Головна
Новобудови
Продаж
Оренда
Мій ЛУН

Девелоперам: реклама на ЛУНРієлторам: розмістити оголошенняВласникам: розмістити оголошення через додаток ЛУНДля ЗМІFAQВакансіїКоманда підтримки

Ми в соцмережах

Завантажити в
Завантажити в

Iнші проєкти
від
Дослідження
міського простору
Рієлторам: розміщення оголошень на ЛУНiOS App оренди
квартир
Квартири у світі
від забудовника
Спільнота девелоперів житлових проєктівПодобова оренда
Ми в соцмережах
Про ЛУН
ВакансіїFAQДевелоперам: реклама на ЛУНРієлторам: розмістити оголошенняВласникам: розмістити оголошення через додаток ЛУН
Контакти
Для ЗМІКоманда підтримки
Завантажити в
Завантажити в
Інші проєкти
від
дослідження
міського простору
рієлторам: розміщення
оголошень на ЛУН
iOS App оренди
квартир
квартири у світі
від забудовника
спільнота девелоперів
житлових проєктів
подобова оренда
© 2008-2025 ЛУН. Всі права захищено.
Умови користування та Політика конфіденційностічужою мовою
Київ
Київська область
Львів
Одеса

Вінниця
Дніпро
Житомир
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Кропивницький
Луцьк
Миколаїв
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Ужгород
Харків
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
Головна
Новобудови
Продаж
Оренда
Мій ЛУН

Девелоперам: реклама на ЛУНРієлторам: розмістити оголошенняВласникам: розмістити оголошення через додаток ЛУНДля ЗМІFAQВакансіїКоманда підтримки

Ми в соцмережах

Завантажити в
Завантажити в

Iнші проєкти
від
Дослідження
міського простору
Рієлторам: розміщення оголошень на ЛУНiOS App оренди
квартир
Квартири у світі
від забудовника
Спільнота девелоперів житлових проєктівПодобова оренда

Продаж квартир Дніпро до 130000 доларів

634 оголошення по 343 об'єктах
Cпочатку дешеві
Спочатку дорогі
Спочатку нові
Найбільша площа
Найменша площа
5.46 млн грн
47 460 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

Ливарна вулиця

ЖК на Ливарній, Каміння, Соборний, Дніпро
Идеальная локация, идеальный этаж, идеальная планировка! Продам квартиру под Ваш ремонт в Центре города, ул. Литейная 2Г. Рядом Консерватория с концертным залом, 100-й лицей с новым бульваром, И Набережная со всеми ресторанами, магазинами и фонтанами. В доме всего один подъезд, закрытый ухоженный двор, и консьерж. Место для авто в подземном паркинге. Квартира свободной планировки, двухсторонняя, с двумя окнами и двумя лоджиями. Окна из алюминевого профиля. Стены из белого кирпича. В доме есть газ, при желании можно сделать два вида отопления. По дизайн-проекту планируется- в три спальни, два санузла, прихожую, гардероб, и кухню-гостиную. С документами всё в порядке. Редкое предложение на рынке. Звоните!
3 кімнати
без ремонту
115 / 51 / 30 м²
цегляна
поверх 4 з 10
5.46 млн грн
44 016 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

вулиця Старий Вал, 100

Нові Кайдаки, Новокодацький, Дніпро
В продаже 3-комн кв в клубном доме на пр Гагарина (пер Рыбинский), 122 кв м, 1/4, закрытая охраняемая территория, детская площадка, автономное отопление. Кухня, гостиная, две спальни, два с/у, два п/м во дворе под навесом в цене.
3 кімнати
з ремонтом
124 / 65 / 18 м²
поверх 1 з 4
5.46 млн грн
53 003 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

