Саме час здійснити свою мрію та придбати сонячну та простору квартиру для своєї сімї. Телефонуйте, щоб познайомитись з житлом, відчути енергетику та прийняти позитивне рішення! Місця вистачить для усіх, власна зона відпочинку та комфортне зберігання авто. Продаж квартири в місті Долина, Івано - Франківської області. Квартира з земельною ділянкою, цегляним гаражем на 2 авто та цегляними сараєм. Будинок на 2 поверхи, квартира з окремим входом. Загальна площа квартири - 95,8 м2. Висота кімнат 3 метри. Три кімнати, дві кухні, санвузол та підвал. Квартира розміщується в двоповерховому особняку на центральній вулиці міста. Окремий вхід до квартири та окремий заїзд на ділянку з гаражами. Балкон виходить на центральну дорогу. Лоджія у двір. Площа кухні 15 м2 та 8 м2. Камін, який створює затишок та обігріває квартиру. Кімната з балконом 19 м2. Ванна 10 м2 . Два санвузла. Індивідуальне опалення та нова система водопостачання та електромереж. Площа підвалу 19,8 м2. Горище на усю площу квартири. Квартиру обєднує деревяна сходова. Площа земельної ділянки 0,0441 га. На ділянці розміщені два гаражі ( без перестінки ) та сарай для зберігання садових інструментів. Окремий заїзд, з огорожею. Квартира сонячна та простора. Меблі частково залишаються. Поруч ряд продуктових та промислових магазинів, аптека, зупинка громадського транспорту.

Шептицького, 52

Цінуєте комфортне та просторе житло? Мрієте про вихід на власну терасу з квартири? Завмираєте від краєвидів рідного міста? Тоді ми знаємо, що вам запропонувати: дворівневу 4-кімнатну квартиру в ЖК «Паркова Долина» з житловою площею більше 120 м2 і власною просторою терасою! Така квартира – це справжній оазис затишку посеред міста! Чудовий варіант для спокійного сімейного життя в затишному районі, поруч біля школи, садочка. Паркова Долина -цегляний 2-секційний будинок. По периметру будинок буде утеплений, встановлено якісні вікна з енергозбереженням. Всі комунікації будуть заведені до квартир та встановлені лічильники обліку.

Продаж ВІП квартир в ЖК Паркова Долина

У вас велика сім’я? Ви цінуєте комфортне та просторе житло? Мрієте про вихід на власну терасу з квартири? Завмираєте від краєвидів рідного міста? Тоді ми знаємо, що вам запропонувати: дворівневу 4-кімнатну квартиру в ЖК «Паркова Долина» з житловою площею більше 120 м2 і власною просторою терасою! Така квартира – це справжній оазис затишку посеред міста! Чудовий варіант для спокійного сімейного життя в затишному районі, поруч біля школи, садочка. Паркова Долина -цегляний 2-секційний будинок. По периметру будинок буде утеплений, встановлено якісні вікна з енергозбереженням. Всі комунікації будуть заведені до квартир та встановлені лічильники обліку.

2-рівневі квартири з неймовірним краєвидом в ЖК Паркова Долина

География, Долина