Продаж квартир без ремонту Дніпро
382 оголошення по 186 квартирах
власник
1.4 млн грн
31 907 грн/м²
проспект Науки, 131
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира під ремонт. Має двостороннє планування: балкон виходить на червону лінію, а вікно кухні — у тихий двір.
Опалення централізоване, але завжди тепле, навіть при відключенні електроенергії. Є газ, електрика, вивіз відходів. Асфальтована дорога.
Меблювання відсутнє.
Продаж від власника. Без комісії!
Тип будинку: Хрущовка. У дворі облаштовано дитячий майданчик. Поруч знаходиться гаражний кооператив.
Будинок розташований на червоній лінії, поруч є супермаркет АТБ, магазини та зупинки громадського транспорту.
Квартира розташована на 3-му поверсі, що є комфортним для будь-якого віку. Є балкон та лоджія.
2 кімнати
без ремонту
43.6 / - / 5.9 м²
цегляна
поверх 3 з 5
власник
1.8 млн грн
38 037 грн/м²
проспект Миру, 2-К
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з плануванням, що потребує ремонту. Встановлено перестінки з газоблоку, виконано стяжку підлоги з обесшумкою, проведені водопровід та каналізація, встановлені батареї опалення та траси під кондиціонери. Частково проведена електрика.
В квартирі проведено опалення з якісними батареями (Туреччина). Також підведені водопровід та каналізація.
Продаж без ріелторів. Право власності оформлене. Можливий торг.
Квартира розташована в ЖК Сансити (Suncity), будинок збудований після 2021 року. Вікна квартири виходять у двір.
Поруч розташовані ТРЦ Караван, вулиці Березинська, Донецьке шосе, проспект Мира.
Встановлено якісні вхідні двері вартістю 500$.
1 кімната
без ремонту
48 / - / 20 м²
цегляна
поверх 6 з 10
2021 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
956 тис. грн
13 650 грн/м²
Новошкільна вулиця, 76
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Почато ремонт, стіни, підлоги та стелі вирівняні, встановлені металопластикові вікна. Санвузол суміжний.
У квартирі є газ, електрика, водопровід, встановлені лічильники. Система опалення централізована.
Ціна продажу квартири становить 22000 $. Можливе спілкування через Viber/WhatsApp/Telegram.
Будинок цегляний, типу "Чешка". Поверх 5, зверху є повноцінний технічний поверх розміром з квартиру. Квартира двостороння, тепла, світла, не кутова.
Під будинком розташована вся необхідна інфраструктура: магазини, поліклініка, зупинки громадського транспорту.
Квартира крупногабаритна, з відмінним плануванням: кухня-студія, великий санвузол, коридор, зал 22 кв.м., балкон з двома виходами та спальня з великою лоджією.
3 кімнати
без ремонту
70 / - / 8 м²
цегляна
поверх 5 з 5
2.2 млн грн
34 690 грн/м²
Гетьманська вулиця, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має дві окремі кімнати та кухню-студію. Санвузол роздільний, є лоджія. Стан ремонту - після будівельників, що є ідеальною базою для вашого ремонту, оскільки виконано перестінки, штукатурку та встановлено радіатори.
Опалення централізоване з індивідуальним лічильником.
Меблювання відсутнє.
Квартира з правом власності, будинок введено в експлуатацію в 2020 році.
Житловий фонд від 2021 року. Будинок розташований у ЖК Олімпійський. Двір закритий і вважається найкращим у ЖК.
Поруч розташований ТРЦ Караван.
2 кімнати
без ремонту
62 / - / 20 м²
поверх 6 з 7
2013 Рік будівництва
761 тис. грн
27 169 грн/м²
проспект Олександра Поля, 84
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира готова до Вашого ремонту, пуста.
Прилічний панельний будинок, червона лінія, не кутова.
Район колишнього магазину Уют.
1 кімната
без ремонту
28 / - / 6 м²
панельна
поверх 5 з 5
власник
4 млн грн
23 518 грн/м²
Херсонська вулиця, 9-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має вільне планування, що надає повну свободу для створення унікального інтерєру. Ремонт відсутній, стан після будівельників. Це пентхаус з трьома мокрими точками та можливістю облаштування лаунж-зони або домашнього кабінету на лоджії-веранді площею 13 м².
Система опалення квартири автономна, від власної котельні. Комунікації підведені до асфальтованої дороги.
Квартира продається без меблів.
Продаж квартири.
Будинок відноситься до житлового фонду 2011-2020-х років. На території ЖК присутні консьєрж, охорона, вантажний ліфт та підземний паркінг.
Квартира розташована в центральній частині міста.