вулиця Набережна Перемоги, 62

ЖК Набережний квартал, Перемога, Соборний, Дніпро
Продам 3к квартиру в ЖК "Набережный Квартал" 6/12 этажного, 130 м2, Планировка: три раздельные комнаты, раздельный санузел. В квартире выполнен качественный ремонт. Автономное газовое отопление. Подогрев полов подогрев в кухне, ванне, туалете, коридоре. квартира продается с мебелью и техникой. Цена 130000
3 кімнати
з ремонтом
103 / 65 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 12
2016 Рік будівництва
5.46 млн грн
46 662 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

вулиця Королеви Єлизавети ІІ, 2

Центр, Шевченківський, Дніпро
Продам видовую квартиру в Мост Сити. Центр города. 8 эт.117 кв.м. Спланирована: большая кухня гостиная,спальня,кабинет. Гардеробная. Два сан.узла. Постирочная.Балкон. Мебель,быт.техника.Есть сейф. Круглосуточная охрана.Паркинг. Отличная инвестиция при покупке данной квартиры! Цена 130000$ Ключи на руках
3 кімнати
з ремонтом
117 / 60 / 20 м²
поверх 8 з 21
власник
5.46 млн грн
56 279 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

Євпаторійська вулиця, 2б

ЖБ Акварель, Лоцманська Кам'янка, Соборний, Дніпро
Простора квартира з вільним плануванням. Майже завершений авторський ремонт з використанням якісних матеріалів. Повністю оновлено стяжку. Встановлено водяну теплу підлогу з додатковими насосами для стабільного тиску. Проведено траси для монтажу кондиціонерів. Встановлено панорамні вікна зі звукоізоляцією. Квартира має повну комплектацію кухні з сучасною новою технікою: холодильником, посудомийною машиною, духовою шафою та іншими необхідними приладами. ЖК Акварель має закриту охоронювану територію з підземним паркінгом, який може використовуватися як бомбосховище. Будинок обладнаний системою енергонезалежності: при відключенні електрики працюють ліфти, освітлення території та паркінгу. Встановлено сучасну систему охорони. Квартира розташована в затишному районі Перемога 6. Поруч знаходиться транспорт, магазини, школи та дитячі садки. Квартира має 2 санвузли. Встановлено панорамні вікна, які наповнюють приміщення світлом. Професійна система звукоізоляції стін забезпечує повний комфорт та тишу в домі. Тепла підлога забезпечує затишок у будь-яку пору року.
4 кімнати
з ремонтом
97 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 9
2015 Рік будівництва
генератор
5.46 млн грн
37 380 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

проспект Науки

ЖК Новодворянський, Каміння, Соборний, Дніпро
Квартира-тунхаус з сучасним ремонтом, авторським проектом. Планування включає 3 спальні, кухню-вітальню, 2 санвузли. В квартирі встановлено комбіновану систему опалення з 3 альтернативними типами: індивідуальне електричне опалення, твердопаливний котел та газове опалення. Також є генератор електроенергії. Квартира мебльована. Квартира продається власником. Квартира розташована в житловому фонді 2011-2020 років. Додатково є приватне комфортне укриття-бомбосховище для довгострокового перебування з входом безпосередньо з квартири. Укриття тепле та сухе з санвузлом та опаленням в землі. Його можна переобладнати під 2-3 додаткові спальні без вікон. Є власний сад та зона відпочинку з мангалом. У пішій доступності знаходяться школа №28, дитячий садок, поліклініка, супермаркети Varus та АТБ. Квартира має вид на р. Дніпро. Вона розташована в центрі міста, але далеко від інфраструктурних обєктів. Це дуже тихе місце для проживання.
5 кімнат
з ремонтом
146 / - / 28 м²
монолітно-каркасна
поверх 1 з 3
2018 Рік будівництва

Обрати розташування квартири

Соборний район
Шевченківський район
Центральний район
Індустріальний район
Нижньодніпровський район
Новокодацький район
Чечелівський район
Самарський район
Перемога
Мандриківка
Тополь
Нагорний
5.46 млн грн
75 851 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

