Продається затишна та світла 2к квартира на Лихвинська стінка (Гамалія):
- Низький поверх, чистий під’їзд
- Зелений двір, привітні сусіди
- Високі стелі, дерев’яні вікна, газ. колонка
- Готова до вашого ремонту
- Бонус: сарай, погріб, земелька біля будинку
- Спокійне місце: річка, пляж, дитячий майданчик поруч
- До зупинки – 15 хв
Дзвоніть, приходьте на перегляд – можливо це саме те що вам треба!
Квартира з євроремонтом у хорошому стані. Планування роздільне. Санвузол роздільний.
Квартира має автономне опалення, яке можна регулювати самостійно. Підлога з підігрівом. Встановлені броньовані вікна. Підключені центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. Є асфальтована дорога.
У квартирі залишаються диван, ліжко (замовна позиція), холодильник двостулковий (користувалися 4 місяці), 2 шафи-купе, тумба, плазма, пуфи (замовна позиція), гойдалка. Якщо є дитина, можна отримати в подарунок дитячу машину Мерседес за 20000 грн.
Можливий торг. Розглядаються варіанти обміну на квартиру або машину з доплатою. Квартиру можна придбати за програмою "єВідновлення".
Будинок житлового фонду 2001-2010-х років.
Додатково є земельна ділянка перед вікнами та у дворі (альтанка, город, споруди).
Квартира утеплена, дуже затишна.
Квартира у жилому стані, можна заїжджати і жити або здавати в оренду. Санвузол суміжний. Зроблено косметичний ремонт.
У будинку не вимикають світло. Квартира підключена до центрального водопроводу, центральної каналізації, електрики та газу. Опалення індивідуальне газове.
У квартирі є меблі на кухні.
Ціну знижено для швидкого продажу. Можливий торг реальному покупцю. Документи готові. Перегляд за домовленістю.
До квартири прилягають два невеликі городики площею приблизно 300 м².
У квартирі є госп. приміщення та комора. Додатково є новий сарай площею приблизно 20 м², акуратний, можна використовувати для господарства або під невеликий бізнес. Також є погріб.