Квартира має балкон та лоджію-веранду площею 13 м², яка може бути використана як лаунж-зона або домашній кабінет. З вікон відкривається вид на місто.
3 кімнати
без ремонту
170 / - / 46 м²
цегляна
поверх 12 з 12
2009 Рік будівництва
1.4 млн грн
22 779 грн/м²
вулиця Алана Шепарда, 15-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира розташована на першому поверсі пятиповерхового будинку. Стан квартири потребує ремонту. Квартира дуже тепла, не кутова. Підвал сухий.
В квартирі встановлені лічильники на світло, воду та газ. Система опалення централізована.
Будинок панельний.
3 кімнати
без ремонту
63 / - / 5 м²
блочна
поверх 1 з 5
1.3 млн грн
23 822 грн/м²
провулок Джинчарадзе, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 2-кімнатна квартира без ремонту, що дає можливість зробити все під себе. Квартира розташована на 8 поверсі 16-поверхового будинку.
У будинку є два ліфти. Інформація про опалення, водопостачання та електроенергію відсутня.
Можливий торг та безготівкова оплата.
Будинок цегляний, побудований ЮМЗ. Є два ліфти, консьєрж, тихий двір, дитячий майданчик та парковка.
Квартира розташована в мікрорайоні Тополь-1. Поруч є дитячий садок.
Квартира має лоджію.
2 кімнати
без ремонту
54.7 / - / 8 м²
цегляна
поверх 8 з 16
Популярні запити
1.5 млн грн
15 693 грн/м²
Краснопільська вулиця, 11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має вільне планування. Стан квартири після будівельників, що означає відсутність ремонту, але встановлені батареї опалення.
Система опалення квартири - власна котельня. Комунікації включають: асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Меблювання відсутнє.
Продаж квартири. Можливий торг. Більше інформації по квартирі надається по телефону.
Будинок відноситься до житлового фонду 2001-2010-х років. Двір закритий. У будинку є ліфт.
Поруч з будинком розташована вся необхідна інфраструктура, включаючи зупинку громадського транспорту та ТЦ Терра.
Квартира має балкон та лоджію. Санвузол: 2 і більше.
3 кімнати
без ремонту
97 / - / 15 м²
цегляна
поверх 8 з 9
2013 Рік будівництва
2.6 млн грн
33 864 грн/м²
вулиця Героїв Рятувальників, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має вільне планування. Ремонт відсутній, стан після будівельників.
В квартирі індивідуальне газове опалення. Система опалення будинку - власна котельня. Встановлено ліфти з акумуляторами.
Розглянемо готівковий та безготівковий розрахунок. Документи в порядку, у власності понад 3 роки.
ЖК Дубініна - це сучасний, затишний і безпечний комплекс. Закрита територія комплексу під охороною та відеонаглядом. Можна орендувати або придбати паркомісце у підземному паркінгу.
Поруч з комплексом розташовані парк, університети, магазини, кафе та зупинки громадського транспорту.
Квартира дуже тепла, тиха та має неймовірний вид на місто.
2 кімнати
без ремонту
77 / - / 15 м²
цегляна
поверх 9 з 10
2021 Рік будівництва
власник
1.7 млн грн
23 822 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора 3-кімнатна квартира з роздільним плануванням. Кімнати непрохідні. Санвузол роздільний. Квартира в житловому стані. Є велика кладова у коридорі.
Квартира має автономне газове опалення. Встановлені лічильники.
Квартира мебльована. Є меблі на кухні. Також встановлено кондиціонер.
Продаж від власника. Можливий перегляд квартири з 17:00 до 21:00.
Цегляний будинок 80-90-х років побудови. Будинок має два ліфти (пасажирський та вантажний). Над квартирою знаходиться технічний поверх. У дворі є парковка та дитячий майданчик.
Поруч розташовані магазини АТБ, спортивна школа, школа з бомбосховищем. Зупинки громадського транспорту знаходяться з підземними переходами. Через дорогу облаштовано новий сквер.
Квартира має велику лоджію, що охоплює всю квартиру з виходом з кухні та кімнат. Встановлено вантажний ліфт. Є гостьовий паркінг.
3 кімнати
без ремонту
73 / - / 9 м²
цегляна
поверх 14 з 14
генератор
3.4 млн грн
51 035 грн/м²
вулиця Володимира Вернадського, 35-Н
Квартира має вільне планування, що дозволяє реалізувати різноманітні дизайнерські рішення. Стан ремонту - після будівельників, що дає можливість зробити ремонт на свій смак. Планування роздільне.
В квартирі передбачено індивідуальне електричне опалення потужністю 14.5 кВт. Заведено кабель інтернету. Електрика потужністю 14.5 кВт. Централізоване водопостачання та каналізація.
