Продам квартиру в жк Башни . Центральный район рядом с парком Шевченка. Закрытый охраняемый комплекс, подземный паркинг. В жилом комплексе есть СПА и бассейн.
Квартира спланирована в кухню с гостиной, спальня, гардероб, большой санузел. При продаже остается вся мебель и техника. Идеальный вариант для жизни или под инвестиции (для аренды) для просмотра звоните.
🏡 Продам 2-кімнатну квартиру біля парку Шевченка, м. Дніпро, вул. Вернадського!
📍 Локація: перший поверх у 11-поверховому цегляному будинку (поверх високий!)
📐 Площа: 52 м²
🛏️ Планування: кімнати роздільні, санвузол теж роздільний
🌿 Є велика кутова лоджія
🛋️ Продається з меблями та технікою – заїжджай і живи!
🔥 Автономне електроопалення
🔒 Сигналізація, відеонагляд, електро ролети— все для комфорту та безпеки
Ідеальний варіант для життя або здачі в оренду.
📲 Дзвоніть або пишіть — розповім більше!
Працюємо з усіма видами Держпрограм: Іпотечному кредитуванню «Є-Оселя», Постановам №206, №214, №280, №719, Сертифікатам на купівлю житла «Є-Відновлення» та інш.
+ 10/18 поверх
+ 74м2, простора кухня-студія
+ якісний дизайнерський ремонт
+ тепла підлога
+ укомплектована меблями й технікою
+ два балкони з можливістю обєднання в терасу
+ все необхідне у хвилинній доступності
+ ціна 70 000$
Запрошую на перегляд!
Продам квартиру 75,3м2 в ЖК МАЯК (MAYAK) на Січеславській набережній.
До вашої уваги продаж унікальної квартири 75,3м2 на 4 вікна в новому житловому комплексі бізнес класу ЖК MAYAK. Квартира розташована на комфортному 11 поверсі з чудовими видовими характеристиками на місто та на річку. Стан квартири - після будівельників. Комплекс зданий в експлуатацію.
Комплекс бізнес-класу зводиться в одній з найкрасивіших частин міста — на Січеславській Набережній 53А, біля Фестивального причалу. Це ідеальне місце для комфортного проживання, ефективної роботи та захоплюючого відпочинку. Стильна авторська архітектура та актуальне дизайнерське рішення, унікальні матеріали та прогресивні технології – перспективний варіант для життя та інвестицій. 32-поверхова вежа на 4-х сторонньому стилобаті.
Характеристики та комплектація:
- стилобат та 1 поверх - комерція;
- 300 паркомісць на 315 квартир;
- монолітно-каркасна технологія будівництва;
- висота стелі 3.1м;
- стіни керамічні блоки з натуральної глини;
- фасад вентильовані панелі з утеплювачем з базальтової вати
- скління SCH #220;CO з двокамерними, енергозберігаючими склопакетами;
- опалення дахова котельня з індивідуальними теплопунктами в кожній квартирі, з вбудованими пілоговими конвекторами;
- 5 ліфтів;
- система контролю доступу з використанням біометрії обличчя;
Купуйте кращу нерухомість за вигідною ціною!
Продам шикарную видовую квартиру в топовом ЖК города.
Квартира находится на 12 этаже, 51 м2 с видом на реку и Комсомольский остров, по адресу улица Сичеславская Набережная, 53 а.
Идеально подходит как для жизни, так и будет пользоваться огромным спросом на аренду.
Приглашаю Вас на просмотр, звоните!
Продається 2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК "Небо".
Квартира дуже світла та тепла завдяки пяти панорамним вікнам і сонячній стороні. Вид із вікон відкривається у напрямку проспекту Вернадського.
Знаходиться в секції А на 15 поверсі за адресою: вул. В. Вернадського, 35Н.
Квартира повністю укомплектована всією необхідною технікою та меблями. Є електроопалення, бойлер, підігрів підлоги.
Підходить як для комфортного проживання, так і для інвестицій із доходом від 700$.
Запрошую на перегляд!
Ваш рієлтор Каріна Бахолдіна.
Елітна квартира в ЖК "Амстердам" – статус, комфорт, престиж!
Пропонуємо унікальну можливість стати власником статусної квартириу **ЖК "Амстердам"– одному з найкрутіших ЖК нашого міста.
Про квартиру:
- 3-й поверх 6-поверхового клубного будинку
- вид на річку Дніпро
- Продумане планування– простір який можна підлаштувати під себе.
- окрема спальня, кухня-вітальня, гардероб і санвулол.
- Якісні матеріали та сучасні технології будівництва.
