Без % для покупця! Житловий комплекс, що знаходиться в районі з розвиненою інфраструктурою. Неподалік школи, дитсадки, супермаркети й різні магазини, поліклініка, а також залізничний вокзал, зупинка громадського транспорту! Телефонуйте, домовимось про перегляд!

Двокімнатна квартира з ремонтом!

ТЕРМІНОВО! Новий будинок! Нова квартира! Нове життя! Нові можловості! 2 кім.квартира з ремонтом, зроблено - стіни под чистову, стеля гіпсокартон, на підлозі плитка, в с/в не дороблена, але куплена. Індивідуальне газове опалення, котел в ціні! Тихе місце, сосни, парки, свіже повітря, краса! Максимальне наповнення квартири!

ТЕРМІНОВО! 2 кім. з ремонтом 50 000$!

Ця нерухомість без ремонту створює можливість для вас самостійно створити свій ідеальний житловий простір,відповідно до вашого баченні та уявлення про комфорт і стиль Квартира розташована в зручному районі з легким доступом до громадського транспорту ,магазинів,ресторанів.Ця квартира без ремонту,що дозволяє облаштувати її згідно Ваших вподобань стилю та дизайну. Планування приміщення раціональне та функціональне 09******98 Анна

Продається 2 кімнатна квартира без ремонту ! Ірпінь!

ЖК в городе Забучье

География, Забучье