Сімферопольська вулиця, 2-К

ЖК Панорама, Нагорний, Соборний, Дніпро
Квартира має роздільне планування з двома спальнями. Кухня відкритого типу з обідньою зоною. Є душова кабіна, гардероб та барна стійка біля вікна. Виконаний стильний ремонт за авторським проектом. Квартира оснащена автономним опаленням. Встановлено енергозберігаюче скління. Квартира повністю укомплектована технікою та меблями. Є телевізор, швидкісний інтернет та Wi-Fi. На кухні є меблі. Власник у місті, документи в порядку, готові до швидкої угоди. Можлива купівля в рамках державних програм: Постанова №206, №214, №280, №719 та Сетрифікати на купівлю житла "єВідновлення". ЖК Панорама побудований за монолітно-каркасною технологією з використанням газоблоку (газобетону) та утеплення мінеральною ватою. Комплекс має зручну локацію, у пішій доступності Центр міста. Наявний трьохрівневий підземний паркінг, закритий двір, цілодобова охорона та консьєрж. У пішій доступності розташовані кращі ресторани та бари міста, салони краси, магазини та бутикові крамниці, кавярні, аптеки, школи, дитячі садки, супермаркет Le Silpo, БФК Cascade Plaza, ТДК Босфор, Кельнський бульвар (Екатерінославський бульвар), Парк Шевченко, Бульвар Яворницького, Набережна Дніпра, Ливарна, Фестивальний, Летуаль, Амфітеатр, Loft, Дует, Мост Сіті, Mozart, ТДК Босфор, Кельнський бульвар (Екатерінославський бульвар), Парк Шевченко, Успенська площа, Крутогорний узвіз, ТРК Міст-Сіті, К12, вулиця Рогальова, Литейна, Бульвар Кучеревського, Парк та Набережна. Поруч розташовані відомі комплекси iQ-House, Новодворянський, PARK RESIDENCE, Ворошиловський, Башні, Магнат, Жуковський, Маршал, Бартоломео, Loft, Mozart. Квартира має панорамні вікна з трьома вікнами. Встановлено кондиціонер та підігрів підлоги. Наявне відеоспостереження. Є балкон або лоджія.
3 кімнати
з ремонтом
72 / - / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 25
2014 Рік будівництва
5.46 млн грн
55 145 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

Соборна площа, 7

Нагорний, Соборний, Дніпро
Квартира спланована в простору світлу вітальню, 3 окремі спальні, кухню, суміжний санвузол і невелику гардеробну. Виконано капітальний ремонт за авторським проектом. Централізоване опалення, теплі підлоги в зоні плитки. У кімнатах на підлозі паркетна дошка. Будинок газифікований, але в квартирі газ відсутній, можливе підключення. Квартира повністю мебльована та укомплектована необхідною технікою. На кухні є меблі. Це цегляна сталінка з залізобетонними перекриттями. У будинку є укриття. У підїзді зроблений ремонт, є консьєрж. У будинку всього 2 квартири на поверсі. Квартира розташована в престижному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч парк Шевченка, Нагірний ринок, сквер, лікарня Мечникова, ресторани, кавярні, бутики, навчальні заклади. Є зручна транспортна розвязка. Квартира світла, тепла та затишна. Висота стель 3.3 м. Є високі вікна та три балкони: 2 засклені профілем Rehau, один відкритий французький з ексклюзивною кованою решіткою. Вікна виходять на різні сторони: на сквер, на задній двір, де є парковка.
4 кімнати
з ремонтом
99 / - / 11.9 м²
поверх 4 з 5

Популярні запити

студіо
в кредит
дворівнева
з ремонтом
1-кімнатні
2-кімнатні
3-кімнатні
4-кімнатні
5-кімнатні
5.46 млн грн
54 599 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

