Обміняю однокімнатну квартиру з євроремонтом по вул. Базарна, (на 2-3ох кімнатну або будинок чи незавершене будівництво з моєю доплатою в м. Великі Мости. Тільки обмін!

владелец

Продаж квартири з потенціалом у самому серці(центрі) міста Великі Мости. Ця старенька квартира чекає на свого нового власника, який зможе втілити свої ідеї та створити унікальний простір за своїм смаком. Відмінна можливість для творчого підходу. Квартира зовні утеплена 10см та зроблений фасад. Є автономне опалення газові конвектори, також є пічка яку при бажані можна переобладнати у камін. При бажанні можна зробити перепланування та зробити дворівневу квартиру до 90м.кв. Стелі у квартирі високі більше 3м. Послуги дизайнера входять у вартість квартири. Також у цю вартість входить гараж для одного автомобіля розміром 6*3.7м, два підвальних приміщення та дві кладовки які знаходяться на дворі та є шматок відведеної землі на якій можна зробити зелену зону та розмістити альтанку.

владелец
Квартира у центрі міста

квартири в місті Великі Мости. Вікна виходять на захід, є балкон. У квартирі є бойлер, ванна, проведена вода із свердловини. Поруч знаходиться Велико Мостівська школа. Є власний гідрофер.

владелец
Леси Украинки улица, 12, Великие Мосты, Львовская 11000.0 USD

Популярные запросы