Продаж трикімнатних квартир Нижньодніпровський район, Дніпро
360 оголошень по 120 квартирах
1.7 млн грн
25 923 грн/м²
вулиця Марії Лисиченко, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3-кімнатної квартири під ремонт
район Березинка, вул. Марії Лисиченко, 3
Безпечний 2 поверх із 9
65 м2
Продається 3-кімнатна квартира у відмінному місці. Квартира повністю під ремонт — ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити все “під себе”.
Планування:
кухня
3 окремі кімнати
роздільний санвузол
лоджія та балкон
Переваги:
шикарне місцерозташування
вікна виходять у двір (тихо та затишно)
по всій квартирі встановлені нові металопластикові вікна
квартира підготовлена під ремонт
Чудовий варіант як для життя, так і для інвестиції
3 кімнати
без ремонту
64.9 / 38 / 7.4 м²
панельна
поверх 2 з 9
1.8 млн грн
29 241 грн/м²
Слобожанський проспект, 69
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3-кімнатну квартиру за адресою проспект Слобожанський, 69 (друга лінія будинків).
Загальна площа — 60,5 м².
Квартира з роздільними кімнатами, не кутова, двостороння.
Розташована на 7 поверсі 9-поверхового будинку.
Будинок на два під’їзди, створено ОСББ, під’їзд у гарному стані після ремонту.
Квартира в хорошому житловому стані, потребує косметичного оновлення.
Металопластикові вікна встановлені всюди, окрім однієї лоджії.
У квартирі залишається все!
Ціна — 40 000 $ (тільки готівка).
3 кімнати
з ремонтом
60.5 / 43.7 / 7.6 м²
панельна
поверх 7 з 9
1973 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
можливий продаж по єОселя
5.7 млн грн
69 056 грн/м²
вулиця Євгена Чикаленка, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продаже трёхкомнатная квартира за 128 000$,
при том что реальных вложений здесь значительно больше.
📐 82 м² продуманного пространства
Капитальный авторский дизайнерский ремонт.
Грамотная планировка:
— две отдельные спальни
— просторная гостиная с панорамными окнами
— функциональная кухня с обеденной зоной
— два полноценных санузла
Но ценность этой квартиры — не только во внешнем виде.
⚙️ Технологичность и комфорт:
✔ инвертор резервного питания
✔ система фильтрации и очистки воды
✔ приточно-вытяжная вентиляция
✔ продуманная инженерия без компромиссов
Квартира полностью укомплектована.
При продаже остаётся мебель и премиальная техника.
Это тот редкий случай, когда делали для себя, а не на продажу.
Такие объекты не нуждаются в рекламе — их забирают те, кто понимает ценность.
3 кімнати
з ремонтом
82 / 38 / 26 м²
поверх 8 з 10
2024 Рік будівництва
2 млн грн
32 117 грн/м²
вулиця Сонячна Набережна, 54
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3-х кв на Солнечном,с видом на Днепр,санузел раздельный,мпо,счетчики,в жилом состоянии,рядом остановка(тупик)3 садика,2 школы,до центра 5 минут
3 кімнати
без ремонту
62 / 40 / 8 м²
панельна
поверх 7 з 9
3.5 млн грн
48 485 грн/м²
Калинова вулиця, 70
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3-кімнатну квартиру з ремонтом | вул. Калинова, 70 | 73 м²
Простора сімейна квартира, в яку можна заїхати одразу після угоди — без ремонту та додаткових витрат.
Основні характеристики:
Площа — 73 м²
4 поверх
Двостороннє планування
3 окремі кімнати
Планування:
Простора кухня
Санвузол
Великий коридор
2 лоджії
Квартира світла, затишна та дуже комфортна для життя сім’ї.
Стан:
Якісний ремонт
Вбудовані меблі та техніка залишаються
Можна одразу заїжджати та жити
Додаткові переваги:
Тамбур на 2 квартири
Кладова на поверсі — додатковий простір для зберігання
Локація:
вул. Калинова, 70
Поруч магазини, транспорт, школи, садочки та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
Умови:
Розглянемо готівковий та безготівковий розрахунок.
Ціна — 80 000 $
Телефонуйте — покажу квартиру у зручний для вас час
3 кімнати
з ремонтом
73 / 50 / 7 м²
поверх 4 з 9
2.5 млн грн
37 647 грн/м²
провулок Крушельницької, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продажу чудова трикімнатна квартира, розташована на девятому поверсі девятиповерхового будинку на пров.Крушельницької (пров. Людмили Мокієвської), буд.4.