ЖК Ulduz

Робоча-верхня, Чечелівський, Дніпро
Квартира має авторський проект ремонту. Вона спланована з просторою кухнею-студією, двома спальнями, гардеробом, просторою ванною кімнатою та балконом з панорамним видом. Квартира повністю мебльована. На кухні є меблі. У квартирі встановлено кондиціонер, телевізор. Є Wi-Fi. Квартира розташована в житловому фонді 2011-2020 років. Квартира ідеально спроектована для комфортного проживання та відпочинку.
3 кімнати
з ремонтом
100 / - / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 21
2014 Рік будівництва
5.46 млн грн
61 361 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

Сімферопольська вулиця, 2-Н

ЖК Панорама, Нагорний, Соборний, Дніпро
Квартира з авторським ремонтом, у якій сплановані велика кухня-вітальня, 2 окремі спальні та 2 санвузли. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Квартира розташована в одному з найкращих житлових комплексів Дніпра. Квартира обладнана технологією "Розумний дім" та сигналізацією. Встановлено велику кількість джерел світла, кожен з яких включається автоматично.
3 кімнати
з ремонтом
89 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 25
2014 Рік будівництва
5.46 млн грн
81 605 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

вулиця Володимира Моссаковського, 7

ЖК iQ-House, Нагорний, Соборний, Дніпро
Квартира має новий ремонт. Планування включає кухню-готельню з трьома вікнами, спальню, санвузол та відкриту лоджію-терасу. У квартирі відсутні меблі у спальні, в коридорі є шафа. Квартира розташована у новобудові ЖК Айкюхаус (IQ House).
1 кімната
з ремонтом
66.9 / - / 8.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 20
2018 Рік будівництва
5.46 млн грн
54 179 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

Робоча вулиця, 166-Д

ЖК Ulduz, Робоча-верхня, Чечелівський, Дніпро
Квартира має 2 окремі спальні (доросла та дитяча), кухню поєднану з залом, санвузол, пральню. Утеплена зовні та зсередини. По всій квартирі встановлена водяна тепла підлога, окрім двох спален, де встановлені радіатори. Квартира повністю укомплектована та продається зі всіма меблями та технікою. Можливий продаж в іпотеку "єОселя" та інші іпотечні програми. Для військовослужбовців-контрактників ЗСУ та працівників сектору безпеки та оборони, медпрацівників, педагогів, наукових співробітників ставка по іпотеці становитиме 3%% річних. Для ветеранів війни, учасників бойових дій та членів їх сімей (крім сімей загиблих захисників, які отримали одноразову грошову допомогу), внутрішньо переміщених осіб та інших громадян, які не мають у власності житлової нерухомості (або мають житло площею менше 52, 5 кв. м для сімї) з однієї особи +21 кв. м на кожного наступного члена сімї, ставка за іпотекою становитиме 7%%. ЖК Ulduz має закритий двір з охороною, три ліфти та дитячий майданчик. За необхідності можна придбати або орендувати паркомісце.
1 кімната
з ремонтом
100.8 / 77.7 / 15.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 20
2014 Рік будівництва

Шукай квартиру по локації

райони
мікрорайони
ЖК
вулиці
5.46 млн грн
55 649 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

проспект Дмитра Яворницького, 5

ЖК Магнат КМ, Нагорний, Соборний, Дніпро
Квартира має видову планування. У квартирі є кухня-готель, 2 спальні, 2 санвузли, 2 гардероби, балкон. Виконано дорогий ремонт. У квартирі залишаються всі меблі та техніка. Додатково є 3 паркомісця. Квартира розташована у ЖК Магнат. Поруч розташовані магазини та кафе.
2 кімнати
з ремонтом
98.1 / 35.6 / - м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 22
2011 Рік будівництва
5.46 млн грн
39 228 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