Меблі відсутні. Техніка не вказана, окрім траси для кондиціонування.
Продаж квартири. Можливість купівлі за програмами "єОселя", "єВідновлення" не вказана.
Житловий комплекс Преміум класу ЖК Небо (Nebo) побудований за монолітно-каркасною технологією з використанням базальтової вати як утеплювача. Остеклення виконано за допомогою теплої алюмінієвої профільній системі з панорамними вікнами. В ЖК передбачено 4 вантажопасажирські ліфти європейського виробника класу А. Система контролю доступу та охорона території забезпечують безпеку. Є трирівневий паркінг, що вміщує вдвічі більше паркомісць, ніж квартир. В ЖК є власна зелена зона зі сквером.
Розташований в 3-х хвилинах ходьби від Парку Шевченка, в елітному районі міста Дніпро. В пішій доступності (10 хв) знаходяться супермаркети Сільпо, Варус, АТБ, магазин Демарт, Нагорний ринок, школи, університети, академії, ЦУМ, Пасаж, Каскад Плаза, Мост-Сіті. Поруч багато ресторанів та кафе. Зупинки громадського транспорту забезпечують зручне сполучення з будь-якою частиною міста.
Квартира має унікальну широку планування (7.80 м) без колон та зайвих перегородок, що забезпечує комфортне планування кімнат. Вхідні двері розташовані по центру. Встановлено високоякісні броньовані двері з шумоізоляцією та італійською фурнітурою. Панорамні вікна з дорогим алюмінієвим профілем відкривають красивий вид на річку та набережну. В квартирі вже прокладена траса кондиціонування, встановлена велика корзина для кондиціонера. Є відеоспостереження, балкон, лоджія, консьєрж, ліфт, пожежна сигналізація, автономний електрогенератор, господарське приміщення, комора та гардероб.
2 кімнати
без ремонту
66 / - / 23 м²
поверх 13 з 18
2021 Рік будівництва
Шукай квартиру по локації
752 тис. грн
22 127 грн/м²
Слобожанський проспект, 66
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира повністю підготовлена до ремонту. Планування роздільне. Санвузол суміжний.
Система опалення централізована. Комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Меблювання: Ні.
Тип будинку: Хрущовка.
Гарне розташування поруч АТБ, ТРЦ Млин, магазини, відділення пошти та банку, зупинка транспорту. До центру 10 хвилин їзди.
Простора, світла, не кутова. МПВ встановлено на кухні, а в кімнату та на балкон стіклопакети закуплені їх треба лише встановити. Вікна виходять у тихий двір.
1 кімната
без ремонту
34 / - / 6 м²
панельна
поверх 5 з 5
1970 Рік будівництва
717 тис. грн
23 126 грн/м²
Орлівська вулиця, 31-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Стан ремонту - під чистову обробку, стіни оштукатурені під фарбування. Розпочато ремонт у ванній кімнаті із заміною комунікацій. Загалом квартира в житловому стані під ремонт.
Підігрів води здійснюється газовою колонкою. Система опалення централізована. В квартирі є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика.
Меблювання відсутнє.
Продаж тільки за готівку.
Тип будинку: Хрущовка. Будинок цегляний.
Квартира розташована у зручному тихому місці. Поруч є зупинки транспорту та необхідна інфраструктура.
Є балкон та лоджія. Ванна кімната обладнана. В квартирі є швидкісний інтернет.
1 кімната
без ремонту
31 / - / 6 м²
цегляна
поверх 2 з 5
778 тис. грн
25 952 грн/м²
вулиця Данила Галицького, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування санвузла. Стан ремонту - житловий. Вікна металопластикові, відкоси не зроблені.
Система опалення централізована. Є центральний водопровід, газ, електрика та центральна каналізація.
Є бойлер. Меблі можуть залишитися за бажанням покупця.
Будинок житлового фонду 91-2000-х років. В підїзді чисто, є відеоспостереження як в підїзді, так і на вулиці. Будинок ОСББ, є керуюча компанія.
Квартира не кутова, розташована в середині будинку. Перед вікнами є можливість паркування автомобіля. Вхідні двері металеві, додатково встановлені другі двері для тепла та звукоізоляції.
1 кімната
без ремонту
30 / - / 6 м²
панельна
поверх 1 з 9
1.1 млн грн
24 909 грн/м²
вулиця Олександра Кошиця, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира під ремонт. Одна кімната прохідна.
Система опалення: Централізоване. Газова колонка.
Можна під державні програми. Торг.
Криша в порядку.
