Продається 1-кімнатна квартира в ЖК Мрія
Поверх: 9/10
Площа: 56 м2
Секція 7
Стан від забудовника
Автономне газове опалення
Квартира простора, з вдалим плануванням.
Розглядається продаж за державними програмами.
Продається двохкімнатна квартира ЖК Вернісаж, після будівельників, доступний торг по місцю, панорамний балкон, АО
Деталі за номером 0637895007 Ксенія Актив+
Продається трикімнатна квартира в цегляному будинку. Центральна частина міста. Вул Домбровського. Будинок в дворі, де багато зелені, місць для паркування. Квартира розташована на 9му поверсі в 10-ти поверхівці. Кімнати окремі, санвузол роздільний. Балкон та лоджія засклено. Стан жилий, але гарна осметика не завадить.
Продається сучасна однокімнатна 2х рівнева квартира. Висока стеля в 4м., широкі підвіконня в 1м, будинок із червоної цегли. Якісний ремонт. Квартира продається з усім що в ній знаходиться. Від Вас тільки ковдра, подушка і власні речі. Тепла підлога у ванній кімнаті. Облаштоване робоче місце. Цікаві вимикачі, замінена проводка. Широкі вхідні броньовані двері. Скляні двері між кухнею і кімнатою. На вікнах штори блєк аут. Тихий двір. Поряд є вся необхідна інфраструктура. Квартира чекає саме Вас. Дзвоніть.
Квартира не кутова. Виконано косметичний ремонт.
У квартирі централізоване опалення. Санвузол роздільний.
У квартирі залишаються всі меблі та техніка, крім дивана в залі.
Квартира з роздільним плануванням і суміжним санвузлом. Є балкон і гардеробна. Ремонт - після будівельників.
Квартира підключена до центральної каналізації, електрики, газу та центрального водопроводу. Система опалення індивідуальна газова.
Квартира не мебльована, без мультимедіа.
Переуступка. Здача секції запланована на 3 квартал 2025 року.
ЖК «Аристократ» - сучасний та безпечний житловий комплекс, реалізований забудовником Plus Development. Має велику власну закриту територію з гостьовим паркінгом, гаражними боксами та підземним паркінгом. У будинку є ліфт.
Гарно розвинута інфраструктура. Все поряд: школа, садок, різні магазини, маркет, ринок, транспортна розвязка.
Квартира має панорамні вікна.
Квартира має якісний ремонт та теплу підлогу. Спланована кухня-вітальня площею 13 кв.м., широка спальня площею 17 кв.м., санвузол з душовою кабіною. Є комірка площею 3 кв.м., яка продається за окрему ціну.
Квартира має право власності. Можливий перегляд у день звернення. Дозволено придбання за програмами "єОселя" для ВПО та "єВідновлення".
ЖК Вільський має парковку у дворі та укриття в будинку.
Поблизу розташовані транспортні зупинки, дитячий садок, ринок та корисні магазини.
З вікон відкривається вид у двір.
Квартира з мінімальними вкладеннями. На стінах декоративна штукатурка, стеля натяжна. Підлога підготовлена під епоксидну смолу. Електрика розведена.
Квартира підключена до водопостачання та газу.
Квартира з чорновими роботами. Зроблено штукатурку стін та стяжку підлоги. Є відкритий балкон та гардероб.
Зроблено базу розводки електрики. Розведені труби на опалення.
Можливий торг.
Престижний комплекс із закритою територією. Квартир без ремонту вже практично немає.
Квартира дуже світла, вікна виходять на південну сторону, гарний вигляд з вікна. Встановлені хороші вхідні двері. Є можливість втілити свої побажання.
Квартира дуже простора з окремою гардеробною кімнатою.
Квартира дуже світла та сонячна, з панорамними вікнами та гарним виглядом з вікна. У вартість оренди входить комірка поруч з квартирою.
Квартира має гарне планування, що дає можливість перепланування в двокімнатну. Ремонт після будівельників. Санвузол суміжний.
Квартира оснащена вітражними вікнами та автономним газовим опаленням.
Продаж по переуступці без комісії для покупців.
1 секція ЖК Аристократ здана в експлуатацію в липні.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі.
За додаткову плату можна придбати гараж.
Квартира з косметичним ремонтом. Кімнати прохідні. Є панорамний балкон.
Замінена електропроводка та сантехніка. Зроблено дах. Опалення централізоване.
У вартість входять кухонні меблі. Меблі та техніка можуть залишитись за домовленістю.
Будинок цегляний, не кутовий. Є тихий доглянутий двір.
Вся інфраструктура міста поруч.
Квартира з чорновими роботами. Зроблено штукатурку стін, стяжку підлоги, базова розводка електрики. Є відкритий балкон та гардероб. Планування роздільне, санвузол суміжний.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Розведено труби на опалення.
Можливий торг.
ЖК Фаворит - престижний комплекс із закритою територією. Квартир без ремонту практично немає.
Квартира дуже світла, вікна виходять на південну сторону, гарний вигляд з вікна. Встановлено хороші вхідні двері.
Квартира має покращене роздільне планування з роздільним санвузлом. В квартирі зроблений житловий ремонт.
Квартира має централізоване опалення.
Квартира мебльована.
Квартира розташована в будинку совмін.
Квартира має ідеальне планування: простора спальня, затишна вітальня та сучасний суміжний санвузол із душовою кабіною. Виконано якісний євроремонт.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Установлено теплу підлогу.
Квартира у власності, документи готові до угоди.
Сучасний будинок з бомбосховищем.
Вікна виходять у двір, забезпечуючи спокій та затишок. Поряд з квартирою розташована комірка площею 3 кв.м. ціною 4000 доларів.
Квартира має роздільне планування. Виконано хороший ремонт за авторським проектом. Лоджія введена в житло.
Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід, електрику та центральну каналізацію. Встановлено електроплиту.
Квартира продається.
Будинок типу "Чешка" з асфальтованою дорогою.
Квартира розташована в районі базару "Хмельники".
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Зроблений косметичний ремонт.
Залишається вбудована кухня. Решта меблів за домовленістю.
Агентство. Ріелторів за цим оголошенням не турбувати. Можливо під офіс.
Будинок з високим цоколем. На вікнах встановлені ґрати.
Квартира розташована на тихому подвірї.
Квартира має суміжне прохідне планування. Санвузол суміжний. Зроблено сучасний ремонт. Встановлено металопластикові вікна, вхідні броньовані двері, натяжні стелі.
Квартира обладнана колонкою для гарячої води. Опалення централізоване.
У квартирі залишаються вмонтовані кухонні меблі. Є кондиціонер.
Будинок відноситься до типу хрущовок. Квартира не кутова, розташована на Верхній Польовій. Є затишний двір.
У квартирі є балкон та лоджія.
Квартира в стані після забудовника. Можна робити ремонт.
Автономне газове опалення.
Зареєстроване право власності. Продаж без податку.
Квартира знаходиться у третій секції ЖК Гранд Сіті Домбровський.
Квартира повністю з євроремонтом. Підлога покрита ламінатом, у ванній кімнаті встановлено підігрів підлоги.
Квартира має індивідуальне електроопалення.
Квартира повністю укомплектована сучасними меблями, виконаними на замовлення. Вбудована шафа-купе, кухня, виготовлена на замовлення, пральна машина, телевізор.
Будинок житлового фонду від 2021 року.
Встановлено сучасні броньовані двері. Наявні кондиціонер, балкон, лоджія, меблі на кухні, душова кабіна, гардероб, Wi-Fi.