Квартира має простору залу та 2 окремі кімнати з лоджіями, які можливо обладнати у власне робоче місце. В оселі зроблено якісний ремонт. Підїзд охайний, прибудинкова територія доглянута. У дворі є дитячі майданчики та маса місця для паркування авто. В кроковій доступності дитячі садочки, школи, "Березинський" ринок, АТБ, ТРЦ "Караван", зупинки транспорту та багато всього, що зробить Ваше життя максимально комфортним. Власник у місті, продаж не за довіреністю, готові до швидкої угоди (за готівку або по різним програмам/сертифікатам).
Є відеоогляд
3 кімнати
з ремонтом
67 / 53 / 5 м²
панельна
поверх 9 з 9
1986 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
генератор
4.2 млн грн
28 401 грн/м²
вулиця Любарського, 4-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продаже 3-к квартира в кирпичном доме на ж/м Солнечный, пер. Любарского 4а, район ТРЦ Вавилон.
Шикарная планировка - три просторные раздельные комнаты (39, 29 и 21м2), большая кухня - гостиная (34м2), 4 лоджии!
Общая площадь 148м2, удобный 3/11 этаж
Состояние жилое под Вашу фантазию, либо легкая косметика или современный ремонт.
Заменены трубы и проводка, подогрев пола, панорамные МП окна.
Кирпичный дом 2007 г.п., ОСББ, консьерж, закрытый двор. Центральное отопление, счетчик на подачу тепла в каждой квартире. Есть генератор.
Рядом с домом находится красивая набережная, рестораны, кафе, отличная зона отдыха, детские сады, школа и гимназия, ТРЦ Вавилон. До центра города 5 минут езды.
Возможна продажа по гос. программам, сертификату.
3 кімнати
без ремонту
148 / 89 / 34 м²
цегляна
поверх 3 з 11
2006 Рік будівництва
1.6 млн грн
17 651 грн/м²
Широка вулиця, 116
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продаже квартира 89.1 кв.м. на ул. Широкая, АНД район, ж/м Фрунзенский-2!
В сторону пгт Обуховка (пгт Кировское).
Общая площадь - 89,1 кв.м.
3 этаж.
Счетчики на газ, электричество и воду. Центральная вода и канализация.
Два санузла.
Высота – 2,77м.
В квартирой заведено однофазное электричество 220 Вольт, мощностью 11 кВт (установленный вводный автомат 50А). Автономное газовое отопление (2-контурный газовый котел).
Дом оборудован пассажирским лифтом. Фасадное утепление: пенопласт 100 мм и декоративная штукатурка.
6 этажный новый дом 2014 г.п. всего на 24 квартиры.
Собственная трансформаторная подстанция.
Асфальтированная площадка для авто.
Возможность установки зарядки для электромобилей.
Асфальтированные подъездные пути.
Закрытая охраняемая территория. Небольшая зеленая зона на заднем дворе.
За квартирой закреплено два парковочных места!
ЦЕНА: 399$ за м2 !
Звоните!
3 кімнати
без ремонту
89.1 / 52.2 / 15.6 м²
поверх 3 з 6
Популярні запити
4.3 млн грн
47 689 грн/м²
провулок Любарського, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3к квартиру жм Солнечный, Новострой!
переулок Любарского 4
Видовая квартира!
.
+ Общая площадь 90м2
+Кухня 10 м2
+Квартира очень светлая с классическим дизайнерским ремонтом
+Укомплектована итальянской мебелью и техникой от известных брендов.
+Кухонная техника: индукционная поверхность, духовой шкаф фирма Gorenje.
+Санузел – отдельный.
+Два бойлера, четыре инверторных кондиционера
+ Огромный преимуществом являются низкие коммунальные платежи
Дом - 2013 года строительства, белый кирпич, утепленный фасад.
Закрытый тихий двор с детской площадкой, консьерж в подъезде.
Есть у дома стоянка для машин и также во дворе можно арендовать паркоместа.
Великолепная инфраструктура: гимназия, школа, спортивная школа, три детских сада, ТЦ Вавилон, АТБ.
Транспортная развязка в любой конец города. До центра 10 минут.
+ Рассмотрим продажу по гос программам, Ваучер, Сертификат
.
Звоните!
