Пропонуємо до продажу 4-кімнатну квартиру з капітальним ремонтом по вулиці Тбіліській. Квартира розташована на 4 поверсі 9- поверхового будинку.
Дуже ухожений ОСББ, ремонт в підїзді, є відеоспостереження.
Будинок цегляний.
Площа 110.48/63.4/11.
Висота стелі 2.80.
При ремонті використовувались дуже якісні та дорогі матеріали, так як робилось все для себе. У квартирі зроблено все: проводка, сантехніка, вікна, система опалення та інше.
Квартира дуже тепла та затишна.
Броньовані вхідні двері, встановлена сигналізація.
Всі міжкімнатні двері зроблені з натурального дерева.
Лоджія засклена.
Великий балкон 6.56 м² засклений.
Кімнати роздільні (площа 16,7+14,1+14,3+18,3кв.м)
Санвузол суміжний (площа 7,9кв.м).
Будинок знаходиться на набережній в затишному місті, тихій двір з парковкою. Гарні та тихі сусіди.
Телефонуйте! Домовимось про перегляд, проконсультуємо з усіх питань та допоможемо з оформленням документів. Позбавте себе юридичних ризиків. Агентство нерухомості "Асторія", офіс Незалежної України,36.
Продам 3х квартиру 78 кв.м., площа Поляка, пр.Соборний 173.
Квартира душе світла, панорамна, гарний вид з усіх вікон!
Продається повністю укомплектована меблями та необхідной технікой.
Будинок цегляний , квартира повнометражна. Велика кухня-столова с балконом на проспект, всі інші кімнати вікна виходять у двір. Великий санвузол.
За більш детальною інформацією дзвоніть будь ласка в АН Срібло.
Продається 4-х кімнатна квартира по бул. Центральному . Розташована на 11-му поверсі ( 12й технічний поверх ).
Дім 2009 р. побудови , цегляний .
Загальна площа - 125 кв. м
В квартирі виконаний капітальний ремонт з використанням доброякісних матеріалів .
Всі меблі під замовлення , відмінної якості .
Простора кухня-вітальня з чудовим краєвидом на р. Дніпро .
Три окремих спальні , забезпечать простір і комфорт кожному члену родини .
Новим власникам залишаються всі меблі та техніка .
На всі питання відповімо по телефону .
Є відеоогляд .
Продам 4-кімнатну квартиру вул. Жаботинського (Правди), вул. Лермонтова, 3/5, цегляний будинок, загальна площа 95кв.м., житлова 64кв.м, кухня 8,35, в самому центрі міста, сталінка, в житловому стані, кімнати роздільні (18,69+ 18,94 +13,09 +13,89), з/в роздільний, пл. труби, лічильники. 2 балкони засклені.
У кімнатах підлога паркет.
Відмінне розташування будинку, все необхідне для комфортного проживання знаходиться в кроковій доступності: зупинки, парк, ринок, супермаркети, д/сади, школи.
Цінуйте більше місце розташування, ніж сам стан квартири!
Місце поміняти неможливо! Ремонт можна міняти завжди.
Телефонуйте! Ми покажемо обєкт,
проконсультуємо з усіх питань та допоможемо з оформленням документів. Позбавте себе юридичних ризиків.
Пропонується до продажу чотирикімнатна квартира в елітному будинку на вул. Немировича-Данченка у районі набережної. Будинок цегляний, ОСББ. 2-й поверх 9-ти поверхового будинку. Загальна площа 112 кв.м., житлова 65 кв.м., кухня 11 кв.м. Балкон та лоджія засклені. Квартира у житловому стані, різнобічна. Змінено всі комунікації водопровід, каналізація та мідна проводка. Поруч із будинком вся інфраструктура для комфортного проживання. Транспортна розвязка у будь-який район міста.