2 кімнати
без ремонту
43.6 / - / 5.8 м²
цегляна
поверх 5 з 5
генератор
1.7 млн грн
31 864 грн/м²
Старокозацька вулиця, 75
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має вільне планування та знаходиться у стані після будівельників, що означає відсутність ремонту.
Будинок обладнаний власною даховою газовою котельнею. Передбачено генератор на ліфти.
Житловий комплекс Баку, будинок 2, секція 1, побудований після 2021 року. Будинок ОСББ. Є підземний паркінг. Закритий двір з дитячим майданчиком.
Вся інфраструктура центру міста в пішій доступності, включаючи ТРЦ Приозерний, Центральний ринок Озерка, фітнес-клуб Sport Life, парк Глоби та сквер Героїв. Хороша транспортна розвязка.
З вікон квартири відкривається вид на центр міста.
2 кімнати
без ремонту
53.9 / - / 20 м²
поверх 19 з 24
2021 Рік будівництва
1.4 млн грн
27 865 грн/м²
Парусний провулок, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування з двома окремими кімнатами та великою просторою кухнею. Санвузол суміжний. У квартирі розпочато ремонт до війни: зроблено стяжку підлоги, вирівняно стіни, встановлено нову проводку з автоматом розподілення. Загалом вся «брудна» робота вже зроблена. Ремонт в житловому стані.
Система опалення централізована. Встановлено нову проводку з автоматом розподілення.
Меблювання: Ні
Продаж по довіреності. Власник за кордоном. Готові до швидкої угоди.
Квартира розташована на 12 поверсі 16-поверхового будинку.
Квартира розташована на ж/м Парус.
Вікна металопластикові та деревяні. Є дві лоджії.
2 кімнати
без ремонту
51.5 / - / 8.5 м²
панельна
поверх 12 з 16
891 тис. грн
27 691 грн/м²
Високовольтна вулиця, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має дві роздільні кімнати. Стан ремонту - житловий, але потребує ремонту під ваші потреби.
Система опалення централізована.
Меблювання відсутнє.
Ціна 20 500 $.
Будинок має закритий тамбур та систему відеоспостереження для безпеки.
Поруч розташовані парки, магазини, ринок, школа та дитячий садок.
Квартира не кутова. Є відеоогляд.
2 кімнати
без ремонту
32.2 / - / 6 м²
блочна
поверх 4 з 5
генератор
2.9 млн грн
50 209 грн/м²
вулиця Володимира Вернадського, 35-Н
Продам видову 2к студію в ЖК Небо. Планування студія, перепланування. Стан ремонту не вказано.
Встановлено генератор на ліфт та воду.
ЖК NEBO має закриту територію.
Поруч зі школою та магазинами.
Квартира має панорамні вікна.
2 кімнати
без ремонту
58 / - / 18 м²
поверх 5 з 18
2021 Рік будівництва
10 млн грн
58 555 грн/м²
вулиця Володимира Вернадського, 35-Т
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має вільне планування та панорамні вікна. Стан ремонту - без ремонту.
Елітний житловий комплекс "Амфітеатр" з охоронюваною територією. Можливість купити або орендувати паркомісце.
Поруч з комплексом розташовані парк та набережна, що забезпечує чудову інфраструктуру для відпочинку.
Квартира має терасу та панорамні вікна.
3 кімнати
без ремонту
170 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 7
2007 Рік будівництва
1.5 млн грн
30 690 грн/м²
Запорізьке шосе, 28-П
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується 1-кімнатна квартира з загальною площею 49 м2. Стан ремонту - після будівельників, вільне планування.
Квартира розташована в ЖК Щасливий.
1 кімната
без ремонту
49.6 / 32 / 12 м²
цегляна
поверх 11 з 12
2016 Рік будівництва
2.3 млн грн
36 472 грн/м²
Калинова вулиця, 72
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира у житловому стані, потребує косметичного ремонту, що надає чудову можливість зробити інтерєр під себе. Функціональне планування включає кухню-вітальню та 2 суміжні спальні.
Можливий торг. Розглядаємо продаж за безготівковим розрахунком.
Гарний, зручний район для проживання: поруч магазини, зупинки громадського транспорту, вся необхідна інфраструктура.
3 кімнати
без ремонту
62 м²
панельна
поверх 2 з 9
1980 Рік будівництва
2.8 млн грн
33 255 грн/м²
вулиця Лазаря Глоби, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільні кімнати та балкон. Стеля висотою 4 метри. Квартира потребує ремонту.
В квартирі встановлено газовий котел.
Будинок має вхід з червоної лінії та закритий двір.
Відмінне розташування з видом на сквер Героїв.
3 кімнати
без ремонту
85 / 66 / 12 м²
цегляна
поверх 2 з 4