Запрошуємо вас відчути для себе ідеальне поєднання міського комфорту та чарівності природи. Ця затишна квартира розташована в мальовничому місці, поруч сосновий ліс. Тут ви зможете прокидатися під спів птахів, насолоджуватися кришталево чистим повітрям та дивовижними краєвидами
АВТОНОМНЕ ГАЗОВЕ ОПАЛЕННЯ
Квартира світла, тепла та повністю готова до проживання
Ззовні утеплена, що забезпечує взимку тепло, а влітку прохолодно
Замінено всі комунікації, новий газовий котел
Попри близькість до природи, знаходиться поруч вся необхідна інфраструктура зупинка, магазини, школа, садочок, лікарня тощо
Ідеальний варіант для тих, хто мріє про тишу та гармонію, не відмовляючись від переваг життя в місті!
Запрошуємо на перегляд!
Продається велика 3кімнатна квартира на Богунії в ЖК 777
Розташована на 4 поверсі
Будинок цегляний
Квартира після будівельників
Автономне газове опалення
Загальна площа 106м, кімнати 61м
Кухня 23м
Секція заселена
Право власності оформлено (більше 3років)
Є можливість придбати під держпрограми по безналу
Ціна квартири 86.000
097.264.32.48
093.426.46.50
Леся Кривчук
Абсолютно вільна до втілення ваших ідей по ремонту квартира. Не кутова двостороння є комірка балкон та лоджія засклені частково металопластикові вікна.
За детальною інформацією телефонуйте, домовимось про перегляд
3-кімнатна квартира, вул. Героїв Десантників, 13, Житомир
Простора 64 м², 5/9 цегляного будинку. Вдало спланована, світла, з видом на дві сторони, є балкон і лоджія. Санвузол роздільний, висота стель 2,8 м. Квартира у жилому стані, з меблями та технікою (плита, бойлер, холодильник). Поруч школа, магазини, зупинка транспорту (1 хв), до центру 15 хв. Будинок охайний, під’їзд у гарному стані, є ліфт. Документи готові.
Продається 3к. квартира на Богунії, вул. Офіцерська.
Місце чудове - біля соснового ліса( чисте повітря), рядом дитячий садочок, неподалік школа, до остановки та магазинів 5 хвилин.
5 поверх, але зверху маємо технічний поверх дах над ним не тече.
Шикарна планування - біла цегла, не кутова, великий квадратний коридор, кімнати окремі, два балкони, с/в окремий, кладовка, паркет. 68,5/41/9. Кімнати 18/10/13
Но в кімнатах та кухні треба зробити ремонт. ВЖЕ ПОМІНЯНИ міжкімнатні двері та труби, нова сантехніка, новий кахель у ванній кімнаті, встановлен бойлер, лічильники (газ, вода).
45000$ ТОРГ
Продаж 3х кімн.кв.р-н Богунія (неподалік 26 школи). 62 кв.м. Кухня 6 кв.м. Всі кімнати роздільні. Санвузол роздільний. Перший поверх панельного будинку. Стан кімнат жилий, кухня та санвузол потребують ремонту. Лічильники на газ, воду, електрику. Тихий район. Поряд є школа, дитячий садок, вся необхідна інфраструктура.
Продаж 3-х кімнатна,Героїв Десантників 15.
1/9ц, 2 балкона засклені ,м/п/в,окремі кімнати,кухня з виходом на балкон 9 кв.м ,коридор з нішею та коміркою, 67,5 загальна площа,с/в окремий,гарний жилий стан Можна придбати у кредит.53500 у.о,Торг.
0686569776
Квартира має покращене планування з окремими кімнатами 18/10/13 кв.м. Є великий квадратний коридор, два балкони, окремий санвузол та кладовка. Квартира не кутова і побудована з білої цегли. В кімнатах та кухні потрібен ремонт.
В квартирі встановлені лічильники на газ та воду.
Встановлено бойлер.
Квартира розташована на 5 поверсі, зверху є технічний поверх, дах не тече.
Квартира розташована в чудовому місці біля соснового лісу, що забезпечує чисте повітря. Поблизу є дитячий садочок, недалеко школа, до зупинки та магазинів 5 хвилин.
В квартирі замінено міжкімнатні двері та труби, встановлено нову сантехніку та новий кахель у ванній кімнаті. В квартирі є паркет.
Квартира з капітальним ремонтом. Вікна металопластикові. Будинок утеплений ззовні. Стіни, потолки та підлога рівні. Підлога з ламінату. Квартира чиста та акуратна.
У ціну квартири входять майже всі меблі та побутова техніка.
Перегляд за попередньою домовленістю.
Цегляний будинок. Зверху є технічний поверх.
До квартири належить окрема комора між поверхами.
Квартира має вільне планування з окремими кімнатами. Санвузол роздільний. Ремонт після будівельників.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. Є газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація.
Можлива купівля за спеціальними коштами. Торг. Ключі в наявності, показ у зручний час.
Будинок житлового фонду 2011-2020-х років.
Наявні вивіз відходів та асфальтована дорога.
Квартира має кухню площею 18 кв.м., балкон та лоджію.
Квартира має просторе двостороннє планування.
Квартира розташована в середині будинку.
Квартира не кутова, що забезпечує збереження тепла. Є можливість придбати гараж у цьому ж будинку.