Продаж квартир вулиця Михайла Драгана, Львів
19 оголошень по 10 квартирах
4 млн грн
79 887 грн/м²
вулиця Михайла Драгана, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири Сихів ( вул. М. Драгана , ) навпроти Народного Ринку
Загальна площа 50.40 м2.
• Поверх 7/9
• Засклений балкон
• 2 підвали
• Квартира утеплена
• 2 хв. до зупинки громадського транспорту, трамвайної зупинки.
- Наявна побутова техніка:
• Посудомийна машина
• Духова шафа
• Газова поверхня
• Пральна машина
• Телевізор
Всі меблі та техніка залишаються
Поруч: ринок , школа, садочок, ПриватБанк, супермаркети , поліклініка та дитяча поліклініка Веселка .
Вартість 91 000$
Є згода по Ваучкру чи єОселя
2 кімнати
з ремонтом
50.4 / 24 / 9 м²
панельна
поверх 7 з 9
1991 Рік будівництва
10.6 млн грн
57 460 грн/м²
вулиця Михайла Драгана, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира для тих, хто переріс “просто житло”. Ексклюзивні дизайнерські меблі, виконані на замовлення та вся побутова техніка, чудовий авторский ремонт і все для комфортного життя та затишку.
Це вибір для тих, хто мріє про багаторівневий простір, цінує приватність, масштаб та можливість жити не в рамках типового планування. Як рієлтор і архітектор з багаторічним досвідом, я добре знаю різницю між квадратними метрами і простором для життя.
Ця квартира — простір! 184 м2 свободи та затишку.
Чотири окремі кімнати та чотири балкони! Житлова площа — 115 м2, вітальня площею майже 40 м2, велика кухня-столова 27 м2 зі всім необхідним обладнанням, зручні холи з вбудованими місткими шафами, комора для зберігання та три спальні. До квартири додається чистий сухий підвал 6 м2.
І головне: у квартирі є третій, мансардний рівень. Він не входить у план і не фігурує в документах. Але він є і йде приємним бонусом. Ідеально для майстерні, кабінету, зони відпочинку, дитячого простору або спальні.
Це район, де зручно жити. Тут усе поруч і працює на щоденний комфорт: зупинки транспорту, ТЦ та супермаркети, банки, салони краси та барбершопи, спорткомплекс "Формула краси" та спортклуб SportLIFE, аптеки та медичні лабораторії, клініка сімейної медицини, школи та садочки.
Ціна — $239000 за чудовий простір з характером і потенціалом.
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРОДАЖ
СПІВПРАЦЮЮ З КОЛЕГАМИ
4 кімнати
з ремонтом
184 / 115 / 27 м²
цегляна
поверх 5 з 5
2003 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
11 млн грн
64 228 грн/м²
вулиця Михайла Драгана, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора двохрівнева 5-кімнатна квартира 171 м² — Сихів, Львів
Пропонується ексклюзив від Cherry Estate — унікальна двохрівнева квартира у цегляному будинку на 5–6 поверхах у затишному районі Сихова.
Загальна площа: 171,4 м², житлова — 119 м²
Два повноцінні житлові рівні з продуманим плануванням
Додаткове приміщення 20 м² — під кабінет, майстерню чи зону відпочинку
Простора кухня 13,3 м² та шість окремих кімнат (від 13 до 38 м²)
Ванна кімната, санвузол, комора, балкон
Тепла підлога у коридорі, кухні, їдальні та санвузлах
Натуральний дубовий паркет у чудовому стані
Повна система очищення води + “ОСМОС” для питної
Резервний бак на 1000 л
6 кондиціонерів для комфортного мікроклімату
Власний підвал для зберігання речей
Спільний коридор лише на дві квартири, чистий і доглянутий
Квартира повністю укомплектована побутовою технікою
Будинок: закритий двір, автоматичні ворота, сучасний дитячий майданчик, зручна парковка. Цегляний із залізобетонними перекриттями — теплий, надійний і тихий.
Локація: безпечний район Сихова, поруч школи, садки, магазини, аптеки, транспорт. Зручне сполучення з усіма районами міста.
Ідеальний варіант для великої родини або інвестиції (можливе перепланування на дві квартири). Документи готові до продажу.
Дзвоніть — покажемо сьогодні.
5 кімнат
з ремонтом
171.5 / 119 / 19 м²
цегляна
поверх 5 з 6
1995 Рік будівництва
4.1 млн грн
79 710 грн/м²
вулиця Михайла Драгана, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири 2 - кім. вул. Драгана - Червоної Калини - Сихів, поверх 4/9ц, площа 51/ 28.5/ 7.8 м", дуже затишна квартира з єврорем., кімнати ізол., центр. опал., МП вікна, броньовані двері, паркет, вигоди ізол. (ванна), всі лічил., 2 засклені балкони + кладовка, поруч школа та садок, чистий продаж!
Залишають всі меблі та побут. тех.
Можливий торг!
