Виграй квартиру в ЖК OK'LAND за донат від 200 грн
Зробити донат

Продам 3 кімнатну квартиру в місті Жашків. Перемоги 12 . Загальна площа 65.4 кв + 2кв балкон. В квартирі індивідуальне опалення (газовий котел) .Вода і каналізація централізована. Деталі за телефоном! Людмила

владелец
Продам 3 кімнатну квартиру

Велика 3 х кімнатна квартира на два виходи. Можливість переробити під дві комфортні квартири. Директорський будинок з гарною локацією прямо біля школи №2.. Дуже близько дитсадок, школа, магазини та зупинка автобуса. До будинку підходить асфальтована дорога. Також є окремо погріб та сарай який можливо переробити під гараж .Квартира знаходиться в центрі будинку на 4 квартири. Підведено газ та електропостачання. Гарне місце.

владелец
Продажа 3 х кімнатної квартири 120 кв м. вул Е. Любомської

Велика 3-х кімнатна квартира по вул. Е. Любомської. Гарна локація та живописне місце. Дуже близько школа №2, дитячий садок. магазини та зупинка автобуса.. Зелена зона. Асфальтована дорога до будинку. Квартира знаходиться в середині 4х квартиного одноповерхового будинку. 3 км до центра міста. 2 км до лікарні. Планування квартири та два окремих входи дозволяє перебудувати на дві окремі квартири. Для осіб переселенців знижка.

владелец
продаж  великої 3 -кімнатної квартири  по вул. Е .Любомської