Ламана вулиця

ЖК Loft White, Центр, Соборний, Дніпро
Квартира з террасою. Загальна площа квартири становить 61.2 кв.м., площа тераси - 78 кв.м. Можливе обєднання з сусідньою квартирою та террасою, що збільшить загальну площу до 308.1 кв.м. (кв. 106.1 кв.м. + тераса 202 кв.м.). Ремонт після будівельників. Є ліфт та вантажний ліфт. Нотаріальні витрати діляться порівну між сторонами. ЖК Loft White має підземний паркінг, гостьовий паркінг, дитячий майданчик та охорону території. Є паркувальні місця. У пішій доступності знаходяться парк, набережна, Міст Ситі та інші обєкти, необхідні для життя, роботи та відпочинку. Квартира з видовим плануванням. Є тераса.
2 кімнати
без ремонту
139.2 / - / 20 м²
поверх 10 з 21
5.46 млн грн
45 486 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

бульвар Кобзаря

ЖК Олімпійський, Лівобережний, Індустріальний, Дніпро
Квартира має вільне планування. Ремонт зроблено для себе з європейських матеріалів у класичному стилі ар-деко. Планування включає гостьову кімнату-кухню, спальню, дитячу кімнату та два санвузли. Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Наявна резервна система накопичення енергопостачання, яка забезпечує постійне світло та опалення навіть під час блэкаутів. Квартира повністю мебльована. У ній є телевізор, швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ. Також встановлено кондиціонер та підігрів підлоги. Можливий торг. ЖК Олімпійський - один з кращих ЖК на лівому березі. На території комплексу розташований гараж з автоматичними воротами на 2 автомобілі, а також господарське приміщення (кладовка) за окрему плату. ЖК має розвинену інфраструктуру з магазинами, спортзалами, кафе та іншими обєктами. Територія комплексу охороняється, ведеться відеоспостереження. Наявні ліфт та асфальтована дорога. ЖК має дуже розвинену інфраструктуру. Квартира має гардероб, балкон, лоджію та ванну. Наявна сигналізація.
3 кімнати
з ремонтом
120 / - / 49 м²
поверх 6 з 6
5.46 млн грн
99 287 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

провулок Шевченка

ЖК Loft Smart, Нагорний, Соборний, Дніпро
Квартира має високі стелі (3,3 м) та панорамні вікна з шикарним видом на місто. У квартирі зроблено преміальний ремонт з використанням якісних європейських матеріалів. Квартира оснащена індивідуальним електроопаленням, центральним водопроводом та центральною каналізацією. Встановлено лічильники. Також є власна система енергобезпеки на кожну фазу, система водоочистки з додатковим осмосом та мінералізацією води. Квартира мебльована та оснащена сучасною технікою преміум-сегменту з коефіцієнтом економічності ААА. ЖК "Loft Smart" - новий житловий фонд бізнес-класу, побудований у 2021 році. Це закритий комплекс з власною територією, яка включає зону відпочинку та дитячий майданчик. На території є охорона та відеоспостереження. Підземний паркінг, є можливість придбати місце в ньому разом з квартирою. На перших двох поверхах комплексу розташована власна інфраструктура: магазини, кавярні, салон краси тощо. ЖК розташований у центральній частині міста. Поблизу знаходяться ТЦ "Каскад Плаза", супермаркет "Ля Сильпо", ТЦ "Пасаж" та парк Шевченка. Квартира має підігрів підлоги, кондиціонер, ванну та меблі на кухні. Встановлено Wi-Fi та телевізор.
2 кімнати
з ремонтом
55 / - / 25 м²
поверх 15 з 15
5.46 млн грн
92 525 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