Пропонується до продажу чотирикімнатна повнометражна квартира вул. Патріотична. Район Перинатального центру та вул. Сталеварів. Будинок цегляний, 3-й поверх 5-ти поверхового будинку. Загальна площа 98 кв.м. Кімнати та санвузол роздільні. Житловий стан квартири. Балкон засклений. Поруч із будинком вся інфраструктура для комфортного проживання. Транспортна розвязка у будь-який район міста.
Пропонується до продажу 4 кімн. квартира в центрі по проспекту. Квартира в жилому стані (84м2) розташована на 5 пов./5пов. будинку.
Балкон засклений.
С/вузел окремий.
Кладовка.
Додаткова інформація по телефону.
Ваша ідеальна 4-кімнатна квартира в центрі – все поруч! Пропонується до продажу простора квартира на площі Фестивальній, 3. Площа квартири становить 78 кв.м (житлова – 50 кв.м, кухня – 6 кв.м), розташована на 9-му поверсі.
Чотири роздільні кімнати – це запорука комфорту для великої родини. Вікна у двір забезпечать тишу та спокій. Балкон з видом на площу стане вашим улюбленим місцем для відпочинку.
Завдяки відмінній інфраструктурі все необхідне знаходиться під рукою: магазини, школи, дитячі садки, зупинки громадського транспорту (трамвай, маршрутки).
Квартира повністю готова до продажу, в ній ніхто не прописаний. Усі зручності для комфортного життя вже є. Зателефонуйте, щоб домовитися про перегляд та переконатися у перевагах цієї пропозиції!
Ціна 32 000$
Телефонуйте та йдемо дивитися!
Квартира має роздільне планування. У квартирі два санвузли та засклена лоджія.
У квартирі встановлені лічильники на тепло.
Документи в порядку. Надається повний супровід угоди.
Будинок ОСМД з закритим двором та консьєржем.
Квартира розташована в самому центрі міста в дуже хорошій локації з прекрасним видом. Поблизу знаходяться парк Перемоги, супермаркет Варус, зупинки громадського транспорту, парковка та розвинена інфраструктура.
Квартира має прихожу, 3 окремі спальні, вітальню, кухню, їдальню, 2 балкони, ванну кімнату та санвузол. Виконано якісний ремонт з використанням дорогих будівельних матеріалів. Встановлено двері, виготовлені на замовлення. Кухня обладнана стільницею з натурального каменю.
Будинок розташований у самому центрі міста. Двір тихий і спокійний. Поруч є парковка, магазини, аптеки, ТЦ Україна та FIT Haus.
Квартира знаходиться в пішій доступності від усієї інфраструктури.
Квартира повнометражна. Всі вікна обладнані рольставнями. Є два утеплені балкони.
Квартира з євроремонтом. Планування роздільне. Кухня-студія. Чотири кімнати окремі. Є гардеробна, комора, просторий коридор. Вхідні двері броньовані.
Квартира обладнана лічильниками на воду та електроенергію. Гаряча вода забезпечується бойлером. У санвузлах тепла підлога.
У квартирі залишаються всі меблі та техніка. Вбудована кухня. Є сейф.
Будинок - сталінка з чистим підїздом та прекрасним двором. Сусіди ввічливі. Є відеодомофон та сигналізація.
Квартира розташована біля 71 гімназії та кафе "Аристократ". Поруч вся необхідна інфраструктура.
Квартира повнометражна. Є три засклені балкони з ролетами, два з яких - еркерні, утеплені з батареями. Є два санвузли: гостьовий та господарський.
Квартира має роздільне планування. На першому поверсі розташовані кухня-студія, спальня, гардеробна, санвузол, балкон і велика лоджія. На другому поверсі знаходяться дві спальні кімнати, гардероб, санвузол і ванна кімната. В квартирі виконано стяжку полів, в санвузлах та ванній кімнаті покладено плитку. На першому поверсі встановлені деревяні вікна, на другому - металопластикові. Всі двері в квартирі нові, прихованого монтажу. Ремонт робили для себе з якісних матеріалів за авторським проектом. Дах будинку новий.