- також є можливість придбати квартиру площею 85м, 125 м, 159 м і 296 м
Про ЖК "Амстердам":
- Клубний будинок преміум-класу
- Підземний паркінг
- Власний спортзал і басейн
- Охорона 24/7
- Закрита територія з відеоспостереженням
Ідеальне розташування:
- Парк Шевченка – за кілька хвилин пішки
- Центр міста
- Зручна транспортна розвязка– швидкий доступ до усього, що треба!
Квартира для тих, хто цінує стиль життя, комфорт і статус!
Телефонуйте прямо зараз!
Продам евро-двушку, 41 м², 1/14 этаж. Свежий ремонт, новая техника и мебель. Электричество подключено к поликлинике — всегда есть свет. Рядом школа, садики, отличная инфраструктура.
Квартира з дизайнерським ремонтом. Планування включає кухню-вітальню, спальню, санвузол та два балкони.
Індивідуальне опалення, підлога з підігрівом.
Квартира укомплектована всіма меблями та технікою.
Є консьєрж, ліфт, вантажний ліфт.
Квартира розташована поруч з Успенським сквером, Менорою, ТЦ Мост-Сіті та набережною. Вся інфраструктура знаходиться в кроковій доступності.
З вікон відкривається чудовий краєвид.
Квартира має вільне планування з роздільними кімнатами та суміжним санвузлом. Ремонт після будівельників.
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням.
Квартира не мебльована.
ЖК NeboShill побудований у 2021 році. До комплексу належать ліфт, підземний паркінг та панорамні вікна.
ЖК NeboShill розташований у центрі міста та поблизу парку Шевченка.
Квартира має панорамний вид на Дніпро. Також є балкон та лоджія.
Квартира з вільним плануванням. Після будівельників зроблений ремонт. Площа квартири передбачена для спальні, санвузла та кухні-вітальні або просто кухні.
Будинок газифікований. Квартира обладнана електрикою та газом.
Квартира продається. Вона приносить дохід від оренди.
Квартира розташована в цегляному будинку 2011 року побудови. Вікна з алюмінієвим профілем. Стіни з цегли.
Квартира знаходиться в найпопулярнішому районі міста. Поруч із будинком є все необхідне.
З вікон відкривається вид на двір.
Квартира вільного планування, без внутрішніх робіт. На підлозі чистова стяжка.
Індивідуальне електроопалення у кожній квартирі (14.5 кВт потужності).
У вартість входить комора.
ЖК NEBO / Небо - новобудова в центрі, біля парку Шевченка. Будинок з ліфтом, охороною території та паркувальними місцями.
Квартира розташована в центрі міста, біля парку Шевченка.
Видова квартира з панорамними вікнами. Встановлені високоякісні броньовані двері з шумоізоляцією та італійською фурнітурою.
Квартира має вільне планування. Чудово планується кухня та дві окремі кімнати. Є балкон.
Квартира розташована в ЖК Nebo (Небо) або ЖК NebosHill (Небосхил). Будинок житлового фонду, побудований після 2021 року.
З вікна відкривається вид на Дніпро.
Квартира планується з просторою кухнею-вітальнею, спальнею, гардеробом/пральнею і санвузлом. Також легко можна спланувати у дві спальні і кухню-вітальню.
Продаж від власника без комісії.
ЖК Небо розташований у престижній локації Дніпра.
У пішій доступності парк Шевченка, набережна Дніпра, безліч ресторанів і престижних навчальних закладів.
Квартира має шикарний вид на річку і панораму міста. Додатково у продажу паркінг на -1 поверсі з ліфтом до квартири.
Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. Зроблено євроремонт.
Квартира має автономне електричне опалення, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, центральний водопровід та свердловину.
Квартира продається з меблями та технікою.
Будинок побудований у період 1991-2000-х років.
Квартира розташована всього в кількох хвилинах ходьби від парку Шевченка. Зручна транспортна розвязка, розвинена інфраструктура.
Квартира має велику лоджію. Встановлено сигналізацію, систему відеоспостереження та автоматичні електрокарнизи. Є швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi, кондиціонер, меблі на кухні, душова кабіна та гардероб.
Квартира з панорамними вікнами.
Квартира має індивідуальне електричне опалення. Є централізоване водопостачання та каналізація.
Квартира продається без меблів.
ЖК "Небо" - це житловий фонд від 2021 року. У будинку є трирівневий підземний паркінг, вантажний ліфт та гостьовий паркінг. Територія ЖК закрита, охороняється та має консьєржа. Крім того, є пожежна сигналізація. На території ЖК є дитячий майданчик, спортивна зона та власна зелена територія з місцями для відпочинку та роботи.
Поблизу розташований чудовий парк Шевченка, кафе та ресторани.
Квартира має панорамні вікна.