провулок Шевченка

ЖК Loft Smart, Нагорний, Соборний, Дніпро
Квартира має планування студії з кухнею-вітальнею, спальнею, гардеробною, ванною кімнатою та великим балконом з панорамними вікнами. З балкона відкривається шикарний вид на місто. У квартирі зроблено якісний авторський ремонт з використанням європейських матеріалів. Квартира обладнана індивідуальним електроопаленням. Побудована система енергобезпеки на кожну фазу. Встановлена лічна система водоочистки з додатковою опцією осмосу та мінералізації води. Квартира мебльована сучасними меблями та технікою преміум-сегмента з коефіцієнтом економічності ААА. У квартирі є кондиціонер та підігрів підлоги. Є можливість придбати паркомісце в підземному паркінгу разом з квартирою. ЖК "Loft Smart" - новий житловий фонд від 2021 року, преміум-класу. Це закритий комплекс з власною територією, яка включає зону відпочинку та ігровий майданчик. ЖК має підземний паркінг, ліфт, консьєрж-сервіс, охорону та відеоспостереження. На 1 та 2 поверхах розташована власна інфраструктура: магазини, кавярні, салон краси тощо. ЖК розташований у центральній частині міста. Поруч знаходяться ТЦ "Каскад Плаза", супермаркет "Ля Сильпо", ТЦ "Пасаж" та парк Шевченка. Квартира має високі стелі (3,3 м). У квартирі встановлено багато мультимедійних можливостей, включаючи Wi-Fi та телевізор.
2 кімнати
з ремонтом
59 / - / 25 м²
поверх 15 з 15
власник
генератор
5.46 млн грн
99 287 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

ЖК Comfort City Lagoon

Придніпровськ, Самарський, Дніпро
Квартира має функціональне планування: кухня-студія, ванна кімната, передпокій, спальня, гардероб та кабінет. Зроблений якісний дизайнерський ремонт з авторським проектом, який робився для себе. Квартира обладнана електрокотлом Protherm з мідними трубами. Система опалення включає водяну теплу підлогу по всій квартирі, теплу стіну у спальні, електричну теплу підлогу та додаткові радіатори у кабінеті та ванній кімнаті. Встановлено датчики протікання води та систему зворотного осмосу для очищення води. На терасі є вивід під генератор, сонячні панелі або станцію EcoFlow, а також вивід під Starlink. Квартира повністю мебльована преміум-класом. Встановлені якісні корпусні меблі з фурнітурою Blum, мякі меблі Blest та Zlatamebli, телевізори Samsung, вбудована техніка Electrolux / Whirlpool, пральна та сушильна машина Electrolux. У кабінеті є стіл на підйомному механізмі. ЖК Comfort City Lagoon - єдиний у місті комплекс із власним узбережжям, басейном та зеленою територією. На території комплексу є АТБ, аптека, кавярня та багато іншого. До квартири додається кладова у підземному приміщенні (бомбосховище) з ремонтом і стелажами. Квартира має простору терасу площею 30 кв.м. Встановлена система "розумний дім", електроштори, панорамні вікна з висувними москітними сітками. Також є високі стелі, атмосферне підсвічування, 2 кондиціонери Samsung Split System з технологією WindFree.
2 кімнати
з ремонтом
55 / - / 20.7 м²
цегляна
поверх 2 з 6
5.46 млн грн
107 056 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

ЖК Loft Smart

Нагорний, Соборний, Дніпро
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Виконано авторський проект дизайну з високоякісним ремонтом. Ремонт завершено на 100%%. У квартирі встановлено індивідуальне електроопалення. Також є підігрів підлоги. Встановлено дистанційну сигналізацію та пожежну сигналізацію. Куплена вся необхідна побутова техніка Bosch. Є дизайн-проект для завершення меблювання квартири з повним фінансовим розрахунком. Додаткові витрати для покупця включають 1%% податку та 50%% витрат нотаріуса на угоду. Без комісії для покупця. ЖК Loft Smart введений в експлуатацію та заселений на 70%%. Це один з найпопулярніших та затребуваних будинків у місті. Комфортне проживання в малоповерховому будинку з круглосуточною охороною та відеоспостереженням. Є підземний паркінг та консьєрж. Плата за комунальні послуги ОСМД становить 15 грн за кв.м. Навколишня інфраструктура не вказана. Квартира має балкон, лоджію, панорамні вікна та кондиціонер. Також є можливість придбати кладовку на поверсі. У квартирі встановлено душову кабіну.
2 кімнати
з ремонтом
51 / - / 30 м²
поверх 6 з 15
5.46 млн грн
65 729 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