В квартирі замінено провід та труби. Встановлено індивідуальне газове опалення. Є центральний водопровід, електрика та газ.
В квартирі залишилося завершити ремонт. Закуплено частину сантехніки. Встановлено чотири кондиціонери.
Квартира розташована в сталінці.
Поблизу є всі зручності.
Квартира має нестандартне планування. Кімнати роздільні. Санвузол роздільний. Ремонт у житловому стані.
Встановлені лічильники на все.
У квартирі є три балкони, один з яких узаконенний і має площу 11 кв.м.
Квартира має вільне планування. Виконані чорнові роботи: залита стяжка, вирівняний і пофарбований стеля, є шумоізоляція на стінах.
До квартири додається повний дизайн-проект.
ЖК Лермонтова - закритий і охоронюваний комплекс у центрі міста. У комплексі є найпросторіша та найбільша квартира з чудовим видом на парк.
У пішій доступності розташована вся інфраструктура: ТЦ Україна, зупинки транспорту, магазини та школи.
Квартира має найнижчу ціну за кв.м. у місті.
Квартира з євроремонтом. Планування роздільне. Кімнати роздільні. Санвузол суміжний. Планування включає просторий хол з гардеробною при вході, вітальню, кухню з вбудованою кухнею, дві дитячі кімнати, господарську спальню з виходом на балкон площею 12 кв.м.
У квартирі є лічильники на воду, газ та електрику. Будинок має лічильник тепла. Квартира підключена до центрального водопроводу, каналізації та газопостачання.
Квартира повністю мебльована та оснащена технікою.
Документи готові до продажу. Власник один. Торг.
Будинок цегляний, сталінка. Затишний двір. Є Wi-Fi.
Поруч розташована вся необхідна інфраструктура.
Квартира має 2 санвузли з ванною, душем та туалетом. Наявні балкон та лоджія. Встановлені сигналізація та кондиціонер. У квартирі є гардероб. Гідні сусіди.
Планування роздільне. У кожній кімнаті є балкон. Квартира в житловому стані, але потребує ремонту.
Централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Квартира мебльована.
Продаж від власника. Прописаних немає.
Цегляний житловий фонд 80-90-х років. У будинку є ОСББ, мінімаркет, ліфт, комора та господарське приміщення.
Квартира розташована біля Дніпра.
Квартира має 2 балкони та 1 лоджію. Вікна виходять на 3 сторони. Є роздільний санвузол.
Квартира має авторський капітальний ремонт із якісних матеріалів.
Квартира газифікована, з індивідуальним газовим опаленням.
Залишаються всі меблі та техніка.
Перегляд можливий у будь-який час.
ЖК Лєрмонтово розташований у самому серці міста, поряд з ТЦ Україна. Будинок має гарний чистий підїзд, тихий закритий двір, консєржа, охорону території, підземний паркінг та ліфт.
Поблизу знаходиться Критий ринок, школи, дитячі садки, ресторани та кафе.
Квартира сучасна, затишна та світла. Вона оснащена кондиціонером, підігрівом підлоги, ванною, душовою кабіною, гардеробом, балконом або лоджією. Квартира має сигналізацію, відеоспостереження, Wi-Fi, швидкісний інтернет та телевізор.
Квартира у житловому стані. Чотири окремі просторі кімнати. Санвузол роздільний. Замінена сантехніка та частково замінені вікна.
Без комісії для покупця.
Будинок цегляний, ОСББ. Поруч знаходиться добре обладнане бомбосховище.
Відмінне місце розташування в центрі міста. У пішій доступності супермаркети, магазини, транспортна зупинка, парк, місця для відпочинку, дитячі заклади.
Квартира має житловий стан, але потребує ремонту. Кухня площею 7 кв.м. З кожної кімнати є вихід на відкритий балкон.
Квартира розташована у цегляному будинку. Прямо в будинку знаходиться магазин "Грядка".