Квартира має суміжне прохідне планування. Виконаний дуже якісний авторський ремонт з використанням дорогих матеріалів. Є повна шумоізоляція з подвійним шаром гіпсокартону.
У квартирі встановлено індивідуальне електроопалення з теплими водяними підлогами та електричним котлом. Сантехніка - Grohe, Intesa. Електрофурнітура - Schnider. Локації, покриті плиткою, мають регульований підігрів.
Квартира повністю укомплектована дизайнерськими меблями, виготовленими на замовлення з високоякісних матеріалів. Є кухня зі штучним каменем. У квартирі встановлена вся електротехніка: вбудована (Samsung, Bosch, інвертор 2 Haier) та навісна (телевізори Samsung 40-43). Є ексклюзивні дизайнерські радіатори.
Квартира готова до заселення.
Квартира розташована у новому ЖК Nebo біля набережної Дніпра. Будинок має ліфт та вантажний ліфт. Є підземний паркінг, відеоспостереження, охорона території та консьєрж.
ЖК Nebo знаходиться у престижному районі міста, поряд розташовані парк Шевченка, Монастирський острів, ресторани, бутики, клуби.
Квартира має шикарний вид з вікна на річку та місто. Особлива увага приділена освітленню: поєднання світлодіодного освітлення на різних рівнях та з різним типом може відповідати будь-якому настрою та порі року. Є панорамні вікна та пожежна сигналізація.
Квартира з ремонтом. Планування включає кухню, вітальню, спальню, санвузол та 2 гардеробні.
Квартира повністю мебльована та укомплектована всім необхідним для комфортного проживання.
ЖК Новодворянський.
Квартира має вигляд на р. Дніпро.
Квартира має балкон.
Квартира має відмінне планування з кухнею-студією, розділеною на окремі зони, та спальнею. Виконано якісний ремонт з використанням матеріалів високої якості.
Квартира продається з усіма меблями та побутовою технікою провідних виробників.
У будинку встановлено генератор для роботи ліфта.
Квартира вільного планування з шириною 7.80 метрів та відсутністю колон. План квартири є найкращим з можливих у ЖК Небо, що дозволяє комфортно спланувати кімнати. Вхідні двері розташовані по центру. Квартира має панорамні вікна з видом на річку та набережну.
Квартира має встановлені трасу кондиціонування, кабель інтернету, а також велику корзину для кондиціонера. Потужність електрики становить 14.5 кВт. Встановлено два стояки та два вентканали по різні сторони.
Установлено високоякісні броньовані двері з шумоізоляцією та італійською фурнітурою.
ЖК Небо - елітний житловий комплекс преміум-класу. Квартира розташована в найкращому районі Дніпра. Комплекс має власну зелену зону та сквер у дворі з панорамним видом. Технологія будівництва - монолітно-каркасна з утеплювачем базальтова вата. Остеклення виконано за допомогою теплої алюмінієвої профільної системи з вікнами, що відкриваються на всю висоту вітража, та застосуванням скляних огорож типу "французький балкон".
ЖК розташований у 3-х хвилинах ходьби від Парку Шевченка.
Квартира має дорогий алюмінієвий профіль остеклення. Комплектація квартири включає броньовані двері, трасу кондиціонування, кабель інтернету та велику корзину для кондиціонера. Квартира є широкою та просторою, без колон і зайвих перегородок.
Квартира має планування з кухнею-вітальнею з балконом, окремою спальнею, санвузлом з душовою, гардеробом та нішею. Ремонт зроблений у 2020 році.
Квартира обладнана автономним електричним опаленням (електрокотел), бойлером, системою підігріву полів та кондиціонером з двома внутрішніми блоками у спальні та гостьовій зоні.
У квартирі є вбудована техніка: двокамерний холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа та індукційна варочна поверхня.
Можливий торг. Без комісії для покупця.
Квартира розташована у ЖК "Новодворянський".
Квартира має панорамні вікна з видом на річку Дніпро.
Квартира має кухню-вітальню з островом, 2 роздільні спальні та 2 санвузли з ванною та душовою. Є також пральна кімната. Ремонт виконано в 2023 році з використанням натуральних якісних матеріалів, широкоформатної плитки, штучного каменю. Встановлено дорогі меблі під замовлення.
У квартирі зроблено теплу підлогу та встановлено систему рекуперації повітря.
Квартира повністю мебльована дорогими меблями під замовлення.
ЖК «Вежі» має підземний паркінг та парковку на території. На території комплексу розташовані СПА, басейн та тренажерний зал.
До парку Шевченка 3 хвилини пішки. Поруч розташовані кафе, магазини.
Квартира зроблена з дорогих рішень. Виконано ремонт 2023 року з вкладенням 150 тис. Все дуже продумано та робилось для себе.