вулиця Короленка, 2

Центр, Шевченківський, Дніпро
Квартира вільного планування. Санвузол - 2 і більше. Стан ремонту - після будівельників. Опалення забезпечує власна котельня з індивідуальним теплопунктом у кожній квартирі. Встановлені внутрішньопідлогові конвектори біля вікон та настінні радіатори. Водопостачання централізоване з покращеною 4-ступінчастою системою водопідготовки. Квартира продається. ЖК Моцарт - преміум-клас, збудований у 2021 році. Будинок монолітно-каркасної технології з високопрочними керамічними поризованими блоками з глини. Фасад вентильований, облицьований декоративним ручним цеглою лонгформату з утеплювачем з базальтової вати. Остеклення - тепла алюмінієва профільна система європейського виробника з вікнами, що відкриваються на всю висоту вітража, та скляними огородженнями типу "французький балкон". Встановлені двокамерні енергозберігаючі склопакети з безпечного (загартованого) скла. Є власна зелена зона з панорамним видом, піднята на рівень третього поверху. У комплексі є три рівні підземного паркінгу на 150 машино-місць (на 129 квартир), ліфти європейського виробника класу А, поповерхова система збору сміття. Також є гостьовий паркінг, система контролю доступу з використанням лицевої біометрії та RFID парковки, консьєрж, сховища для кондиціонерів на незадимлюваній сходовій клітці. ЖК Моцарт розташований у пішій доступності від Єкатеринославського бульвару, Каскад Плаза, безлічі магазинів, кафе та ресторанів, бізнес-центрів, ТРЦ Європа, шкіл, університетів, академій, ЦУМ, Пасажу. Поблизу знаходяться зупинки громадського транспорту. Також поблизу розташовані такі відомі комплекси, магазини, кафе та ресторани як: Delight Hall, Ермолаєв Центр, Бартоломео, Новодворянський, Маяк, Комфорт Сіті, Loft Project, Женева, IQ House, К12 (Кучеревського), Тройцький, Порт Сіті, ЖК Небо. Квартира має висоту стель 3 метри, панорамні вікна, балкон, лоджію, гардероб. Територія комплексу охороняється, ведеться відеоспостереження та встановлена пожежна сигналізація. Квартира підключена до швидкісного інтернету.
3 кімнати
без ремонту
83 / - / 37 м²
цегляна
поверх 5 з 12
5.44 млн грн
77 699 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

Старокозацька вулиця, 52

ЖК Central Park, Глоби, Центральний, Дніпро
Квартира має бездоганне поєднання розташування, задуму та реалізації до дрібниць. Вона ідеально спланована з просторою кухнею-вітальнею, спальнею з гардеробною, просторою ванною кімнатою та великою терасою з видом на Сквер Героїв. Планування включає міні-бар поряд із виходом на терасу, зоною відпочинку та обіднім столом з барною стійкою. Квартира повністю мебльована. У ній є все кухонне приладдя, включаючи вбудований холодильник, посудомийну машину та диспенсер. Також є винный холодильник. Квартира розташована у будинку бізнес-класу з просторим сучасним лоббі, консьєржем, охороною та підземним паркінгом. У будинку на 9 поверхів менше 45 квартир. Квартира має преміальне розташування у тихому центрі міста між Сквером Героїв та парком ім. Л. Глоби. Тут є легкий швидкий доступ до будь-якої точки у центрі міста та всієї його інфраструктури. Квартира має власну простору терасу з виходом із всіх кімнат. Вона відрізняється розкішним оздобленням з використанням паркету, керамограніту з текстурою натурального каменю та природних кольорів стін, підлоги, меблів та текстилю. У квартирі встановлені величезні панорамні вікна від підлоги до стелі, які забезпечують мегатонни світла і неба. Також реалізовані різноманітні сценарії освітлення та встановлений майстер-вимикач на виході з квартири. На підлозі є підігрів.
2 кімнати
з ремонтом
70 / - / 30 м²
поверх 6 з 9
5.42 млн грн
50 148 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