2 кімнати
з ремонтом
51 / 28.5 / 7.8 м²
цегляна
поверх 4 з 9
1995 Рік будівництва
3.3 млн грн
44 234 грн/м²
вулиця Михайла Драгана, 17
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Загальна площа складає 75.1 м2, з них вітальня: 19.7 м2, кухня: 9.7 м2, спальня: 12.1 м2, дитяча: 9.8 м2, коридор: 12.8 м2, санвузол: 1.2 м2, ванна кімната: 2.5 м2. Квартира у житловому стані, у спальні та дитячій є косметичний ремонт, та зроблена ванна.
Квартира має індивідуальне електричне опалення. Встановлено бойлер на 100 літрів. Є лічильники на газ, воду та електрику (день/ніч).
Квартира мебльована.
Будинок відноситься до житлового фонду 91-2000-х років. Фасад квартири утеплений. Вхідні двері броньовані. Є відеоспостереження, гостьовий паркінг, господарське приміщення та комора. Будинок розташований на кінцевій трамвая номер 8 та 4, а також маршрутних автобусів та тролейбуса. Є вільне горище над квартирою, кладова біля квартири (2 м2) та підвал.
В 10 хвилинах пішки знаходиться народний ринок та за 5 хвилин АТБ. В районі є безліч садочків та школа розташована прямо перед будинком за 3 хв. Також поруч знаходиться Сихівський ліс.
Квартира розташована на 10 поверсі, що забезпечує гарний вид, оскільки перед будинком знаходяться лише 5-поверхові будинки. Вітальня, кухня та дитяча виходять на східну сторону, а спальня – на західну. Є 2 засклені лоджії в спальні (3.9 м2) та в дитячій (3.4 м2). Вікна трьох камерні енергозберігаючі ВІКНАРЬОФ по всій квартирі.
3 кімнати
з ремонтом
75 / - / 9 м²
утеплена панель
поверх 10 з 10
1992 Рік будівництва
9.7 млн грн
72 102 грн/м²
вулиця Михайла Драгана, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира дворівнева. Одна кімната зєднана з кухнею, утворюючи студію площею 25 кв.м. Є два санвузли. Є можливість добудувати третій поверх площею 18 кв.м. з вікнами. Підвал з ремонтом і поличками.
На третьому поверсі встановлено бак і систему очищення води, додатково - осмос. Встановлено котел і підігрів підлоги.
У квартирі залишаються всі меблі та техніка.
Продаж.
Закрита територія з відеонаглядом. Є дитячий майданчик у дворі. На першому поверсі встановлено решітку на замок для коляски або велосипеда.
Квартира розташована в районі з гарною та розвинутою інфраструктурою.
5 кімнат
з ремонтом
135 / - / 25 м²
цегляна
поверх 5 з 6
2003 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
4.2 млн грн
62 724 грн/м²
вулиця Михайла Драгана
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування з двома ізольованими кімнатами та просторою кухнею з еркером. Стан ремонту - після будівельників, виконано штукатурку стін, залито стяжку, проведені всі комунікації та розроблена електрична й сантехнічна розводка. Вікна виходять на дві сторони, що забезпечує добре освітлення протягом дня. Є засклений балкон.
Система опалення індивідуальна газова. В квартирі є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Також присутні асфальтована дорога, вивіз відходів.
Меблювання відсутнє.
Будинок новобудова, 6-поверховий.
Локація зручна для проживання, поруч є все необхідне.
Квартира світла та сонячна, з гарним панорамним виглядом. Вікна виходять на дві сторони.
2 кімнати
без ремонту
67 / - / 12 м²
цегляна
поверх 5 з 6
4 млн грн
48 481 грн/м²
вулиця Михайла Драгана
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт у житловому стані.
Система опалення централізована. Комунікації включають електрику, газ, каналізацію (септик) та центральний водопровід.
Квартира мебльована.
Будинок обладнаний ліфтом.
Квартира має балкон та лоджію.
4 кімнати
з ремонтом
82 / - / 8 м²
панельна
поверх 1 з 9
4 млн грн
48 569 грн/м²
вулиця Михайла Драгана, 12
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 4 ізольовані кімнати та роздільний санвузол. Стан ремонту не вказано, але зазначено, що квартира може бути використана під будь-який вид діяльності, включаючи бізнес, магазин чи офіс.
Можливий торг.
Розташована у житловому районі з гарним місцем.
4 кімнати
з ремонтом
82 / - / 15 м²
панельна
поверх 1 з 9
1991 Рік будівництва
3.8 млн грн
52 948 грн/м²
вулиця Михайла Драгана, 17
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Нова квартира на ринку!
Продаж 3 кімнатної квартири по вулиці Драгана, район Санта Барбари.
Чудовий район та локація. Поруч ринок, магазини, пошта, транспортна зупинка.
Квартира знаходиться на 4 поверсі з 9 поверхового панельного будинку.
2 балкони.
В хорошому стані, євроремонт.
Кімнати ізольовані, не кутова. Акуратний, чистий під,їзд.
Квартира продається з меблями та технікою.
Загальна площа 71 метр квадратний, кухня 9,5 м. кв.
Чистий продаж.
3 кімнати
з ремонтом
71 / 41 / 10 м²
панельна
поверх 4 з 10
1992 Рік будівництва