3 кімнати
з ремонтом
90 / 65 / 10 м²
цегляна
поверх 12 з 12
2013 Рік будівництва
2.4 млн грн
38 620 грн/м²
вулиця Сонячна Набережна, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3 комнатную квартиру, начало жм Солнечный, Малиновского 10
+Общая площадь 63 м2
+Кухня 7,4 м2
+ 9 этаж 9 сверху техэтаж
+Новый ремонт.
+Две лоджии
+Между этажами есть собственная кладовка – дополнительное место для хранения вещей.
+Рядом детские сады и школы, магазины, торговый центр, набережная - идеальное место отдыха
+Удобная транспортная развязка. До центра города – 1 остановка – 10 минут.
3 кімнати
з ремонтом
63 / 42 / 7.4 м²
панельна
поверх 9 з 9
3 млн грн
37 071 грн/м²
вулиця Василя Тютюнника, 11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3х кімнатну квартиру на
вул Василя Тютюнника р-н.КАЛИНОВАЯ
- МОЖЛИВИЙ БЕЗГОТІВКОВИЙ РАХУНОК
- Загальна площа: 81, 1 м2
-Кухня: 11 м2
-3 кімнати
-1 спальня( має двоспальне ліжко, шафа-купе,комод,телевізор,прікроватни тумбочки,дзеркало)
-2 спальня - (диван)
-3 зал - (диван,телевізоркомод)
-Санузел: Суміжний
-Вікна МПО
-Кондиціонер, бойлер
-Квартира світла і тепла
-Мебльована і має необхідну техніку
-Тепла підлога на балконі
За додатковою інформацією зателефонуйте за номером телефону
З повагою, Вадим
3 кімнати
з ремонтом
81.1 / 48.6 / 11 м²
цегляна
поверх 6 з 10
2001 Рік будівництва
1.5 млн грн
23 889 грн/м²
вулиця Сонячна Набережна, 62
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продажа 3-комнатной квартиры
Локация: ж/м Сонячный, ул. Сонячная набережная, 62. Район живописный, набережная, зоны отдыха, на машине в 5 минутах от центра города.
Параметры квартиры:
· Общая площадь: 63 м².
Характеристики дома:
· Тип дома: «сталинка», кирпичный.
· Перекрытия: железобетонные.
· Этажность: 3 этажа, квартира на 1-м этаже.
Наличие полноценного бомбоубежища — это мощное конкурентное преимущество, которое сейчас напрямую влияет на стоимость и скорость продажи квартиры.
Бомбоубежище: В доме имеется капитальное защитное сооружение (бомбоубежище) Доступ только для жителей дома. Фото массивной и надежной двери прикрепляются.
Также есть сухой подвал, который можно использовать как дополнительное укрытие или для хранения личных вещей (есть закрепленная за квартирой кладовая).
3 кімнати
без ремонту
63 / 48 / 6 м²
цегляна
поверх 1 з 4
можливий продаж по єОселя
3.5 млн грн
35 390 грн/м²
Луговська вулиця, 248
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу велика квартира з гарним краєвидом на Дніпро.
Квартира від будівельників під ваш найкращий ремонт, є дизайнерський проект.
Поруч вся інфраструктура, парк, пляж. Перегляди за домовленістю, ключі на руках.
3 кімнати
без ремонту
100 / 60 / 30 м²
поверх 11 з 14
2020 Рік будівництва
1.6 млн грн
27 737 грн/м²
провулок Юннатів, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам реальну 3- х кімнатну квартиру на лівому березі Дніпра.
- Квартира світла та затишна
- Загальна площа 59 м2
- Поверх 4 із 9, не кутова
- С/У в кахелі, вікна заміняні металопластикові
- Стан чистий , жилий, можливо під Ваш косметичний ремонт
- Планування кухня, с/у суміжний, зал+ 2 кімнати,та балкон.
- Будинок теплий, привітні сусіди, тамбур на 2 квартири.
- Шикарна розташування до центру 5 хвилин, поряд АТБ, базар, Макдональдс , школа, зупинка транспорту, ТЦ Вавілон - все це для Вашого комфорту.
Записуйтесь на перегляд, з повагою Ольга.
3 кімнати
без ремонту
59 / 39 / 8 м²
поверх 4 з 9
2.5 млн грн
39 328 грн/м²
вулиця Сонячна Набережна, 36
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам видову 3-кімнатну квартиру на Малиновського, 36. Сонячний.