Будинок розташований у зеленій зоні. Набережна знаходиться в 10 хвилинах пішки.
З балконів відкривається чудовий вид.
Квартира має зручне планування. Всі кімнати окремі, двостороння. У 2021 році зроблено новий ремонт у двох спальнях, включаючи нові стелі, ламінат та шпалери.
У квартирі встановлені склопакети у всіх кімнатах та на великому балконі. Взимку 2024 року в будинку зроблено ремонт у підїзді. Встановлені нові двозонні лічильники світла. Дуже економний тариф на тепло: у найхолодніший місяць виходить близько 1900 грн, у лютому - 1400 грн.
У квартирі є три балкони, один з яких збільшений та узаконення. Є суміжний балкон для двох спалень з опаленням.
Прописаних неповнолітніх немає.
У домі створено ОСББ. У будинку новий ліфт, нові вікна та завжди чисто.
Біля будинку розташований міні-маркет. У 10 хвилинах пішки знаходяться Апельмон, АТБ та кінцева зупинка громадського транспорту.
Квартира світла, простора та затишна. З спалень відкривається чудовий вид на Дніпро та нові мости. З залу та кухні вид на зелений двір. Є місця для паркування під балконом. Гарні сусіди.
Квартира має дворівневе планування. Стан після будівельників, без ремонту. Установлено чистову стяжку підлоги та штукатурку стін.
Установлено лічильники на газ та електроенергію. Система опалення індивідуальна газова.
Меблів та техніки в квартирі немає.
Можливість встановлення каміна.
ЖК KVARTAL - сучасний житловий комплекс, зведений після 2021 року. Будинок зданий та активно заселяється. У комплексі є сучасні ліфти, благоустроєна охороняєма територія та комерційні приміщення на першому поверсі, де розташовані магазини, аптека та стоматологія. Є зручна транспортна розвязка.
ЖК розташований у Запоріжжі.
Квартира має панорамні вікна з видом на річку Дніпро та місто. Встановлено якісні металопластикові вікна та надійні вхідні двері. За додаткову плату можна придбати паркомісце на території комплексу. Квартира має багато світла завдяки панорамному склінню. Ідеальний варіант для реалізації власного дизайн-проекту. Санвузолів в квартирі 2 і більше.
Квартира має суміжне та прохідне планування. Ремонт виконаний за авторським проектом. У квартирі є велика кухня-вітальня, майстер-спальня з власною гардеробною, два сучасних санвузли, один із яких з ванною і душовою кабіною, окрема пральна кімната та три затишні балкони.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Установлені варильна панель, духова шафа, мікрохвильова піч, посудомийна машина, холодильник, пральна та сушильна машини. Також є телевізор, швидкісний інтернет, Wi-Fi, цифрове та кабельне ТБ.
У вартість включені два паркомісця під навісом. Наявний гостьовий паркінг.
Будинок оснащений сигналізацією, відеоспостереженням та підігрівом підлоги.
Є асфальтована дорога.
Квартира простора, світла та неймовірно затишна. У квартирі встановлений кондиціонер.
Квартира має цікаве роздільне планування. Стан ремонту житловий. Санвузол роздільний.
У квартирі централізоване опалення.
Квартира мебльована.
Документи готові.
Тип будинку - сталінка.
Квартира має ідеальну інфраструктуру.
Квартира має вид на алею вулиці.
Квартира зроблена повністю. Перепланування узаконено. Три кімнати роздільні. Кухня та їдальня обєднані. Санвузол суміжний, ванна кімната площею 8,7 кв.м.
Побудова асфальтована дорога. Є центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід. Система опалення централізована.
Є можливість приєднання горища до квартири для будівництва другого поверху та мансарди.
Тип будинку - сталінка.
Квартира розташована в самому центрі міста. Поруч знаходяться набережна, парк, критий ринок, торгові центри, безліч ресторанів, кафе та супермаркетів.