / 44 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 5
1935 Рік будівництва