ПН- 0604025
Квартира на дві сторони. Дві великі лоджії. Будинок ОСББ. У квартирі зроблено ремонт. Зручне місце розташування будинку, центр масиву зі зручною та розвиненою інфраструктурою. АТБ біля будинку, пляж через дорогу, спортивний зал у Дворі. Шикарний вид на Дніпро та правобережну частину міста. До центру 5 хв їзди.
3 кімнати
з ремонтом
63 / 40 / 9 м²
панельна
поверх 9 з 9
2.1 млн грн
37 823 грн/м²
вулиця Радистів, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3-х комнатную двустороннюю квартиру. Квартира в полостью жилом состоянии, с ремонтом, который делали для себя.
ПН-0705157
Все коммуникации (газ, вода, электричество, тепло) исправно функционируют. Неподалеку: АТБ, Новая почта/Укрпочта, Приватбанк, средняя школа №26, больница №9. Отключения электричества не происходят. Удобная транспортная развязка: троллейбус, трамвай, маршрутки. Тихий двор, есть детская площадка, всегда есть возможность поставить машину. До центра города - менее 5 км, до пл. Старомостовой (быв. Островского) - менее 3 км. --- 3 этаж 5-ти этажного дома Площадь 55 м2 3 комнаты Квартира двусторонняя 2 оборудованные кладовки Просторная ванная комната Балкон Спокойные соседи. Документы готовы к продаже в любой момент, обременений нет.
3 кімнати
з ремонтом
55 / 30 / 8 м²
цегляна
поверх 3 з 5
1965 Рік будівництва
2.9 млн грн
44 238 грн/м²
Калинова вулиця, 28
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дом расположен в районе магазина Будапешт, по стороне АТБ.
Ухоженный дом, двор, подъезд. ОСМД. Во дворе детская площадка. Есть места для парковки авто. Для мусора - отдельное помещение, на чипе.
Квартира не угловая. 2/9 эт. Площади: 64,9/39,5/7,5 кв.м. Открытый зал 13 кв.+ 2 раздельные спальни (13,7+12,8 кв.)+гардеробная+ рабочий кабинет на лоджии.
Квартира с добротным капитальным ремонтом 14- летней давности. Менялось всё: электрика, сантехника, окна, полы; выравнивались стены. 3 окна выходят во двор, на теневую сторону; одно окно- в сторону ул. Калиновой, на солнечную сторону. Везде МПО. Лоджия и балкон утеплены, обшиты, установлен термобарьер. Полы по квартире выровнены, ламинат. Внутренняя столярка - дерево ( ольха). Кухонный гарнитур - тоже ольха. Варочная поверхность и духовой шкаф - газовые (Ariston). Есть посудомоечная машинка, холодильник Liebherr. На всю входящую воду установлен черновой фильтр. Автономное газовое отопление (котёл Saunier Duval), ежегодный сервис. Свет, вода, газ - по счётчикам.
Квартира продаётся со всей мебелью и техникой. Добротная уютная, ухоженная квартира, торг. Можно по ваучеру+ доплата наличными.
3 кімнати
з ремонтом
65 / 40 / 7 м²
панельна
поверх 2 з 9
5.5 млн грн
48 087 грн/м²
вулиця Любарського, 4-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продажа просторной 3-комнатной квартиры в новостройке ЖК "Солнечный", пр. Любарского, 4А.
Площадь 115 м2
Этаж 9/11
Закрытый двор
Консьерж
Квартира с планировкой кухня-гостиная, две отдельные спальни и гардеробная комната. Выполненный с любовью ремонт из высококачественных материалов. Очень удобное расположение, рядом ТЦ "Вавилон", школа, детские сады, кафе, рестораны, прекрасная набережная для прогулок. До центра 5 минут.
Цена: 125 000 $
3 кімнати
з ремонтом
115 / 80 / 10 м²
цегляна
поверх 9 з 11
1.5 млн грн
26 676 грн/м²
Передова вулиця, 677
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Улица Передовая.( АНД район).Продам просторную , светлую, уютную 3х комнатную квартиру, квартира угловая, общая площадь 58 кв метров. Комнаты раздельные, санузел совмещен. Балкон и лоджия застеклены. Просторная прихожая. Горячая вода- колонка, отопление централизованное, есть кондиционер. В квартире установлены мет.- пластиковые окна, санузел в кафеле, пол в комнатах- ленолеум, в санузле и на кухне-плитка. Дом кирпичный, 5/5 этаж, есть техэтаж, крыша новая. Хороший район, рядом магазин, остановка транспорта .Цена 35000у.е. торг… Пожалуйста все вопросы по телефону!