проспект Дмитра Яворницького, 5

ЖК Магнат КМ, Нагорний, Соборний, Дніпро
Лучшее предложение! 108 кв м! Новострой! Паркинг!! Центр нагорка! Лучшее предложение- цена-качество! Продам 3к квартиру в новострое центр нагорка Яворницкого, с подземным паркингом 100 кВ м ( после застройщика была 109 кв м) Кухня-гостиная, 2 спальни, 2 санузла, гардеробная Подземный паркинг
3 кімнати
з ремонтом
108 / 41 / 40 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 21
2011 Рік будівництва
5.42 млн грн
67 703 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

вулиця Братів Горобців, 53-А

вул. Братів Горобців (Дмитра Кедріна), 53а, Робоча-верхня, Чечелівський, Дніпро
Квартира з одностороннім плануванням, роздільним санвузлом. Встановлені міжкімнатні двері з кованими елементами та склом, що є дизайнерським рішенням. Стіни та стеля виконані з гіпсокартонових конструкцій французького виробництва зі встановленим прихованим освітленням. На стінах декоративна штукатурка з ефектом каменю. Напольна плитка з керамограніту італійського виробництва. Утеплені лоджії. Квартира обладнана електричним теплим підлогою з системою регулювання температури. На лоджіях встановлено опалення. Встановлено систему від затоплення та очищення води. У квартирі немає меблів. Квартира розташована в житловому фонді 2011-2020-х років. Будинок має ліфт, ванну кімнату, консьєржа, відеоспостереження, пожежну сигналізацію, сигналізацію та грузовий ліфт. Квартира має вид на вулицю Дмитра Кедріна. Квартира виконана за авторським проектом з використанням дорогих якісних матеріалів. Підвіконня з мармуру. Встановлена охоронна сигналізація.
2 кімнати
з ремонтом
80 / - / 11 м²
цегляна
поверх 5 з 18
2012 Рік будівництва
5.42 млн грн
58 001 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

Тополина вулиця, 7-А

вул. Тополина, 7а, Тополя-2, Шевченківський, Дніпро
Квартира з гарним плануванням. Є 2 окремі спальні, велика кухня-вітальня, окрема комора та гардеробна кімната. У ванній кімнаті встановлені душова та ванна. У квартирі встановлено індивідуальний лічильник тепла, є можливість регулювання кожного радіатора. Функціонує кондиціювання зима/літо. Встановлені фільтри очистки води в квартиру та окремо на питну воду. Квартира обладнана меблями та технікою провідних німецьких виробників AEG. У спальнях є шафи для зберігання. У гардеробній кімнаті розташовані пральна та сушильна машини. Будинок управляється ОСББ, що забезпечує якісне прибирання. У будинку є 2 швидкісні ліфти з кодовим доступом, консьєрж та великий холл на першому поверсі.
2 кімнати
з ремонтом
93.4 / 30.2 / 49.7 м²
цегляна
поверх 12 з 17
2011 Рік будівництва
ЛУНквартири Дніпропетровська областьДніпровський районДніпро
від 100 000 грн до 130 000 грн
Ми в соцмережах
Про ЛУН
ВакансіїFAQДевелоперам: реклама на ЛУНРієлторам: розмістити оголошенняВласникам: розмістити оголошення через додаток ЛУН
Контакти
Для ЗМІКоманда підтримки
Завантажити в
Завантажити в
Інші проєкти
від
дослідження
міського простору
рієлторам: розміщення
оголошень на ЛУН
iOS App оренди
квартир
квартири у світі
від забудовника
спільнота девелоперів
житлових проєктів
подобова оренда
© 2008-2025 ЛУН. Всі права захищено.
Умови користування та Політика конфіденційностічужою мовою