3 кімнати
без ремонту
58 / 35 / 7.8 м²
цегляна
поверх 5 з 5
можливий продаж по єОселя
2.6 млн грн
40 478 грн/м²
Луговська вулиця, 248
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам простору 3 кім. квартиру з неймовірним видом на місто та річку!Сучасний комфортний для проживання ЖК «Воронцовський», вул. Луговська, 248.
Вільне планування кімнат, з можливістю створення власного дизайну.
Є можливість розділити на дві окремі 1 кімнатні квартири. Два дизайн-проєкти у подарунок покупцеві.
Закрита територія з відеоспостереженням. Будинок 2020 року, утеплений базальтовими плитами, забезпечений резервним живленням. При відключенні світла працює ліфт, є вода, освітлення на поверхах.
Площа 65 м.кв.
Висота стелі 3,35м
Поверх 14/14
До центру міста 5 хвилин!
Поруч дитячі заклади, безліч магазинів, в кроковій доступності супермаркет АТБ, ринок, МакДональдс, ТЦ Вавілон, для відпочинку набережна та Воронцовський пляж, зупинки міського транспорту, паркувальні місця для авто.
Запрошуємо на перегляд!
Телефонуйте!
Будинок та двір:
Закритий двір з відеоспостереженням на території та поверхах.
Інфраструктура:
Все поруч: дитячі заклади, безліч магазинів, в кроковій доступності супермаркет АТБ, ринок, МакДональдс, ТЦ Вавілон, для відпочинку набережна та Воронцовський пляж, зупинки міського транспорту
Планування:
Вільне планування кімнат. Є можливість розділити на дві 1 кімнатні квартири. Два дизайн- проєкти у подарунок.
3 кімнати
без ремонту
65 / 51 / 14 м²
поверх 14 з 14
2020 Рік будівництва
7.7 млн грн
50 608 грн/м²
провулок Любарського, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу простора та стильна 3-кімнатна квартира у престижному ЖМ Сонячний — ідеальне поєднання комфорту, локації та безпеки.
Локація:
Поруч набережна, ТЦ Vavilon, гімназія №57, зручна транспортна розв’язка, все необхідне для комфортного життя — в пішій доступності.
Характеристики квартири:
-Загальна площа — 153 м²
-Поверх 4 / 11, будинок цегляний
-Закрита територія комплексу
Планування:
- Простора кухня-студія
-3 окремі спальні, кожна з лоджією
-Гардеробні
-2 санвузли( душова кабіна/ванна)
Оснащення та переваги:
-Якісний сучасний ремонт
-Квартира повністю з меблями та побутовою технікою
-Дахове опалення + лічильники на тепло
-Електропідігрів підлоги
-Підключений акумулятор (квартира автономна під час відключень)
-Система фільтрації води
-2 паркомісця у дворі
-Комора на першому поверсі
Квартира ідеально підійде для великої родини або тих, хто цінує простір, якість та зручне розташування.
87927528
3 кімнати
з ремонтом
153 / 80 / 30 м²
цегляна
поверх 4 з 11
2.8 млн грн
39 239 грн/м²
вулиця Степана Рудницького, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам велику 3к квартиру на ж/м Ломівський ( Фрунзенський). Вул. Степана Рудницького ( Шолохова), 5. Вдале місце розташування. Біля будинку будь-які магазини, аптеки, ринки, дитячі садочки, школи. Навпроти будинку річка.
Квартира з найкращим плануванням. Загальна площа 70,4 м2. Кухня 9,7 м2. 3 кімнати, 2 з них окремі. Є балкон та лоджія.
Середній поверх.
Зроблен капітальний ремонт з заміною комунікацій.
Ця квартира - це місце, де зручно жити та приємно повертатися додому.
3 кімнати
з ремонтом
71 / 47 / 10 м²
панельна
поверх 6 з 9
2.9 млн грн
44 946 грн/м²
Дарницька вулиця, 11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3 ком.кв. ул.Дарницкая 11.Дом кирпичный,квартира не угловая,двухсторонняя,утеплена,состояние хорошее жилое,продаётся с мебелью и техникой.